Μετάβαση σε περιεχόμενο

TO EXPRESS TOY ΒΥΖΟΝΥΧΤΙΟΥ VOL 14 KAI ΤΥΧΕΡΟ!!!!!


Recommended Posts

λινα αν πιανει μονο θηλη βαλε το μικρο δαχτυλακι σου στο πλαι στο στοματακι της κ βγαλτο κ ξαναπροσπαθησε να πιασει μεγαλυτερη επιφανεια

κ τη θηλαια αλω

αυτια ωμοι κ γοφοι να ειναι στη ιδια ευθεια..

για να εχει σωστη σταση..

το κεφαλακι της να ειναι λιγο ανασηκωμενο σα να πινει νερο για αν μπορει να καταπινει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 977
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

mhn anxonese etsi gia tis panes .

to bradu to allazeis h oxi ?

metra ena 24 poses allazeis kai mporei kapia na einai pio baria diladi na exei kanei 2 fores ekei .

me osa les kalapisteuw oti trwei .

shmera ayrio metra kala tis panes px egw allaza an 3 wres pana .

eisai poli konta sto idaniko .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apis ειναι αναλογα και η ποσοτητα που εχει η καθε πανα. δηλαδη αν ειναι γεματη ειναι σα να ειναι 2 πανες.. οσον αφορα στα αλλα δεν εχω να προσθεσω κατι σε αυτα που εχουν πει τα κοριτσ

χαχαχαχα κοριτσια κ ο δικος μου τρωει παρα πολυ!!! ολο μαμ μαμ και μαμ ειναι!! και αν ακουσει πιατο να χτυπαει, πηρουνι η πεσει στην αντιληψη του οτι καποιος καπου κατι τρωει ερχεται σα σιφουνας!!! χαχαχαχα!!

αφροδιτη τι καλο μαναρακι ο μανωλακης!! παει κ πινει μονος του νερακι!! χααχα!

θουλη καλο κουραγιο... παντως θα ειναι "τραγικο"!! φανταζεσαι να κοιμαται το νινακι να πας εσυ να ξεκουραστεις και να ερχεται ο κυριος κια να ζηταει?? και να ξυπναει μεστο βραδυ για μεμε και το μικρακι να κοιμαται?? χαχαχαχαχα!!! πω πω γελαω τωρα αλλα ελπιζω να μη συμβει!!

πω πω κοριτσια ποναει ολο μου το κορμι!!! γεμισα 32 μεγαλες σακουλες σκουπιδιων με ρουχα!!!! δεν το πιστευω οτι εχουμε τοσα πολλα!!! καθομαι και κοιταω το τεραστιο βουνο και εχω παθει πλακα!!! και αλλες 2 με πανινα παιχνιδια του παιδιου!!

σας φιλω παω να τις μεταφερω στο νεο σπιτι και ελπιζω να μη μετρησω πτωματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο μικρός κοιμάται κι ο μεγαλος βλέπει μπάλα οπότε το πεδίο είναι ελεύθερο :)

όσο για το φαϊ δεν έχω παράπονο, καλύτερα να με κυνηγάει αυτός να τον ταϊσω παρά να τον κυνηγάω εγώ για να φάει, το περίεργο είναι οτι βγάζει δόντι κι ενώ τις άλλες φορές έπινε μόνο γάλα τώρα το χει ρίξει στο φαϊ έβαλε 600 γραμμάρια αυτόν τον μήνα ενώ τους προηγούμενους ή ελάχιστα ή που έχανε κιόλας, φτου φτου μην τον ματιάξω και σας γκρινιάζω πάλι,

πήγα στη γιατρό μου την προηγούμενη εβδομάδα για τσεκαπ και όλα καλά, απλά ενώ πίστευα και ήθελα να αποφύγω τα χάπια μιας και αποθήλασα σταδιακά με πίεσε το στήθος κι ενώ δεν φαινόταν γεμάτο το γάλα πεταγόταν απέναντι, μου εξήγησε οτι αν το αφήσω θα δημιουργηθούν ασβεστώσεις και οπότε τα πήρα τα χαπάκια,

πλέον ο μικρός τον έχει ξεχάσει τον θηλασμό, είχα ένα φόβο μη με δει με μαγιό και μου ορμήξει αλλά με είδε που άλλαζα και απλά γελούσε σαν κάτι να του θύμιζε, του έχει μείνει μόνο η αγάπη του για το στήθος και όταν τον κοιμίζω χώνει το κεφάλι του ή το χέρι του,

το πρόβλημα είναι δικό μου τελικά που αν το άφηνα να με πάρει απο κάτω και δεν σκεφτόμουν ευχάριστα θα την είχα την κατάθλιψη στο τσεπάκι μου, δεν επεκτείνομαι άλλο αλλά έκανα μεγάλη προσπάθεια για να είμαι καλά και για να πάρω και τα χάπια που σήμαιναν το οριστικό τέλος.

μια κοπέλα που δουλεύει στη γιατρό μου μου είπε οτι διάβασε ένα βιβλίο για τον ύπνο και δεν ξυπνάει πλέον ο μικρός της (είναι λίγο μεγαλύτερος απο τον δικό μου)δεν μου είπε λεπτομέριες αλλά μου το πρότεινε και μόνο απο περιέργεια σκέφτομαι να το πάρω, λέτε να γίνει κανένα θάυμα :dry:

διάβασα κι ένα αντιστοιχο ποστ, δεν ξέρω αν αναφέρεται όμως στο ίδιο βιβλίο

Σας ζάλισα πάλι γι αυτό σας καληνυχτώ,

Λενάκι καλή ευκολία με την μετακόμιση,

Θούλη φιλιά στον Ντόντο και στο σποράκι!

και σε όλες σας επίσης τα φιλιά μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες!

apis μου δεν εθλω να σε αγχωσω!

τις πανε ςθα τις μετρας ανα διαστηματα τωρα στην αρχη!

για να καταλαβεις ποσο θα πρεπει να ειναι μια πανα βρεγμενη ριξε ενα φλυτζανι νερο μεσα σε μια πανα....ανα αυτες που αλλαζεις ειναι πιο βαριες τοτε ειναι παραπανω απο μια ουρηση.

αν πιανει μονο την θηλη κανει οτι σου ειπαν τα κοριτσια...!

πας πολυ καλα...οι ανασφλαειες των πρωτων ημερων ειναι αυτες!

ειμαστε ολες εδω και διπλα σ εοτι χρειαστεις!

γυρισα απο δουλεια και ακουω απο το δωματιο της μικρης

"μαμα ηθες?"

"μαμα ελα να πιουμε γαλα ειναι πωι ακομα"

πινει γαλα και με ρωτα...

"μαμα κανεις νανι τωα?"

"εισαι κουαμενη?"

ναι απαντω

¨κανω εγω νανι , μετα μαμα νανι"

ελιωσα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

χθες το απόγευμα πήγα τον Μιχάλη στον ΟΡΛ και είχα και τη Έλενα μαζί μου. Κάποια στιγμή η Έλενα άρχισε να γκρινιάζει και της λέω έλα να σου δώσω ένα μπισκοτάκι να φάς. Οπότε πετάγεται η γραμματέας στην υποδοχή και μου λέει λυπάμαι δεν μπορείτε να την ταϊσετε εδώ :angry::angry:

Τρελάθηκα, μα είναι δυνατόν, τι την πείραζε να της δώσω ένα μπισκοτάκι μην κάνει ψίχουλα? :angry::angry::angry::angry::angry:

Τελικά βγήκαμε έξω και της έδωσα να φάει :dry: , κρατήθηκα πάντως πολύ για να μην κάνω σκηνή και περισσότερο γιατί εκτιμώ πολύ τον γιατρό. Αυτή ανέκαθεν ξυνή ήταν :S

Τελικά ο Μιχάλης έχει υγρό στο ένα αυτί και θα πάρει αντιβίωση για 10 μέρες και δεν πρέπει να βουτήξει και το κεφάλι στη θάλασσα :(:(

Πόπη επιτέλους εμφανίστηκες :):) ,μα δεν σου λείψαμε :P

Φιλιά στον Χρηστάκη :kiss: εγώ πάλι την κυνηγάω για να φάει

Σήμερα το πρωϊ την ζύγισα στο σπίτι με ρούχα και πάνα και την

έδειξε 9400 ενώ πριν 2 βδομάδες στην παιδίατρο γυμνή την έδειχνε 9500

Ελπίζω να παίζει λόγω ζυγαριάς και να μην έχασε.

Χάπια ποιος σου είπε να πάρεις, γυναικολόγος?

Είχα την εντύπωση ότι δεν είναι απαραίτητα ;)

Δεν σταματήσατε τους θηλασμούς σταδιακά?

Λίνα νομίζω ότι δεν πρέπει να αγχώνεσαι, μου φαίνεται

ότι τα πάτε πολύ καλά. Τσέκαρε μόνο αυτό που σου είπε η

Βίκυ για τις πάνες, κάποια μπορεί να είναι πιο βαριά.

Ότι άλλο χρειαστείς εμείς είμαστε εδώ :kiss:

Βίκυ ελπίζω να κοιμηθήκατε τελικά

Τα φιλιά μου σε όλο το τρενάκι

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!

καλα εισαστε??

ειμαι χαρουμενη γιατι αρχισε να το πινει το χαζογαλα αυτο που ειναι πικρο..οποτε παμε καλα!!

επισης πηγαμε σε παιδοτοπο εχθες και μπηκε!!!!! μεγαλο βημα!!!!!! επαιζε κιολας και δεν εκλαψε καθολου!!!

αντε καφεδες σε παιδοτοπους θα κανουμε τωρα!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

λενα να κανεις απολυμανση ρε συ πριν μπεις.

και η κουμπαρα μου ειχανε κανανε απολυμανση και με μωρο μεσα μαλιστα αλλα ηταν αβλαβης

και δεν εχουνε πλεον ουτε μια!

κοριτσακια να αλλαξουμε μερα τον καφε?? να τον κανουμε παρασκευη γιατι εχω προπονηση την πεμπτη και το ειχα ξεχασει :blush:

νατασσα λογικα παιζει και η ζυγαρια..100γρ ειναι πολυ λιγο..

περαστικα στον μηχαλακη!! η γραμματεας ηλιθια εντελως!!!

λινα και εγω αυτο με τις πανες δεν το καταλαβαινω..νομιζα βαρια πανα κια αγχωνομουνα!!!

τωρα εμαθα πως απλα κατουρημενη!!!! :laugh:

αααα λενα καποια κοπελα ενδιαφερθηκε για ψυγειο και καναπε στο ειμαι μαμα..πανε να δεις! :)

ρε μαρθα κουρασηκα που το διαβασα και μονο!!!!!! καλο κουραγιο :kiss::kiss::kiss::kiss:

σας φιλω ολες!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Μαρθα κουραγιο!!!!!!!

Ρε συ εγω νομιζα ο δικος μου ειναι Ταλιμπαν..εσενα ειναι χειροτερος!!

Ασε...δεν προσπαθω για δευτερο..για πολυυυ καιρο ακομα!!!!

Φερτον σε μενα ρε συ..απο δευτερα αναλαμβανωα απογευματα χιχιχιχι

Κοριτσια νυσταζω

Ο μικρος χτες επεσε και χτυπησε στο κεφαλι πισω, οχι πολυ αλλα τον πηγαμε νοσοκομειο.

Ειναι μια χαρα,εχει πηρετο δεκατα..μαλλον απ δοντι.

Τα φιλια μου σε ολες αναιξερετως. Συγνωμη που δεν σχολιαζω..αλλα ακομα δεν ηπια καφε..παω να κανω τωρα και θα επανελθω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βενετία ξεκινήσατε υποαλλεργικό γάλα?

και κομμένα όλα τα γαλακτομικά?

Παρασκευή εγώ δυστυχώς δεν μπορώ :(

Έχω κανονίσει να πάω για βαφτιστικά με την κουμπάρα μου

Αν βολεύει τις υπόλοιπες να συναντηθήτε

αλλιώς το κανονίζουμε από βδομάδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε νατασσα...μα πως το ειχα ξεχασει ρε γμτ???????????

τωρα αρχισανε οι προπονησεις και δεν συνηθισα ακομα.. :(

καλ πειτε και οι υπολοιπες και αμα ειναι κανουμε και απο βδομαδα... :(

ναι αρχισαμε υποαλλεργικο το humana ha 2 και ειναι πικροοοοοοοοο!!!!!!

την πρωτη μερα εφαγε τραχανα για να κοιμηθει γιατι δεν το επινε επινε 20μλ!!!

εχθες 140 αλλα ητανε τυφλα και αλλα 140 στις 5.3 το πρωι...

ολα κομμενα εκτος του κατσικισιου αλλα μονο οχι γαλα κατσικισιο...γιαουρτι τυρι ναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν πειράζει βρε Βενετία κάποια στιγμή θα καταφέρουμε να συναντηθούμε :woohoo:

Τι προπόνηση κάνεις?

Αφού επιτρέπεται κατσικίσιο τυρί και γιαούρτι, γιατί όχι γάλα?

Πήγες σε άλλο παιδίατρο ή η δικία σου σας είδε τελικά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βενη ναι αν γινετε απο βδομαδα...και αμα θα ειστε εδω ΣΚ..κερναω καφε σπιτι μου....τωρα που ειναι καθαρο και τακτοποιημενο στην εντελεια...χιχιχι..δεν ξερω για ποσο θα ειναι ετσι..οποτε ειναι ευκαιρια!!!!!!

Βενη εμενα 1-2 φορες που ηπιε το συγκεκριμενο γαλα το χλαπακιασε...οχι βεβεια πολλα επινε γυρω στα 180 αλλα ο καημενος πεινουσε και ηταν αργα βραδυ.

Ειχαμε παει σε γαμο και τις δυο φορες.

Τωρα ετυχως ξεκινησαμε φρεσκο.

μακαρη να το ξεπερασετε αλλα πιστευω το αργοτερο μεχρη τα Τρια θα εχετε ξεπερασει την αλλεργια και θα σας μινει μονο η δυσανεξια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια,

αν και διάβασα όλες τις προηγούμενες σελίδες γιατί δεν θυμάμαι τίποτα? :ohmy: έχω την εντύπωση ότι η μνήμη μου εξασθενεί!!! πώς να την διατηρήσω?...την Κυριακή ο άντρας μου μου αγόρσε μια κούπα του καφέ, πολύ ωραία και έτυχε μου ανέφερε χθες "αυτό που σου αγόρασα τελευταία" και εγώ αναρρωτήθηκα τι ήταν αυτό!!!! :unsure:

σήμερα περιμένουμε να μας φέρουν το σπιτάκι του κήπου είναι ξύλινο και θα βάλουμε μέσα τα ποδήλατα, πρέπει να κουρέψω και το γκαζόν!!!, να το θυμηθώ μόνο!!! :P

ο άντρας μου πήγε με τον Λουκά στο γιατρό χθες για το τεστ (όλα καλά) και αφού τελείωσε έκλεισε ραντεβού για το εμβόλιό του και βρήκε την ασυμπάθιστη και αυτή ανέφερε ότι "δεν είμασταν ικανοί να πάμε στο προηγούμενο ραντεβού"!!!! :angry: της απάντησε όμως ο άντρας μου κατάλληλα και άρχισε να γίνεται φιλική ξανά!!! και να φανταστείτε έχουμε ιδιωτική ασφάλιση άραγε πώς φαίρεται σε αυτούς που έχουν δημόσια?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bowling παιζω, επαιζα πριν αγωνιστικα και τωρα τελευταια ποτυ γυρισα πολυ λιγο και χαλια οποτε τωρα κανω 2 φορες την εβδομαδα προπονηση. δευτερα 7.00 και πεμπτη 9.00.

αντε απο βδομαδα τοτε.. :( σ/κ χρυσα αμα βολεψει κανονοστε αλλα δεν ξερω γιατι κανω δουλειες και εχω ενα σιδεροοοοοοοοο βουνο!!!!!!!

αλλα χαλια θα στο κανουνε τα μικρα ρε συ τι το θες????? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

αυτο με το γαλα ουτε εγω το καταλαβα..και την ρωτησα και μου ειπε γαλα μονο υποαλλεργικο.

τα υπολοιπα κατσικισια αλλα οχι και συνεχεια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βενη μη φανταστεις...θα το κανει και μονος του ο δικος μου χαλια!!!!!

χαχαχα...

Πλακα πλακα..σημερα θα ξαναδιακοσμισω το σπιτι οπως ηταν πριν ενα χρονο περιπου..ουαου...μου ελειψε το σπιτακι μου!!!!

Μποοθλινγκ...πωπω..θυμαμαι πριν παρα πολλα χρονια οντας νια...που παιζαμε..φυσικα δεν τα καταφερνα και τοσο καλα..οποτε εσενα δε σε παιζω...θα φαω σκονη...χιχιχιχ

Αφρο καλως να την δεχτεις..εποφελισου που θα κανει χαρουλες με τον Μανωλιο να κανεις καμια βολτα και να ξεκουραστεις

Αρτζ φιλια..και εμεις πρεπει να κουρεψουμε το γκαζον στο παρτερακι μας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!!! Βενη γιοα το σηδερο θα σου στειλλω τη μανα μου...εγω να δεις τι βουνο ειχα..νομιζα πως οτι ρουχο ειχαμε ηταν ασιδεροτο.

Μου τα κολλαρησε ολα προχτες σε 3,5 ωρες!!!!

να ειναι καλα η μανουλα μου...θα την παρω ενα μεγαλο μεγαλο δωρο..και μετα θα την παω σηκωτη στον γιατρο..στην καινουρια της γιατρο...αντε να δω τι θα κανω και με αυτην

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο αντρας μου χαρικε ....να κανουμε και καμια βολτα μονοι μας !! μου ειπαι .

εγω σκευτομαι οτι πρεπει να γλυψω το σπιτι και να απανταω σε οτι με ρωταει!!! την αγαπαω αλλα ειναι υποχονδρια :angry:

αφηστε που ειναι πολυ καταπιεστικη με τον μικρο και δεν την πολυ θελει .Δεν βλεπει οτι αυτα που κανει τον ενοχλει και προσπαθει να τα περασει με το ετσι θελω ....

καποιος να της πει οτι τα μωρα εχουν προσωπικοτητα και δεν γινετε να τα πνιγουμε .Ενταξει δεν τον βλεπεις συχνα και τον εχεις μερακη αλλα μην τον πιεζεις ετσι .Και τελος ο μανωλης ειναι πολυ διαφορετικος απο τα αλλα παιδακια,ειναι πολυ ανεξαρτιτος μεσα στο σπιτι και σαν προσωπικοτητα ,δεν ανεχεται να εχει καποιον απο διπλα του σηνεχεια να του λεει 'οχι εκει", "κανε ετσι" και να τον περιοριζει τις κινησεις του .

μην τα ακουτε πολλα ειναι καλη γυναικα :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά σου είπε ο άντρας σου, άφησε τον Μανωλιό και πάτε καμμιά βολτίτσα....βέβαια ίσως να μην αρέσει στον μικρό αλλά......!!!!

Θούλη ευχαριστώ υποτίθεται είναι ωφέλειες αλλά επειδή μεγάλωσαν λίγο πάνε στο πλάι!!!

πάω να κουρέψω το γρασίδι... με την μικρή πώς θα τα καταφέρω δεν ξέρω....φοβάμαι μην μπλέξει σε κανένα καλώδιο και έχουμε άλλα μετά!!!!

είναι πολύ σκανταλιάρα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα μανούλες! :)

Δεν προλαβαίνω να μιλήσω πολύ, φεύγω σφαίρα για πολλές πολλές γραφειοκρατικο-δουλειές! :S

Βίκυ μου, απάντησέ μου σε παρακαλώ στην ανακεφαλαίωση περί μπάνιου και πλυσίματος! :dry: Καλά, έλιωσα κι εγώ με τη κόρη σου! :silly:

Χρυσούλα, δεν μου είπες τελικά τι ήθελες να με ρωτήσεις!

Αφροδίτη... ό,τι δεν μπορείς να αποφύγεις, απόλαυσέ το!!! Εκμεταλλεύσου την παρουσία της και απόλαυσε λίγο χρόνο με τον αντρούλη σου!

Argi μου, καλό κούρεμα!! Προσοχή στη ζουζούνα!!

Veni μου, καλό κουράγιο!! Ούτε να το ακούω δεν θέλω το σίδερο!!! :S

Σας φιλώ και τρέχω!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!!!!

σημερ ειμαι πολυ καλυτερα..

μαλλον θα παμε κ για μπανι το απογευμα..

ο μικρος παλι 2 με 3 εκλειγε απο τον πονο μαλλον..

του εδωσα παλι ντεπον

κ μαλιστα σηκωθηκε το πουλακι μου 9 η ωρα..κ μαλιστα εγω το ξυπνησα γιατι επρεπε να παω να κανω τα χαρτια για τον παιδικο..

ποσο μου εχει λειψει ο υπνος

το επομενο τρενακι ποιος? :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου σε πηρα στον λαιμο μου!!!!!!!

Σορυ!!!!

Ειπαμε αναλαμβανω φυλαξη ντοντου για να εξηλεοθω!!

Μητσακι ηθελα να σε ρωτισω τι εκανες τελικα με την Τραχιλιτιδα και τι ηταν η δικη σου θεραπεια.

Ερωτηση....ξερετε τιποτα για τα Ανθοιαματα Μπαχ;;;

εχω ακουσει οτι κανουν δουλει ακαι δενε χουν παρενεργιες και οτι κανουν και για παιδια....διαφωτισμετε με αν μπορειτε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφρο με το καλο να δεχτεις το πεθερικο :kiss:

μιτσακι κανε σημερα τις δουλειες γιατι αυριο απεργια :angry:

αργι δηλ αν κουρεψεις το γκαζον παλι κ οι γειτονες θα ακολουθησουν? :P

βενι εισαι αστερι που πας κ προπονηση..χαλαρωνεισ κ λιγο..

βικυ θα μας τρελανει η κορη σου..γλωσσου :P

ρε λενακι σε καθε σακουλα εβαζες απο 3 μπλουζακια?

ακου κει 32 σακουλες..μα ποια εισαι? :laugh:

νατασουλα εγω θα ρωτουσα γιατι δε επιτρεπεται?μα τι βλαμενη..

χρυσα αντε να φυγει ο γαμος να χαλαρωσεις λιγο..

στειλε τη μαμακα σου να με κανει καμια δουλεια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...