Μετάβαση σε περιεχόμενο

TO EXPRESS TOY ΒΥΖΟΝΥΧΤΙΟΥ VOL 14 KAI ΤΥΧΕΡΟ!!!!!


Recommended Posts

Εμενα κατι τετοια μου τα κανει ο αντρας μου οταν με ζητανε στο τηλ. Δεν παει να κοιμαμαι? δεν παει να κανω μπανιο? Δεν λεει σε κανεναν οτι ειμαι απασχολημενη...μου φερνει κατευθειαν το τηλ στο αυτι μου, οπου και να ειμαι. Τετοιες ωρες θελω να τον φαωωωω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 977
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Κουκλες φευγω..παω να μαζεψω τον χουλιγκαν..σημερα λεω να εφαρμοσω καποιες απο τις συμβουλες σας..ελπιζω να μην αντισταθει πολυ...και με δαγκοσει!!!!

Λενα..οποτε μπορεις ελατε να πω και του Τολη ξερεις εσυ τι

Φιλακια πολλα..τα λεμε αυριοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω πλεον οταν κοιμαμαι, κοιμαμαι δεν απαντω σε κανεναν!

Κι αν κανενας με παρει τηλ και με ρωτησει αυτο το θεεικο ¨κοιμασαι?¨

απαντω ¨ναι και με ξυπνησες¨την επομενη θ το σκεφτει να παρει τηλ!

ξερω ειμαι κακια!

αλλα οταν οι αλλοι τα βραδια κοιμουνται εγω δουλευω καιαπαιτω να το σεβονται....!

χρυσα καλη επιτυχια!

αυριο γιορταζει ο αντρας μου και η κορη φροντιζει να μην με αφηνει να κανω δουλειες!

λεγαμε να κανουμε την γιορτη στην πυλωτη(να γλυτωσω την πολυ φασινα μετα) αλλα ο καιρος εχει αλλα σχεδια!

θα δειξει μεχρι αυριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Σεσιλια!!! Κοριτσια ειστε στην διαιτα?? Εγω παντως απο την ημερα που γεννησα εχασα ολα τα κιλα της εγκυμοσυνης και 5 ακομα και ειμαι πιο αδυνατη απο πριν , χωρις να κανω διαιτα. Ε μα πως θα γινοταν η μικρη 6500 κιλα, αν δεν με ειχε ρουφηξει??χαχαχαχα

Σημερα φορεσα κολλητη μπλουζα και κολλητο παντελονι....παει και η κοιλια....νιωθω υπεροχααα!!

Αργη μου , να του αφηνεις τα παιδια να συνηθιζει και να μαθει και ποσο δυσκολο ειναι να εισαι μαμα. Αντε να ξεσκασεις και εσυ λιγακι!

Το καλυτερο δεν σας το πα...προχτες ο αντρουλης μου μου εφερε μια προπληρωμενη καρτα για αγορες απο το ιντερνετ. Μου ειπε...."Καταθεσα 100 ευρω για να τα κανεις οτι εσυ γουσταρεις. Για την καλυτερη μανουλα του κοσμου!!!"

Δεν ειναι των εκπληξεων , αλλα αν πει να κανει, θα κανει την καλυτερη!!!

Και δεν μας περισσευαν τα 100 ευρω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!

Μαρακι ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!! :):):):):):):):):):):)

να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!ευχομαι να βρεις γυναικολογο που να ανταποκριθει στις προσδοκιες σου! :);)

Χρυσα..το ιδιο προβλημα ΑΚΡΙΒΩς! :angry::angry: Χθες πηγαμε χαλκιδικη.στο γυρισμο θηλασε 4 φορες :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ,ενω ειχε φαει ολο το φαγητο του κ οταν φτασαμε σπιτι ηπιε 200 ml φρεσκο γαλα κ μετα παλι θηλασε για να κοιμηθει κ φυσικα ξυπνησε κ 3 φορες το βραδυ! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

σα να θηλαζει περισσοτερο μου φαινεται τωρα που πινει κ φρεσκο.....τραβαει κ τη μπλουζα κ το σουτιεν! :S:S:S:blink::blink::blink:

αν βρεις μια ακρη,βοηθησε με κ εμενα σε παρακαλώ!

δουλεια αυριο κ μεθαυριο κ μετα απο Σεπτεμβρη παλι! :):)

πολύ κουραστηκα πια! :laugh: :laugh: :laugh:

Βενετια μια φωτο προλαβα να δω κ ειναι υπεροχη!κουκλι το ζουζουνακι σου,αλλα κ εσυ θεα!!μα τί ομορφη που εισαι!!

Αργυρω η μικρη υπεροχη!!υπεροχα τοπια στη Γερμανια..εμεις εδω..πρεπει να ψαξουμε πολύ.. :angry::angry: !εχουμε ομως τη θαλασσιτσα μας!! ;););)

για το αλλο θεμα..ΔΕΝ ΜΕΤΑΝΙΩΝΩ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑ Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΕ ΕΝΤΟΝΟ ΥΦΟς!δημοκρατια εχουμε,ο,τι πιστευουμε λεμε!οποιου δε του αρεσει,ας μην διαβαζει!λες κ ειμαστε μωρα,να κλειδωνουμε θεματα οταν δε μας χαιδευουν τα αυτια! :angry::angry:

Αναστασια μου καταλαβαινω ποσο πρεπει να στεναχωρηθηκες με αυτα που σου ειπε ο γιατρος..προσπερασε το κ αυτο κοπελα μου!ο Σπυρακος εχει αποδειξει σε ολους μας ποσα πολλα μπορει να καταφερει! :kiss::kiss::kiss::kiss:

σας φιλω ολες!εγκυουλες κ μη!αν κ τελικα περισσοτερες πρεπει να ειστε οι εγκυουλες! :laugh: :laugh: :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θεσσαλονικιές φιλεναδίτσες μου έχω να σας ανακοινώσω κάτι.....

Διακοπές στη Χαλκιδική...................................Σας έρχομαι!!!!!!!!!!!!!!!Θέλω να σας δω όλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Τώρα παίρνει ο άντρας μου τηλ να κλείσει δωμάτιο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναιιιιιιιιιιιιι συμπεθερούλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ελπίζω μόνο να βρούμε δωμάτιο εκεί που θέλουμε.......

Τα ξέρετε καθόλου τα ξενοδοχεία της περιοχής;;;;;Λέμε για Sani Resorts....Καλά είναι;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα 4 κιλά είναι τέλεια :):)

Εγώ τις 2 πρώτες βδομάδες έχασα 2,5

Άρα μπορούμε να κανονίσουμε και ταβερνούλα τώρα :P

Η Γιώτα που χάθηκε?

Μίλησε καμιά μαζί της?

Θα την πάρω το απόγευμα κανένα τηλ ;)

Γωγώ μας έρχεσαι??????????

Τέλεια!!!!!!!!!!!!!!!

Για πότε λέτε?

Μακάρι να βολέψει να συναντηθούμε :)

Στο Sani είναι πολύ ωραία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Argi έγραψε:

Νατασσούλα επειδή θηλάζεις και την μικρή δεν θα μπορεί να πει ότι είναι του γαλατά!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

/quote]

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpempoula16 έγραψε:

θεσσαλονικιές φιλεναδίτσες μου έχω να σας ανακοινώσω κάτι.....

έτσι όπως το είπες νόμιζα ότι είσαι και εσύ έγκυος!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε εχω μερες να της μιλησω!!! εχει χαλασει και το κινητο μου εχειχαλασει και το σταθερο... αν την παρεις δωστης τα χαιρετισματα μου και να κανονισουμε να βρεθουμε!!

καλα η σανη ειναι κ κοντα στη θεσσαλονικη ολο εκει θα ερχομαστε για μπανιο.... σε προειδοποιω γωγω!!! χαχαχαχαχαχα (πλακιτσα)

για ποτε λετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχήν..........

Γωγώ τέλειααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!

Επιτέλους!!!!!!!

Πότε έρχεστε;;;;;;; Άντε πες!!!! Αχ τί καλα!!!!!

Μια χαρά είναι στο Σάνι!!!!

Αναστασία κοπέλα μου τί πω για το γιατρό....

Τα λόγια έιναι περίττά. Άλλη επιλόγη δεν έχετε; Δεν μπορείτε να βρείτε κάποιον άλλο;

Καλέ ξέχασα τί άλλο ήθελα να γράψω.....

:S:S:S:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τέλη Αυγούστου λέμε να έρθουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!

Με πήρε ο άντρας μου τηλ (έχει ρεπό σήμερα) και μου λέει "Λοιπόν, κοιτάζω ξενοδοχείο για Χαλκιδική. Θα πάρω τηλ..."

Η απαντησή μου...."Τέλεια αγάπη μου...Θα βρεθούμε και με τα κορίτσια από το Mammy εντάξει;;;;;"

Και μου λέει "Είναι ωραίες;;;;;;" Του λέω "κούκλες!!!!"

Μου απαντάει: "Ωραία..Μπορεί να έχω και κανένα τυχερό εκεί"...

Του λέω "Ξέχνα το!!!!!Οι μισές είναι γκαστρωμένες"

"Οκ.Δεν πειράζει...Κι εσύ εκεί θα γκαστρωθείς...." μου απαντάει ο κύριος...

Και του λεω "Αστο Γιωργάκη...Καλύτερα να μην πάμε"!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το θυμασαι ακομη(το καπελο?) :laugh:

Η μικρη ειναι καλε!

Σωματαρα? :laugh:

Η αληθεια ειναι οτι εχασα 3 κιλα. :P

Παλι καλα!

Βικυ, συχαινομαι και εγω το τηγανι αλλα τα κεφτεδακια καθολου!

Μιαμ, μιαμ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...