Μετάβαση σε περιεχόμενο

TO EXPRESS TOY ΒΥΖΟΝΥΧΤΙΟΥ VOL 14 KAI ΤΥΧΕΡΟ!!!!!


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια.

Λοιπόν συνεχίζω για το θέμα "βυζί"

Η αλήθεια είναι πως το απολαμβάνω τώρα που είναι μικρό

γιατί παλιά με περιόριζε κάπως. Είναι που έχω χάσει και κιλά και φοβάμαι μη μου γίνουν σαν τσέπες

:laugh: :laugh: :laugh: :P:P:P

Με απλή γυμναστική υπάρχει περίπτωση να κάνεις τη ρώγα να κοιτάει τα άστρα :P ή να σκέφτομαι μόνο τον πλαστικό??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 977
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Καλημερα!!!!!

Βλεπω πολλα απολλωλοντα προβατα που επεστρεψαν!!!!!!

κορτσαρες μουυυ wellcome abroard!!!

για το θεμα των σφαγειων..σας το δηλωνω..εγω δεν ξανασχολουμαι με καμια μα καμια..απολυτως...

Τερμα..

Αλλα θα πρηξω μερικες μερικες γκαστρομενες για να μου πουν εμπειριες θηλασμου δευτερου...με τοσο μικρη διαφορα..αλλα εν καιρω!!!!

ξερετε εσεις ποιες λεω!!!!!!!

Θου νατασα..κλπ κλπ..ετοιμαστειτε!!!!!!!!

Ρε κοριτσια πολυ καρπερο το τρενακι μας....

λεω να κατευω καποια στιγμη και να επιβιβαστω οταν το παρω αποφαση!!!!!!!

χαχαχα

Εχω να σας ρωτισω πολλα πραγματα..αλλα επειδη μεθαυριο εχουμε δυο βαρβατες συσκεψεις πρεπει να ετοιμασω μερικες αναφορες...παλη καλα που εχω ολα τα νουμερα και πρεπει μονο να τις φτιαξω!!!

Τα φιλια μου σε καθε μια ξεχωριστα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα χρυσα!!!!!!!

ω ναι ειναι γεγονος επεστρεψα χαχαχαχα

σας ελειψα καθολου καλε η μπα??????

εκανα και αποτοξυνωση χωρις laptop τοσο καιρο εκανα και καποιες δουλειες που ειχαν μαζευτει αφου ο αντρας μου ελεγε να μην το παρω ποτε πισω το λαπιτοπι χαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εγω παντως να κολλησω εγκυμοσυνη απο το τρενακι δεν φοβαμαι μιας και το εχω παρει αποφαση οτι πολυ δυσκολα θα παω για 2ο ομως χαιρομαι που γεμισαν τοοοοοοσες κοιλιτσες και ευχομαι και στις υπολοιπες που το θελουν!!!

mariaioanna μαλλον σαυτην την περιπτωση μονο ο πλαστικος μπορει να κανει το θαυμα του....αλλα η γυμναστικη το σφιγγει και γινεται πιο στητο.

αααααααααααααχχχχχχχχχχχχχχ τι να πω κι εγω η κακομοιρα που το εχω νααααα μετα συγχωρησεως???????

αν περιμενε εμενα ο φουστανος θα το εκλεινε το μαγαζακι του χαχαχαχα

σημερα εχει λαικη παω να παρω λαχανικα για γεμιστα...αααα και ο σπυρος εφαγε επιτελους φρουτο μετα απο τοοοοοσους μηνες...το αγαπημενο της μαμας του ΠΕΠΟΝΙ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια,

εμείς είχαμε ένα ωραίο Σ/κο, πήραμε τα ποδήλατα και πήγαμε εκδρομή και το Σάββατο επισφρέφαμε μέσω κέντρου, το οποίο όλο είναι πεζοδρομημένο και κανονικά απαγορεύεται να είσαι πάνω σε ποδήλατο.....δεν είχε πολύ κόισμο και είμασταν πάνω στα ποδήλατα, ώσπου ο άντρας μου πέφτει πάνω σε έναν αστυνόμο!!!! :ohmy: , τον βλέπω εγώ και φεύγω βολίδα για να μην με δει!!!!, περιμένω λίγο πιο πέρα και βλέπω ότι έχουν πιάσει την κουβέντα πάω και ο άντρας μου παραδέχθηκε ότι ήταν λάθος κ.λπ. κ.λπ. και τελικά ο ασυνόμος ζητούσε κάτι πληροφορίες από τον άντρα μου και στο τέλος ο αστ. του είπε και ευχαριστώ!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

το πρόστιμο θα ήταν: 20 ευρώ γιατί ήταν πάνω στο ποδήλατο και 40 ευρώ επειδή δεν είχε ταυτότητα μαζί του, τα ίδια και εγώ βέβαια.....!!!

Την Κυριακή ξυπνήσαμε νωρίς και ξαναφύγαμε για μίνι εκδρομούλα....ωραία περάσαμε και το ωραδάκι μπουγέλο στον κήπο (οι 3 μας, το μπουμπούκι κοιμόταν!!!)...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε βεβαια μου ελειψες!!!!

και εσυ και ο Σπαιρους...το κουκλακι μου!!!

δοστου πολλα πολλα φιλακια.....και να τον κερασεις ενα παγωτο!!!!!

Ρε συ διαβαζα τωρα..ηλιθος εινα ο γιατρος

ντιπ βλακας...πως τα λεει αυτα τα πραγματα...

ελπιζω ολα να πανε καλα με ολες αυτες τις θεραπιες που θα κανετε.

μιλουσα πριν καιρο με μια φιλη μου - στην Αμερικη- ασε εχει και αυτη ενα ζωρι με το κοριτσακι της...εχει προβλημα στα ισχια, δεν μπορει να σηκωθει..και δωστου συσκεψεις επι συσκεψεων...δεν μπορουν να προσδιορισουν αν το προβλημα ειναι εγκεφαλικο..η στα ποδια..τι να πω

Μη μηλατε για πλαστικες...θα ξεπαιδιασουμ εκαι μετα θα κανουμε ουρα στον αντρας της Αθηνας...θα μας κανει ολες κουκλες σαν την ΑΘηνα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία-Παπάκι70, συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου, να έχεις μια πολή καλή κύηση και να γεννήσεις όπως εσύ θέλεις! :kiss:

και εγώ 2 φορές που γέννησα δεν μου έβαλαν ορό! ούτε με ξύρισαν!!!

Αναστασία-μπεμπούλης, μας έχεις πει ότι ο Σπυράκος κάνει και παζλ για την ηλικία του και άλλα, δλδ ένα παιδί κάτω του ενός κάνει πάζλ?

τι εννοεί ο αναπτυξιολόγος?

βέβαια αυτός είναι ο ειδικός και όχι ο φυσιοθεραπευτής, όσον αφορά στην ανάπτυξή του!, ο παιδίατρος τι σας λέει?, δεν κάνει τεστ ανάπτυξης?

εγώ εύχομαι όλα να πάνε καλά :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεεεεεερα!!!!!!

Ασχημο βραδυ ασχημο πρωινο! Γκρινια γκρινια γκρινια!!!! :angry:

Αναστασια πες του να παει να δει γιατρο ο γιατρος!! Μα πως αγχωνουν ετσι τις μαμαδες οι ηλιθιοι?

Σες καλη δουλεια!

Argi MariaIoanna καλημερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τώρα που το θυμήθηκα να πω και εγώ για την κυταρρίτιδα που λέγατε προχθές, εγώ δεν είχα ποτέ, βέβαια δεν έτρωγα χοιρινό, γλυκά, σοκολάτες, ξηρούς καρπούς σχεδόν καθόλου καφέ, πήγαινα γυμναστήριο και έπαιζα 3 φορές την εβδομάδα τέννις......απέκτησα στην 2η εγκυμοσύνη, η οποία, κυταρρίτιδα, έφυγε μετά την γέννα αλλά όχι τελείως, ευτυχώς δεν φαίνεται έτσι απλά.....όσο για το στήθος έχω ανέβει στο 85!!!!! τεράστιο!!!!

Καλημέρα Τρις.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

Ανασυασια καλως ηρθες!

εγω δεν ειδα κατι τετοιο στο σπυρακο μας, βεβαια παει και καιρος απο τοτε που συνατηθηκαμε!

αλλα μια χαρα επαιξε με την Μαρια-Ιωαννα!

βεβαια δεν εχεις να χασεις κατι αν το παρακολουθεις!

λοπον κανονιστε για καφε!

και θα στοΝ κανει η Μαρια-Ιωαννα σα αυτη!

διαλογος

μαμα: Μαρια-Ιωαννα ελα να κανουμε μπανιο

Μαρια-Ιωαννα: σιωπη

μαμα: Μαρια-Ιωαννα ελα , ποσο θα περιμενουμε?

Μαρια-Ιωαννα: σιωπη(καθοταν και μας κοιτουσε απο το δωματιο της)

μαμα: κοριτσακι μου θα ερθεις?

(ερχεται, μου σηκωνει τ χερι σα να με χαιρετα παο μακρια και λεει)

Μαρια-Ιωαννα:ΦΕΕΕΕΕΕΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

ΣΚ πήγαμε Καβάλα αλλά ο καιρός ήταν πάλι χάλια

και δεν πήγαμε θάλασσα :(:( Ελπίζω κάποια στιγμή να στρώσει

Η μικρή ενώ μια βδομάδα κοιμόταν σερί, χθές ξύπνησε 2 φορές :angry:

Ίσως να έτυχε :woohoo: :woohoo: θα συνεχίσω να ελπίζω ότι

σήμερα θα κοιμηθεί πάλι σερί :P:P:P:P

Κι άλλη εγκυούλα διαβάζω και αρχίζω και αγχώνομαι

Τετάρτη περίμενα να αδιαθετήσω και ακομα τίποτα :ohmy::blink:

Μαρία συγαρητήρια για την εγκυμοσύνη

Ιουλία που χάθηκες?????????

Δουλείτσα, καλή αρχή :)

Εγώ πάντως στο άλο θέμα δεν έχω απαντήσει καθόλου ;)

Τα φιλιά μου σε όλο το τρενάκι :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

natasoula έγραψε:

Εγώ πάντως στο άλο θέμα δεν έχω απαντήσει καθόλου ;)

και εγώ έχω πάψει να απαντώ και θεωρώ όχι και τόσο καλό κάποιος, που θεωρεί τον εαυτό του ενημερωμένο, να ανοίγει θεματάκια με τίτλο "δεν έχω γάλα"!!!

όταν ήμουν έγκυος την 1η φορά, δεν υπήρχε μάμμυλαντ, και το πρώτο που διάβασα σε σελίδα περί θηλασμού ήταν ακριβώς αυτό, ότι όλες οι γυναίκες έχουν γάλα....αν τυχόν δεν μπορούσα να θηλάσω θα έπρεπε να βρω πού είναι το πρόβλημα.......

Τρις δεν την ξέρω την διαφήμηση!!!! :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα καλε που να την ξερει την Διαφημηση η Αρτζ!!!!!

Βικυ φουερη η κορη σου!!!!!

πολυ την παω!!!!!

Αρτζ σημερα γιορταζεις;;;;;;

Ειπα δεν θα ξανασχοληθω μεκανεν θεμα θηλασμου..περα απο το θηλασμο του δικου μου παιδιου...μη με κολλαζεις Αρτζ...δεν θελλω να εκφρασω καποιες σκεψεις

Ενα θελλω να πω..κακος ασχοληθηκαμε νομιζω...

ηταν εξαρχας φανερα καποια πραγματα

Καλα να ειναι η κοπελα, να της ζησει το μωρακι..και ολα τα αλλα ειναι ψιλα γραμματα

Παντως εγω ζηταω σημβουλες μονο με πμ..

ετοιμαζω ενα κατεβατο για την λαλα..,.κατσε καλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στην Βόννη στο Ρήνο ποταμό!!!

η αλήθεια είναι ότι το καλοκαίρι όλα είναι καταπράσινα, πολύ ωραία....αλλά και την άνοιξη και το φθινόπωρο έχει πολύ ωραία χρώματα!!!

Χρύσα θα βαρεθεί η ΛαΛα να διαβάζει!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Argi τι κουκλιτσα ειναι αυτη?????????????????????? :woohoo: :woohoo: Θεαααα!!!!!! (Μηπως μπορεις να κανεις και αλλη μια κορη τωρα για τον γιο μου? Βγαζεις τελεια παιδια!!!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera ...TWRA KSIPNISAME!!!

hthele apo tis 8 na ksipnisei alla epi 1 wra girize girw girw apo to krebati mou kai anebokatebene ,malon kapoiastigmh eide oti egw den tha sikothw kai koimithike dipla mou .

paw na dw ti ginete kai epanerxome ,na faw kai kati .

emena me exei tsatisei pou thelei na koimomaste mazi ,me sproxnei ston upno tou h paei kai koimate sta podia mou kai an figw se 5 lepta me exei katalabei !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζ η κορη σου ειναι κουκλα!!!!!!

Μοιαζει της μαμας!!!!!

χαχαχ

Δεν ξερω αν υα βερεθει..ισσος ομως να με σκυλοβρισει...με την καλη εννοια

Εχω θεμα με τον αποθηλασμο ρε συ...

αφου σε στιγμη αγανακτησς ειπα στον αντρα μου οτι δεν θα θηλασω το δευτερο!!!!

φυσικα δεν το εννοουσα..θα καταβαλλω καθε προσπαθεια..αλλα ειδικα σημερα το βραδυ ο μικρος με ξεζουμισε...

Και ηθελα να ρωτισω και τις τσουπρες..αλλα και την παναγιωτα..

τωρα πως διαμορφωνετε το "προγραμμα" σας..γιατι ο δικο ςμου προγραμμα θηλασμου δεν εχει..οταν ειμαι σπιτι θηλαζει ολη την ωρα..η πουθα θηλαζουμε η θα ειμαστε βολτα..αμα παιζω εγω μαζη του εκε που τρυγυρναει..ερχετε..κατεβαζει την μπλουζα...κιαι το σουτιεν..τραβαει μερικες τζουρες..και ξαναπαιζει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα όταν έρχεται και σου κατεβάζει την μπλούζα αν του δώσεις κάτι άλλο να φάει, δεν ξεχνιέται?

Δεν νομίζω ότι μπορώ να σε βοηθήσω γιατί εμείς δεν είχαμε ποτέ τέτοιο πρόβλημα, εμένα σπανίως ζητάει στην διάρκεια της μέρας. Πιο πολύ για πιπίλα το θέλει, για να κοιμηθεί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλες!!!!

Σας διάβαζα τόση ώρα και έμαθα πολλα πραγματάκια!!!!!

Veni,είδα τις φωτογραφίες και τρελλάθηξα...

Πως είναι βρεφάκια...και εγω βλέπω τον γιο μου τώρα νεογέννητο και λέω,

μα πόσο όμορφο τον έβλεπα....αλλα ήταν???????????

Πάντως είσαι κουκλάρα στη φωτο και κυριολεκτώ!

papakiΤα συγχαρητήρια μου για την εγκυμοσύνη!!!Σου ευχομαι να πάνε όλα καλα και όπως επιθυμείς!!

Νατάσα,και εμένα το στήθος μου σε αυτη την εγκυμοσύνη δεν πρίστηκε.Η μαία μου είπε από τον 5 και μετα...Τώρα σα να πήρε μπρος και μόνο τα πρωινα!

Νατασούλα , καθυστέρηση?Μήπως παίζει τίποτα?Ευχομαι να είναι ότι επιθυμείς!

Argi,καλα τα μέρη σας είναι πανέμορφα,υπάρχει ποιότητα στη καθημερινή ζωή και φαίνεται.Η κόρη σου μία κούκλα!!!

Mπεμπούλη, να πω για το γιατρό οτι είμαι μ@λ@κ@ς με περικεφαλέα και μάλιστα μεγάλη!!!

Ξέρεις οτι τα παιδιά μας έχουν μικρή διαφορα,με λίγο μεγαλύτερο το γιο μου.Επειδή ξέρω τον αγώνα σου θα σου οτι ο γιος μου δεν κάνει ούτε τα μισά από όσα κάνει ο γιός σου...Παζλ?Φρίσμπι τα κάνει...

Τσίσα και κακα στο γιογιο...Τι είναι αυτό?

Λέξεις δε λέει....Μην τον ακούς τον ...να μην πω...Είσαι άψογη και προσωπικα σε θαυμάζω για την αφοσίωση και τον αγώνα που δίνεις!!!

Ολα τέλεια πάνε!!!!

Τα νέα μου είναι λίγα....

Περάσαμε πολύ όμορφα στο καινουργιο μας σπιτάκι κάνοντας μικρομερεμέτια και διορθώσεις...

Εφτιαξα λαζάνια με κιμα και μπεσαμελ για σήμερα και ένα κέικ λεμονιού με κρέμα λεμόνι για να μυρίσει το σπίτι.....

Βγήκαμε και βολτούλα και εχθες απολαυσαμε τη βαπτιση του μικρού γιου των κουμπάρων μας.....Ωραια και στο τραπέζι τα είπα με πολλές εγκυούλες και φρέσκιες μανούλες....αχ ήταν ενα αγοράκι 3 μηνών....χάρμα οφθαλμών!

Φιλια φυσικα και σε όσες δεν αναφέρθηκα,δεν τα θυμάμαι όλα!!!

Σας επρηξα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...