Μετάβαση σε περιεχόμενο

TO EXPRESS TOY ΒΥΖΟΝΥΧΤΙΟΥ VOL 14 KAI ΤΥΧΕΡΟ!!!!!


Recommended Posts

AFRODITH έγραψε:

BIKH pws ta kataferes kai koimate?

pes to kolpo alios tha ston stilw na mou ton ekpedeuseis :P

ΟΤΑν λεμε βραδυ ενοουμε 1:30 αλλα ως τις 9:30

φερε τον οποτε θες!

αντε να δω ποτε θα τα πουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 977
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

εγω για πρωινα ειμαι οκ!

δεν κανω κατι το πρωι!

τα βραδια κανω!

θα κανονισουμε!

θα παρω προαστιακο και θ ερθω εκτος αν συναντηθουμε καπου στη μεση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Pebi μου συνέχεια πάω Mall...Που με χάνεις που με βρίσκεις εκεί και στο Χαλάνδρι είμαι... :laugh: :laugh: :laugh:

Μένω Μαρούσι, πίσω από το Ιατρικό περίπου, δηλαδή κοντά στο Mall.... :laugh: :laugh: :laugh:

Νατασάκι για διακοπές Χαλκιδική μάλλον όχι...Αλλά Θεσσαλονίκη μπορούμε να έρθουμε έστω και για ενα ΣΚ... :laugh: :laugh: :laugh:

Αχ βάσανο τα πλυντήρια...Μήπως θέλει αλλαγή το φίλτρο;;;;;;

Ρε Αφρο και Pebi και Παναγιώτα ανεβείτε μια μέρα στα βόρεια να σας γνωρίσω...Εγώ εκτός του ότι είμαι άσχετη με τα μέρη σας και θα χαθώ σίγουρα, εσείς μπορείτε να έρθετε mall.....εεεεεεεεεεεεεεε;;;;Μην κουράσω τον κώλο μου εγώ... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Είστε 3 και θα ανεβείτε για την αφεντιά μου... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaaaaaaa και εγω ερχομαι με το τουτου μου!

μπαινω αττικη οδο...τσουκ τσουκ φτανω στο mall !

αλλα πρωι αν γινεται!

ελπιζω πριν τις 15 /7 που θα φυγουμε για διακοπες!

μετα ξανα τον αυγουστο που θα γυρισουμε αλλα υποθετω θα εχετε φυγει εσεις για διακοπες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εισαι τρεληηηηηηη???? Εννοειτε!!! Εσεις δεν θα με κανετε μετα τον καυγσα!!! :P Παω τον μικρο κουνιες και θα ανεβω το βραδακι να τα πουμε! οκ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ έγραψα γιατί κάποια πράγματα που λέγονται για μένα είναι βαριά..και δεν θα έπρεπε να λέγονται. Δηλαδή με αυτό το περί "σχεδόν ανήθικη" δεν περίμενες αντιδράσεις??

Κι εγώ ρε κορίτσια άφησα και τα δυο τα μωρά μου από 40 ημερών γιατί άδεια δεν δικαιούμαι. Τι να έκανα?? Γράψτε μου εσείς μια λύση να προσπαθήσω να την αφαρμόσω στο 3ο που πολύ ευχαρίστως θα θήλαζα :)

40 ημερω΄ν ακριβώ πήγα για δουλειά σε ένα γραφείο της κακιά ώρας με άλλα 9 άτομα και με κόσμο να μπαινοβγαίνει χωρίς να υπάρχει η δυνατότητα να κάνω αντλήσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριαιωαννα το σκυλομετανοιωσα που το ειπα.Αυτην την φραση την εχω ακουσει απο μελοςκαι ναι την συμμεριζομαι γιατι μιλαει για γυναικες που δεν θελουν να θηλασουν επειδη πχ φοβουντε μην χαλασουν το στηθος τους. Τελος παντων μια φορα πηγα να πω την αποψη μου σ αυτο το θεμα αλλα δεν θα ξαναγινει!

Οι εγκυουλες του τρενου τι κανουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τρις το ξέρω :)

Άλλωστε εσύ ειδικά δεν έχεις προκαλέσει ποτέ :)

Καλά άλλη βλακεία αυτή με το στήθος.. Εγώ ρε παιδιά βλέπω μαμάδες που θήλασαν τα μωρά τους πολύ καιρό και έχουν στήθος που το ζηλέυω :angry:

Λοιπόν σήμερα πήγαμε θάλασσα και έβαλα το μαγιώ μου. Μια σκέτη απογοήτευση.. Όλα τα σουτιέν τεράστια.. Το στήθος μου έγινε 0 :angry::angry::angry:

Πρώτη φορά στη ζωή μου έχω τόσο μικρό στήθος ρε κορίτσια. Εγώ που πάντα φορούσα 3-4 τώρα με κοιτάζουν οι πωλήτριες και λένε "αα μικρό είναι οκ"

Και που λεφτά τώρα για το Φουστάνο :dry::dry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω δεν απαντησα στο αλλο θεμα!

η παρεξηγηση ξεκινησε απο την αρχη!

η επιθεση γινεται σχεδον παντα απο τα ιδια ατομα!

μου εχει κανει εντυπωση πως αρκετες κοπελες μου στελνουν πμ για κατι που εχουν απορια η για κανουν επαναγακτισμο!

και τα εχουν καταφερει ως τωρα 3 κοπελες!

υποθετω οχι μονο σε μενα!

δεν τολμουν να βαλουν θεμα!

κριμα ομως!

MariaIoanna θα τα καταφερεις στο 3ο !

αλλα θεμα μην ανοιξεις!

θα γινει παλι χαμος!

λοιπον!

ηρθε ο πεθερομαστορας για το πλυντηριο!

τελικα εχει φιλτρο...πισω...!

στο οποιο φιλτρο ειχε την μπανελα απο ενα σουτιεν που ειχα χασει...

ενα καλτσακι την μικρη απο μηνων(υπολογιζω)

τις χρωμοπαγιδες που κατα διαστηματα εχανα και κατι που εμοιαζε 50ευρω και 7,5 ευρω!

ηθελα να κρυψω οτι ξεπλενω μαυρο χρημα αλλα δεν τα καταφερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τρις σε χάσαμε......

Μαύρη πέτρα έριξες!

Βίκυ πολύ χρήσιμα όλα όσα βρήκατε στο φίλτρο!

Προτείνω κιόλας να το κάνετε κουμπαρά!!!!!

:P:P:P

Μαρία μη μιλάς για σουτιέν.

65B-70Β παρακαλω! Και μισογεμάτο......

Εγώ την επίσκεψη θα την κάνω στο Φουστάνο!!!

Τα βάζω σε κουμπαρά!!!!!!

:laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω 80-85 σε νουμερο!

αν σταματησω να θηλαζω υποθετω θα πεσω κανενα νουμερο!

ααααααα και διαφορα δεν εχω δει απο πριν...η μηοως να υπαρχει και να εχω ξεχασει το πριν?

ωχ ωχ το Αλτσχάϊμερ ξαναχτυπα!

lovie δεν ειναι κακη ιδεα!

και να μας κλεψουν δεν θα παει το μυαλο τους εκει!

εβαλα στην Μαρια -Ιωαννα 60 μλ φρεσκο γαλα.....εεετο κρατα 15 λεπτα μεσα στο μπιμπερο και χαζευει!

δεν εχει πιει ουτε γουλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρε τρεχω και δεν φτανω! Ειναι σε ηλικια ο μικρος που δεν ξερω τι να τον κανω! Ολη μερα θελει να μπουσουλαει αλλα δεν καλομπορει και σπαει τα μουτρα του. Κι εγω ειμαι απο πανω του να του κραταω το πιγουνι! :unsure: Μετα παει στην στρατα και τα δυαλυει ολα! Εχω βιντεακι που ανοιγει το συρταρι αρπαζει ενα σουτιεν μου και τρεχει πανικοβλητος! :laugh: :laugh:

Δεν εχω χρονο για τιποτα...

pebii για επαναγαλακτισμο ατομα που επιτιθοντε η αλλα? :huh: Κι εμενα ρε κοριτσια πρωτη φορα μου την εδωσε και μιλησα γιατι η ρουμπελα που ανοιξε το θεμα δεν ειπε ουτε ενα ευχαριστω στις κοπελες που τις δωσανε συμβουλες και κατ ευθειαν "Λενα κλεισε το θεμα". Και την συμπαθω πολυ. Κι απο την αλλη αρπαχτηκαν με το τιποτα ρε γαμωτο! Γι αυτο τα πηρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AFRODITH έγραψε:

palu gia ta bizia sou milas :P

apo to mesimeri ekei kolises !!! :laugh: :laugh: :laugh: :kiss::kiss:

Αφού το χω καημό!!!!!

Να μην το πω......

Χωρίς πλάκα τώρα. Βλέπω της φωτο από πέρυσι το καλοκαίρι και με απολαμβάνω!!!!

Ποτέ μου δεν είχα πιο τέλειο στήθος! Μεγάλο και όρθιο!

Τώρα να μην πω σαν τι έγινε...

Το παράδοξο είναι πως ξεπρήστηκε τώρα στην εγκυμοσύνη που κανονικά θα έπρεπε να πρηστεί κι'άλλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου τι κανετε?????

εμεις ειχαμε μια γεματη μερα χθες..ειχαμε παει στον αδερφο μου ολη μερα και ο μικρος επιδη δεν κοιμηθηκε το μεσημερι ειχε τρελη υπερενταση...

εφαγε πολυ αυτο ειναι κατι αλλα το βραδυ που τον εβαλα για υπνο δεν μπορουσε να κοιμηθει

εκανε λιγο εμετο και κατα τις 2 εκλαιγε πολυ τον ηρεμισα και σε μιση ωρα ξανακοιμηθηκε.

επισης δεν σας ειπα τα νεα μας...πηγαμε την περασμενη εβδομαδα σε αναπτυξιολογο και μου ειπε οτι ο μικρος ειναι σε αναπτυξη κατω του ετους και ας ειναι 2 χρονων ηλικιακα!!!!!!

ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ!!! με εκανε και ενιωσα πολυ αχρηστη σαν μανα και μου ειπε οτι δεν φταιω εγω αλλα το παιδι μου αυτες τις δυνατοτητες εχει!!

μετα το σοκ πηγα κατευθειαν στην φυσιοθεραπευτρια μας και της τα λεω...η απαντηση της??? να παει να πνιγει ο μ@λ@κ@ς μου λεει τι ειναι αυτα που σου λεει?? 2 χρονια το εχω στα χερια μου το παιδι και εχω δει τοσα και τοσα μην τον ακους!!!!

απο σεπτεμβρη ομως θα ξεκινησει παραλληλα με την φυσιοθεραπεια,λογοθεραπεια και εργοθεραπεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...