Μετάβαση σε περιεχόμενο

TO EXPRESS TOY ΒΥΖΟΝΥΧΤΙΟΥ VOL 14 KAI ΤΥΧΕΡΟ!!!!!


Recommended Posts

μωρε ο κ ητανε συνεχεια μεσα..με βοηθησε πολυ το οτι ητανε εκει..οχι οτι εκανε τιποτα..και οι φωτογραφιες ειναι μοναδικες!!!!! μωρε να ειχα αλλα 10 ιδια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 977
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Τι κανετε?

Τι διαβασα?

Κι αλλη εγκυος?

Πω!Πω!

Παπακι μου, με το καλο!

Μπραβο βρε κοριτσια!

Χαιρομαι που γκαστρωνεστε!

Εγω καλα!

Πολυ καλα!

Εχω αρχισει να ξαναβρισκω τον παλιο μου εαυτο, οπου τα τελευταια 4 χρονια τον ειχα ξεχασει!

Νοιωθω αλλος ανθρωπος!

Κοριτσαρες, αν και εχω ρεπο αυριο, λεω να παω να ξαπλωσω(αφου πρωτα πω, μια καληνυχτα στον αντρα μου :blush: )

Καληνυχτα και φιλακια στα ζουζουνια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παπακι συγχαρητηρια!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!

τελικα πολυ καρπερο το τρενακι!

θα παρω λεοφορειο....δε νε συμφερει!

ειστε πολυ γρηγορες!

Ελενη μπραβο για τα νεα σας!

εγω παλ δεν εχω καταλβει...ποιο ειναι το αλλο θεμα που γινεται χαμος?

φιλια σε ολες!

αυρι εχω ρεπο!

ααααα η μικρη ειναι ξυπνια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπήκα να σας καληνυχτίσω αλλά απ' ό,τι βλέπω άργησα...! χεχε

Βίκυ το άλλο θέμα είναι το "Δυστυχώς δεν εχω γαλα να θηλάσω τη Μελίνα μου"

Ο απόλυτος φαρισαϊσμός και η υπέρτατη υπόκρισία απο μερικά μέλη.

Αφροδίτη μου θα ψιλοδιαφωνίσω μαζί σου. Ναι μεν μπορεί να στεναχωρεθεί η Λένα, αλλά ως διαχειρίστρια οφείλει να "τα μαζεύει πρωτού να γίνουν ασυμάζευτα". Εξάλλου το ίδιο στεναχωριέται και η Ρούμπη φαντάζομαι ως λεχώνα.

Να χαρείτε τα ρεπό σας οι εργαζόμενες,

Καλους ύπνους να έχετε οι εγκυομανούλες.

Σας χαιρετάω και γω, όχι οριστικά, αλλά επειδή έχω ψιλοξενερώσει λέω να απέχω λιγουλάκι. Καλά δεν είμαι τόοοοοσο ψώνιο που να θεωρώ οτι θα σας λείψω, αλλά να μωρέ τις περισσότερες εδώ σας "γνωρίζω" 2 χρόνια και νιώθω πως θα ήταν αγένεια να μη χαιρετούσα.

Θα σας βλέπω που και που να μαθαίνω νέα σας.

Φιλάκια! Καλό βράδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Μόνη μου είμαι;;;;;;;;;

Όλες φύγατε;;;;

Εμείς θα είμαστε σπίτι όλη μέρα γιατί δουλεύει ο Δημ.

:angry::angry::angry:

Σισσιώ ελπίζω να μας λες καμία καλημεροκαλησπέρα που και που και να μαθαίνουμε νέα σου!

Καταλαβαίνω το ξενέρωμά σου και φαντάζομαι πως θα περάσει.

Πολλά φιλιά στη Χαριλίνα σου!

Ξυπνήστε καλέέέέέέ!!!!!!!!! :angry:

Βίκυ καλά να περάσετε σήμερα!

Ελένη φιλιά στα κορίτσια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera .

twra ksipnisame.o mikros xthes koimihike 11 to bradu kai kata tis 3 den hthele me tipota na koimate alo monos tou ....prospathisa polu alla den egine tipota .

paw na kanw enan kafe gia na aniksei to mati mou giati me ayta pou blepw ...tholose .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερούδια!!!

τελικά κορίτσια σήμερα θα έρθουμε Θεσσαλονίκη, θα μείνουμε μέχρι την Τετάρτη, δεν ξέρω αν θα βολέψει να βρεθούμε, εγώ θα μένω κάτω Τούμπα, ελπίζω να έχω ιντερνετ και να ξαναμπώ,

Παπάκι συγχαρητήρια και με το καλό το μωράκι σας!

εμείς καλά, αποθηλάσαμε τελικά, η μαία μου είπε να του δίνω ανα δύο μέρες, μετά ανα τρεις κτλ,έτσι έκανα και σήμερα είναι τρίτη μέρα χωρίς και μάλλον δεν θα του δώσω γιατί εκεί που το ξεχνάει το θυμάται πάλι και δεν ξεκολάει, έχει αρχίσει να τρώει πάρα πολύ, δεν τον προλαβαίνω, μη δει άνθρωπο να τρώει ο ζήτουλας αλλά και να μη δει παέι στην κουζίνα και κλαίει λες και έχει να φάει μέρες, άρχισε να πίνει και φρέσκο γάλα πολύ, χθες επειδή ήπιε μόνο 100 μλ πριν κοιμηθεί ξύπνησε στις 5 και με τραβούσε στην κουζίνα, ήπιε 200 και το πρωι κατα τις 9 με το που ξύπνησε άλλα 200, και να κλαίει μέχρι να το ζεστάνω λίγο, χαμός!

πάω να ετοιμάσω τις βαλίτσες,

πολλά φιλάκια σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mprabo popaki pou apothilase toso me toso omala .

egw to exw balei skopo na kanw paralilo thilasmo kai simfonei kai o antras mou !!!

entometaksi o k pote den epsakse tipota gia ton thilasmo alla panta einai ena bimapio mprosta apo mena .....lete na uparxei kai patriko enstikto?

oposauto toenstikto thns manaw pou ths leei ti einai sosto kai ti oxi .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ Αφροδιτάκι, να σου πω την αλήθεια και εγώ υπο άλλες συνθήκες δεν θα το έκοβα αλλά το είχε συνδιάσει τόσο με τον ύπνο και είχε κολλήσει τόσο πάνω μου που δεν μπορούσα να τον αφήσω πάνω απο 2 ώρες πουθενά, ακούω κορίτσια που δουλεύουν και θηλάζουν και πραγματικά τις θαυμάζω, εγώ δεν μπόρεσα να το κάνω αυτό ίσως γιατί η μαμά μου μένει πάνω απο το γραφείο μου και με το πρώτο κλάμα έτρεχα οπότε δεν κατάφερα να τον βάλω σε πρόγραμμα, αυτό και μόνο με κούρασε, τώρα είναι καλύτερα και κάθεται και παίζει και κοιμάται χωρίς εμένα και χωρίς κλάματα και ενώ στεναχωριέμαι λίγο με το τέλος του θηλασμού απολαμβάνω ταυτόχρονα την καινούρια μας φάση, τον βλέπω και τον χαίρομαι, βγήκα για φαι με τον άντρα μου προχθες το βράδυ και τον χάρηκα και αυτόν γιατί δεν είχα το άγχος με τον μικρό, έπαιξε με τη μαμά μου και κοιμήθηκε μια χαρά (έχει τύχει στο παρελθον πολλές φορές να φυγω απο ταβέρνα να πάω να τον κοιμήσω και να ξαναγυρίσω :woohoo: )

όπως και να χει θα μου λείψουν πολύ οι στιγμές του θηλασμού μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κι από μένα κοριτσάκια μου!! :) Καλησπέρα δηλαδή!!

Αργήσαμε να ξυπνήσουμε σήμερα, δηλαδή εγώ άργησα, η μικρή είχε ξυπνήσει και μου έλεγε... "Μαμά κύπνα, κύπνα επιτέλους!!" :laugh:

Η νύχτα κύλησε... :S Η μικρή ήταν πολύ ανήσυχη, δεν ξέρω γιατί κι ελπίζω να ήταν απλά τυχαίο! :dry: Βασικά όλη νύχτα δεν κοιμηθήκαμε! :(

popaki, πολλά πολλά συγχαρητήρια!!! :woohoo: Καλή εγκυμοσύνη και με το καλό να έρθει ο χουχου-αδερφούλης στο κόσμο! :) Έθιξες ζήτημα που με απασχολεί έντονα! Αν και όποτε ξαναμείνω έγκυος, θα ήθελα κι εγώ να ζητήσω να γεννήσω χωρίς ορό. Γέννησα φυσιολογικά, χωρίς επισκληρίδιο, αλλά με τον ορό στο χέρι και κάτι ψιλοφάρμακα που με πότιζαν από 'κει! Καταρχήν, επειδή έχω μεγάλο θέμα με τις βελόνες, ζαλίστηκα την ώρα που μου έβαλαν το ορό, παραλίγο να λιποθυμήσω, κι ας ήμουν ξαπλωμένη! :laugh: Κι εκτός αυτού, το φάρμακο που μου έβαζε η μαία, δεν απάλυνε τον πόνο μου, απλά με ζάλιζε και θυμάμαι μία πολύ άσχημη αίσθηση... :unsure: Ανυπόφορος πόνος και ταυτόχρονα θολούρα... :unsure: Νομίζω ότι αν είχα πιο καθαρό μυαλό, θα αντιμετώπιζα με μεγαλύτερο κουράγιο τον πόνο... Τέλος πάντων, συγγνώμη και για τις περιγραφές, αλλά είναι ένα θέμα που με απασχολεί.

Σισσάκι, να μπαίνεις να λες τα νεάκια σου που και που! Όλοι περάσαμε φάσης "ξενέρας" είναι απολύτως κατανοητό! ;)

Νατασούλι μου, Αφροδιτούλα, popaki και όλα τα ξενυχτισμένα κοριτσούδια... :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου...Σε εννέα μήνες να κρατάς ένα υγιέστατο μωράκι στην αγκαλίτσα σου!!!!!!!!!!!

Πωπωπωπωπωωπω πολλές εγκυμοσύνες ρε κορίτσια...Έχω κι εγώ μερικές ημέρες καθυστέρηση και απίστευτη υπνηλία, αλλά δεν έχουμε κάνει τίποτα... :dry::dry: Λέτε να με κολλήσατε;;;;Ελπίζω όχι....Να είναι απλώς κούραση...Ευτυχώς δε με πονάει το στήθος, όπως στην Ιωάννα....

Ποπάκι συγχαρητήρια που κατάφερες να αποθηλάσεις τόσο εύκολα..

Ρε κορίτσια τι ορούς σας βάλανε όταν γεννήσατε;;;;;Για ποιο λόγο;;;Κι εγώ γέννησα με πρόκληση και επισκληρίδιο αλλά δε θυμάμαι να είχα ορό... :dry::dry: Και φυσικά όταν πρώτα ο Θεός κάνω 2ο, εννοείται ότι θα ξανακάνω επισκληρίδιο... :P:P:P

Αφρο καλορίζικο το μηχανάκι σας...Είναι φοβερό!!!!!!!!!Εμείς 2 αυτοκίνητα έχουμε...Ευτυχώς το δικό μου είναι μικρό και δεν καίει πολύ...Αλλά του άντρα μου...

Θου,Νατάσα, Παναγιώτα, Αργυρούλα μου φιλάκια πολλά!!!!!

Χθες είχαμε πάει επίσκεψη στην πρώτη μας φίλη που είναι 2 μήνες μεγαλύτερη...Τρελά γέλια κάναμε... :laugh: :laugh: Είχαν πολλή πλάκα!!!!!!

Σήμερα λέγαμε να πάμε για μπάνιο, αλλά η μικρή ξύπνησε στις 10 το πρωί..Ευτυχώς βέβαια που δεν πήγαμε γιατί έχει άσχημο καιρό εδώ..Πήγαμε στο mall για καφέ όμως και τώρα έχει ξεραθεί στον ύπνο... :laugh: :laugh: :laugh:

Κορίτσια δε σας είπα...Τελικά θα τη στείλω τη μικρή στο χωριό του άντρα μου με τη μαμά μου και την πεθερά μου για να κάνει μπανάκια...Και τα ΣΚ που θα έχει ρεπό ο άντρας μου θα πηγαίνουμε....Δε θέλω να την αποχωριστώ για 15 ημέρες, αλλά τη λυπάμαι να κάθεται κλεισμένη σε ένα διαμέρισμα...Για μπάνιο εδώ δεν μπρούμε να πάμε κάπου και δυστυχώς είναι τέτοιες οι δουλειές μας που καθημερινές σχολάμε αργά και ο άντρας μου 2 ΣΚ το μήνα δουλεύει... :(:(

Οπότε ας πάει να κάνει κανένα μπανάκι η μικρή μου, να πάρει καθαρό αέρα και να ξεσαλώσει....

Εμείς παίρνουμε άδεια 16 Αυγούστου και λέμε να πάμε 4-5 μέρες στα Κύθηρα, μετά πάλι στο χωριό του άντρα μου και μετά στο χωριό το δικό μου...

Α, κορίτσια δε σας το έχω πει...5 Σεπτεμβρίου παντρεύονται η νονά και ο νονός της Ιωάννας μου και θα ντυθεί παρανυφάκι....Θα είναι μια μικρή νυφούλα!!!!!Θα τρελαθώ!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ Κανετε?

πω π τι λεγεται στο αλλο θεμα?

κατα τα αλλα ειμαστε μεγαλες γυνακες!

η μικρη κοιμηθηκε ολο το βραδυ!

ο μπαμπας μας ειχε βγει!

το πλυντηριο βγαζει νερα απο την θηκη του απορυπαντικου!

βοηθεια!

τι επαθε?

περιμενω στις 7 τον πεθερομαστορα να το δει!

αχ με βλεπω να πλενω στη σκαφη!

μπεμπουλα που μενεις?

πολυ mall πατς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

popaki τέλεια!!!!!!!

Άντε τώρα με το καλό να κάνεις 2ο νινάκι για να το ξαναζήσεις!

Σλέψου πως αλλάξατε ένα σημαντικό κεφάλαιο στη ζωή του Χρηστάκη έτσι απλά και εύκολα!

Δημητρούλι ελπίζω να ησύχασε η μικρή σου.

Έγώ ελπίζω αυτή τη φορά να γεννήσω με τον τρόπο που θέλω και ας φοράω και 500 ορούς.

Σ'εκείνο το τροχήλατο κρεβάτι δεν ξανανεβαίνω.

Το υποσχέθηκα στον εαυτό μου... :(:(:(

Γωγώ να κάνεις ό,τι νομίζεις καλύτερο για τη μικρή σου και πάνω απ'όλα να μην ακούσεις κανέναν...

Εσύ σίγουρα ξέρεις καλύτερα απ'όλους για το παιδί σου.

Ίσως πάντως και γω το ίδιο να έκανα στη θέση σου. Δεν ξέρω όμως...

Χαλκιδική δε θα ρθείτε;;;;

:(:(:(

Ούτε και φέτος θα σας δούμε δηλαδής....

Βίκυ μπράβο στη ζουζούνα! Άντε και καλούς ύπνους!!!

Αφροδίτη :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...