Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δείξε μου τον Σκύλο σου


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια!!!

Εδώ είναι η Ζιζέλ (το 2χρονο τσιουάουα της οικογενείας μας!!!) με τον μπόμπιρα!!! Όλη την ώρα είναι δίπλα του και όποτε βρίσκει ευκαιρία, ρίχνει και κανένα γλείψιμο στα ποδαράκια :) :) :) :) :) :)!!!

Πολύ γέλιο μιλάμε :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 181
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

αχουυυυυυυ τι μπεμπακι γλυκο ειναι αυτοοοοοοο

τρελα ετσι οπως καθεται με τα χερακια διπλωμενα!!!

Να σου ζησει ΓΙΩΡΓΙΑ11α!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

georgia11a έγραψε:

Γεια σας κορίτσια!!!

Εδώ είναι η Ζιζέλ (το 2χρονο τσιουάουα της οικογενείας μας!!!) με τον μπόμπιρα!!! Όλη την ώρα είναι δίπλα του και όποτε βρίσκει ευκαιρία, ρίχνει και κανένα γλείψιμο στα ποδαράκια :) :) :) :) :) :)!!!

Πολύ γέλιο μιλάμε :P12-20100624.gif

Μωρακι & σκυλακι !!!!!!!!!!!!!!!! :):):):):):):)

ααααααααααααααααααχχχχχχχχχχοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοουυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπωωω μωράκι και σκυλάκι σημειώσατε Χ ! κουκλιά και τα δυό !!

καλά ο MrEko ΔΕΝ παίζεται..!!!

ευτυχώς που βλέπω και αυτά ! να μαθαίνω οτι όλα τα σκυλάκια κάνουν τέτοιες αταξίες, για να μη σουβλίσω καμια ώρα τον Εκτορα ...

καλααα... τώρα είναι παρέα μας στο σαλόνι, κοιμάται και ...γαυγίζει στον ύπνο του...θα μας τρελάνει εντελώς !;;;;!!!

τι σου είναι αυτά τα ζωάκια...!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria+fotis έγραψε:

πωπωωω μωράκι και σκυλάκι σημειώσατε Χ ! κουκλιά και τα δυό !!

καλά ο MrEko ΔΕΝ παίζεται..!!!

ευτυχώς που βλέπω και αυτά ! να μαθαίνω οτι όλα τα σκυλάκια κάνουν τέτοιες αταξίες, για να μη σουβλίσω καμια ώρα τον Εκτορα ...

καλααα... τώρα είναι παρέα μας στο σαλόνι, κοιμάται και ...γαυγίζει στον ύπνο του...θα μας τρελάνει εντελώς !;;;;!!!

τι σου είναι αυτά τα ζωάκια...!!

Ευχαριστώ κορίτσια για τα καλά σας λόγια!!!

maria+fotis όντως τα σκυλάκια μας έχουν πολύ γέλιο με τις ζουζουνιές που κάνουν!!! Εμάς τώρα το παίζει ανήμπορη ότι δεν μπορεί να ανεβεί στον καναπέ κτλ... Επίτηδες βέβαια για να ασχολούμαστε μαζί της!!! Όσο για τον ύπνο... ούτε ο άντρας μου δεν ροχαλίζει έτσι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ValentinaGiannis έγραψε:

Εκο στην περιπτωση αυτη πως αντιδρατε στο σπιτι?στην περιπτωση που κανει πολλες ζημιες???

όταν καταστρέφει τα παιχνίδια του η αλήθεια είναι οτι τον αφήνουμε να εκτονώνεται- το γουστάρει πολυ.

αν βάλει στο στόμα του οτιδήποτε άλλο τον μαλώνουμε- του λέμε 'Οχι' δυνατά και κολώνει είναι η αλήθεια.δεν το κάνει συχνά πια- έμαθε μεχρι που τον παίρνει.

καπάκι - ο άντρας μου περισσότερο -που είναι και πιο αυστηρός- του δίνει κανα 2 εντολές τυπου κατσε -σήκω και μετα του λέει μπράβο- για να τελειώσει με θετικό τρόπο το όλο θέμα.

είναι όμως...τσαούσης και γελάω πολύ γιατί νευριάζει τόσο πολυ οταν τον μαλώνουμε- τον πιάνει κάτι σαν δυσπνοια απ' τα νευρα!χαχαχ :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Georgia τι όμορφη φωτό!! να χαιρεσαι το μωράκι σου!!!

Μαρια τις προάλλες ο Εκο κοιμόταν στα πόδια μου στον καναπέ και μάλλον είδε στον υπνο του ότι περασε γάτα και καλά γιατι πετάγεται κλαίγοντας και διακτινίζεται στην κουζίνα για να φτάσει στο μπαλκόνι να βγει να δει τι παιζει- και τρώει μια γλίστρα ο φουκαράς, χτυπάει στα ντουλάπια της κουζίνας και του πήρε 1 λεπτο περίπου να αντιληφθεί οτι δεν ηταν κατι- ανησυχητικό!!χαχαχα

δε μου λες, κοιμάται στο κρεβατάκι του ή ...μαζί σας??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eko έγραψε:

xaxaxax Lolli poly glyka einai!! :laugh: :laugh: :silly:

ειναι και πολυ μεγαλο νουμερο!!!!πανω απο 1 εκατομμυριο :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

την εχω βγαλει και φωτο μεσα στην γαστρα!!!!Εκει να δεις γελιαααα

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop του πάει πολύ η ροζ τσαντούλα !!!

αγαπητή Eko, πρώτη μέρα που τον πήραμε τον αφήσαμε μέσα αλλα ποτέ ξανά για βράδυ. διαμαρτυρόταν για αρκετές μέρες, αλλα τώρα τελευταία σταμάτησε ! το συνήθισε ! :)

στη διάρκεια της ημέρας τον έχω μία μέσα στο σαλόνι-κουζίνα όπου και τον παρακολουθώ στενά και μία στο μπαλκόνι να τρέχει να εκτονώνεται και να "ξεφορτώνεται" υλικό χιχιχι...

κοιμάται και στην αγκαλιά μου, στη διάρκεια της ημέρας, αλλα και γώ όλο και κάτι κάνω και δεν είμαι πολύ ώρα στάσιμη ! γενικά θέλει απλά να αισθάνεται παρέα, αλλα το βράδυ αν τον αφήναμε μέσα... σίγουρα θα έτρωγε τους καναπέδες από την λύσα του για παιχνίδι...

συγνώμη μπορεί να μήν είναι σωστό αυτό που κάνω, αλλα εγώ, αν κάνει καμιά ακραία διαολιά παίρνω την αλυσιδίτσα του και αφού τον μαλώσω με αυστηρό ύφος, τον δένω (περιορίζοντάς τον σε ενα σημείο στο μπαλκόνι) για λίγη ωρίτσα, τον ξανακοιτάω αυστηρά και αφού εχει ηρεμήσει τον λύνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι αν ο περιορισμός είναι μέθοδος που αποδιδει στο σκυλάκι σας, μην έχεις τύψεις. πρέπει να καταλάβει μεχρι που ειναι τα όρια του και τα δικα σου. απλά θελουν επιβράβευση μωρε τα γλυκά μου!!

εμεις δεν μπορουμε να ανισταθούμε στην αγκαλίτσα του...τα ξημερώματα ανεβαίνει στο κρεβάτι μας και κάνει τα ναζάκια του.είναι μεγάλο γατόσκυλο...κοιμαται αααααπειρες ώρες και όλο καθαριζεται και λιάζεται στα μπαλκονια και όπου έχει ήλιο!

τωρα που μιλάμε με έχει στρημώξει στον καναπέ και κοιμάται στα πόδια μου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!!!!!!

μαρια+φωτης οταν πηραμε τη Μπουμπουλα (το 1ο βραδυ) φοβομουν να την αφησω να αλλωνιζει σε ολο το σπιτι γιατι δεν ηξερα τι θα μπορουσε να κανει ;) Εξω στο μπαλκονι δεν ηθελα να την αφησω γιατι χιονιζε,γιατι ηταν μικρη σε ηλικια κ σε μεγεθος (φαντασου οτι τωρα που ειναι 2 ετων εχει μεγεθος σαν μια κουτα τσιγαρα κ ειναι 2 κιλα!)ετσι την εκλεισα στο μπανιο.Περιττο να σου πω οτι ολο το βραδυ δεν εκλεισα ματι απο την αγωνια μου!Ολη τη νυχτα δεν διαμαρτυρηθηκε καθολου,το πρωι βεβαια μπηκα προσεχτικα μεσα στο μπανιο για να μην πατησω καμια "ρουκετα" :x .

Καθε πρωι που ξυπναγε ο αντρας μου (στις 6!!) την επιανε κυριολεκτιοκα στον υπνο κ την πεταγε στο μπαλκονι για τσισα!Αφου περασαν καποια βραδυα μπανιοεγκλεισμου χωρις φασαριες,χωρις απωλειες κτλ αποφασισαμε να την εχουμε στο καθιστικο(2η κρεβατοκαμαρα).Ουτε κ εκει ζημιες :) μονο λιγα τσισα...παρατηρησα επισης οτι εκει που την αφηναμε το βραδυ,εκει την βρισκαμε και το πρωι!!!!!!

Γενικα και τωρα ειναι πολυυυυυυυυυυυυ ησυχη κ ηρεμη....σαν να μην υπαρχει.Μπορει να λειπουμε ωρες κ να μην κουνηθει απο τη θεση της.Αφου η διπλανη μου πηρε χαμπαρι οτι εχουμε σκυλο τον Αυγουστο που την ειδε στο μπαλκονι κ εμεις την ειχαμε απο τον Φεβρουαριο :blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΗΜΕΡΑ ΗΡΘΕ Ο ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΠΗΡΕ ΤΟΝ ΡΟΜΠΥ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΕΜΑ ΓΟΥΛΙ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΚΑΘΑΡΙΣΜΑ ΚΑΙ ΕΜΒΟΛΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΤΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΚΥΡΙΟ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ValentinaGiannis έγραψε:

ΣΗΜΕΡΑ ΗΡΘΕ Ο ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΠΗΡΕ ΤΟΝ ΡΟΜΠΥ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΕΜΑ ΓΟΥΛΙ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΚΑΘΑΡΙΣΜΑ ΚΑΙ ΕΜΒΟΛΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΤΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΚΥΡΙΟ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ

Για τι να πρωτοχαρω!!!!!!!!! Για το νεο λουκ του Ρουμπυ :P ?????Για το μπεμπεκι σας που ερχεται??????

Αχ κοριτσακι μου καλη λευτερια,με το καλο να ερθει η μπεμπα σας στο σπιτι!!!!!!! Χιλια καλα σας ευχομαι! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα τσουπρίτσες !

Λοιπόν, με κάνατε να αισθανθώ καλύτερα! Γιατί πολύ παλιά είχα μια φίλη, που ζούσε με τη μητέρα της σε ένα ισόγειο, αρκετά σκοτεινό διαμέρισμα και είχε ένα γκριφόν που το κράταγε δεμένο δίπλα στην τουαλέτα ΜΟΝΙΜΩΣ ! και ειχε διαμορφώσει ενα χαρακτήρα απίστευτα νευρικό και ιδιότροπο !

Ε απο τότε και γω βλέπω περίεργα το δέσιμο του σκύλου σε ενα σημείο,τα λυπάμαι απίστευτα! αλλα ευτυχώς του το κάνω για λίγο και μετά συμμαζεύεται !!!!!

γενικά είναι ΥΠΕΡκινητικό... λίγες ώρες είναι φρόνιμο...αλλα οκ, είναι κουτάβι !

αντε να τελειώνουμε με τα εμβόλια του να το βγάζω βόλτα να εκτονώνεται... και γω το λυπάμαι μέσα στο σπίτι παρ ολο που το μπαλκόνι είναι δικό του πλέον ! να φανταστείτε, τις προάλλες γάυγιζε στην απλώστρα γιατί την είδε ως εισβολέα στο χώρο του !!!!! τρέλααααααααα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria+fotis έγραψε:

! να φανταστείτε, τις προάλλες γάυγιζε στην απλώστρα γιατί την είδε ως εισβολέα στο χώρο του !!!!! τρέλααααααααα !!!

xaxaxaxaxxa πολύ γέλιο! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anthropaki έγραψε:

Να βάλω κ εγω την αδυναμία μου, το Χιονατάκι μας!!!

DSC02933-1.jpg

DSC03151.jpg

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! αχ αχ αχ! τι πλάσμα ειναι αυτό!!

καλά δεν υπάρχει με την στολη του spidermaaaaaaaaan!!!!!!

αγάπη μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι ο Πιπς μου...ειχε και βραχιολακι στο ποδαρακι..υπεροχο κελαηδημα και συντροφια!επαθε καρδια και εμεινε το καημενουλη μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Και εγω Πολυκυστηκες έχω  εκανα 1,5 χρόνο να τα καταφέρω να μεινω εγκυος  στα 33 μου έμεινα εγκυος επαρχία μενω και εγω το θέμα γιατρους και εμένα με δυσκολεύει πολύ να μπορεσω να βρω ακόμα και για τον υπέρηχο που πάω κάνω 3 ώρες πάνε έλα για μια απλη εξέταση σε ένα δρόμο χάλια όλο στροφές  σε καταλαβαίνω και εγω έτσι ήμουν οι φίλες μου είχα παιδάκια και μόνο εγω δεν είχα (από αυτές που θέλαμε παιδί ) ενώ πάνω κάτω είχαμε ξεκινήσει μαζί προσπάθειες εκείνες έμειναν έγκυες γέννησαν και εγω ακόμα πάλευα χωρίς κανένα αποτέλεσμα αλλά καποια στιγμή ήρθε και η δικιά μου η σειρά όπως να ξέρεις πως θα έρθει και η δικιά σου απλά πρέπει να βρεις και την σωστή καθοδήγηση 
    • @Diwniνα χαιρεσαι το αστερακι σου!!!! Ναι αυτο το προβλημα.μου οτι εκω με βλεπει απελπισμενη δεν με ακουει νοιωθω. Εκανα τη χαζομαρα να παω κ σε αλλη μια γιατρο εδω στην επαρχια κ εκεινη με εκανε να νοιωσω τοσο ασχημα π πρωτα μ ζητησε τα λεφτα της επισκεψης κ μετα με υφος μου ειπε δε μπορεις να μεινεις εγκυος θες εξωσωματικη κ μ προτεινε κεντρο δικο της κ γω οταν ειπα θα βρω κ αλλους γιατρους μο ο π δε με εδιωξε. Μ ειπε σκεψου να παω σε ψυχιατρο γτ μ εχει γινει εμμονη. Πηρε τοσα λεφτα απο επιεσκεψεις κ καθε φορα μας ελεγε αντε το  αλλο μηνα π θα ρθεις θα μεινεις εγκυος. Καταλαβαινετε οσες κοπελες ζειτε αθηνα το τι γινεται εδω στην επςρχια???? Της τρελης....
    • Μακάρι κορίτσι μου να έχει φωλιάσει το μικρό σας! Εγώ καλά πάω για την ώρα. Έχω όλα τα φυσιολογικά επακόλουθα των 6 μηνών! Εγώ έβαλα 3 μέσα σε 10 μέρες αλλά μάλλον δε μετράει αφού μεγαλώνει και η μπουμπού! Αυτός ο μαγικός ήχος που μας κάνει να τα ξεχνάμε όλα είναι ανεκτίμητης αξίας! Με το καλό κορίτσι μου να την ακούσετε την καρδούλα του σπόρου σας! Ουουουουου... Τέλεια πάει!!! Μπράβο κορίτσι μου. Πότε θα πάτε για υπέρηχο;
    • @arntalia να μην απελπίζεσαι. Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Μ πηρε 26 μηνες βα μεινω εγκυος στο 1ο μ παιδακι. Με εξετασεις, γιατρούς, μια σπερματεγχυση π δ πέτυχε, επιτροπη για εξωσωματικη και ηρθε φυσιολογικα ενα μηνα πριν την εξωσωματικη. Βρες τον κατάλληλο γιατρο που θα σε κατευθυνει κατάλληλα. Όταν τον βρεις θα νιώσεις με καθε εξεταση και με καθε προσπαθεια π θα σ προτείνει οτι βρίσκεσαι ενα βημα πιο κοντα στο στοχο σου. Ευτυχώς η επιστήμη εχει προχωρήσει τοσο που σχεδον καμια γυναικα δ μενει χωρίς παιδακι.
    • Βρεθηκα στη θεση σου πριν 4 χρονια καλη μου Ελενη κι ακομα χειροτερη θα ελεγα! Αποκολληση σακου (δραματικου μεγεθους,) με πληρη ακινησια για 2 μηνες φαντασου,το αιμα να μην σταματαει τις πρωτες μερες,το οποιο εγινε μελλοντικα καφε αλλα επισης το εβλεπα καθε φορα και δεν μπορουσα να το διαχειριστω ψυχολογικα! Κι ομως ολα πηγαν καλα! Οποτε αν τα καταφερα εγω που με ειχαν "ξεγραμμενη",να εισαι σιγουρη οτι θα τα καταφερεις κι εσυ! Μην σκυβεις ουτε να πιασεις χαρτοπετσετα! Μονιμη ξεκουραση και καθολου πιεση! Δεν εχεις μεγαλη αποκολληση αλλα προληπτικα το λεω,οσο δεν ταλαιπωρεισαι καλο θα σου κανει! Τα ουτροτζεσταν βοηθανε αρκετα! Επισης οπως μου ελεγε ο γυναικολογος μου,το καφε οσο κι αν τρομαζει σε ποσοτητα,ειναι παλιο αιμα οποτε δεν ανησυχει!🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...