Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010-Νο11


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

αγγελικη δεν ειναι υπεροχο????ευχαριστω πολυυυ!!!περιμενουμε και τα δικα σου!!!!!οποια θελει ας βαλει να παρουμε ιδεες για καινουρια πραγματακια!!!!χιχιχι!!τι πλεονασμος!!

καληνυχτα βασιλικη μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

an-n έγραψε:

κατρινα μου εισαι απιθανη!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D μ'εκανες και γελασα...

κυο μου αν δεν γινομαι αδιακριτη γιατι αποφασιστηκε καισαρικη?το πρωτο σου παιδακι δεν ειναι?κιλα πολλα δεν βλεπω να εχεις παρει..αν δεν θες δεν απαντας..ρωταω γιατι φοβαμαι και μενα μη με πανε για καισαρικη ενω ολα δειχνουν κανονικα..

αχ κοριτσια φοβαμαι πολυ!!!!μπουμπουνιζει,αστραφτει και ριχνει το "καταπετασμα"!!!!Παναγια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

λεω να παω να κρυφτω μεσα και να βγαλω καμια φωτογραφια τα πραγματακια μας και να σας

τα δειξω

Καλησπέρα.

Δεν υπάρχει λόγος να ανησυχείς για το θέμα καισαρικής,πολύς λόγος γίνεται για το τίποτα τελικά.

Εγώ δεν ήθελα γιατί άκουγα διάφορες μ.....& προκαταλήψεις,αλλά δεν είναι & κάτι φοβερό!

πότε με το καλό??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιώνω με τα παπουτσάκια της καραμελίτσας!!! Τα πατουσάκια της θα είναι τόσο μικροσκοπικά κι ακόμη μικρότερα στην αρχή- για δάγκωμα :woohoo: Αναστασία μου με το καλό να τα χαρεί και να της τα φοράτε να την καμαρώνετε! Τα ζουμιά θα με πάρουν γαμώτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεία σας κούκλες... 5 σελίδες γεμίσατε αμέσως αμέσως... θα μου βγούν τα μάτια απο το διάβασμα... :blink::blink::blink:

Αναστασία τέλεια όλα σας τα πραγματάκια,τέλεια!!! Πολύ μου άρεσαν!!Με το καλό να τα χαρείτε κούκλα μου μαζί με την μικρή σας πριγκίπισσα!!

Σας φαντάστηκα όλες στην πισίνα του γείτονα τώρα πω πω!!! Πολύ πλάκα θα είχε!!! Να είστε καλά βρε κορίτσια... :silly: :woohoo: :silly: :) :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jennybill ειμαι φυγοπονη μωρε γι'αυτο φοβαμαι πολυ!οχι οτι θ'αντεξω τον πονο του φυσιολογικου τοκετου..απλα η τομη μενει και ποναει λιγο καιρο περισσοτερο.αυτο φοβαμαι.αλλα οτι πει ο Θεος!η αληθεια ειναι πως ανακουφιζομαι καπως οταν ακουω απο κοπελες που εχουν κανει ηδη καισαρικη και μας βεβαιωνουν οτι δεν ποναει και τοσο.

κατερινα μου(κυο μου) ευχαριστω πολυ πολυ!!!!!! και γω συγκινηθηκα οταν τις ανεβαζα! τα συγκεκριμενα παπουτσακια ειναι τ'αγαπημενα μου!τα κοιταζω καθε μερα!χιχιχιχιχι!και σε σενα με το καλο κοπελα μου η κουκλιτσα σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

Γεία σας κούκλες... 5 σελίδες γεμίσατε αμέσως αμέσως... θα μου βγούν τα μάτια απο το διάβασμα... :blink::blink::blink:

Αναστασία τέλεια όλα σας τα πραγματάκια,τέλεια!!! Πολύ μου άρεσαν!!Με το καλό να τα χαρείτε κούκλα μου μαζί με την μικρή σας πριγκίπισσα!!

ευχαριστω καλη μου yeliz!!! να εισαι παντα καλα!!!και εσυ οποτε το θελησετε με ενα γερο μωρακι!!!!!!!

Σας φαντάστηκα όλες στην πισίνα του γείτονα τώρα πω πω!!! Πολύ πλάκα θα είχε!!! Να είστε καλά βρε κορίτσια... :silly: :woohoo: :silly: :) :laugh:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

an-n έγραψε:

DIOSA έγραψε:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:[/quote:2szsi74t]

Σε ευχαριστώ κουκλίτσα μου... :kiss::kiss:

Αχ μακάρι να ήταν στο χέρι μου το "όποτε θελήσουμε"... αν και δεν έχω κανένα παράπονο απο την καισαρική, ούτε πόνεσα, ούτε ταλαιπωρήθηκα...έχω μόνο αυτό το παράπονο, πρέπει να περιμένω τουλάχιστον 6 μήνες για να ξαναμείνω έγκυος...αν δεν ήταν αυτό στη μέση θα ήμουν ήδη έγκυος πιστεψέ με :silly: :silly: εκείνο το ωάριο που είχε δει ο γιατρός μου όταν πήγα για επανεξέταση στις 40 μέρες θα το είχα γονιμοποιήσει στο ΑΨΕ-ΣΒΥΣΕ!! χεχεχ (τι λέω η γυναίκα θέε μου!!! :P:P )

kuo μουυυυυυ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελπιδακι φυσικα και δεν παρεξηγηθηκαμ αλλωστε απο μονη μου το ειπα...Ομως που εχω δικιο και γιατι μου ζητας συγνωμη?

Κοριτσια, το απογευμα ειχε ερθει σπιτι ενα ζευγαρι καλων φιλων, η κοπελα χαζευε και χαιδευε την κοιλιτσα μου!Τι γλυκια! Το κακο ειναι οτι παντρευονται 28/8 εκτος Αθηνων και εγω εχω ΠΗΤ 27/8 και δυστυχως δεν θα παμε στο γαμο τους... :( Κριμα και το ηθελα τοσο πολυ, γιατι και οι δυο ειναι πολυ καλα και γλυκα παιδια...

Ο Γιωργος μολις κοιμηθηκε :woohoo: ! Καθε φορα που εχουμε κοσμο στο σπιτι τον πιανει υπερενταση και δινει σοου! Τρελα πραγματα εκανε παλι... :woohoo: :woohoo: :woohoo: για να τους εντυπωσιασει και να ειναι το επικεντρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαιρομαι ποθ ηταν ευκολα τουλαχιστον σε αυτον τον τομεα για σενα!!σωστα εχεις δικιο!δεν ηξερα οτι γεννησες με καισαρικη..

εκείνο το ωάριο που είχε δει ο γιατρός μου όταν πήγα για επανεξέταση στις 40 μέρες θα το είχα γονιμοποιήσει στο ΑΨΕ-ΣΒΥΣΕ!!

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

θα ειναι πιο καλο το επομενο ωραριο...πιο καρπερο.... ;)

Αννουλα μηνστεναχωριεσαι...δεν πειραζει..η θεληση σου μετραει..

ο Γιωργακης χαιρεται μωρε..ετσι ειναι ολα τα παιδακια..γινονται ο στοχος των καλεσμενων!!!εγω θυμαμαι οταν ημουν μικρη χαιδευομουν πολυ με τον κοσμο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννούλα μου εσύ είσαι μινιόν δίπλα σε μένα!Γι αυτό λέω ότι έχεις δίκιο να παρεξηγήθηκες με τις βλακείες που λέω! That's why I am sorry!

Με πήρε ο γιατρός πριν τηλέφωνο να δεί πως είμαι( τι καλός!) και μου είπε να πίνουμε πολύ γάλα στις βδομάδες που είμαστε,τα μωράκια μας απορροφάνε αρκετό ασβέστιο τώρα για τα κοκκαλάκια τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια.πρωινή πρωινή σήμερα είμαι.Δεν είχα ύπνο κ είπα να σηκωθώ να κάνω καμιά δουλειά πριν πιάσει η ζέστη.(Μέχρι την πυλωτή της πολυκατοικίας έκατσα κ έπλυνα την ώρα που έδωσα τον μικρό μου στο σχολικό. Βρήκα ευκαιρία να δροσιστώ κ να παίξω με το νερό !!! Θα τελειώσω τις λίγες δουλίτσες μου και μετά θα κάτσω κ θ ασχοληθώ με διάφορα εδώ στο διαδίκτυο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια μεγάλη καλημέρα και από εμένα!

Δεν έχω διαβάσει τα νέα σας αλλά μέχρι να το κάνω θα έχετε φτάσει στον Νο12 :lol::lol::lol:

Θα φύγω τώρα για δουλιές εκτός σπιτιού και το βραδάκι θα ξαναμπώ να σας πω και τα νέα μας από τον γιατρό εχθές!

Φιλάκια :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elpidaki83 έγραψε:

Αννούλα μου εσύ είσαι μινιόν δίπλα σε μένα!Γι αυτό λέω ότι έχεις δίκιο να παρεξηγήθηκες με τις βλακείες που λέω! That's why I am sorry!

Με πήρε ο γιατρός πριν τηλέφωνο να δεί πως είμαι( τι καλός!) και μου είπε να πίνουμε πολύ γάλα στις βδομάδες που είμαστε,τα μωράκια μας απορροφάνε αρκετό ασβέστιο τώρα για τα κοκκαλάκια τους.

Eλπιδακι μου, δεν εχεις αναγκη εσυ, εισαι μια κουκλαρα! Ειδα φωτογραφιες σου, δεν το λεω ετσι τυχαια! Τυχερος ο αντρας σου, να του το πεις!

Οσο για το γαλα, σε πολλες κοπελες δεν αρεσει (πχ Αναστασια). Μπορουν να το αντικαταστησουν με γιαουρτι ή τυρι ή ακομα και συμπληρωματα ασβεστιου. Οντως ο γιατρος σου ειναι πολυ καλος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααα και απο εμενα σε ολες! B) Βρε κοριτσια ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!! :lol:

Το εχετε συνηδειτοποιησει οτι καποιες απο εμας γεννανε αυτο το μηνα? Οι υπολοιπες θα κανουμε λιγο υπομονη μεχρι τον επομενο...Με το καλο!!! :P

Πρωινη πρωινη και εγω σημερα, ξυπνησαμε απο τις 07.00 για να παρει ο μικρος την αντιβιωση, ευτυχως τελειωνουμε σημερα!

Λεω να κανω μπιφτεκακια με πατατουλες και σαλατα για το μεσημερι, εσεις τι θα μαγειρεψετε? B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

γιουλη γιατι εσυ ποτε σταματας αποδουλεια????

Καλημέρα Κοιλίτσες και καλό μήνα να έχουμε! Χτές πλάκωσε τρελλή δουλίτσα και δεν μπόρεσα να ξαναγράψω......

Βάσω σταματάω 30/7. ¨Ασε πονεμένη ιστορία.

Τι κάνουν τα διδυμάκια σου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλες!!!!

καλο μηνα να εχουμε!!!!

ο υπνος εχει αρχισει να γινεται πολυ δυσκολη υποθεση... :blush:

γιουλη μου καλα ειναι σε ευχαριστω!!!! :)

παμε για πρωινο και τα λεμε σε λιγο ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: :woohoo: KALHMERA KORITSAKIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TELEYTAIA MERA STH DOULEIA SHMERA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TO APOGEYMA KANOUME PARTY EKPLHKSI ME TO BEBAKO STO MPAMPA MAS GIATI EXEI GENETHLIA!!!!!!KAI APO AYRIO KSEKINAME PSONIA GIA TO MORO MOU KAI LIGA GIA TH MAMA @@@@@

EXEI FOUSKOSEI H KOILITSA MOU KAI DE XORAO POUTHENA!!!!

APO PISO ME KOITANE KAI DE FAINOMAI GIA EGKYOS!!MOLIS GYRISO OMOS POU NA THN BALO ??? :P:P:P:P:P:P:P EXO KAI ENA PAIDARO MESA!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ!ποσο χαιρομαι που κοριτσια απο τις απωλειες εχουν αποκτησει μωρακια!!!πρωτα το tirogaridaki και τωρα η alkost!!!φυσικα αιχαμε και μια απωλεια που ευχομαι συντομα να ακουσουμε ευχαριστα...nanna να χαιρεσαι τον αντρα σου!!και καλα ψωνια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

αχ!ποσο χαιρομαι που κοριτσια απο τις απωλειες εχουν αποκτησει μωρακια!!!πρωτα το tirogaridaki και τωρα η alkost!!!φυσικα αιχαμε και μια απωλεια που ευχομαι συντομα να ακουσουμε ευχαριστα...nanna να χαιρεσαι τον αντρα σου!!και καλα ψωνια!!

EYXARISTO KORITSAKI MOU!!!KAI GO THA PAO SABBATO STO GIATRO KAI MALLON NA KLEISOUME KAI RANTEBOU GIA DOPPLER!! :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχθες γελασα με τον αντρα μου!εβαλε το χερι του στην κοιλια μου και εκει ειχε ο μπομπιρακος μας τα χερακια του,αρχισε να χτυπαει ο αντρας μου ελαφρα το σημειο και ο μπομπιρας χτυπουσε απο μεσα!!!παιζανε καλε!!!μια χτυπουσε ο αντρας μου μια ο μπεμπης!καλα στο τελος βαρεθηκε το μωρο και αλλαξε μερος!χαχαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...