Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010-Νο11


Recommended Posts

γεια σου γιουλη μου!!!το φωτιστικο ειναι απο ικεα,εγω τα λουλουδακια εβαλα μονο!παντως ειχε και κατι μωβ φωτιδτικα τελεια αλλα δεν ταιριαζουν με τα χρωματα που θα κανουμε στο δωματιο...κιτρινο λαχανι θα το κανουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Κατερινα ...μου φαινετε θα χουμε θεμα με τους αντρες μας...κατι παθαινουν με τα αγορακια,εμενα με βλεπει να χαιδευω την κοιλια μου και μου λεει''εε φτανει πια με τον γιο σου..χαιδεψε και μενα λιγο..''και αλλες φορες ερχεται και καλα να δωσει αγκωνια στην κοιλια...χαζα καλε εντελως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

γεια σου γιουλη μου!!!το φωτιστικο ειναι απο ικεα,εγω τα λουλουδακια εβαλα μονο!παντως ειχε και κατι μωβ φωτιδτικα τελεια αλλα δεν ταιριαζουν με τα χρωματα που θα κανουμε στο δωματιο...κιτρινο λαχανι θα το κανουμε

Μπέλλα μου και εμείς λαχανί το κάναμε. Που βρήκες τα λουλουδάκια? Είναι πραγματικά πολύ όμορφο και επειδή λέμε να μην δώσουμε πάρα πολλλά λεφτά σκέφτομαι μπας και το κάνω μόνη μου.

Έχω πει βέβαια και στο παρελθόν ότι δεν πιάνουν τα χέρια μου αλλά λέω να προσπαθήσω.... :blush::blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουλη μου απο jumbo 5 ευρω ειναι τα αυτοκολλητα εχει μεσα και μεγαλα,ηλιο,σκυλακι,ελεφαντα πουλακι,λεονταρι,το πακετο που πηρα εγω,αλλα εχει και αλλο πακετο,και το φωτιστικο απο ικεα νομιζω γυρω στα 5 και αυτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αα κι εμεις λεμονι-λαχανι θα κανουμε το δωματιο!ή ποτοκαλι λαχανι!Η μικρη θα διαλεξει!!

Γιουλακι μουυυυ..τι κανεις?εχω μερες να σε πετυχω!!Οπως και τη Ροζαλια..,τη Μαριεττα,τη Χρυσα,και αλλες..

αα δε σας ειπα τα ωραια..δεν θα βαψουμε μονο τοδωματιο..της Ελενας..

Αλλα ..θα κανουμε τραμπα τα δωματια μας!δηλ.εμεις θα παμε εκει που ειναι τωρα το παιδικο..και το παιδικο θα ερθει σε εμας!ΑΑΑρα 2 δωματια για βαψιμο!!2 μετακομισεις.!!!2..αναστατωσεις..!!οσο σκεφτομαι οτι πρεπει να αδειασω και να ξεστησω το κρεβατι γιγας..(γεματο..πραγματα απο μεσα) :blink::blink::blink::blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

Γιουλη μου απο jumbo 5 ευρω ειναι τα αυτοκολλητα εχει μεσα και μεγαλα,ηλιο,σκυλακι,ελεφαντα πουλακι,λεονταρι,το πακετο που πηρα εγω,αλλα εχει και αλλο πακετο,και το φωτιστικο απο ικεα νομιζω γυρω στα 5 και αυτο

Μπέλλα μου θα το δοκιμάσω.......Θα σου δώσω ρέπορτ σε κανά 2 εβδομάδες :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...καλο κουραγιο Κατερινακι!!!το πορτοκαλι λενε δεν το συμπαθουν τα εμβρυα,εκτος αν κανετε μιρη επιφανεια και πολυ απαλο...ετσι λενε τωρα δεν ξερω!να πω και γω την εξυπναδα μου!χαχαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gia sas koritsia!!!!!!!!!!!ti kanete?????????!!kai egw perimenw na pame ayrio sto giatro na doyme to mpempiiiiiiiiiiiiii!!!!! :):) koritsia na sas rotisw kati :eseis telika ti stroma pirate gia to mwraki sas?exw mperdevti ligaki!!!!eixa skefti na paroyme ayto me ta elatyria se fykes.....tora moy lene gia to kokofinika me latex-oti kai kala einai apo tin mia meria einai skliro kai apo tin ali einai malako gia neogenito... B)B) kai to allo-moy eipane oti to mwraki den to vazoyme se ka8ismataki -kalafaki aytokinitoy kai mono se portbebe :(:( ax peite moy ti gnomi sas koritsia giati pempti -paraskevi pame gia psonia 8a ta paroyme ola mazi kai exw mperdevti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!axxxxxxxxxxxx mporei se 1 mina na exw to mpempi moyyyyyyyyyyyyyy :woohoo: :woohoo: o giatros mas eixe pei i 28/7 i4/08 :woohoo: :silly: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ.Επιτέους διάβασα όλες τις σελίδες με τα νέα σας κοριτσάρες.ΟΥΦ.

Ηθελα και γω να πάω στα ΙΚΕΑ σήμερα αλλά χθες βράδυ ήρθα από χωριό κ τα πεθερικά μου μας φόρτωσαν με ένα σωρό κηπευτικά-κρεατικά,κλπ και έπρεπε να τα βάλω στι θέση τους.Ίσως πάω το απόγευμα με τον μικρό μου αντράκο γιατί ο μεγάλος έχει οδοντίατρο.

Το ΣΚ ξεκουράστηκα μπορώ να πω...αλλά και γω έχω βαρύνει απότομα.Δεν μπορώ τις μεγάλες διαδρομές.Από 1-7-10 βγαίνω κ γω σε άδεια με χαρτί γιατρού και την κανονική μου την παίρνω στις 13-7-10.Επιτέλους δεν θα έχω πολλές μετακινήσεις στη δουλειά.

Η κούνια της μπεμπούλας μου είναι έτοιμη,όπως και τα ρουχαλάκια (τα οποία αγόρασα το ΣΚ και θα πρέπει να πλύνω κ να σιδερώσω).Όλα είναι έτοιμα..... Ευτυχώς δεν έχω πολύ τρέξιμο γι αυτά... γιατί κάποια πράγματα τα είχα από το πρώτο μωράκι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

αα κι εμεις λεμονι-λαχανι θα κανουμε το δωματιο!ή ποτοκαλι λαχανι!Η μικρη θα διαλεξει!!

Γιουλακι μουυυυ..τι κανεις?εχω μερες να σε πετυχω!!Οπως και τη Ροζαλια..,τη Μαριεττα,τη Χρυσα,και αλλες..

αα δε σας ειπα τα ωραια..δεν θα βαψουμε μονο τοδωματιο..της Ελενας..

Αλλα ..θα κανουμε τραμπα τα δωματια μας!δηλ.εμεις θα παμε εκει που ειναι τωρα το παιδικο..και το παιδικο θα ερθει σε εμας!ΑΑΑρα 2 δωματια για βαψιμο!!2 μετακομισεις.!!!2..αναστατωσεις..!!οσο σκεφτομαι οτι πρεπει να αδειασω και να ξεστησω το κρεβατι γιγας..(γεματο..πραγματα απο μεσα) :blink::blink::blink::blink::blink::blink:

Καλά είμαι Κατρίνα μου. Τρέχω απλώς με την δουλειά + ετοιμασίες!! Βλέπω άνοιξες δουλειές... :blink::blink: ΆΝτε με το καλό. Αλλά πρόσοχε μην κουράζεσαι τόσο. Μην σηκώνεις βάρη. Αλλά τι λέω :woohoo: :woohoo: Και εγώ είμαι lost case!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Giouli30 έγραψε:

vaster έγραψε:

Μπέλλα μου θα το δοκιμάσω.......Θα σου δώσω ρέπορτ σε κανά 2 εβδομάδες :laugh:[/quote:zbcz9zbb]

υποψιν εγω τα κολλησα με σιλικονη γιατι η κολλα τους δεν κολλαει επανω στο φωτιστικο,εχω πιστολι στο σπιτι γιατι κανω διαφορα διακοσμητικα οταν βαριεμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rozi1 έγραψε:

gia sas koritsia!!!!!!!!!!!ti kanete?????????!!kai egw perimenw na pame ayrio sto giatro na doyme to mpempiiiiiiiiiiiiii!!!!! :):) koritsia na sas rotisw kati :eseis telika ti stroma pirate gia to mwraki sas?exw mperdevti ligaki!!!!eixa skefti na paroyme ayto me ta elatyria se fykes.....tora moy lene gia to kokofinika me latex-oti kai kala einai apo tin mia meria einai skliro kai apo tin ali einai malako gia neogenito... B)B) kai to allo-moy eipane oti to mwraki den to vazoyme se ka8ismataki -kalafaki aytokinitoy kai mono se portbebe :(:( ax peite moy ti gnomi sas koritsia giati pempti -paraskevi pame gia psonia 8a ta paroyme ola mazi kai exw mperdevti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!axxxxxxxxxxxx mporei se 1 mina na exw to mpempi moyyyyyyyyyyyyyy :woohoo: :woohoo: o giatros mas eixe pei i 28/7 i4/08 :woohoo: :silly: :laugh:

καλημέρα. εγώ κοκοφοίνικα έχω και έχει βγει πολύ καλό. Νομίζω ότι αν θες να πάρεις το μωρό με το αυτοκίνητο που θα το βάλεις? Πρέπει να υπάρχει το κατάληλλο καθισματάκι.Το πορτμπεμπε άντε να το χρησιμοποιήσεις ελάχιστες φορές.Υπάρχουν καθισματάκια αυτοκινήτου που είναι πολύ αναπαυτικά για τα μωράκια μας! Εγώ πάντως ένα τέτοιο θα πάω να πάρω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kai gop tha ksekinhso ta psonia apo ebdomada...prin ligo ematha gennhse mia filh sto elena ,,,tha pao na th do to apogeyma kai na do kai ta domatia pali ..ayth mallon triklhno...

katrina me to parapemptiko apo to elena tha pas sto ika sto gynaikologo na sou dosei xarti na pas sthn douleia sou kai meta pali sto ika gia na plhrotheis!!ayto de rotages? :silly: :woohoo: (eimai kai xazh mh to ksexname)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rozi1 έγραψε:

gia sas koritsia!!!!!!!!!!!ti kanete?????????!!kai egw perimenw na pame ayrio sto giatro na doyme to mpempiiiiiiiiiiiiii!!!!! :):) koritsia na sas rotisw kati :eseis telika ti stroma pirate gia to mwraki sas?exw mperdevti ligaki!!!!eixa skefti na paroyme ayto me ta elatyria se fykes.....tora moy lene gia to kokofinika me latex-oti kai kala einai apo tin mia meria einai skliro kai apo tin ali einai malako gia neogenito... B)B) kai to allo-moy eipane oti to mwraki den to vazoyme se ka8ismataki -kalafaki aytokinitoy kai mono se portbebe :(:( ax peite moy ti gnomi sas koritsia giati pempti -paraskevi pame gia psonia 8a ta paroyme ola mazi kai exw mperdevti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!axxxxxxxxxxxx mporei se 1 mina na exw to mpempi moyyyyyyyyyyyyyy :woohoo: :woohoo: o giatros mas eixe pei i 28/7 i4/08 :woohoo: :silly: :laugh:

Άντε ρόζι μου πλησιάζει ο καιρός.... Αχ από τις πρώτες.... :woohoo: :woohoo:

Σχετικά με στρώμα και εγώ πρέπει να κάνω μία έρευνα. Πιστεύω ότι μέχτι τέλος της εβδομάδας θα έχω καταλήξει.... Αν δεν έχεις πάρει μέχρι τότε θα σου πω. Αλλά νομίζω τα άλλα κορίτσια μπορούν να σε βοηθήσουν πιο νωρίς.

Σχετικά με το κάθισμα αυτοκινήτου μου φαίνεται λογικό ότι δεν το χρησιμοποιούμε για ύπνο αλλά και εδώ είμαι λίγο άσχετη. Εμένα μου είπαν ότι το δικό μου που αγόρασα (Pebble Maxi Cosi) είναι για λίγες ώρες. Έτσι πήρα και πορτ-μπεμπέ. Όχι όμως και καλαθούνα... :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις κοκκοφοινικα πηραμε,οσο για το αυτοκινητο εχει ειδικο καθισματακι για βρεφακια που κουμπωνει στο αμαξι,εμας θα μας δωσει η συνυφαδα μου,εξαλλου λιγο καιρο το χρησιμοποιεις αυτο,αλλα χρειαζεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλημέρα!! Επιτέλους κατάφερα να μπω.. Περιμένουμε τον ΟΤΕ πόσο καιρό να έρθουν να μας συνδέσουν τηλέφωνο και τελικά ήρθαν σήμερα αλλά και πάλι δεν το έκαναν γιατί λέει είναι κομμένα κάτι καλώδια :angry: θα έρθουν μέσα στην εβδομάδα πάλι... (έτσι είπαν και την προηγούμενη φορά και πέρασε μήνας) Τέσπα!! Απο όταν γυρίσαμε κοριτσάκια μου δεν πρόλαβα να πάω στο μαγαζί καθόλου γιαυτό και δεν έμπαινα...Είχα δουλίτσες έφυγε ο άνδρας μου στην Καβάλα για δουλειά για 3 μήνες το καλοκαίρι (είχε πάει και πέρυσι) και πήγα και του καθάρισα το σπίτι τον τακτοποίησα και σήμερα το πρωί γύρισα... Γιαυτό και χάθηκα... Τώρα που μπήκα άμα σας πω τι πατέντα έκανα!!! χεχε παλαιότερα είχαμε mobile Internet που το κόψαμε γιατί στο χωριό μας δεν έπιανε με τίποτα... μας είχε μείνει η συσκευούλα που μπαίνει μέσα η SIM και τώρα έβαλα την SIM απο το κινητό που έχω WIND FREE2GO (καρτοκινητό) και έχω απεριόριστο Internet χεχε αργό βέβαια αλλά μέχρι να συνδεθεί το τηλ και το internet στο σπίτι θα βολευτώ... άσε που θα με βολεύει και όταν πηγαίνω στην Καβάλα στον αντρούλη μου... για να μη χανόμαστε!!! Κοριτσάκια μου εσείς τι κάνετε άλλο? δεν πρόλαβα να σας διαβάσω τώρα θα διαβάσω όσο προλάβω γιατί κατά τις 3 θα φύγω να πάω στη δουλειά γιατι με πήρε τηλ η κοπέλα που δουλεύουμε μαζί και με παρακάλεσε αν μπορώ να πάω για 2 μερούλες γιατί έμεινε μόνη της η καημένη και τα είδε όλα τόσο καιρό.. αλλά επειδή δεν ήθελα να συναντηθώ με τους υπόλοιπους θα πάω μόλις σχολάσουν όλοι για να είμαι μόνη... δεν θέλω να με ρωτάνε για τα μωρά... μου τη σπάει ακόμα και περαστικά να μου λένε τώρα πια... ειδικά οι άσχετοι...να σε ρωτάνε πως και τι... το θεωρώ μεγάλη αδιακρισία... τέσπα ελπίζω μέχρι τον Σεπτέμβριο που θα ξαναπάω για δουλειά κανονικά να μην έχω τέτοια θέματα... αχ μου λείψατε.. :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως τα και τα υπολοιπα κοριτσακια!!

YELIZ..τι κανεις??Πατεντες βλεπω..μ'αρεσεις!!δηλ.θα εισαι 3 μηνες μακρυα απο τον αντρα σου?εσυ?

Για στρωμα..κι εμεις κοκοφοινικα θα παρουμε!Στρωματα...μεγαλος μπελας!Τωρα θελω να παρω για το κρεβατι γιγας..γιατι τα εχω παιξει..στο δικο μου!700 κατι ευρω μου ειπαν προσφορα στο πρατηριο της αεροποριας MEDIA STROM.kai για τη κορε μου300 κατι περιπου! :S:S:S

ροζι μου με το καλο κι το δικο σας υπερηχο αυριο!μην αγχωνεσαι!σκεψου πρακτικα!Το καθισματακι αυτοκινητου κι εμας προσαρμοζεται και στο καροτσι..που διαλεξαμε..!ετσι δεν χρειαζεται να παρω καλαθουνες και λοιπα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

Yeliz!!γεια σου!!καλα να εισαι και χεστους τους ασχετους..φιλακια!!

Αυτό κάνω κορίτσι μου, απλά όταν μπορώ το αποφεύγω!! ;) Εσείς τι κάνετε? όλες οι μανούλες και όλα τα μπεμπάκια καλά??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπελλα καποτε ειχα κολλημα κι εγω με το πιστολι σιλικονης!ολο και κατι εφτιαχνα..!Τα αγαπημενα μου βεβαια..που αντεξαν στο χρονο..ηταν αυτα..

εγω εχω τρελα με τα λουλουδια και τις συνθεσεις με κερια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

Καλως τα και τα υπολοιπα κοριτσακια!!

YELIZ..τι κανεις??Πατεντες βλεπω..μ'αρεσεις!!δηλ.θα εισαι 3 μηνες μακρυα απο τον αντρα σου?εσυ?

Κατρίνα μου όλα καλά καλή μου... Απο τον άντρα μου μακριά δεν μπορείς να πείς ότι θα είμαι... γιατί η απόσταση είναι 45 λεπτά, και ειδικά φέτος που δεν δουλεύω συνέχεια εκεί θα είμαι θα κάνω και τα μπανάκια μου, να φανταστείς πέρυσι που δούλευα κιόλας συνέχεια πήγαινα... Εσύ τι κάνεις όλα καλά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γωωω!εκανα και κερια μονη μου,μια μερα θα σας δειξω τι εχω κανει!αν και τα περισσοτερα τα εχω δωρισει,λιγοι τα τιμησαν παντως...τι να πεις ,δεν καταλαβαινουν τις καλλιτεχνικες μου ανησυχιες!χαχαχαχαχα!Yeliz μου εμεις καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ειμαι κι εγω μια ετσι μια γιουβετσι..με αυτα τα ορμονικα!Αντε να φυγω κι εγω να παω στο εξοχικο..γιατι οσο μενω εδω μου φαινεται αγχωνομαι..χωρις λογο!

Κοριτσια ακουω μπουμπουνιτα εξω...αλλα εχει ηλιο!! :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν σας ειπα...βαριεμαι να μαγειρεψω..

Σουπια με κοφτο μακαρονακι θα κανω!πρεπει να εχει ξεπαγωσει..παω σιγα σιγα και θα επανελθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...