Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010-Νο11


Recommended Posts

ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙς ΑΠΟ ΤΗ ΒΑΠΤΙΣΗ!!oLA HTAN YPEROXA KAI TA ZOYZOYNIA...GIA TSIMPHMA!!

ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΟΜΩς ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ..

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ..ΑΝΗΣΥΧΗΤΙΚΟ..ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ!

ΑΝΝΟΥΛΑ..ΠΕΡΑΣΤΚΑ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΣΟΥ..ΤΟ ΜΑΤΙΑΣΑΜΕ ΟΙ ΚΑΚΟΥΡΓΕΣ.. :huh:

ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ..ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ..ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΤΕΤΑΡΤΗ-ΠΕΜΠΤΗ..

ΒΑΣΙΛΙΚΟΥΛΑ..ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΗΡΕΜΗΣΕΣ ΑΠΟ ΤΟΥς ΕΙΣΒΟΛΕΙς..ΑΡΑΞΕ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥ!

ΘΕΚΛΑ ΜΟΥ..ΣΟΥ ΑΡΕΣΕ Η ΤΟΥΡΤΑ..ΣΤΡΟΥΜΦ?ΤΙ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΕΦΤΕΙΣ ΜΑΚΡΥΑ..ΓΙΑ ΤΟ ΚΕΡΑΣΜΑ..ΧΕΧΕΧΕ!! ;););):whistle::whistle:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Περαστικά στο μικρούλη Άννα μου. Εύχομαι να του περάσει γρήγορα και να μην ταλαιπωρηθεί το καημενούλι...

Μέσα στην κούραση που νοιώθω χωρίς λόγο, έχω και πολλές συσπάσεις χωρίς πόνο όμως :S Ελπίζω αύριο να μου περάσουν γιατί έχω του κόσμου τις δουλειές, αν όχι θα πάρω το γιατρό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΟΙΛΟΥΜΠΙΤΣΕΣ ΜΟΥ..ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΠΟΛΥ ΕΝΕΡΓΕΙΑ..ΕΕ?ΑΥΡΙΟ ΟΜΩΣ ΞΕΚΙΝΑ ΜΙΑ ΝΕΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ...

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ....bis BALD!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

soupitsa έγραψε:

Περαστικά στο μικρούλη Άννα μου. Εύχομαι να του περάσει γρήγορα και να μην ταλαιπωρηθεί το καημενούλι...

Μέσα στην κούραση που νοιώθω χωρίς λόγο, έχω και πολλές συσπάσεις χωρίς πόνο όμως :S Ελπίζω αύριο να μου περάσουν γιατί έχω του κόσμου τις δουλειές, αν όχι θα πάρω το γιατρό...

Κατερινακι μου..πηγαινε και εσυ να ξαπλωσεις..μπορει να εχεις κουραστει!αυριο πιστευω να εισαι καλυτερα!θα μιλησουμε το πρωι εε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα ωραια περασατε στη βαφτιση με διδυμακια ε? Αχ, τι καλα! Δεν εχω παει ποτε σε βαφτιση διδυμων, κλαψανε καθολου?

Αγγελικη πως παει η μετακομιση? Αντε, να τελειωνετε και εσεις...

Κατερινουλα, να προσεχεις! Καλη ξεκουραση και ελπιζω αυριο να εισαι καλυτερα! Αν και συσπασεις ειναι λογικο να εχουμε αυτη την περιοδο, μην επαναπαυτεις και οτι χρειαστεις μη διστασεις να μιλησεις με το γιατρο σου.

Μολις μιλησα με τη μαμα μου, ο μικρος κοιμαται και ο πυρετος εχει αρχισει να υποχωρει...μακαρι να γινει καλα συντομα το πουλακι μου!

Φιλακια κοριτσακια

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα να δω τα νεάκια σας και να πάω για ύπνο!!!

Να ευχηθώ αρχικά ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στην Θέκλα μας!!!

Να τα εκατοστήσεις καρδούλα μου!

Με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλίτσα σου ένα υγιέστατο μωράκι!!!

Αννούλα μου περαστικά στον Γιωργάκη...Τον καημενούλη...με τέτοια ζέστη να εχει και πυρετό είναι μαρτύριο...εύχομαι να αναρρώσει γρήγορα το κουκλάκι σου!

Κατρινάκι βάφτιση διδύμων,ε;

Πριν 2 μήνες ήμουν σε βάφτιση διδύμων και ήταν πολύ όμορφα!!!

Κατερινούλα είσαι σίγουρη οτι είναι συσπάσεις;

Μήπως είναι απο τις κινήσεις του μωρου;

Οτι και είναι πάντως να προσέχεις!

Να μην κουράζεσαι!

Με γεια και το καροτσάκι!!!

Πάω για νανι...

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koριτσια καλημερα.

Ανυπομονω να τελειωσω τη δουλεια και να παω επιτελους σπιτι μου, να δω τι κανει το αγορακι μου. Χθες το βραδυ μου λεει ''μανουλα, την εφτυσα στον νεροχυτη τη μπανανιτσα(αντιβιωση)''. Τα σιχαινεται τα φαρμακα, αλλα η μαμα μου του ξαναεδωσε και τελικα την ηπιε. Τεραστια υπομονη με τα παιδια, 4 εχει μεγαλωσει!!!

Δεν ξερω ποτε θα ξαναμπω, γιατι ο μικρος μου ειναι αρρωστος και θελει τον χρονο μου και τη φροντιδα μου, ελπιζω ομως πολυ συντομα!!!

Να ειστε ολες καλα και να προσεχετε τις κοιλιτσες σας!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

kuo28 έγραψε:

χαχαχα μαλλον οχι Λεωνιδα ,οχι Αχιλλεα....αλλα Αιαντα θα τον ονομασω στο τελος..!!!Ακου εκει 3 εββδομαδες σχεδον διαφορά!! :dry:

κοιτα ακομα εχω αδεια γιατρου..μεχρι τις 18 Ιουλιου..!στις 18 Ιουλιου θα ξεκινανε..οι 56 μερες πριν το τοκετο..!τοτε θα παω να καταθεσω και τα χαρτια και τα υπερηχα απο γιατρο..λογικα..εε?

αν ομως το τελευταιο υπερηχο μου δειχνει ΠΗΤ..28 Αυγουστου..λογικα δεν πρεπει να βγω σε αδεια κανονικη νωριτερα απο 18 Ιουλιου?/??πχ..αρχες Ιουλιου?αχχχχ ειμαι τοοοσο μπερδεμενη με αυτα τα διαδικαστικα!!δεν ξερω τη τυφλα μου!μονο με κθοδηγηση θα τα καταφερω![/quote:db5w88a3]

koritsaki emena eixa pht 08/09/2010 kai apo to ika mou ebgale 28/08/2010 ki etsi 01 /07/2010 stamatao!!!!methayrio gioupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!περαστηκα Αννουλα στον γιοκα σου..

αντε nanna σταματας και συ την δουλεια!

με γεια οτι καινουργιο εχετε παρει και να μην κουραζεστε!!εχθες εγω ψιλοψωφησα...εβαφε ο αντρας μου το σπιτι του αδερφου μου και πηγα να του κανω παρεα(βασικα εκεινος με πηρε,με θελει μαζι του και ας καθομαι εκει χωρις να μιλαμε!)την ''εβγαλα''σε μια καρεκλα 5 ωρες...πρηστικαν τα ποδια μου και πονεσε η ουρα μου...μετα πηγαμε για φαι εξω,και μετα στο καινουργιο σπιτι του αδερφου μου,εκει κοιμομουν ορθια!ηρθαμε σπιτι συμμαζεψαμε κατι πραγματα με την αδερφη μου απο το παιδικο,γιατι οπου να ναι θα το βαψουμε(επιτελους!)μετα εκανα μπανακι και με αποτριχωσε τα ποδια γιατι εγω δεν μπορω καθολου!αυτα...σας ζαλισα!α και απο τελος εβδομαδας αρχιζει να ερχεται κοσμος για τον γαμο...και μεις θα αρχισουμε τα μια απο δω και μια απο κει...και βαριεεεμαιιι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπελλα μου τι ομορφο φωτιστικο!!!Τι καλη επιλογη χρωματων!!αυτα που κολλησες πανω που τα βρισκεις?Σουπερ ειναι και ετσι να το αφησεις ομορφο θα ειναι..μια μελισσουλα,μια πασχαλιτσα θα μου αρεσε ακομη!!

τι εγινε καλε χτες?εδω λεμε να αποφευγουμε τις μπογιες κι εσενα σε ειχε τοσες ωρες εκει?ευχομαι να ηταν οικολογικες!Δεν καταλαβα που εγραψες ..θα αρχισουν να ερχονται για το γαμο...ποιοι??ποιανου ο γαμος?

:S:S:S εχω ξεχαει κατι???

ΑΝΝΟΥΛΑ-ΜΑΝΝΟΥΛΑ χαιρομαι που το μαναρακι σου ειναι καλυτερα σημερα!!μια χαρα θα ειναι το πουλακι μου αυριο!κι εσυ..ξεκουρασου!

Νανα..γιουπιιι τελειωνεις κι εσυ!!Με την αδεια κι αυτα εχω ψιλοαγχωθει!την νεα ΠΗΤ..στην δινει ο γιατρος του ΙΚΑ?Εμενα δεν με ειδε κανενας γιατρος του ΙΚΑ!Παω το χαρτι απο το νοσοκομειο και μου δωσουν απευθειας ημερομηνια για επιτροπη στις 13 Ιουλιου!Πριν την επιτοπη πρεπει να ξαναπαω στο ΙΚΑ?ας πουμε για να ρωτησω τα διαδικαστικα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινουλα μου ειναι αυτοκολλητα αφρωδη απο τα jumbo! με σιλικονη τα κολλησα,τωρα αν θα κρατησουν δεν ξερω...καλα λες και για ζουζουνακια!θα δω αν εχει και τετοια!ο αδερφος του αντρα μου παντρευεται στις 10 Ιουλιου,οσο για τις μπογιες εξω καθομουν στο μπαλκονι αλλα κοντα στην πορτα για να με βλεπει...χαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera manoules :):):)

simera exoume rantevou me to giatro mas, tha doume epitelous ti mpoumpouka mas :):):)

nana mou upomoni teleionoun se ligo tha kathesai kai tha apolamvaneis tin egkimwsini ;)

katrinaki mou ti omorfa alogakia :woohoo: :woohoo: :woohoo:

mpella mou polu omorfo to fotistiko kai to simantikotero exei ginei me plu agapi apo sena gia to mwraki sou, auto nomizw ta leei ola ;)

asxeto ta idia louloudakia exoume kai meis :woohoo: apo mia parastasi tou jubo den einai?? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσιαααα!!!

Τι κάνετεεεεε;

Εμείς εδώ με την αδερφούλα χαλαρώνουμε επιτέλους!!!

Σήμερα το βράδυ θα φύγει :( γιατί αύριο γιορτάζει και θέλει να είναι με την παρέα της... :dry:

Το απόγευμα έχουμε ραντεβού για να δούμε και το αγοράκι μας!!!

Πολλά πολλά φιλιά σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

το φωτιστικο μας,δεν ειχα περισσοτερα να βαλω :( ,θα δω αν βρω τιποτα σε κλαδακια για να φαινετε πιο πλουσιο P2150005.JPG

Τι όμορφο που είναι!!!

Μπράβο σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsakia mou!!!!

ti kanete????

emeis to sk kaname doulitses me ton antroulh mou!!

vasika o nikolas mou ekane tis perissoteres.. :silly: :silly:

evale plunthria-stegnwthria,skoupise(alla molis eida oti uphrxan kapoia psixoulakia diarkorpismena edw k ekei,anelava egw)sunarmologhse thn kounia ths karamelitsas mas,mageirepsame mazi,phgame gia pswnia!!!exoume parei pollaaaa pragmatakia,elpizw na einai kai ta teleutaia..auth thn evdomada 8a ftiaksw valitsa gia to nosokomeio.

m'exei trelanei autes tis meres h mpempa..eidika ex8es kai shmera,nomiza pws 8a mou spasei kana pleuro.einai polu zwhroula!!!

to fwtistiko polu omorfooooo!!!kai gw 8elw na parw ena alla den kserw apo pou...

vasoula apolause thn ksekourash..den exw diavasei alla nea gia na sxoliasw. :(:( den prolava.. :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααα με το καλο κι ο αδελφουλης σου!!Η ωρα η καληηη!!

αντε την Πεμπτη θα τον δεις κι εσυ το μπεμπινο σου!εε δεν νομιζω να σου ακυρωσει παλι!

Αγγελικουλα και Βασουλα θα τα δειτε σημερα τα μωρα σας!εσεις..τι εξεταση εχετε σημερα?ζητηστε και φωτο!εγω ειχα ζητησει αλλα δεν μας εκανε ο μικρουλης καλες ποζες!!

Βασω..πολυχρονη η αδελφη σου!!

Αγγελικη..εσυ ποτε θα ερθεις Αθηνα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!

Ναννά μου πρέπει να είσαι πολύυυυ χαρούμενη,από εδώ και πέρα μπορείς να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου στο έπακρο!!! :woohoo: :woohoo:

Αννούλα περαστικά στον Γιωργάκη! Να γίνει σύντομα καλά εύχομαι...

Μπέλλα το φωτιστικό τα σπάει! Σε θαυμάζω που είσαι τόσο δημιουργική,εγώ ούτε κουμπί δεν μπορώ να ράψω... :blush:

Αγγελικούλα ακόμα ζάκυνθο είστε?

Τυχερές θα δείτε τα νινάκια σας.......

Αννα μου κι εμένα υπερκινητική απο χθες! Αφου αρχίζω να ανησυχώ ρε γμτ,μήπως να πάω στο γιατρό να τη δεί?Είναι φυσιολογικό αυτό,τι γίνεται? Μήπως είμαι λίγο υπερβολική???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ!τι ωραια θα παμε ικεα,θα δω εκει για ζουζουνακια ή κλαδακια!!να ναι καλα ο παππους του αντρα που θελει να παει και ετσι θα παω και γω!χιχιχιχιχι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Κοιλίτσες όμορφες.....

Σας διάβασα αλλά φυσικά έχω ξεχάσει τα περισσότερα :blush:

Κατρίνα μου θρεφτάρι ο γιόκας. Μιλάμε για μεγάλη διαφορα στην ΠΗΤ. Τι το ταίζεις???? :woohoo: :woohoo:

Θέκλα ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ!! Έστω και με μία μέρα καθυστέρηση.. Πάντα γερή και δυνατή και σύντομα με το νινάκι αγκαλιά....

Μπέλλα μου το φωτιστικό μου άρεσε πάρα πολύ. Μόνη σου το έκανες???? :blink:

Αν-ν μου με το καλό να τελειώσετε τις αγορές. Να ξέρει έχεις πολύ καλό αντρούλι :woohoo: . Και εμένα με βοηθάει ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ. Και πριν μείνω έγκυος όλες τις δουλειές έκανε....

Σε όλα τα κορίτσια που κάνανε αγορές, να τις χαρείτε. ΜΕΓΙΑ :lol::lol:

Βασούλα τυχερούλα θα δεις το μπεμπάκι σου σήμερα. Άντε ζηλεύω και εγώ. Την Πέμπτη θα πάω και θα έχω να τον δω πάλι 1 μήνα.

Ο γιατρός μου βέβαια μου είπε ότι από εδώ και πέρα θα πηγαίνω πιο τακτικά.Άντε να δούμε....

Νανά μου καλή ξεκούραση σου εύχομαι. Άντε τυχερούλα πιο νωρίς θα κάτσεις... Ποιός σε πιάνει :silly:

Κορίτσια επανέρχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οντως..κι εγω το προτιμω κινητικο παρα να το ψαχνω..

χτες βραδυ που γυρισαμε πο τη βαπτιση..(ο καημενουλης πρεπει να ταπαιξε με τη δυνατη μουσικη και τη βαβουρα ολη την ωρα κοπαναγε)

και οταν ξαπλωσα ηρεμησε!Ο αντρας μου..ζηλεψε που ολοι πιανανε τη κοιλιτσα να νοιωσουν το μπεμπη και μου το ειπε .."πως κανανε ετσιιι ουτε εγω δεν εχω πιασει τοσο πολυ τη κοιλια σου"""..Εκανε λοιπον σαν να ηταν παιχνιδι κι εβαζε το στομα στη κοιλια και φωναζε .."μπεμπηηηηη"Ο μικρος τιποτα !!μαλλον κοιμαται..,του λεω..!

και μου κανει ενα δυνατο χαιδεμα στη κοιλια..και το μωρακι τσιπνησε το καημενουλη και αρχισε τα κλωτσιδια...!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Και ο δικος μου γελαγε..χαχαχα..τον κουρδισα!!απο τη μια λυπομουν το μωρακι..κι απο την αλλη ..μου φαινοταν τοοοσο αστειος ο αντρας μου που εκανε πρωτη φορα σαν μικρο παιδακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...