Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010-Νο10


Recommended Posts

καλημερα ομορφες!!!!!

κατρινα οντως πολυ καλος ο μασιας στο παιδων ;)

ειδες που σου ελεγα οτι θα σε παιδεψει? για καλο βεβαια...

κι αν λειψει ο γιατρος σου να σε στειλω στον προχθεσινο... ;) να σε εξετασει κι εσενα :P

λοιπον εγω τις εξετασεις που εκανα τωρα που λειπει ο δικος μου τ :P ις πηγα στη γεωργιαδου, πολυ καλη και αυτη!

ωραια κλεισαμε χθες.. με τραγουδια και φωτος απο μωρακια :woohoo:

αν και αργοπορημενη να σας ενημερωσω οτι κι εγω την νυχτα του γαμου.. δεν..

οπως ολες δηλαδη :P

εγω μαζευα και το σπιτι που ειχε γινει μπου... και το επομενο μεσημερι εφευγα ταξιδι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

emeis thn allh paraskeyh mallon o politikos...me thn koiloumpa agkalia ...poia proth nyxta gamou...

mou ekane kai protash epishmh proxtes pou eixame epeteio me ena tromero daxtylidh...den exo ksanaforesei pio omorfo kai pio akribo daxrtylidi...isos na mhn exo balei kai pote mou daxtylidi!!!o zouzounos mou!!! :silly: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Κατερινες..καλημερα Βασιλικουλα!!!

εγω εχω ξυπνησει απο τις 7 και κοιμηθηκα..κατα τις 0400 δεν ειχα υπνο..πλακωθηκα και με το δικο μου και τον εστειλα στο σαλονι να κοιμηθει απο τα νευρα μου!τωρα ουτε μια μπουκια δεν εχω φαει..τιποτ κι απο εκεινη την ωρα κανω ενα ξεσκαρταρισμα στη χαρτουρα στο γραφειο!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nanna80 έγραψε:

emeis thn allh paraskeyh mallon o politikos...me thn koiloumpa agkalia ...poia proth nyxta gamou...

mou ekane kai protash epishmh proxtes pou eixame epeteio me ena tromero daxtylidh...den exo ksanaforesei pio omorfo kai pio akribo daxrtylidi...isos na mhn exo balei kai pote mou daxtylidi!!!o zouzounos mou!!! :silly: :silly: :silly: :silly:

αντε με το καλο κι εσυ νανα!!!!

και με μια λευκη πρωτη νυχτα γαμου :silly: :woohoo: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

Καλημερα Κατερινες..καλημερα Βασιλικουλα!!!

εγω εχω ξυπνησει απο τις 7 και κοιμηθηκα..κατα τις 0400 δεν ειχα υπνο..πλακωθηκα και με το δικο μου και τον εστειλα στο σαλονι να κοιμηθει απο τα νευρα μου!τωρα ουτε μια μπουκια δεν εχω φαει..τιποτ κι απο εκεινη την ωρα κανω ενα ξεσκαρταρισμα στη χαρτουρα στο γραφειο!! :woohoo:

δεν πιστευω να πλακωθηκες επειδη ενιωσες παλι κατι στα ποδια σου... :P:P:P:P:P:P:P:P:P

εισαι και μακρια γμτ να πιναμε καφεδακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Μπραβοοοο νανουκα..η ωρα η καλη κοριτσακι μου!με το καλο..να δεσει την οικογενεια σας το μωρακι σας!Τι καλοος..και δαχτυλιδι εεε?να φανταστεις εμενα δαχτυλιδι καλο μου πηρε μετα απο 13 χρονια γαμου το Δεκεμβρη που περασε..ηταν οταν εμεινα εγκυος..και πηγε Σαλονικη ..μου το εφερε απο κει..για δωρο Χριστουγεννων..δεν ξεραμε οτι ειμαι..εγκυος ακομα...ΤΥΧΑΙΟ????...δεν νομιζω!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia mou :):):):):):)

nana mou i wra i kali :):):)

kale emena o dikos mou de mou xei kanei protasi gamou :woohoo: :silly: :silly:

kuo mou teleia pou ksana vrikame ti forma mas xaxaxaxa to no 30 de to glitwnoume :P nai i fotos einai apo to nauagio ;)

katrinaki mou mi skas leme ama de mas katalavainoun twra eidika ti na pw antres paidaki mou :angry:

vasiliki mou kai sy den... ti prwti nyxta kai meis ti prwti nyxta tou politikou den.... elpizw na apozimiwthw ston thriskeutiko :P

koritsia ti kairo exete??? edw vrexei apo to prwi :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia mou ta tikerakia ta xoun paixei mou fainete :blink::blink::blink: tosa pou xw valei kai gw louna park einai :blush::blink:

kale simera eimai 31weeks kai 1 mera mpika ston ogdoo :woohoo: etsi den einai??? :unsure:

ksexasa na sas pw telika koritsia mou tha menoume mesa xania :woohoo: :woohoo: :woohoo: panagia mou eutixos glitwsame tin exwria afiste koritsia mou fige ena varos ;) fisika paizei merikes meres na einai kai ekei alla tha pigainoerxete simasia exei oti tha maste se poli me ti mpoumpouka mas ;) fisika kamia sxesi to rethymnaki me ta xania alla as mi ginomai axaristi ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

Κατρινα έγραψε:

δεν πιστευω να πλακωθηκες επειδη ενιωσες παλι κατι στα ποδια σου... :P:P:P:P:P:P:P:P:P

εισαι και μακρια γμτ να πιναμε καφεδακι...[/quote:4d8ux4c8]

Οχι..ημουν κουρασμενη..αλλα ειχα υπερενταση..!!ξαπλωσαμε στο κρεβατι..κι εκεινος εβλεπε..Γεωργιου!Οοοοολη την ημερα εβλεπε ποδοσφαιρο..οπως και οοοοολες αυτες τις μερες..τι αλλο?επειδη ομως εγω ειμαι ..προκατειλημμένη με το θεμα ποδοσφαιρο..και στοιχηματα και τα λοιπα..φουντωνα περισσοτερο..με το ΚΟΛΛΗΜΑ του οοολη μερα!

δεν μου εφτανανε η μεση μου,η κοιλια που δεν μπορω να τη βολεψω,τα κουνουπια,το αβολο στρωμα,πανω που με επαιρνε ο υπνος..σηκωνοταν και πηγαινε σαλονι..και ξαναγυρναγε..μετα..πανω που γλαρωνα..ξανασηκωνεται..για ψυγειο...(0150 η ωρα..)και μασουλαγε σοκολατες..!!Αν ειναι δυνατον!του φωναζω..χριστιανε μου θα κοιμηθουμε καμμια φορα?και τι μου λεει??κανε δουλεια σου κι ασε με επιτελους στην ησυχια μου...ολα σε ενοχλουν.....τι ωρα κοιμαμαι,που παω...τι τρωωω..αν κλανω... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: και φουντωωνννωωωωωω...και ...βουταω το μαξιλαρι του..και το πεταω στο καναπε..στο σαλονι..και λεω..Αν νομιζεις ετσι καλα θα κανεις να κοιμηθεις εδω..γιατι εγω θελω απλα να κοιμηθω..ολη μου η ορεξη ησουν εσυ...@$%#@#$@$..(ηταν μπροστα στο ψυγειο και μασουλαγε..κριση....)κλεινω και τις μεσοπορτες..και φυσικα απο τα νευρα μου μετα δεν μπορουσα με τιποτα νανι..Μετα πρεπει να μαζευτηκε κατω και η αδελφη μου με τις φιλεναδες τις..και αρχισανε τα χασκογελαα κ κακαπισματα..:angry::angry::angry: (δεν ξερετε πως ακουγεται απο κατω οροφο με ανοιχτα παντζουρια)0300 η ωρα ..της εστειλα κι αυτης ενα μηνυμα και τις τακτοποιησα κι αυτες..με την γαιδουρια τους!πηρα τη πιεση γιατι ενοιωθα δυσφορια στο στηθος..και ειχα 12 με 9,5 :woohoo: δεν θυμαμαι πως με πηρε ο υπνος τελικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κατρινα μου μην σκας για βλακειες!!!!

ολοι οι αντρες τωρα με τη μπαλα ετσι στον κοσμο τους ειναι :P

εμενα ο δικος μου γυρναει καθε απογευμα απο το μαγαζι και με ρωταει καθε μερα τα αποτελεσματα απο τους μεσημεριανους αγωνες :silly: :silly: :silly: :silly:

λες και δεν εχω δουλεια να κανω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανάαααα η ώρα η καλή! Ωραίες αυτές οι εκπληξούλες ε; Είδες που έλεγες για τον καφέ με την πεθερούλα; Ήθελε να σε ξενερώσει για να είναι καλύτερη η έκπληξη :P

Κατερινάκι πειράζει πολύ που γελάω με το σκηνικό που περιγράφεις; Χαχαχ κι εμένα με εκνευρίζει ο δικός μου με το ποδόσφαιρο και τις επιδρομές στο ψυγείο αλλά ειδικά το τελευταίο δεν περίμενα ότι το έχει κι άλλος :laugh:

Καλημέρα και στις υπόλοιπες! Αγγελικούλα δεν κατάλαβα καλά μάλλον. Θα πας νωρίτερα Κρήτη δηλαδή; Χανιά πάντως κλάσεις ανώτερα από οτιδήποτε. Κι εμείς το σκεφτόμαστε για πολύ αργότερα μια και είναι ο καλός μου από εκεί :)

Λέμε να πάμε για ριλάξ και αλλαξιέρα. Καμιά καλή πρόταση για το τι άλλο χρειάζεται από ψιλοβασικά; Αποστειρωτή... what else?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuoula mou ton eixan diorisei g' xaniwn alla ton piran ston ekfe mesa sta xania kapoies meres, o ekfe einai kati me praktiki efarmogi tis epistimis, peiramata ktl

apla mexri xtes de kserame an tha mename mesa sti poli i se kana xwrio trexa gireue, o antras mou tha paei apo septemvri kai meis argotera ;)

alitheia apo xania einai? :woohoo: :woohoo: :woohoo: apo poio meros??

to rethymno sa zwi pantos einai klaseis anwtero alla.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουφφ ρε κοριτσια..αν εμεις καναμε αυτα που κανουν εκεινοι..σιγουρα θα ημασταν εμεις στη μπουκα τωρα..γιατι οταν γινεται..κατι τετοιο..αυτοι δεν το σηκωνουν?γιατι πρεπει εμεις να ειμαστε παντα τελειες..και να αποδεχομαστε τα παντα που κανουν εκεινοι?

σορρυ ..αλλα με εχει πιασει το παραπονο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινουλα (kuo) πας για ψωνια????

ζηλευω!!!!!!

εχω πολλες μερες να παω για μπεμπε ψωνια και με εχουν πιασει στερητικα :P:P:P:P

ενδοεπικοινωνια θα χρειαστεις πιστευω και μετα μπανακια , λεκανακια, ψαλιδακια κλπ

δεν ξερω αν θες να τα παρεις απο τωρα αυτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

ουφφ ρε κοριτσια..αν εμεις καναμε αυτα που κανουν εκεινοι..σιγουρα θα ημασταν εμεις στη μπουκα τωρα..γιατι οταν γινεται..κατι τετοιο..αυτοι δεν το σηκωνουν?γιατι πρεπει εμεις να ειμαστε παντα τελειες..και να αποδεχομαστε τα παντα που κανουν εκεινοι?

σορρυ ..αλλα με εχει πιασει το παραπονο..

δικιο εχεις!!!

αλλα οπως λεει μια σοφη φιλη μου με περισσοτερη πειρα..

"για 20-25 εκ. κρεας παιρνεις ολο το γουρουνι"

:silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

χαβαλε κανω, μην τσαντιστει καμμια.... :P

παντως εμενα τωρα λογω εγκυμοσυνης οσο και να γκρινιαζω δεν αντιδρα...

παει στην αλλη τηλεοραση εκεινος, παει οικειοθελως στον καναπε

και γενικα αμα με τσαντισει μαζευεται....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα μου χαρισανε αποστειρωτη CHICCo

ενδοεπικοινωνια..

συσκευη που ζεσταινει το μπιμπερο..

ενα παρκοκρεβατο..

ενα PegPerego καροτσιπου γυρναει η λαβη..

νομιζω οτι ειναι μεγαλη υποθεση!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

Κατρινα έγραψε:

δικιο εχεις!!!

αλλα οπως λεει μια σοφη φιλη μου με περισσοτερη πειρα..

"για 20-25 εκ. κρεας παιρνεις ολο το γουρουνι"

:silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

χαβαλε κανω, μην τσαντιστει καμμια.... :P

παντως εμενα τωρα λογω εγκυμοσυνης οσο και να γκρινιαζω δεν αντιδρα...

παει στην αλλη τηλεοραση εκεινος, παει οικειοθελως στον καναπε

και γενικα αμα με τσαντισει μαζευεται....[/quote:c9d4qlc3]

χαχαχα..καλα λενε..

εμενα ομως κανει συνεχεια πραγματα που εκνευριζουν..αληθεια αν ηταν αλλη θα του εσπαγε το κεφαλι!!δεν ξερω κι εγω πως αντεχω..πως κρατιεμαι..????

και οταν νευριαζω η φωναζω..μου τη λεει κι απο πανω..οτι δε σεβομαι το μωρο... :blink::blink::blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelike. έγραψε:

kuo des auto an kai ta perissotera einai perita

http://www.babybaby.gr/showarticle.jsp? ... 0&extLang=

kai des kai ti sizitisi sto forum ;)

http://www.mammyland.com/index.php?opti ... itstart=10

οντως αυτη η λιστα ειναι πολυ..ακυρη!!! :blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

εμενα μου χαρισανε αποστειρωτη CHICCo

ενδοεπικοινωνια..

συσκευη που ζεσταινει το μπιμπερο..

ενα παρκοκρεβατο..

ενα PegPerego καροτσιπου γυρναει η λαβη..

νομιζω οτι ειναι μεγαλη υποθεση!!!!!!!!!

εμενα βρε κοριτσια ουτε η αδελφη μου δεν εχει κρατησει τιποτα...

ολα απο την αρχη!!!

κατα τα αλλα ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ!!!!!!

κατρινα κι εγω εκνευριζομαι αρκετες φορες αλλα δεν αξιζει μωρε..

την προπερασμενη κυριακη που επιασε και στοκαρε και μετα ετριψε το δωματιο χωρις να βαλει ναυλον και εγινε ολο το σπιτι κω.. ειχα γινει πυραυλος!!

μεχρι τα κλαματα εβαλα απο τα νευρα μου!!!

αλλα μετα απο λιγο καταλαβα οτι κανω μα.. που ασχολουμαι τοσο πολυ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:kiss: eyxaristo poli koritsakia mou!!!!! :kiss: toso omorfo daxtylidh den exo ksanadei@!!!!!gio tha tou bgalo !!!tou ekana plaka oti denn mou exei kanei protash alla to phre sobara telika!!!

katrina emena kathete monos tou kai oute kseropote erxete sto krebbati!exei mathei..ego molis nystakso feygo apla ..ta maksilaria mou agkalia kai nani!kanei monos tou ton pontiko sto psygeio!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...