Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ασχημα νεα!!!!!


Recommended Posts

Kalli μου με τι εξετασεις για μενα θα βρω αν υπαρχει προβλημα?Βιταμινες εχει παρει ο αντρας μου, εκανε μια 3μηνη θεραπεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 60
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

anastasia32 έγραψε:

Kalli μου με τι εξετασεις για μενα θα βρω αν υπαρχει προβλημα?Βιταμινες εχει παρει ο αντρας μου, εκανε μια 3μηνη θεραπεια.

μηπως χρειαζετε και αντιβιωση λογου μικροβιου στο σπερμα.το οποιο για να το ανακαλυψεις ειναι αρκετα δυσκολο αλλα αυτα προκαλουν αποβολες. μην ανχωνεστε ψαχτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κανε ενα προγενητικο ελενχο εαν δεν εχεις κανει!!μετα κοιτα τα αντισωματα του θυοειδη σου μηπως κ εισαι θετικη κ για θρομβοφιλια να κανεις..συζητησετα με το γιατρο σου κ κεινος θα σου πει....εχεις εμπιστοσυνη στον γιατρο σου;;;εγω αλλαξα 2 μεχρι να καταληξω κ η τριτηηταν εκεινη που με βοηθησε κ τα καταφερα να μεινω εγκυος..οι αλλοι δυο μου ελεγαν οτι ηταν τυχαιο γεγονος...αλλα τιποτα δεν ειναι τυχαιο πιστευω..ολα γινονται για καποιο λογο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALLI5 έγραψε:

κανε ενα προγενητικο ελενχο εαν δεν εχεις κανει!!μετα κοιτα τα αντισωματα του θυοειδη σου μηπως κ εισαι θετικη κ για θρομβοφιλια να κανεις..συζητησετα με το γιατρο σου κ κεινος θα σου πει....εχεις εμπιστοσυνη στον γιατρο σου;;;εγω αλλαξα 2 μεχρι να καταληξω κ η τριτηηταν εκεινη που με βοηθησε κ τα καταφερα να μεινω εγκυος..οι αλλοι δυο μου ελεγαν οτι ηταν τυχαιο γεγονος...αλλα τιποτα δεν ειναι τυχαιο πιστευω..ολα γινονται για καποιο λογο

Τον Ιανουαριο καναμε σπερματοδιαγραμμα.Εχω κανει προγεννετικο ελεγχο και ελεγχο θυροειδη γιατι με υπερηχογραφημα μου βρηκαν εναν πολυ μικρο οζο!Τον εμπιστευομαι τον γιατρο μου αλλα παντα υπαρχει ενα αλλα....το μονο που δεν εχω κανει ειναι για θρομβοφυλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου γλυκο εχεις συνεχεια βιοχημικές?εμας το προβλημα ήταν μόνο το σπέρμα..μεγάλο προβλημα όμως οχι απλή αδυναμία..δεν θέλαμε απλά να δεχτούμε το γεγονός οτι πρέπει να κάνουμε εξωσωματική και ας μου τα έλεγε ο γιατρός. Προσπαθήσαμε με σπερματεγχυση αλλά το αποτέλεσμα ήταν 1 αποτυχία και 1 βιοχημική μετα το πηρα αποφαση και εκανα την εξωσωματικη και τα καταφεραμε..Υπαρχουν πολλοί λόγοι μπορεί να μην φταίει και τπτ και να είναι απλά τυχαίο. Πολλές το παθαίνουν ισως να μην το καταλαβαίνουν και ποτέ αν έχουν αστατο κύκλο. Αν σου έχει σημβεί και άλλες φορές και το ξέρεις η πρώτη εξέταση είναι το σπέρμα του αντρούλη σου..μετά υπάρχουν και άλλα που θα σου υποδείξει ο γιατρός. Αν πρώτη φορά το παθαίνεις μπορεί στον επόμενο κύκλο να μείνεις πάλι εγκυος με γερό σποράκι...ξερεις πόσες φορές στον 1,5 χρόνο μπορεί να το είχα πάθει και να μην το είχα πάρει χαμπάρι καν? Σου εύχομαι όλα να είναι καλά και γρήγορα ξανά χαρούμενη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nanina έγραψε:

τωρα ειδα οτι εχεις κανει εξετασεις και εσυ και ο αντρουλης σου. μην ανχωνεσαι ολα θα πανε καλα!!1 φορα εγκυος 1000 φορες ξανα ;)

Nanina μου αυτη τη φορα μου το επιβεβαιωσε ο γιατρος οτι ηταν βιοχημικη.Απλα υποψιαζομαι αλλη μια φορα οτι το επαθα το Δεκεμβριο χωρις να ειμαι σιγουρη, κανοντας το διπλο prdictor με 2 ημερες καθυστερηση, εδειξε θετικο αλλα την αλλη ημερα η χοριακη ηταν μηδεν!Τωρα αν θελω να τα δω αισιοδοξα θα πω στον εαυτο μου πως Αναστασια εχεις πιθανοτητες γιατι μενεις εγκυος τελικα!!!Και ο Θεος ειναι μεγαλος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι μαι γερααααααααα για τρελιτσες!!!!Αχχχχ θα ερθει το νινακι μας!!Σημερα πηγα σε μια φιλη που γεννησε.....αχ!!!ηταν τελεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...