Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ασχημα νεα!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 60
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

οχι ρε γαμωτο!!!! Λυπάμαι κοριτσάρα μου...

γαμωτο γαμώτο

Τι να σου πώ τώρα, κουράγιο κούκλα μου...

δεν μπορώ να πώ κάτι...

γαμώτο γαμώτο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περιοδος αφαντη ακομα, οχι ιδιαιτερους πονους....ο γιατρος μου ειπε να παω αυριο το απογευμα και να μου πει τι να κανω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελα μου πραγματικα λυπαμαι, οτι και να σου πω θα ειναι λιγο...

θα σου πω ομως αυτα που ειπα στην κολλητη μου που πριν 2 εβδομαδες ειχε την ιδια τυχη με εσενα.απο την μια πρεπει να "χαιρεσαι" γιατι ξερεις οτι μπορεις να συλλαβεις, αυτο ειναι πολυ μεγαλη υποθεση μιας και απο οσο μπορεις να διαβασεις και σε διαφορα σημεια του φορουμ πολλες κοπελες ταλαιπωριουνται στην προσπαθεια τους να κανουν ενα παιδακι.

ακομη το οτι παλλινδρομησε το εμβρυο ειναι ας πουμε καλο απο την αποψη οτι ειναι τροπος με τον οποιο μας προφυλασσει η φυση ωστε να φερουμε στον κοσμο ενα γερο και υγιες μωρο.

μην χανεισ το κουραγιο σου ο θεος ειναι μεγαλος, πιστεψε βαθια και ξεκινα παλι τις προσπαθειες.θα δεις θα σου ερθει παλι το μπεμπακι

σου ευχομαι απο καρδιας πολυ συντομα να ανακοινωσεις και παλι την εγκυμοσυνη σου στο φορουμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το θετικο ειναι πως δεν το ειδαμε καν, ισως ετσι το ξεπερασω καλυτερα!Τι να πω μωρε.Το καημενο παντως παλεψε να ερθει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια μου πολυ γρηγορα θα ανακοινωνεις παλι για σπορακι,υπομονη και κουραγιο και μια μεγαλη αγκαλιτσα.

συμφωνω με την georgiasamar αυτο σου δινει παντα δυναμη το οτι ξερεις οτι θα ερθει ξανα το σπορακι σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia32 έγραψε:

Το θετικο ειναι πως δεν το ειδαμε καν, ισως ετσι το ξεπερασω καλυτερα!Τι να πω μωρε.Το καημενο παντως παλεψε να ερθει!!!!

:(:( κρίμα βρε κοπελίτσα μου....τι να σου πω να σε παρηγορίσω, :dry:

όπες λές βέβαια ευτυχώς που δεν ήταν προχωρημένη η εγκυμοσύνη σου...

Σου εύχομαι σύντομα να σταθείς πιο τυχερή και να ξαναβιώσεις μια άψογη εγκυμοσύνη, :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι ρε γμτ ........ αναστασακι μου γλυκο λυπαμαι

πολυ πολυ τι να πω δ εχω λογια :(

ευχομαι ομως γρηγορα να ξαναμεινεις γκαστρουλα ναι??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι σχετικα νωρις οποτε δεν αχειαστει να σε καθαρισει ισως να προκετε για βιοχημικη κυηση ποσο εβομαδων ησουν ; καμια φορα ισως και να ειναι καλυτερα για φαντσασου να ειχε καποιο προβλημα το σπορακι καινα το εχανες αργοτερα ; σκεψου το θετικο της ιστοριας και συντομα θα αποκτησετε ενα νινακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λογικα 3 με 4 εβδομαδων.Ουτε χαπια θα μου δωσει να μου ερθει περιοδος?

Σιγουρα ο οργανισμος μου καταλαβε πως κατι δεν παει καλα και το απεβαλλε.Ισως να ειναι και καλυτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpougatsoula24 έγραψε:

οχι ρε γμτ ........ αναστασακι μου γλυκο λυπαμαι

πολυ πολυ τι να πω δ εχω λογια :(

ευχομαι ομως γρηγορα να ξαναμεινεις γκαστρουλα ναι??????

μπουγατσουλα μου σου ευχομαι τα καλυτερα!!!Θα ξαναμεινω ναι δεν θα του περασει ετσι!!Θα κανω ενα μπεμπουλινιιιιιιιιι ολο τρελα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο αναστασια μου ετσι να σκεφτεσαι και ολα θα πανε καλα. παντως λενε πως η φυση πολλεσ φορες προνοει και με τον δικο της τροπο δεν επιτρεπει να ερθουν στον κοσμο μωρακια που ισως να εχουν καποιο προβλημα.

δες το ως μια δοκιμασια η οποια θα σε πεισμωσει πιο πολυ και θα προσπαθησεις ξανα για ενα αλλο μωρακι υγιεστατο!

στο ευχομαι απο την ψυχη μου συντομα να μας εχεις ευχαριστα νεα..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια μου λυπαμε πολυ,ξερω πως ειναι ειχα μια παλλινδρομη πριν αρκετα χρονια,εμενα με καθαρισαν στο νοσοκομειο ηταν στην 9 εβδομαδα κ μετα μου εδωσαν μια αντιβιωση η περιοδος μου κατεβηκε κανονικα μονη της.ευχομαι ολοψυχα συντομα να μεινεις εγκυουλα την επομενη φορα ολα θα πανε τελεια!!!υπομονη κ κουραγιο ματς μουτς :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι πάρα πολύ!

Ξέρεις καλά πως έχω βρεθεί στην δύσκολή αυτή θέση … όπως και πολλές άλλες κοπέλες.

Μακάρι να το ξεπεράσεις γρήγορα και σύντομα να έρθει ένα άλλο πιο γερό μωράκι.

Φυσικά να το ψάξεις λίγο το θέμα … αν δεν το έχει κάνει…

Έχει δει την θρομβοφιλία και τα αντιπατρικά;

Αν όχι … κάνε το σε παρακαλώ…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

δεν μπορεις να φανταστεις ποσο λυπαμαι...τι κριμα θεε μου :(:(:(

ειλικρινα ευχομαι να ερθει γρηγορα στην κοιλιτσα σου ενα γερο σπορακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...