Μετάβαση σε περιεχόμενο

εγκυουλες Νοεμβρη-Δεκεμβρη 2010..


Recommended Posts

Καλημερα αρρωστούλα,καλημέρα κοριτσια!!!

Τheano καλως ηρθες απο εμένα γιατί δεν εχουμε ξαναγνωριστεί!

Merula οσο για το κρεβάτι ...πιστεύω να κοιμάται...οταν γεννηθεί το μωρό ο μεγάλος θα ειναι 2 χρονων και 3 μηνων!

Και τωρα κοιμαται μερικες φορες το κρεβατι και οχι στην κουνια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 989
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα και απο μενα, εμενα ειναι το πρωτο μας παιδακι και φοβαμαι πολυ μην την κακομαθω και δεν την αφηνω απο την αγκαλια μου.θα το τρελανω το παιδι νομιζω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

INA 2006 έγραψε:

καλημερα και απο μενα, εμενα ειναι το πρωτο μας παιδακι και φοβαμαι πολυ μην την κακομαθω και δεν την αφηνω απο την αγκαλια μου.θα το τρελανω το παιδι νομιζω.
γεια σου Ινα καλως ηρθες στη παρεουλα μας,τα μωρακια θελουν αγκαλιτσα...ειδικα της μανουλας τους ωστε να μπορεσουν ηρεμα να προσαρμοστουν και να δεχτουν τις νεες αλλαγουλες στην ζωη τους!!!!!πολυ πολυ χωρις ενοχες!!!!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera koritsia..Perastika arostoula Eirhnh...Kalos hrthes Theano.. Ina mou ta paidia den pathenoun tpt apo thn polu agaph, na to kakomatheis..Emena oloi mou elegan na mhn thn exw sinexia aggalia na mhn to ena na mhn to alo, mexri pou ta pira kai tous lew pos egw to efxaristieme perisotero apo to mwro..Megalonoun toso grigora pou kai h kathe mera einai monadikh kai prepei na thn zoume mexri teleftea stagona.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sou eirhnaki..Na edw pio kato vre eimoun piga na dosw ta fota mou sto thema me thn metanastefsh, me kaiei opos katalaveneis....Esu kala tha kaneis na fas soupitsa eisai kai arostoula.Egw shmera tha kanw kati polu aplo pou troei kai h korh mou, tortelinia me karmponara....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια..

Τι καλημερα δηλαδη μεσημεριαζει..

τι κανουν τα κοριτσακια μου?

ειρηνακι περαστικα και γρηγορα ευχομαι..!

ευουλα τι φτιαχνεις καμαρι μου? θελω και εγω........... αλλα δεν ο αχιλλεας δεν την τρωει με τιποτα την ασπρη σαλτσα ετσι εχουμε καιρο να φαμε..

εμεις εχουμε μπιφτεκακια με πατατες..

ινα μου η αγκαλια δεν εβλαψε ποτε κανεναν ευχαριστησου το οσο θα ναι μικρο...γιατι μετα ποιος τα πιανει..

χεχεχε

κοριτσια εχω ανοιχτο και το τσατ οποια θελει ας ερθει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από εμένα μανουλίτσες!!

Είπα να δώσω το παρόν για λίγο και σήμερα για να μη μου βάλετε απουσία :P:P

Ειρήνη ελπίζω να είσαι ήδη καλύτερα.

Εγώ κορίτσια όσο πλησιάζει η ερχόμενη Τρίτη (βλέπε. β-επιπέδου) τόσο αγχώνομαι. Σήμερα είδα και όνειρο αλλά δεν σας το λέω για να μη σας μελαγχολήσω. Εξάλλου όλα είναι εξαιτίας του άγχους μου.

Φιλάκια σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοιλιτσες τι κανετε???ειρηνακι περαστικουλια...κοριτσια πηρα τις εξατασεις ολα καλα εκτοοοοοοοςςςςς...το σηδιρο μου εχει φτασει στα πατωματα 37 με ελαχιστο το 50 αιμοσφαιρινη στο 10.3 με ελαχιστο το 12 και αιματοκριτης στο 32 με ελαχιστο 36...οτι ναναι...χαλια το αιματακι μου...για αυτο ζαλιζομαι ετσι...αλλα και παλι τρωω και φακες και σπανακι μονο μοσχαρακι δεν τρωω και τοσο γιατι μου φαινεται ανοστο... να ρωτησω και κατι τι ειναι το ινωδογονο στον ελεγχο αιμοστασης???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Ευγενία και καλως ήρθες στο mammyland. Με το καλό ευχομαι να έρθει στον κόσμο το αγοράκι σου. Να ειναι γερό!

Τι κάνετε κορίτσια; Όλες καλά; Εγώ είμαι καλά. Έχω πείξει λίγο στην δουλειά και γυρνά ψόφια και την πέφτω για ύπνο. Το ίδιο πάω να κάνω και τώρα θα τα πούμε αργότερα. Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ευγενια με το καλο να υποδεχτεις το μωρακι σου αλλο ενα αγορακι προστιθεται στα μωρα του νοεμβρη... :):):):) εγω ειμαι η μαρια πρωτα ο θεος στις 1/11 φερνω και εγω στον κοσμο το πρωτο μου αγορι... :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maria mou ase tis fakes kai ta spanakia kai arxina ta xapakia ta kokkhna giati den aporofate eukola to sidiro apo tis organikes trofes.. Kai mhn se pisei kanenas eksipnos na fas sikoti(den kanei sthn egkumosunh)..Na perneis to sidiro me ena potiri xumo portokali h me kapia alh pigh vitaminhs C..Geia sou Eugenia mou kai kalos hrthes sthn pareoula mas, me to kalo to agoraki sou :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευακι μου αυτο με το πορτοκαλι και το σηδιρο μου το ειπε και μια φιλη μου διατροφολογος...οποτε βλεπω να το εφαρμοζω...λετε να μην τα καταφερω ρε παιδια???? :S:S:S:S:S:S:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koritsia,pws eiste shmera??maraki kala leei h evi an perimeneis me ta faghta...den prokite na anaibei o sidiros...egw apo mikri exw xamhlo sidiro..ta kokkina xapakia mazi me portokalada!!!egw eixa 36 kai mou eipe na pernw 2!!esena posa sou eipe na perneis??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!! :woohoo: :woohoo:

Ειμαι πολυ χαρουμενη, πηγα στο γιατρο και το μωρακι ειναι καλα!!!

Το αιμα που ειχα μαλλον ηταν παλιο, δεν ειδε τιποτα να τον ανησυχει.

Μονο ο πλακουντας ειπε οτι ειναι χαμηλα αλλα δεν ξερω τι σημαινει αυτο!

Α!!! Και μας ειπε οτι κατα πασα πιθανοτητα ειναι αγορι!!!

Ο Κωστας... παλαβωμενος!!! Μου αρεσει που ελεγε οτι θελει κοριτσι!!!χιχιχι. Αυτα τα νεα μου! Φιλακια σε ολες!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sou jada me to kalo to mwraki sou!!!ante alo ena agoraki sthn parea!!!!kai egw eixa thn entyposh oti to gunaikeio fulo yperteri alla malon lathos ekana!!oso gia ton plakounta kai emena stis 13 ebdomades mou eixane pei oti einai xamhlos o plakountas...alla twra pou peiga thn proigoumenh ebdomada mou eipan oti anebike!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jada μοθ μπραβο κοριτσακι μου και ολα καλα θα συνεχισουν να ειναι...να εισαι σιγουρη...αγορι και εσυ εε???χμ...εχει γεμισει πουλακια ο ντουνιας..καλε οι νυφες που ναι???αντε να δωσουν παρον σιγα σιγα :P:P:P:P εγω παιρνω τα legofer δυο αμπουλες την μερα ποσο ακομα????λιποθυμωωωω ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω τα legofer παιρνω. Δυο τη μερα. Ο αιματοκριτης ηταν 36 την 7η εβδομαδα και 36,9 την 11η. Σε κανα δυο εβδομαδες θα ξανακανω. Κι εμενα γενικα ολες του αιματος ειναι οριακα χαμηλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Oles etsi eimaste koritsia kai egw pou ekana eksetasois o aimatokritis htan 35, kata thn diarkia ths egkumosunhs prepei na afksanoume thn dosh. Ti na pei kai h ksaderfh mou pou sthn egkumosunh ths eixe aimatokriti 29 kai eperne 6 h 9 den thimame kala xapakia thn hmera... Jada ola kala etsi,mia xara o paidaros.Ta koritsia tou xronou tha erthoun na exoume kai mia diafora me tis nufes mas,etsi den lene na einai ligo megaliteros o antras........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...