Μετάβαση σε περιεχόμενο

εγκυουλες Νοεμβρη-Δεκεμβρη 2010..


Recommended Posts

Λοιπον να μαστε.. :woohoo:

εδω θα γραφουμε οολες εμεις με πητ τον νοεμβρη και τον δεκεμβρη του 2010..

Με το καλο κοριτσακιαα τα νινακιαα μας..

πρεπει ολιγον να γνωριστουμε βεβαια μεταξυ μας..

αλλα θα γινει και αυτο με τις μερες..

καλοο γραψιμοοο κοριτσουδιααα..

:P

τα φιλιαα μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 989
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Να ειναι τυχερο ,γουρλιδικο,το νεο μας θεματακι...να γεμισει μονο χαρουμενες ειδησεις και σε λιγους μηνες να μιλαμε για τα μωρουλινια μας :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ναταλακι βρες οταν μπορεσεις να βαλεις και τις λιστουλες απο τα κοριτσια και των δυο αυτων μηνων,ωστε να συγκεντρωθουμε :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ εδώ.. Είμαι η Κατερίνα, 30, περιμένω το πρώτο μου στις 2/12. Την Τρίτη έχω να πάω στο γιατρό για την εξέταση του μήνα και έχω μεγάλο άγχος να είναι όλα καλά..Πάντως μέχρι στιγμής δεν η κοιλιά δεν μεγαλώνει από εβδομάδα σε εβδομάδα..Εύχομαι καλή συνέχεια σε όλες τις εγκυούλες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΝΕΟ ΘΕΜΑ--ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΕΙΜΑΙ Η ΜΑΡΙΝΑ 29 ΕΤΩΝ ΑΠΟ ΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΜΩΡΑΚΙ ΜΕ ΠΗΤ 12/12/2010 ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΟΥ PAPP A ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ ΑΡΧΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ---ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΝΕΟ ΘΕΜΑ--ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΕΙΜΑΙ Η ΜΑΡΙΝΑ 29 ΕΤΩΝ ΑΠΟ ΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΜΩΡΑΚΙ ΜΕ ΠΗΤ 12/12/2010 ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΟΥ PAPP A ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ ΑΡΧΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ---ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από εμένα!

Περιμένω το 1ο μου παιδάκι στις 2/11/01. Στις 26/6 θα κάνω το β επιπέδου και θα μάθω και το φύλο του μωρού που ακόμα μας κάνει νάζια!

Θα χαρώ πολύ να τα λέμε και με τα κορίτσια τώρα που έγινε ενιαία η ομάδα!.

Με ένα γερό μωράκι όλες μας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα είδα ότι ανοίχτηκε νέο θεματάκι! :)

Με το καλό λοιπόν όλα τα χειμωνιάτικα μωράκια!!! :woohoo:

Εγώ είμαι η Ρούλα και έχω ΠΗΤ 29-11-2010.

Όπως έγραφα και στο άλλο θέμα, σήμερα είχαμε ραντεβού με το γιατρό... και τελικά μάλλον αγοράκι κι εμείς!!!! :)

Την Τρίτη το πρωί έχουμε ραντεβού για την αμνιοπαρακέντηση... και μετά 4 μέρες ξάπλα, ξεκούραση κλπ κλπ... ελπίζω να πάνε όλα καλά και στην εξέταση και στ' αποτελέσματα! Το κακό είναι ότι δεν έχω laptop και δεν θα μπορώ να κάθομαι στο κομπιούτερ.. αλλά θα μιλήσω με την Ειρήνη και θα μάθετε τα νέα μου από εκείνη.

Προς το παρόν αυτά, φιλάκια πολλά σε όλες σας και όλα να μας πάνε καλά!! :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια,ηρθα και εγω!

Ωραια θα τα λέμε όλες μαζί τώρα!

Ειμαι η Ελιζα 30 χρονων,εχω ενα αγορακι 22 μηνών και τωρα ειμαι εγκυος στο 2ο αγοράκι μου.Εχω ΠΗΤ 29/11.

Crazy,περιμένουμε τα νεακια σου.ολα καλα θα ειναι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsia...Crazy kai esu agori??????? Koritsia tou Dekemvri kanena koritsaki paizei se esas giati emeis opos pame tha piksoume sto tsoutsouni.........Egw eimai h Evi apo thessalonikh kai perimenw to deftero paidaki mou pht exw 11/11...AAAA ksexasa na sas pw pos shmera mou erikse mia klotsia o dikos mou,paraligo na me riksei apo to krevati....TI IPERVALW???? ANTE KALE SIGA!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα εγκυουλες,εχθες ειδα το νινακι μου,ειναι παρα πολυ ζωηρο ανοιγοκλεινε την παλαμη του και τεντωνε τα ποδαρακια του ,τα οποια ειναι πολυ μακρυα!!!!!ο μικρος μου Παναης με ξενυχτησε ολο το βραδυ (ισως απο ζεστη)ξυπνησε 5 και ξανακοιμηθηκε 6.30!εγω φυσικα δεν κοιμηθηκα καθολου!!!τι κανετε ζουζουνες?ας ξεκινησουμε νεα λιστα με βαση τις πιθανες ημερ τοκετου :woohoo: εγω 7 -12 και μαλλον αγορακι!η αυχενικη αυτο εδειξε,αλλα ο γιατρος μου λεει κκοριτσι με βαση μια δικια του μεθοδο υπολογισμου!!δεν ξερω στον παναη απο την αρχη πριν τον υπερηχο ειπε αγορι και ετσι ηταν(οπου μεχρι την β επιπεδου οι υπερηχοι ελεγαν κοριτσι)οτι να ειναι ,να ειναι γερο και καλοτυχο...αν και θα προτημουσα ροζαλιτσα!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσιααα...ειμαι η μαρια απο κρητη και πρωτα ο θεος ο μπεμπαρος μου θα βγει στο φως τουτου του κοσμου στις 1/11..μανουλες του δεκεμβριου μηπως ειστε οι συμπεθερες μας??? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: γιατι μεταξυ μας με τοσα τσουτσουνια στον νοεμβρη ανυσηχω...καλε που ειναι τα κοριτσιααααα??? :silly: :silly: :silly: :silly: δινω και προικα αντε κοτζαμ κρητικαρος... ;);););) ...σας αφηνω τωρα παω να κανω και καμια δουλεια αλλα κανει ανυποφορη ζεστη...

crazy αγορι και εσυ εεε???δεν πειραζει μωρε γερα να ειναι τα ζουζουνια μας και τα αλλα ειναι περιττα...σας φιλωωωω :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,τι κάνετε κορίτσια?

οντως πολύ αγόρι έχει πέσει...για πείτε μας εσεις εγκυουλες του Δεκεμβρη μηπως μας πήρατε εσείς τα κοριτσάκια???χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera egyoules!!Ti na po vre koritsia! Makari ta kortsakia na erthoun to Dekemvri.. Emena me eide o giatros mou stis 11 evdomades kai mou eipe pos einai poly noris akoma, na min to deso, alla den to vlepei gia agoraki.. Sto proto eixa stenaxorithei ligo otan mou eixe pei agoraki, alla tora den allazo to mikro mou gia tipota. Oti thelei o Theos kai gero pano ap'ola. Kai agori na einai tha paizei me to Nikola. To soi mou pantos einai tiga sto agori. Eilikrina, oute ena koritsaki, opote katalavainete ti tha ginei an kano koritsi!!!! :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Egw kapote den ithela na akousw gia agorh,kai otan mou euxontan to deftero paidaki mou na einai agori nevriaza(EXETE OLO TO ELEFTHERO NA ME MOUTZOSETE) :blush: .Otan omos exasa to mwraki mou sth 12:h evdomada kai ponesa para ma para polu koritsia evala mialo...Eprepe na pathw gia na mathw h hlithia kai na mhn lew vlakies......Ola ta mwrakia einai efprosdekta kai latremena,apla mou kanei entiposh pos oles mexri twra exoume agorakia...........Filia stis kilitses koritsia :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γεια χαρα!!!Είμαι η Μαρία κ ειμαι απο τις εγκυούλες του Δεκεμβρη με ΠΗΤ 15/12....Περιμένω πρώτα ο Θεός το πρώτο μου παιδάκι!! Ο γιατρός στην αυχενική μου είπε κατα 80% ειναι αγοράκι!!!! :):):):):):):):)

Καλή εγκυμοσύνη σε όλες και με το καλό τα μωράκια μας!!!!!!!!!

Φιλια σε όλες τις εγκυούλες!!!!!

2010.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κι από μένα κορίτσια. Είμαι η Αναστασία και περιμένω το πρώτο μου παιδάκι που απ' την αυχενική αλλά και η γιατρός μου την προηγούμενη εβδομάδα μου είπαν ότι είναι κοριτσάκι και απ' ότι φαίνεται είμαι η μοναδική απ' τις μελλουσες μανούλες του Νοεμβρίου που καλώς έχων των πραγμάτων εχω κοριτσάκι. Τελευταία ημερομηνία που μου έδωσε η γιατρός μου είναι 20/11. Στις 17 Ιουλίου έχω ραντεβού για την β' επιπέδου αλλά μάλλον δεν την παλεύω να μην πάω νωρίτερα στην γιατρό να δω την μπέμπα. Θα δείξει... Κορίτσια τα λέμε! Εύχομαι να έχουμε μόνο καλά νέα όλες μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastasia me to kalo to koritsaki sou...Emena arxise na me klotsaei pio entona authn thn evdomada opote tha isixasei kai o giatros mou..Pigena kathe evdomada ton telefteo kairo giati mia eniotha pos me klotsaei mia oxi kai me zonane ta fidia...An einai na eisai mesa sto anxos na pas na to deis to mpempaki sou na estantheis kalitera...EPITELOUS KAI ENA KORITSAKI......Vazw ipopsifiotita gia melousa pethera :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...