Μετάβαση σε περιεχόμενο

εγκυουλες Νοεμβρη-Δεκεμβρη 2010..


Recommended Posts

Καλημέρα!

Ωχ δεν την γλύτωσες ε?Περαστικά σου!

Εγω εδω με τον μικρό...μπήκα λίγο όσο προλάβω γιατί ολο και κάτι

θέλει και καταλαβαίνεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 989
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εγω τον μικρουλη τον εδωσα στην γιαγια(την μαμα μου) για λιγο!!!εσυ δεν εχεις καποιον κοντα να σε βοηθαει????εχει και ζεστη για να τον πας καμμια βολτουλα να ξεσκασει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!! Kali evdomada na exoume. Mama Panai perastika. Paketo m'auti ti zesti kai boukoma.. Pies kamia portokaladitsa mipos voithisei.

Koritsia oute ki ego doulevo apo tote pou emeina egyos sto gio mou. Apo ti mia leo kalytera pou eimai konta sto paidaki mou, pou to megalono ego, alla einai kai merikes fores pou troo kati frikes.. Gi'auto kathe xrono olo kai kati kano. Perysi ekana kapoious mines gallika, fetos eimai part-time se mia sxoli gia chef... Na sas po oti exo spoudasei Dioikisi Epixeiriseon :S:S:S , alla i mageiriki einai kati pou mou aresei kai sto mellon, otan me to kalo epistrepsoume Ellada, leo na kano kati diko mou. Gia peite mou gia sas!! xx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ,καλή εβδομάδα.

Μαμα Παναη έυτυχως ηρθε η μαμα μου και ειναι στην αυλη και παίζουν γιατί με τέτοια ζέστη δεν άντεξα άλλο εγω μπήκα στο σπίτι.

Εγω κανονικα τα πρωινα δουλευω σε οικογενειακη επιχ/ση αλλα τωρα που ξαναειμαι εγκυος το σκάω μερικές φορές :cheer:

Νικα εσυ που μένεις γιατι εχω χάσει καποια επεισόδια :silly: το 2ο παιδάκι σου περιμένεις και εσύ?

Μαράκι μου καλημέρα και σε εσένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια! και καλη εβδομαδα ευχομαι!

χθες κρατησε η μαμα μου τα μικρα και πηγαμε σινεμα με τον Ανδρεα..

:laugh: :laugh:

καναμε την βλακεια να μην παμε με αυτοκινητο και πηραμε το τραμ..

και ταλαιπωρηθηκαμε γιατι οταν πηγαιναμε ειχε παρα μα παρα πολυ κοσμο δεν χοραγαμε αλλοι..ηταν ασφικτικα γεματο.. :angry:

με εσπρωξαν με τσαλαπατησαν αλλα τελικα βγηκαμε καποια στιγμη..

ειδαμε το the back-up plan.. :silly: εχει σχεση με εγκυμοσυνες και τετοια, ηταν πολυ ωραιο :)

αυτα..το βραδυ ποναγε το κεφαλι μου πολυ αλλα τωρα μια ελαχιστη ενοχληση εχω..

αυτα τα νεα μου! :silly:

περαστικααα φιλεναδα! :P

και

τα χαιρετισματα μου σε ολα τα κοριτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα 21ηεβδομαδα υπολοιπο 19.

Να σας ρωτησω μαμαδες και μελλουσες μαμαδες Σε πιο μηνα θα αγοραζατε κατι για το μωρο σας???Θελω να αρχισω να αγοραζω διαφορα πραγματακια κουκλακια πιπιλες κοκαλακια και φοβαμαι μην το γρουσουζεψω θελω τι να κανω??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια φορτωμενη μερα σημερα το πρωι πηγα για την καμπυλη ζαχαρου και ολες τις υπολοιπες αιματολογικες δυο ωρες στο μικροβιολογικο καλα ηταν διαβασα οτι περιοδικο ειχανε :huh::huh::huh::huh::huh: μετα πηγα σπιτι μπας και προλαβω τουλαχιστον να μαγειρεψω και τωρα στην δουλεια...

ινα μου και εγω το ιδιο σκεφτομαι αν και την αλλη βδομαδα εχω β επιπεδου και λεω πως πρωτα ο θεος και ειναι ολα καλα θα αρχισω τα ψωνια..ετσι κι αλλιως εχω ηδη καταληξει στο τι θελω να παρω οποτε δεν θα ταλαιπωρηθω...αλλα λεω να φτιαχνω ρουχαλακια σεντονακια και τετοια μην τα εχω τελευταια στιγμη αλλα ουτε και οταν γεννηθει το μωρο γιατι τι θα προτοκανω τοτε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και καλή εβδομάδα σε όλες!

Μαμά Παναή περαστικά σου. Πολλές πορτοκαλάδες να πίνεις για να συνέλθεις γρήγορα.

Εγώ κορίτσια δούλευα πάντα και τώρα που κάθομαι μου κακοφαίνετε πολύ. Στην αρχή δε λέω μου άρεσε πολύ. Αλλά τώρα πια νιώθω τελίως τεμπέλα και άχρηστη. Το καλό είναι ότι έχω διαβάσει ένα σωρό βιβλία.

Μαρίακρήτη και εγώ μετά το β επιπέδου λέω να ξεκινήσω αγορές. Γενικώς δεν είμαι προληπτική οπότε θα ξαμοληθώ τώρα που δεν έχω πολυβαρύνει γιατί αν αρχίσω αργότερα δεν θα μπορώ να πάρω τα πόδια μου :P:P

Έλεγα για Αύγουστο αλλά μου είπαν ότι στα έπιπλα δεν κάνουν εκπτώσεις.

Μαράκι καλά αποτελέσματα με την καμπύλη. Σε ποια εβδομάδα είσαι? Εμένα δεν μου έχει δώσει ακόμα καμπύλη. Λες να την γλυτώσω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ego meno Londino kai perimeno to deutero paidaki mou!! Ante koritsia, stis 18/7 prota o Theos erxomaste me to mikro mou Ellada kai pame Chania me tis theies kai tin xaderfi mou!! De fantazeste poso to perimeno. Ligo zesti vre paidi mou, ilios, mezedakia. O antras mou tha erthei meta apo 3 evdomades. Mariakriti eimaste kontoxorianes. Exo katagogi apo Siteia, o antras mou einai apo Chania. Kala apotelesmata kai stis exetaseis sou!!

Ego perimeno ton yperixo stis 16 evdomades gia na psoniso kanena rouxo egymosinis. Na mou poune kai gia ton plakounta, pos pane ta pragmata. Exo ena agxos Panagia mou!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ--ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ ΕΔΩ ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΦΟΥΛ ΤΟ ΑΙΡ ΚΟΝΤΙΣΙΟΝ--ΟΣΟ ΓΙΑ ΑΓΧΟΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΘΙΥΜΩΝΩ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ--ΑΓΧΟΝΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ--ΜΕ ΑΝΟΗΣΙΕΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ---ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια χαραα βρε ολες σας θα αρχισετε να περνετε πραγματακια για τα μωρα.. εγω εχω ρουχαλακια πολλα αν ειναι κοριτσακι εχω απο την μικρη και αν αγορακι τα εχω και προσφατα του μικρου!

κουνια χρειαζομαστε..αλλα δεν θα την παρω ακομα..

αυτα..

για πειτε κανενα νεακι...εγω καθομαι και τρωω μπισκοτα με λιωμενη σοκολατα μεσα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλή εβδομάδα κορίτσια :laugh: natali.str και Panayiota ευχαριστώ για το καλωσόρισμα, μεταπήδησα κι εγώ απο τις εγκυούλες του Δεκεμβρίου εδώ. πήγα και λίγο θάλασσα με τόοοοση ζέστη τις προηγούμενες ημέρες και να 'μαι εδώ!!!Μαμά Παναή περαστικά σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι καλα αποτελεσματα. :) Φιλεναδα Ναταλιτσα....λεω αυτη την φορα να παρεις διοροφη κουνια....γιατι σε εχει φοβηθει το ματι μου....προβλεπω σε 10 μηνες να ξαναφουσκωσει η κοιλιτσα χαχαχαχα :woohoo: :woohoo: :woohoo: Γλυκο μου καταιφακι μιαμ μιαμ,ξεκουρασου τωρα που μπορεις γιατι μετα,θα θελεις και δεν θα εχεις χρονο!μου τα λεγανε και εμενα αλλα δεν τους πιστευα! :dry: Νικα μου με το καλο να ερθεται και να περασετε πολυ πολυ ομορφα! B)B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑ και ευχαριστω για τις ευχουλες,ελπιζω να πιασουν συντομα γιατι απο τον βηχα και το πολυ φαη.....το εχω κανει το μωρο μιλκ σεικ(μην μμου κουνηθει πολυ και ειναι και αγοριιιιι) :lol::lol::lol: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

natali.str έγραψε:

χαχαχαχα.. θεαααα θεα..

οχι ειπαμε..

εδω βαζουμε ενα τελος στις εγκυμοσυνες..

Χαχαχα

θα δουμε σε λιγο καιρο......μακαρι ολες μας να ειχαμε την ευτυχια αυτη να ειχαμε τοσα παιδακια!!!!εγω δηλαδη αν ημουν μικροτερη θα το ηθελα πολυ!!!!!αλλα θα του την σκασω(του αντρα μου),......θα κανω την κορη και μετα θα σταματησω! :dry::S
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαμα Παναη έγραψε:

Μαρακι καλα αποτελεσματα. :) Φιλεναδα Ναταλιτσα....λεω αυτη την φορα να παρεις διοροφη κουνια....γιατι σε εχει φοβηθει το ματι μου....προβλεπω σε 10 μηνες να ξαναφουσκωσει η κοιλιτσα χαχαχαχα :woohoo: :woohoo: :woohoo: Γλυκο μου καταιφακι μιαμ μιαμ,ξεκουρασου τωρα που μπορεις γιατι μετα,θα θελεις και δεν θα εχεις χρονο!μου τα λεγανε και εμενα αλλα δεν τους πιστευα! :dry: Νικα μου με το καλο να ερθεται και να περασετε πολυ πολυ ομορφα! B)B)

Μαμά Παναή (αλήθεια πώς σε λένε?) καλή η ξεκούραση αλλά πολύ φοβάμαι ότι θα γίνω τεμπέλα. Θα κλαίει το μωρό και εγώ θα βαριέμαι να σηκωθώ :P:P Εδώ και μία εβδομάδα συζητάω με μία στοίβα ασιδέρωτα για το πότε θα τα σιδερώσω και δεν έχουμε βγάλει αποτέλεσμα.... :blush::blush::blush: Εχθές έψαχνα σώβρακο στη λεκάνη για τον άντρα μου :silly: :silly: :silly:

Άλλο η ξεκούραση και άλλο η τεμπελιά. Μην μου μείνει το κουσούρι φοβάμαι...... :ohmy::ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

natali.str με τόσα μωράκια στο σπίτι και θα πάρετε καινούρια κούνια???? Αλήθεια για πες τί είναι καλύτερο η κούνια η μεγάλη που γίνετε κρεβάτι ή η άλλη που λέγετε "καναπες" (δεν έχω καταλάνει γιατί :blink: ).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνη με λενε...,μην συζητας και πολυ με τα ασιδερωτα....παρε τους τον αερα και κοψε τους καθε συζητηση!!!!!!εγω παλι εχω κανει κατι καλυτερο.....τα εχω δωσει εδω και 3 χρονια να συζητανε με την μανουλα μου!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι καταιφακι μου θα παρουμε γιατι εγω θεωρησα καλυτερη την κουνια που γινετε κρεβατι και εχουμε 3 τετοιες..οπου θα τις εχουν για πολυ ακομα εφοσον θα γινουν κρεβατακια οταν θα μεγαλωσουν κι αλλο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αύριο πάω στο γιατρό.Αναρωτιέμαι μήπως να του ζητήσω σίδηρο αν δεν μου δώσει από μόνος του? :dry: μόνο φολικό μου έχει δώσει μέχρι τώρα και έχω παρατηρήσει τα μαλιά μου πέφτουν γκρ.....βέβαια όλες οι εξετάσεις μου είναι οκ μέχρι εδώ. Πόσο ανυπομονώ να κάνω το Β επιπέδου , στις 9 Αυγούστου και να αρχίσω τα ψώνια :laugh: είναι το πρώτο μου παιδάκι,αγοράκι περιμένω και καταλαβαίνεται :P κάνω σχέδια τι χρώματα θα πάρω ,τί θα πάρω ακριβώς....αχ τι όμορφα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά Μαμά Παναή :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: η καλύτερη είσαι. Θα ακολουθήσω τη συμβουλή σου και θα τους κόψω και την καλημέρα :P:P:P

Ναταλί οπότε θεωρείς πιο πρακτικές αυτές που γίνοντε κρεβάτι. Η γνώμη σου μετράει γιατί έχεις τριπλή εμπειρία!!!!!

Μαμά Παναή εσύ τί λές για το θέμα της κούνιας? Και εσύ σίγουρα θα έχεις άποψη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...