Μετάβαση σε περιεχόμενο

εγκυουλες Νοεμβρη-Δεκεμβρη 2010..


Recommended Posts

Toulaxiston na voithouse ligo o kairos, den lew exoume drosoula alla etimos gia vroxh einai...Exei kairo twra pou thelw na katevoume Athina na pame sto atiko parko, exw dei sthn tv pos eferan kai delfinia twra.. Perisi pou eimastan sthn Souhdia to kalokairi pigame se ena terastio parko pou exei se mia polh ekso apo thn Stokholmh, h mikrh ksetrelathike...Exeis paei pote me ton mikro sou??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 989
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Evi.D έγραψε:

Toulaxiston na voithouse ligo o kairos, den lew exoume drosoula alla etimos gia vroxh einai...Exei kairo twra pou thelw na katevoume Athina na pame sto atiko parko, exw dei sthn tv pos eferan kai delfinia twra.. Perisi pou eimastan sthn Souhdia to kalokairi pigame se ena terastio parko pou exei se mia polh ekso apo thn Stokholmh, h mikrh ksetrelathike...Exeis paei pote me ton mikro sou??
εχω παει μονη μου,τωρα που καταλαβαινει θα παμε!!!αντε ελατε να παμε ολοι μαζι....θα χαρω πολυ
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Panayiota έγραψε:

Καλημερα !!!Τι κανετε;;;

Jada εχουμε κανα νέο;;;

Ευη καλως να δεχτεις την κορη σου.

Μαμα Παναή παστιτσακι ε;;;Μμμμμμμμμμμμμ!!!!!!

ελα να φαμε...θα τρελαθει ο μικρος μου,τα λατρευει τα παιδακια
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

To kako(pou leei o logos kako) einai pos thn Tetarth erxonte oi gonois mou Ellada kai meta o aderfos mou me thn oikogenia tou kai thelw na perasw oso perisotero xrono mporw mazi tous..Ton augousto fevgoun pali kai edw pou ta leme pio kalh epoxh den exei na katevoume pou tha exei adiasei kai h polu ;);) Kalhmera Panayiota pos eisai??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο εμενα κοριτσια.

Νοιωθω πιο ηρεμη σημερα. Δεν ειδα τιποτα ξανα και εχω ανακουφιστει λιγο.

Ειμαι ολη την ωρα ξαπλα. Μονο για τουαλετα σηκωνομαι.

Τωρα περιμενω την Τριτη να δω οτι το μωρακι μου ειναι καλα και να ηρεμησω.

Σας ευχαριστω παντως για το ενδιαφερον.

Πολλα φιλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Jada έγραψε:

Καλημερα και απο εμενα κοριτσια.

Νοιωθω πιο ηρεμη σημερα. Δεν ειδα τιποτα ξανα και εχω ανακουφιστει λιγο.

Ειμαι ολη την ωρα ξαπλα. Μονο για τουαλετα σηκωνομαι.

Τωρα περιμενω την Τριτη να δω οτι το μωρακι μου ειναι καλα και να ηρεμησω.

Σας ευχαριστω παντως για το ενδιαφερον.

Πολλα φιλια.

μπραβοοοοοο ειδες ολα καλα!!!τελειο θα ειναι το μωρακι σου!!!!!λιγο ακομα και θα εχουμε το καλυτερο Χριστουγεννιατικο δωρακι φετος!!!!!!να προσεχεις
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου.

Μόλισ γυρίσαμε ΄πό το μπα΄νιο,είχαμε πάει πρωι πρωι!

Μαμα Παναη παστιτσιο ε?μιαμμμΕγω εχω κοτοπουλο με πατάτες!

jada ξεκουράσου και όλα καλά θα πάνε...και εγω ειχα καφέ στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου για 3 μήνες και όλα καλά πήγαν,δεν ήταν τίποτα.

Ευακι μου τι κάνεις ?θα έχεις παρεύλα από σημερα ε?ωραία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!!!

Παστίτσιο ακούω, κοτόπουλο με πατάτες, σολωμούς με πατατοσαλάτες......ΕΛΕΟΣ και μετά μου την λέει εμένα η μαμά Παναή για το nick μου :P:P:P

Εγώ κορίτσια δεν ξέρω σήμερα δεν έχω κουράγιο για τίποτα. Νιώθω πολύ χάλια, σαν να έσκαβα και η διάθεσή μου σκ@@@@τα. Δεν μαγείρεψα τίποτα και θα παραγγείλουμε απ'έξω πιο μετά γιατί έχουμε μπουχτήσει στα φρουτάκια τώρα.

Μαμά Παναή με αυτό που είπες για τα Χριστούγεννα συνηδιτοποίησα ότι φέτος στις γιορτές θα έχουμε την πιο γλυκιά παρέα και βούρκωσα :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Κ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ!!!!!!!

ΠΗΤ ΕΧΩ ΣΤΙΣ 26-11, ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΛΕΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΓΙΑ ΠΙΟ ΣΙΓΟΥΡΑ.... :)

ΟΤΙ ΟΜΩΣ Κ ΝΑ ΝΑΙ ΤΟ ΣΛΟΓΚΑΝ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΥΓΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς την water και με το καλό το μωράκι σου!

Μαλλον εγώ θα σε καλωσορίσω στην παρέα γιατί από ότι καταλαβαίνω όλες απέχουν τέτοια ώρα.

Καλέ που είστε όλες να πούμε καμιά κουβέντα που βαριέμαι???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι και εγω,ξεκουράστηκα για λίγο και τώρα είπα να μπω!

Γεια σου water!Κοριτσάκι εχεις μάλλον ε?αντε ωραια να μαζευονται και τα κορίτσια γιατί οι περισσότερες του Νοεμβρη εχουμε αγόρια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιμηθηκα λιγο ....τι κανετε????ταισατε τα νινακια ????εγω 2 τεραστια κομματια εφαγα,με βλεπω γουρουνακι ως το τελος :blush: το απογευμα θα παω θερινι σινεμα με τον αντρουλι μου....και οτι προκυψει .....δηλ ποπ κορν ,παγωτο κτλ ,χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mia xarase brisko eirini....poli romantikes boltes eisai me to habibi sou...re koritsia kai egw monimos ena ptoma aisthanome....toso kero eixa tous emetous..panw pou sinirtha..peira ligo baros kai sinexeia me ponaei h lekani mou me ponane ta podia mou.....mhpos ftaiei h tempelia pou eimai olo ksapla??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι και εγω μια απο τα ιδια ειμαι και μαλλον ειναι απο την ξαπλα αν και οσο μπορω προσπαθω να πηγαινω τις βολτουλες μου εχω και δυο σκυλια που θελουν και αυτα τις βολτουλες τους και ετσι εποφελουμαι και εγω..παντως μια χαρα περναω και στο σπιτι ανοικτο αιρκοντισιον φρουτακια τηλεοραση και ιντερνετ...εεε και να σας πω κατι προτιμω τοσο πολυ να καθομαι σπιτι και να βαριεμαι την ζωη μου παρα να εχω τις φασαριες και τις στεναχωριες που ειχα τοσο καιρο.... :dry::dry::dry::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia mou geia sas!! Ap'oti diavasa eiste oles kala!! Ki emeis kala, olo to sk eimastan ektos. Xthes mia ekdromoula ektos Londinou kai simera mia vaftisi. Kata ta alla irema, an exairesoume to gegonos oti proxthes pigame mia volta sto nosokomeio giati eida mia poly lepti grammoula (san trixa) aima.. Den einai tipota mou eipan, ekana mia apotomi kinisi ekeini ti mera me to karotsi tou mikrou kai isos itan apo auto. Den mou ekanan yperixo (eipan pos den xreiazetai), mono exetasi ouron kai eipan oti den eixan katholou aima mesa opote na min anysixo. Piesi kai thermokrasia kala. Episis rotisa gia to zaxaro (stin Ellada mou to evgalan 91) kai mou eipan oti ta oura den eixan katholou glykozi kai genika na troo oti thelo. Kai ston pregennetiko edo mou eipan ola kala. Ti na po.. Signomi gia to megalo post. Filakia stis koilitses sas kai kalosorisate oi kainouries!! xx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia telika pali monaksies,AAAAAAAAAAAAA ta exw parei sto kranio. Telika h korh mou me snompare kai den erxete sto spiti, thelei na alitevei sto xorio, o antras mou vgike pali gia doulia kai egw edw, koimhthika ksipnisa kai twra varieme pio polu apo prhn :unsure::unsure:......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sou Evi. Ela more, mi stenaxoriesai. Ti na po ki ego. Ti zoi mou fagane pateras kai gios... Kane mpanio to mikro, ftiaxe fagito.. Kai na oi paratiriseis typou "to parapsises to psari"... Ta neura mou!! Einai kai oi ormones paigmenes, katalavaineis.. :S

Tora tous taisa, na pao na xaploso giati apo tis 7 to proi den exo katsei. Esy douleveis?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικα και εγώ πολλά νεύρα!! Ο άντρας μου με κοιτάει καμιά φορά περίεργα. Σαν παλαβή κάνω. Εκεί που είμαι καλά με το παραμικρό γίνομαι έξαλλη. Μου λέει ότι έχω πάθει μετάλλαξη και θα με πάει σε εξορκιστή :P:P:P

Όταν είμαι ήρεμη σκέφτομαι ότι δεν έχει και άδικο :blush::blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

einai fisiologiko etsi aftes oi antidraseis...egw pou exw perasei poles egymosines kserw...to problhma einai oti zestenomaste poli..exoume kaoures...kapies enoxliseis...ponakia..kai ola ta ipolipa kai etsi mas ftene kai ta idia mas ta rouxa poso malon oi ipolipi...pou poles fores den mas katalabenoun kai mas exoun barethei na mourmourame kai mas ti lene kai apo panw alla den aksizei na xaLIESE APLA AGNOHSE TOUS!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kala apo nevra alo tpt, einai oi ormones koritsia kai egw fountono sto defterolepto,genika den exw ipomonh katholou twra... ;);) Molis ekana ena mpanaki na xalarosw(poso pia na xalarosw,altzxaimer tha pathw apo thn polu xalarosh)Shmera tha eimai ggriniara parte to apofash :P Nika mou oxi den doulevw giauto isos na varieme kai toso..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια και εγώ δεν δουλεύω για πρώτη φορά στη ζωή μου και πραγματικά έχω σκυλοβαρεθεί. Ειδικά αν έχεις μάθει να δουλεύεις πάντα είναι πολύ δύσκολη αυτή η κλεισούρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια....τι κανετε?εμενα τελικα με κολλησαν ιωση,πατερας και γιος!!!!ποναω τρομερα το λαιμο μου και φτερνιζομαι και ειμαι μπουκωμενη!!!!ελπιζω να μην σηκωσω πυρετο μονο :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...