Μετάβαση σε περιεχόμενο

εγκυουλες Νοεμβρη-Δεκεμβρη 2010..


Recommended Posts

mama panah se ligo prepei na alkseis onoma..giati tha zilebei o alos gios!!parepiptontos kai o megalos mou panagiotis einai..ase trelokomeio opws to les zohrotata einai alla pragmatika ta xerome...eixa ena anxos giati exw dyskoles egymosines kai iksera oti tha prepei na eime ksapla gia kapio diastima ala ta paidia mou exoun enthousiastei toso poli me thn egymosini mou pou den to perimena kai me boithane arketa...den exw parapono...einai kai3-4 meres pou exw arxisei kai aisthanome kalytera...esena ti leei o giokas sou??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 989
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ωχ δεν το ειχα σκεφτει αυτο με το ονομα!!!!για την κορη πηγαινες????ποσο ειναι τα παλικαρια σου???εμενα ειναι 2 και κατι..καποιες φορες μου χαιδευει την κοιλια καποιες μου την ζουλαει!!!νομιζω πως θα αντιδρασει λιγο αλλα θα τον καταφερουμε!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai nai gia thn korh pigena...alla me afta pou akoume leme panta ugeia ayto exei shmasia!!einai ligo mikroulis giayto.kai mena otan eimouna egyos ston deytero kapou toso htan o megalos kai eixa ligo zoria sthn arxh meta tha zhlebei kiolas....alla otan me to kalo megalosei kai to deytero otan tha pezoune mazi kamarota kai isixa tha niotheis poli yperifani.o megalos einai 7 kai o mikros 4

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ,καλα να ειναι τα παιδακια μας!!!το 4ο η το 5ο κορη :laugh: αχ και εγω 10 να κανω,....αγορια θα ειναι!!!!σκεφτηκα το 3ο να το κανω με τον ιβιτς...ναι τον αντρα της πετρουλακη...τι στο καλο 4 κορες εκανε σε αυτην ..δεν θα μπορεσει να κανει 1 σε εμενα!!!χαχαχα :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mono vanilia exoume distixos...exw kai ena paketo Jiotis soufle sokolatas sto ntoulapi alla kratieme na mhn to ftiaksw..Auta ta S/k pou doulevei o antras mou polu ta varieme kai fovame pos den tha minh psixoulo mexri to vradi an ta ftiaksw........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Evi.D έγραψε:

mono vanilia exoume distixos...exw kai ena paketo Jiotis soufle sokolatas sto ntoulapi alla kratieme na mhn to ftiaksw..Auta ta S/k pou doulevei o antras mou polu ta varieme kai fovame pos den tha minh psixoulo mexri to vradi an ta ftiaksw........
ερχομαι για βοηθεια...να ξεκαθαρισουμε την κουζινα σου!!! :woohoo:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που μενεις?εχεις αλλο παιδακι???θα λειπει ολο το σ κ ο αντρουλης σου??που δουλευει???να πας βολτιτσα σε καποιον δικο σου....κριμα το ψυγειο και τα ντουλαπια χαχαχα :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eimai apo Thessalonikh.Exw mia korh 6 xronon alla einai sto xorio me thn pethera mou. O antras mou exei taxi kai einai to s/k pou doulevei, tha perasei argotera na faei na kimithei kai meta palh tha vgei gia doulia mexri to proi kai epidi exei pesei polu h doulia tou thelei na doulepsei kai avrio,,katarameno DNT :angry:...Distixos edw den exw kapou na paw, oloi oi dikoi mou menoun alou kai exw skulovarethei.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Evi.D έγραψε:

Eimai apo Thessalonikh.Exw mia korh 6 xronon alla einai sto xorio me thn pethera mou. O antras mou exei taxi kai einai to s/k pou doulevei, tha perasei argotera na faei na kimithei kai meta palh tha vgei gia doulia mexri to proi kai epidi exei pesei polu h doulia tou thelei na doulepsei kai avrio,,katarameno DNT :angry:...Distixos edw den exw kapou na paw, oloi oi dikoi mou menoun alou kai exw skulovarethei.....
αχ κριμα εγω ειμαι αθηνα.....τι ειναι το σπορακι?αγορι η κοριτσι? βγες περιπατο εγω σε λιγο θα παω τον μικρο στις κουνιες ,σε φιλω
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Krima nai,alios tha mporousame na vrethoume oles mazi gia ena kafedaki kapia stigmh...Oi manoules tou Iouliou anevasan kati foto apo thn sinantish tous tis proales,,oles me kilitses eixai plaka...Kala na perasete sto parko, filia kai stous 3 sas.. :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαμα Παναη έγραψε:

ναι ,καλα να ειναι τα παιδακια μας!!!το 4ο η το 5ο κορη :laugh: αχ και εγω 10 να κανω,....αγορια θα ειναι!!!!σκεφτηκα το 3ο να το κανω με τον ιβιτς...ναι τον αντρα της πετρουλακη...τι στο καλο 4 κορες εκανε σε αυτην ..δεν θα μπορεσει να κανει 1 σε εμενα!!!χαχαχα :woohoo:[/qu

μαμα Παναη τι γέλιο έριξα...το σκέφτομαι να τον δανειστώ και εγώ για το 3ο παιδί χιχιχι!!!

Παναγιώτη θα βγάλω τον 2ο όταν με το καλό γεννηθεί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου τι κανετε???το θεμα με τους υπερηχους ειναι τεραστιο..εγω ειχα και ακομα δηλ.εχω αγχος με το αν ειναι ολα καλα με το μωρο γιατι εχω μια πολυ υσηχη εγκυμοσυνη χωρις συμπτωματα και το μονο που ευχομαι ειναι απο την επομενη εβδομαδα να νοιωθω πιο εντονα τον μπεμπη μπας και ηρεμω λιγο αν και το βλεπω λιγο δυσκολο γιατι δεν ειμαι και κανα μοντελο με ιδανικα κιλα οποτε το μονο που μενει ειναι ο υπερηχος...εχω μια ανυσηχια καθε που παω στον γιατρο και δεν θελω ουτε στιγμη να σκεφτομαι οτι....δεν ξερω ειμαι που ειμαι αγχωτικη με την εγκυμοσυνη εχουν γινει χειροτερα τα πραγματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Από ότι βλέπω όλες τα ίδια άγχη και τις αγωνίες έχουμε. Μου περνάνε διάφορες σκέψεις από το μυαλό αλλά προσπαθώ να τις αποβάλλω. Η αλήθεια είναι ότι αν είναι να γίνει κάτι θα γίνει. Ας μην το προκαλούμε και εμείς με το άγχος μας.......

Με την ιστορία της κοπέλας που έχασε το μωράκι έριξα πολύ κλάμα σήμερα. Μακάρι να της δώσει ο Θεούλης δύναμη να το ξεπεράσει γρήγορα.

Εύχομαι όλα τα μωράκια μας να είναι καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαμα Παναη έγραψε:

ρε καταιφακι...δεν αλλαζεις ονομα????? ειμαστε για να λιγουρευομαστε στην κατασταση που βρισκομαστε????? :unsure:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Όχι αρνούμε να υποκείψω στις ανορεκτικές διαθέσεις σου. Υπόσχομαι να το κάνω μόνο αν παρουσιαστεί διαβήτης κύησης σε κάποια από εμάς και αυτό μόνο αν η ίδια μου το ζητήσει :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ομορφες B) σημερα πρωι πρωι εφτιαξα παστιτσιο μου τρεχουν τα σαλια....δεν παμε για μπανακι μιας και ο παναης μου αναρρωνει!!!!εσεις τι κανετε σημερα????φιλια στις κοιλιτσες :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmeroudia....Kala vre thirio exeis idi etimo to pastitsio sou,mpravo kalofagoto....Egw agorasa solomo exthes ton opio kai tha tiganisw otan kontevei h wra tou fagitou mazi me patatosalata pou ftiaxnw kai maresei polu....Pantos to themataki mas den to afinoume olo sto fagaki h sizitish :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Evi.D έγραψε:

Kalhmeroudia....Kala vre thirio exeis idi etimo to pastitsio sou,mpravo kalofagoto....Egw agorasa solomo exthes ton opio kai tha tiganisw otan kontevei h wra tou fagitou mazi me patatosalata pou ftiaxnw kai maresei polu....Pantos to themataki mas den to afinoume olo sto fagaki h sizitish :laugh: :laugh:
τι κανεις κουκλιτσα?κοιμηθηκες καλα?παλι μοναχουλα εισαι?????σου λειπει η ζουζουνα σου???
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Oxi einai kai o antras mou edw,molis sikothike...Shmera tha pame na thn paroume apo to xorio...Mou lipei nai alla otan einai edw den mafinei se isixia katholou...Oso gia ton upno den tha elega pos koimhthika kai kala.Exw 2 maksilaria anaggastika giati exw isofagikh palindromish kai kathe proi edw kai meres ksipnaw san teliko S... :side::side: ponaei o auxenas mou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...