Μετάβαση σε περιεχόμενο

εγκυουλες Νοεμβρη-Δεκεμβρη 2010..


Recommended Posts

natalia ευχομαι να εχω τη δικια σου κουραση καποια στιγμη στη ζωη μου λογο παιδιων!αν εχεις τη δυνατοτητα για μια γυναικα ειναι πολλη καλη ιδεα!να προσεξεις ομως πολυ,καλυτερα να βρεια απο κοινο γνωστο παρα αγνωστη.εσυ βρε κοπελα μου ποτε ηρεμεις λιγο με τρια παιδια το εχω απορια!!δε λεω ευχαριστη κουραση μεν αλλα πρεπει να ειναι εξουθενοτικο!!!και μενα με πιανουν ποτε ποτε ελαφρυα πονακια αλλα δε δινω σημασια .με πιανουν επισης νευροπονοι στο ηβικο οστο!!δε ξερω αν ειναι φυσιολογικο θα ρωτησω το γιατρο μου.σας αφηνω κοριτσακια μου παω για νανι κλεινουν τα ματια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 989
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

οταν κοιμουνται ησυχαζω.. χαχα

ενταξει δεν μπορω να πω ησυχα παιδακια ειναι..αλλα μια τσακωνονται για τα παιχνιδια μια για το ενα μια για το αλλο και επικρατη ενας πανικος κλαινε ολα μαζι.. χαχα

αλλα οτι και να κανουν το αντεχουμε ειναι τετοια η χαρα που μας δινουν..

ναι οσο για την κοπελα αυτο θα κανω εχω μια κυρια υποψη μου που ξερει καποιες κοπελες και θα κοιταξω..

τελως παντων..

καλα νανακια φιορε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλήθεια Melitini μου? Ωραία δεν είναι? Από εδω και στο εξής θα το αισθάνεσαι όλο και πιο πολύ φαντάζομαι μ'αφου ξεκίνησε...καλές κλοτσιές λοιπόν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastasia123 έγραψε:

Αλήθεια Melitini μου? Ωραία δεν είναι? Από εδω και στο εξής θα το αισθάνεσαι όλο και πιο πολύ φαντάζομαι μ'αφου ξεκίνησε...καλές κλοτσιές λοιπόν!

ναι κοπέλα μου...επιτελους...ειχα αρχίσει να ανησυχώ......αν και ο γιατρος ειπε οτι στα μέσα Ιουλίου θα τον αισθάνομαι πολύ εντονα...επιτέλουςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς.............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΥΧΕΡΟΥΛΑ έγραψε:

ΜΕΛΙΤΙΝΙ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΕΣ ΤΟ ΜΩΡΆΚΙ ΣΟΥ ΤΏΡΑ ΌΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΈΝΤΟΝΑ ΘΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣ ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΜΑΣ!!!

s' euxaristw polu tuxeroula mou...poso eisai twra?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβοοοοοοοοοοο.........φαντάζομαι θα γνωρίζεις ηδη αν θα κανεις αγορι η κοριτσι....εγώ στην 19η εβδομάδα ξεκίνησα να τον αισθάνομαι κανονικά.....20-22 πάω και για την β-επιπέδου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ.ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ?ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΙΝΑΙ!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΥΧΕΡΟΥΛΑ έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ.ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ?ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΙΝΑΙ!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!

κι εμενα το πρωτο ειναι...και είναι αγορακι.....εισαι οντως τυχερουλα...μου αρεσουν πολυυυυυυυυ τα κοριτσάκια....εμενα την προηγουμενη πεμπτη στο a-test μας επιβεβαιωσε οτι ειναι αγορακι...1 μηνα πιο πριν ειδαμε στο ιατρειο του οτι ειναι αγορακι....θα εσκαγα αν περιμενα μεχρι την β-επιπεδου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

melisoula έγραψε:

kai gw exw arxisei na to katalabenw to mikroyli moy alla oxi poly entona. einai trela pantos moy erxete na balw tta gelia opote to katalabenw!!! :laugh: :laugh: :laugh:

εγω να δεις τι παθαινω οταν τον καταλαβαινω....αισθανομαι λες και κανει κολοτουμπες ωρες ωρες :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕΛΙΤΙΝΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ ΦΥΛΟ ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΥΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΑΝΗΣΥΧΩ .

ΜΕΛΙΣΟΥΛΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΤΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΥΧΕΡΟΥΛΑ έγραψε:

ΜΕΛΙΤΙΝΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ ΦΥΛΟ ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΥΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΑΝΗΣΥΧΩ .

ΜΕΛΙΣΟΥΛΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΤΕ

χμ..........καλή ερώτηση...εγω τυχερουλα μου ημουν αποφασισμενη μεχρι χθες να γεννησω στο έλενα....το πρωι ενημερωθηκα για το τι συνεβη εκει...θα εμαθες φανταζομαι....επειδη τα τελευταια 2 χρονια γινονται αρκετα εκει μεσα....δεν υπαρχει περιπτωση να γεννησω εκει....θα δουμε...ο γιατρος μου παντως ειναι στο μητερα....τελικα βλεπω να με ξεγενναει αυτος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΕΧΕΙΣ ΜΑΘΕΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ ΤΙΜΕΣ ΤΟΥ ΜΗΤΕΡΑ?ΤΟ ΤΡΙΚΛΥΝΟ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ 2.000 ΜΑΖΙ ΜΕ ΟΛΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ .

ΤΟ ΕΜΑΘΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΛΕΝΑ ΑΣΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΑΥΤΑ ΚΑΘΟΛΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΥΧΕΡΟΥΛΑ έγραψε:

ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΕΧΕΙΣ ΜΑΘΕΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ ΤΙΜΕΣ ΤΟΥ ΜΗΤΕΡΑ?ΤΟ ΤΡΙΚΛΥΝΟ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ 2.000 ΜΑΖΙ ΜΕ ΟΛΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ .

ΤΟ ΕΜΑΘΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΛΕΝΑ ΑΣΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΑΥΤΑ ΚΑΘΟΛΟΥ.

2000 ? πολύ καλα είναι...σ' ευχαριστώ για την ενημέρωση...να σε ρωτήσω ποιον έχεις εκει ? εγώ τον Κακουλάκη....δεν εχω λόγια...είναι πολυ καλος γιατρος αλλα και ανθρωπος....ασε γιατι διαβασα τι ζητανε και στο ελενα ολοι...και ειναι ια γελια...χιλιες φορες να τα δωσω στον Κακουλάκη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειχα σκεφτει να γεννησω στο έλενα για οικονομικούς λόγους....αλλα απο τη στιγμή που ακουσα για τα φακελακια που παιρνουν σχεδον ολοι στο ελενα..και τις συνθηκες εκει μεσα....απα πααααααα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΛΕΝΕ ΤΖΑΝΑΚΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟΝ ΞΕΡΩ ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΑΝΩ.ΤΟΝ ΚΑΚΟΥΛΑΚΗ ΑΚΟΥΣΤΑ ΤΟΝ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ.ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΑΝ ΤΟ ΠΟΣΟ ΠΡΙΝ ΗΤΑΝ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 2.500 ΧΩΡΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕΣΑ ...ΜΕΛΙΤΙΝΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ ΕΓΩ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ειναι οντως πολυ καλος ο Κακουλακης.....αστα η συμπεριφορα του μας εχει συγκινησει...αλλαξαμε αρκετους γιατρους γιατι ειχα 2 αποβολες... :( δεν εχω ακουστα τον γιατρο σου....αλλα χαιρομαι που ειναι καλος....και να σου πω καλυτερα στο ιδιωτικο αφου ριξανε και τις τιμες...αφου ακουω στο ελενα να ζητανε ταριφα απο 8οο μεχρι 2000....ελεος....στο ιασω η αδελφη μου πληρωσε τον γιατρο 1200....εγω μενω κορυδαλλο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

melisoula έγραψε:

koritsia egw 8a gennisw me to kalo sto gaia kai to tetraklino einai sta 1350eyrw. etsi moy eipe o giatros moy.

μελισουλα ιδιωτικο νοσοκομειο ειναι? ακουστα το εχω αλλα δεν ξερω τιποτα για το γαια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...