Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε? Νο 11


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kimon νομιζω πως στη φαντασια μου εχω διαφορα συμπτωματα.ενταξει,ποναει η κοιλια και λιγο στηθος(μπορει και απτη ρουφιανα που πιθανον ερθει),αλλα ξυπναω πολυ νωρις αν και δεν δουλευω πρωι αυτες τις μερες3(για μενα πολυ περιεργο) και ενα αλλο(πολυ βλακεια αυτο μου φαινεται)..ρευομαι συνεχεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ράνια, εύχομαι να μην σου έρθει η ρουφιάνα...

Τα συμπτώματα που περιγράφεις είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης, είναι όμως και περιόδου...Τα ίδια ακριβώς με ρεψίματα (σορρυ) κλπ είχα και εγώ... Το μόνο σημάδι είναι η καθυστέρηση, δυστυχώς......Προσπάθησε να μένεις ήρεμη, εγώ τον προηγούμενο μήνα κόντεψα να μπω στο τρελάδικο...

αντε κοριτσάκι μου, εύχομαι να είναι μωράκι φωλιασμένο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου πω και εγω βλακειες?....εχω ενα φωσκωμα ....να!με το συμπαθιο,θελω να κοιμαμαι συνεχεια και με ποναν τα ποδια....πολλες βλακειες εεε?δεν εισαι η μονη! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο φοβαμαι κι εγω mywish.πως τρελαινομαι χωρις λογο.αν ειναι να ερθει θα το δουμε σε λιγες μερες.πολλες φιλες και γνωστες δεν ειχαν καταλαβει τπτ απολυτως.το θελω τοσο πολυ ομως ρε γμτ..ειδικα αυτη την περιοδο.εχουμε περασει ΠΑΡΑ πολλα και θα μας κανει τοοσο καλο ο ερχομος ενος μπεμπεκιου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ράνια, εγώ λέω να περιμένεις λίγο και να κάνεις χοριακή... Με τα τεστ του φαρμακείου ποτε δεν μπορείς να είσαι σίγουρη... Υπομονή και περιμένουμε τα καλά τα νέα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kimon έγραψε:

Να σου πω και εγω βλακειες?....εχω ενα φωσκωμα ....να!με το συμπαθιο,θελω να κοιμαμαι συνεχεια και με ποναν τα ποδια....πολλες βλακειες εεε?δεν εισαι η μονη! :laugh:

μακάρι να γεμίσουμε γκαστρούλες!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: κοριτσια μου τι κανετε?ειχα προβλημα με το laptop και δεν μπορουσα να μπω :angry: τωρα ειμαι εδω ομως :P μου λειψατε πολυ!εχω χασει πολλα επεισοδια ε? :laugh: δεν μπορω να διαβασω ολα οσα εχετε γραψει αλλα επεσα πανω στην λιστα μας και ειλικρινα χαρηκα πααααρα πολυ που ειδα νεες εγκυουλες.

:woohoo: καλε χαμος γινεται πολλες εγκυουλες :woohoo: η μπουγατσουλα μας η liberty,geozouli και η KALLI5? :woohoo: και πολλες αλλες βλεπω.αχ βρε κοριτσια πολυ χαιρομαι για ολες σας.μπραβο συγχαρητηριααααααα με το καλο γερα νινακια.αχ πειτε μου πως νιωθετε?ηθελα να ημουν εδω στην ανακοινωση σας αλλα δυστυχως δεν μπορουσα.

εμενα ανανεωστε με για 9/7..ακομα την επεμβαση δεν την εχουμε κανει για να εχω κατι θετικο να περιμενω αλλα θα γινει πολυ πολυ συντομα οποτε προς το παρον πολλα μπανια και διασκεδαση B) εχω ξεχασει αρκετα το θεμα μωρο δηλαδη το αγχος μου εχει φυγει γιατι πολυ απλα αν δεν γινει η επεμβαση δεν περιμενω κατι.ειμαι ηρεμη απο αυτο το θεμα και απολαμβανω το καλοκαιρακι που ειναι σουπερ :):kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!

morouli δεν πειραζει μετα απο 5 μερες βουρρρρρρ! :)

aerini τελικα τι εγινε να το γιορτασουμε :):) ΄

rose25 νομιζω οτι αυτη ειναι η λυση να μην το σκεφτεσε :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυρίες μου, μαζευτείτε!! Ποιές δεν περιμένουμε???

1. aerini 14/6

2. μηλινα 16-18/6

3. mywish 17/6

4. lollipop 17/6

5. morouli 17/6

6. chri 20/6

7. kelly24 20/6

8. marilou85 21/6

9. rena9 22/6

10. ρανια 28 23/7

11. Kimon 25/6

12. RIRO 27/6

13. help mammy 30/6

14. wannabemom 30/6

15. συννεφακι( μεσα στον ιουλιο 4 ivf)

16. happy 1/7

17. pipitsazouzouna 1-2/7

18. tinkerbel25 3/7

19. andria 3/7

20. papakimou 5/7

21. ΕΦΣ 5/7

22. tetoulina 8/7

23. giwtaki 8/7

24. rose25 9/7

25. "μαριακαβαλα"10/7

26. cuando 14/7

27. elmi 15/7

28. barb 15/7

29. maimoudaki 30-31/7

30. maria+fotis 31/7

Ποιές είναι εγκυούλες από την τυχερή λίστα???

1.μαρούλι32

2.@ngel

3.bobiraki

4.ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑΚΙ

5.Νατάσα27

6.apis

7."αριστίνα"

8.Aργυρώ 27

9.πεπίτα

10.kitten

11.αν-ν

12.mk23

13.ΒΙΚΥ

14.ΚΑΤΕΡΙΝΟΥΛΑ

15.koukou

16.ΕΥΑΚΙ 1234

17.ελένη74

18. NTALIA

19.leticia

20.mikroulaxristos

21. maniania

22. ραφαέλ

23.RafAlex

24.Stacey

25.mariaagria

26. crazy

27.droseroula

28. jada

29.αστερίας

30. agapaki83

31. THEODOSIADOU

32. rebbeka

33. Μarinaki_Nik

34. Ιrene Valadia

35. geozouli

36. kontans

37. elenalda

38. KALLI5

39. liberty81

40. minie

41. argi london

42. μαμαπαναη

43. mpougatsoula 24

44. skatzoxoiroula

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα τσούπρες !!

hellooooooo Kimon :side: & everybody !!!

αντε να μου τελειώσει η ακατανόμαστη να πιάσουμε δουλειά....

τανι τανι !!! :silly: :silly: :silly: :silly:

Το νου σας κορίτσια !!! εχει μια εκλειψη ΝΑ! στο τέλος του Ιουνίου και κατι ακόμα -δεν θυμάμαι τι- στο πρωτο 10ημερο του Ιουλίου.

εγώ το λέω γιατί σίγουρα θα επηρρεαστούμε ψυχολογικά... οταν μας πιάνουν κρίσεις προτείνω : να κάνουμε χαλαρωτικό μπανάκι, να ψεκαστούμε με το αγαπημένο μας άρωμα, να ακούσουμε ενα αγαπημένο μας αισιόδοξο τραγουδάκι, να φτιάξουμε μια αγαπημένη μας λιχουδιά ! χαμογελάστε και θα πάνε όλα καλύτερα ! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kimon έγραψε:

Καλησπερα ΜΑΡΙΑ!!!λες να σεληνιαστουμε και να κανουμε τανι τανι μεχρι να πετανει στην κυριολεξια?? :laugh: :laugh:

καλέ μακάρι να μας βγεί έτσι !

σας ενημερώνω μην γίνει το αντίθετο !

να τσακωθούμε χωρίς λόγο με τους συζύγους και πάει χαμένος ο μήνας...

εκεί το πάω...................... ;););););)

καμιά φορά οταν είμαστε πιό ευάλωτοι συναισθηματικά, κάτι ασήμαντο μας φαίνεται βουνό και παρεξηγιόμαστε για το τίποτα !

PEACE λοιπόν !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...