Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε? Νο 11


Recommended Posts

Καλημερα Μιλινάκι,

καλα πως μπορείς να περιμένεις μέχρι την Δευτέρα????????????????????????????????

Ελα σκέψου θετικά όλα μα όλα καλαααααααααααααααααααααααααα :):):):):):)B)B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημέρα κοριτσούδια, ακόμη δεν ήρθε αλλα το ξαναλέω, το νιώθω ότι θα έρθει, εχτές το βραδάκι πόναγα και ήταν σαν να κατέβαίνει, το βράδυ ξύπνησα απο τον πόνο στο στήθος, ομολογώ ότι δεν το έχω ξαναπάθει. Βρε κορίτσια είναι δυνατόν να είναι κάποια εγκυος και να πονάει σαν να περιμένει περίοδο. Δεν νομίζω.

Λοιπόν θα αδιαθετήσω και απο τώρα έφαγα την απογοήτευση οπότε όταν συμβεί οκ, θα προσπαθήσω τον επόμενο...

Με έχει πιάσει και μια κατάθλιψη λίγο λόγω ορμονών, μου φταίνε όλα μου λείπει η μανούλα μου, θέλω να κλάψω και και και....

ΑΑΑΑ είμαι λινταράκι με ζυγό και ο αντρούλης μου καρκινάκι με ζυγό....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

milina και εγώ πιστευω ότι είναι καλά να το κάνεις την Δευτέρα, απο την άλλη αν αντέχεις?

Αχ ευχομαι να είσαι κοριτσάκι μου....

άντε να φύγεις κ εσύ, να πάς αλλού...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

morouli έγραψε:

καλημέρα κοριτσούδια, ακόμη δεν ήρθε αλλα το ξαναλέω, το νιώθω ότι θα έρθει, εχτές το βραδάκι πόναγα και ήταν σαν να κατέβαίνει, το βράδυ ξύπνησα απο τον πόνο στο στήθος, ομολογώ ότι δεν το έχω ξαναπάθει. Βρε κορίτσια είναι δυνατόν να είναι κάποια εγκυος και να πονάει σαν να περιμένει περίοδο. Δεν νομίζω.

Λοιπόν θα αδιαθετήσω και απο τώρα έφαγα την απογοήτευση οπότε όταν συμβεί οκ, θα προσπαθήσω τον επόμενο...

Με έχει πιάσει και μια κατάθλιψη λίγο λόγω ορμονών, μου φταίνε όλα μου λείπει η μανούλα μου, θέλω να κλάψω και και και....

ΑΑΑΑ είμαι λινταράκι με ζυγό και ο αντρούλης μου καρκινάκι με ζυγό....

morouli εγω δ περιμενα 5-7/6....το σαββατο 5-6 εκει που τρωγαμε

με επιασαν πονοι περιοδου εντονοι κ λεω στον ανδρα μου θα ερθει οπυ να ναι θα αδιαθετησω ....οι πονοι περασαν μετα απο λιγο αλλα το στηθος καλα κρατουσε με ποναγε συνεχεια.....ασπου 7-6 τελευταια μερα τπτ 8/6 χοριακη 91

ευχομαι σε ολες σας να γεμισετε σπορακια στις κοιλιτσες σας

:whistle: :whistle: :whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle:

:whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeroudia sta koritsakia mou!!! sas parakoloutho dn grafo poly giati dn exw polla kefakia!!!

egw eimai skorpina koritsia k exw pantreuti kriari afiste ti trabaw apapapapapa :angry::angry:

ayrio feygw gia sabatokiriako voreia euboia :) elpizw na mou ftiaxei ligo i diathesi!

:kiss: polla filakia se oles

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα στην ομορφη παρεα...να καλοσωρισω κι εγω το μορουλινι...μα ολα αυτα που νοιωθεις κατι μου θυμιζουν αλλα δεν ξερω τι... :laugh: :laugh: :laugh:

μην ανησυχεις κι εγω απο τον Δεκεμβρη προσπαθω και τιποτα...enjoy the club...ειμαστε καλες εδω...πεφτει η μια την σηκωνει η αλλη και συνεχιζουμε...

εγω το λοιπον ειμια δυδιμακι και ειμαι τελεια σε ολα... :blink::blink: αντρουλης υδροχοος...τελειο ζωδιο κια υτο..τωρα το μωρο..ε ας βγει οτι θελει, αλλα ας ερθει λεμμμμεεε...εγω κοριτσια εκανα χτες οωρηξια, ο αντρουλης ομως λειπει ερχεται σημερα, ακομα ποναω στην οωθηκη μου οποτε ισως και να προλαβω!!!

μιλινακι???μωρε λεεεςςς???μακαρι μακαρι...

κιμονακι ηρθαν οι φωτος...ευχαριστωωω :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mina μου περίμενα στις 16. Έχω βάλει όμως μέχρι τις 18/6 δηλ. 30 ημέρες.

stroumf με το ζόρι κρατιέμαι!!! Λέω να κάνω υπομονή μέχρι τη Δευτέρα έτσι ώστε αν είμαι, να δείξει το τεστ.

morouli μου κι εσύ να με το καλό να μάθεις τα ευχάριστα!! Σ' ευχαριστώ!

Εχθές που ντυνόμουν είδα το στήθος μου στον καθρέφτη και είδα κάτι σκούρες προς το κόκκινο μικρές γραμμούλες ακανόνιστες. Έσκυψα και είδα το στήθος μου από κοντά και είδα ότι ήταν μικρές βλεφίτσες. Δεν θυμάμαι να τις είχα. Πολύ λεπτές και γύρω γύρω στο στήθος..

Βρε λες???? :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα κοριτσακια!εγω ποναω,ποναω,ποναω..νομιζω πως ειναι νωρις για να ποναω απο τωρα(ΔΕΝ περιμενω την αλλη τεταρτη-πεμπτη).βεβαια δεν εχω βαλει πωπω κατω αυτες τις μερες,ουτε στη δουλεια ουτε στο σπιτι.αν εκανα απο τωρα τεστ...βλακεια ε?δεν θα δειξει τπτ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργεντινουλα εννοειτα σημερα δεν εχει λογια..μονο πραξεις μπας και προλαβω τιποτα ;););)

βρε μιλινακιιι πως θα αντεξεις το Σ/κ??? εχεις γενεικα καθυστερηση?πωπωωωω μακαρι μακαρι :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα tinky και cuando!!!

Τι να πω κορίτσια μου? Μου είναι πολύ δύσκολο να το πιστέψω..

Έχοντας φάει τα μούτρα μου 16 μήνες τώρα, μου φαίνεται

απίστευτο να τα έχουμε καταφέρει ενώ χάσαμε την σούπερ γόνιμη και μία μέρα πριν ή μετά...δεν θυμάμαι ακριβώς :P

Μακάρι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πονάει πονάει, έρχεται γαμώτο....

πάμε για τον επόμενο....

ουφ, ουφ. Το πολύ σε 1 ωρίτσα θα έχει φτάσει η χαζοβιόλα....

cuando δεν πειράζει, δεν υποκύπτουμε, θα συνεχίσουμε. Εντάξει κοριτσάκιααααα???????

Ξανά και ξανά και ξανά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

morouliμην το λες, προχθές το βράδυ είχα δυνατούς πόνους περιόδου για αρκετή ώρα. Αυτό για μένα σημαίνει ότι κατεβαίνει άμεσα. Ακόμη όμως δεν έχει κατέβει και έχω κάτι ψιλοπονάκια. Έγώ πονάω πάντα την ώρα που αδιαθετώ. Ποτέ μου δεν είχα πόνους για μέρες...αυτό με βάζει σε υποψίες. Εκτός κι αν έχω κρυώσει... :(

Μην το δένεις ότι επειδή πονάς θα κατέβει, περίμενε :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσουδια!οι πονοι καλα κρατουν!παρατηρησα μονο το κεφαλι δεν με ποναει οοολα τα αλλα με πονανε!ελεος!πρεπει να ειναι πολυ κακια αυτην την φορα!γκρρρρ.... :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρανια μου δεν αντέχω!!! Με το ζόρι κρατιέμαι!!

Φοβάμαι να το κάνω μήπως και είναι νωρίς και δεν δείξει..

Δεν ξέρω αν θα τα καταφέρω να αντέξω μέχρι τη Δευτέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μην ερθει η ρουφιανα!αφου δεν την θελουμε.ποιος την καλεσε?να παει αλλου.τοσες κοπελιτσες που μενουν εγκυες "κατα λαθος" και τα ριχνουν..εκει να παει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...