Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΓΕΝΝΑΜΕ ΓΕΝΑΡΗ - ΦΛΕΒΑΡΗ 2011


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ MOM TO BE!!!! ΚΑΛΟΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΑΣ :):):) ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΑ ΧΑΡΙΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΓΙΟ ΣΟΥ ΤΟ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ΔΩΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ!!! ΦΙΛΑΚΙΑ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 123
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια πως τα πάτε γενικώς με την εγκυμοσύνη?????Γιατί εγώ είμαι χάλια δεν μπορώ να σηκώσω κεφάλι από αναγούλες και εμετό!!!!!!Δεν αντέχω άλλο ποτε θα περάσει???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα σε ολες τις μελλουσες μανουλες!!!

Πραγματικα το συναισθημα της εγκυμοσυνης ειναι μοναδικο και ειπα να το μοιραστω και εγω μαζι σας.

Εγω ΤΕΡ ειχα στις 03/04 και γενναω 10/01!!!

Ηδη εχω ακουσει την καρδουλα του μωρου μου και το εχω δει να δινει και ρεσιταλ κινητικοτητας μεσα στην κοιλιτσα μου!!

Ευχομαι σε ολες μας να εχουμε μια υπεροχη εγκυμοσυνη και ολα να πανε οπως τα ελπιζουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩς ηρθες μινι με το καλο το μωρακι σας

ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη

κοριτσια σημερα εκανα τον πρωτο μου μιχ μιχ :D :D :D

πουρνο προυρνο χαχαχαχχα μου βγηκαν τα αντερα εξω μπιαξ....

με αφησε κ εκανα το πρωτο μου μπανακι την κυριακη ... γιουπηηηηηηηηηηηηηηηηη

περιμενω να περασουν οι μερες να παω ν ατο ξαναδω το σπορουδελι μας

μπας κ μου δωσει τπτ για τις καουρες

κοντεβω να καω ολοκληρη χαχαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κ απο μενα..

κ γω ανοικω εδω...εχω μαλιστα ιδια πιθανη ημερομηνια με τη μπουγατσουλα..ποτε ειχες τελευταια περιοδο?εγω 11 μαιου...

χθες ακουσαμε κ τη καρδουλα κ ολα πανε καλα..

με το καλο να ερθουν τα μωρακια σας..

εγω παω για 2 νινι..εχω το θοδωρακη 17 σχεδον μηνων ;)

για καουρες αναγουλες εγω πινω σοδα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααααααααα θουλη μου κ γω κ γω 11 μαιου ειχα χαχχαχαχα

ειμαστε ακριβως τις ιδιες μερες χαχαχχαχαχα :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

εμενα ειναι το πρωτο μου να χαιρεσαι τον θοδωρακι σου κ με το καλο να ερθουν τα σπορακια μας :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

σοδα κ γω εχω πιει κ βοηθαει αλλα δ κανεικακο που εχει ανθρακικο ??????

:dry::blush::S

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

μια γλυκια καλημερα σε ολες σας :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κι απο εδω!

θουλη καλωσορισες στην παρεα και με το καλο το μωρακι σου!!!!

Μινι με το καλο κοπελα μου και εσυ!!!

Εφστρατια θπομονη με τις αναγουλες. εχω κι εγω προσοχε λιγο τι τρως και κανε υπομονη! ειναι μαλλον τελικα ανποφεκτο!

calista πως εισαι σημερα;

Μπουγατσουλα καλημερα κι απο εδω!

Ελεεναα που βρισκεσαι εσυ ολα καλα;

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss: σε ολες κοριτσακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!!

ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!

ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ.

ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ???

ΔΙΑΒΑΖΩ ΟΤΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΕΣ ΕΧΕΤΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΑΝΑΚΑΤΟΣΟΥΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΟΥΤΕ ΖΑΛΑΔΕΣ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΑΝΑΚΑΤΟΣΟΥΡΕΣ? ΜΟΝΟ ΠΡΙΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ ΕΧΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eelleennaa είναι πολύ φυσιολογικό να μην έχεις τίποτα!Υπάρχουν κάποιες που δεν καταλαβαίνουν τίποτα και κάποιες που καταλαβαίνουν πολλά!Εγώ πάντως είμαι πολύ χάλια και πρησμένο στήθος και αναγούλες και εμετούς και μια περίεργη γεύση!

Βασικά παίρνω λίγο κουράγιο γιατί στην 1η εγκυμοσύνη ήμουνα πολύ πιο χάλια 3 μήνες είχα να βγώ από το σπίτι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελεανα κ βεβαια ειναι φυσιολογικο κ γω δ εχω τπτ απολυτος

καλα χαλαδες με πιανουν σπανια

εμετο εκανα πρωτη φορα χθες αλλα ειχα χαλασμενο φαγητο κ την ωρα που το πεταγα μου γυρισαν τα αντερα

κατα τ'αλλα κ γω εκτος απο ΠΟΟΟΟΟΟΝΟ στο στηθος κ τρελο φουσκωνα

στην κοιλια ολα οκ δ εχω τπτ

χαχχαχα ειμαστε κ με 1 ημερα διαφορα ε?????? τελειο????????

:D :D :D :D :D :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπουγατσουλα εγω ρωτησα το γιατρο κ με λεει κανει..δε ισχυει το οτι το ανθρακικο ακουγεται στο αυτι του μωρου σα δυνατος ηχος..

μυθος ειναι αυτο..

με το καλο σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και καλα αυτο με το ανθρακικο ειναι μυθος. Το αλλο με το σταυρωμα των ποδιων το εχετε ακουσει?

Οτι και καλα απαγορευεται να βαζεις το ενα ποδι πανω απο το αλλο?

Ξερει καμια???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα. θα ήθελα να μπω κι εγώ στην παρέα σας.Τελ. περ. 8/5.Περιμένω το τρίτο μου παιδάκι. Εύχομαι σε όλες μια καλή εγκυμοσύνη και με το καλό να έρθουν τα μωράκια σας.

Γενικά κυκλοφορούν διάφοροι μύθοι για την εγκυμοσύνη , γι αυτό καλό είναι να ρωτάμε μόνο το γιατρό μας.

Μην κάνεις το ένα, μην κάνεις το άλλο... Έλεος! Η εγκυμοσύνη δεν είναι αρρώστια, μια φυσιολογική κατάσταση είναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σε ολες!!!

efstratia και mpugatsoula μου σας ευχαριστω για την απαντηση!!!

mpugatsoula μου εχουμε μονο μια μερουλα διαφορα αχ τι καλα τα μωρακια μας αναπτυσονται με τον ιδιο ρυθμο. ποτε θα πας να ξαναδεις το μωρακι σου? εγω σε μια εβδομαδα 15/7. :):):):):):):):):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thoyli mou alh8eia???????/πω πω κ το ειχα αγχως να πω την αληθεια

μου

βρε κοριτσια αυτο με το σταυροποδι ............μου εχουν σπασει τα νευρα τα ιδια μου λενε κ κανα οτι μπλεκετα ο λορος ελεος πια !!!!!!!

τσονι μου καλως ηρθες κοπελα μου με το καλο να ερθει το 3ο σας νινακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελεαννα μου ηταν να παω αυριο αλλα λογο απεργιας (επειδη δ εχω αμαξι)

του ειπα να παω την δευτερα το πρωι αντε

κ θελω να δω το νινι μας σαν τρεληηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη

χαχαχχαχαχαχ

ας τα εχει η παναγιτσα ολα τα μωρακια

μας γερα κ υγιει κ δ θελω τπτ αλλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ραφαηλια μαζι γενναμε βλεπω.

Εμενα βεβαια ειναι το πρωτο μου μωρακι και εχω χασει λιγο το μπουσουλα!! Απο τη μια χαιρομαι σαν τρελη και απο την αλλη αγχωνομαι!

Αφου στη αυχενικη διαφανεια οταν ειδα το μωρακι να μη σταματαει πουθενα μεσα στην κοιλια μου δεν μπορουσα να σταματησω με τπτ!!

Ελπιζω ολα να πανε καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ραφαηλια μαζι γενναμε βλεπω.

Εμενα βεβαια ειναι το πρωτο μου μωρακι και εχω χασει λιγο το μπουσουλα!! Απο τη μια χαιρομαι σαν τρελη και απο την αλλη αγχωνομαι!

Αφου στη αυχενικη διαφανεια οταν ειδα το μωρακι να μη σταματαει πουθενα μεσα στην κοιλια μου δεν μπορουσα να σταματησω με τπτ να κλαιω!!

Ελπιζω ολα να πανε καλα και τπτ αλλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ραφαηλία και mini82 έχουμε την ίδια ΠΗΤ αλλά εγώ λόγω καισαρικής θα γεννήσω νωρίτερα μάλλον για μετά την πρωτοχρονιά λέει ο γιατρός. Προχθές έκανα την αυχενική διαφάνεια και εγώ και ήταν όλα οκ τώρα περιμένω τα αποτελέσματα αίματος. Καλή εγκυμοσύνη να έχουμε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia!!!!

kai go ginomai proti fora manoula kai pao na skaso apo tin agonia mou.... eimai 5,5 me 6 evdomadon, oi xoriakes mou olo kai ayxanontai, alla tin tetarti pou ekana yperixo o giatros me tromaxe. Mou eipe oti den boroume na milame akomi gia egkimosini, an den akousoume kardiako palmo.... vlepei mono to sako, ton plakounta na sximatizete kai ena mikro plasmataki...

Eseis pote akousate proti fora palmo????? :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

ΙΡΟΥΛΙΝΙ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΙ ΕΤΣΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ :angry: ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΔΕΙ ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙ ΥΠΕΡΗΧΟ ΤΗΝ 5Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!! ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΑΥΤΑ ΕΙΔΕ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ ΔΛΔ ΤΟΝ ΣΑΚΟ Μ Ε Σ Α ΣΤΗΝ ΜΗΤΡΑ Κ ΤΟΝ ΛΕΚΙΘΙΚΟ ΑΣΚΟ! ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΕΝΑ ΕΜΒΡΥΑΚΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 12 ΧΙΛΙΟΣΤΑ! Η ΚΑΡΔΙΑ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΣΑ ΤΗΣ ΕΚΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΙΔΑ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ 8Η. ΟΠΟΤΕ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΟΛΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΤΣΕ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟ ΚΑΙ ΠΕΣ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΝΑ Μ Η Ν ΣΕ ΑΝΧΩΝΕΙ!

ΜΠΟΥΓΑΤΣΟΥΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΕΤΣΙ; ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ!!! :):):):):):):):):):):)

ΜΙΝΙ ΡΑΦΑΗΛΙΑ MARIELEN ΕΛΕΝΑΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...