Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΓΕΝΝΑΜΕ ΓΕΝΑΡΗ - ΦΛΕΒΑΡΗ 2011


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 123
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

να αρχισω εγω λοιπον ......

με τελευταια περιοδο 11-5

λογικα πρεπει να ειμαι περιπου 4-5 βδομαδων ...

χθες πηγα στο κ.μανας κ παιδιου κ μου εγραψε 8 σελιδες εξετασεις

τις οποιες μου εκλεισαν για 22/7 ελεος ....αλλα δ παω να τις κανω ιδιωτικα δ τους χαριζω ουτε 1 σεντ.... τεσπα

την ερχομενη εβδομαδα θα παω στον γιατρο μου να κανουμε υπερηχο

να δουμε το σπορουδελι μου κ μπορει να ακουσουμε κ καρδουλα ε????????

αχ αντε να περασουν οι μερες ανυπομονωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

calista ειμαστε μαζι ε??????? αχ τι τελεια μπραβο με το καλοοοοοοο

mina μου ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ να εχεις θετικη σκεψη μονο το λεω για να το ακουω κ γω χαχαχχαχαχα γιατι κ γω εχω τρελο αγχος

σημερα θα παω στο πρωτο μας ραντεβου.... ΕΧΩ ΤΟ ΟΜΟΡΦΟΤΕΡΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Θ ΑΣΥΝΑΤΗΣΩ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ αχ αγω μια τρελη αγωνια θελω να το δω να το ακουσω

να μου πει ο γιατροσ οτι ΟΟΟΟΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ....(δ ειχα ποτε μου καποιο προβλημα απλα ειναι η πρωτη μου φορα κ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΧΑΧΑΧΑΧΑ)

εσυ ποτε θα πας στον γιατρο?????εχει συμπτωματα η οχι ακομα?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ναι mina μου σε εσενα το λεω γιατι ουτε κ γω εχω κ αναρωτιεμαι χαχαχχαχα

σε ευχαριστω πολυ πολυ να εισαι καλα λογιακ το βραδυ αν πιανω Internet θα σας ενημερωσω αχ τι αγωνα ειναι αυτη....

εσενα τι σου ειπε ο γιατρος ??ποτε θα πας?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DEN EIPAME GIA TO POTE 8A PAO EINAI POLY NORIS AKOMI 8A DOUME TI XORIAKI SE LIGH ORA NA DOUME POS PAEI K PISTEVO OTI TIN ALLI EVDOMADA 8A 8ELEI NA ME DEI GIA NA DEI AN EINAI MESA STI MITRA K APO EKEI K PERA MALON TON IOULIO 8A MOU PEI NA PAO DEN KSERO OLA 8A KRI8OUN APO AFTI TI XORIAKI K MIA KAOMI MALON MIA TRITH XORIAKI K META SIMERA META TIN XORIAKH MOLIS TOU TIL 8A ME ENHMEROSI K EGO ME TI SEIR AMOU 8A SAS ENIMEROSO

ANTE ME TO KALO NA DEIS TO NINAKI SOU K NA MAS PEIS NEAKIA MPOUGATSOULA !!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου ανοικω κ γω εδω οπως κ οες οι φρεσκογκραστρουλες μαιου!!!!!!μπουγατσουλα μου δεν χρειαζεται να κλεισεις αντεβου στο ικα για τις εξετασεις;;;τους ειπες οτι εισαι εγκυος;;;εμενα μου τις εγραψα ενας γιατρος του ικα κ πηγα την αλλη μερα χωρις ραντεβου(στα εκτακτα κ μου τις εκαναν)..οι εγκυμονουσες εχουν προτεαιοτητα καρδια μου..ρωτα εκει στο ικα σου κ πες οτι σου πε ο γιατρος να της κανεις τωρα.....ακου για 22.7..ελεος δηλαδη.....εγω ετσι της εκανα ...πηγαινε στο ικα που ανηκεις κ πες του το αυτο..ειμαι εγκυος κ πρεπει να γινουν οιεξετασεις κ θα σουν πουν να πας κατα τις 9 κ κατι που θα χουν τελειωσει τα ραντεβου.......στα δικα μας τωρα....κ γω σημερα εχω ιατρο να δω τι κανει το μωρακι μου..μιας κ λογικα θα χει γινει μωρακι κ οχι σπορακι :) :) !!!!εγω τελευταια περιοδο ειχα 26-4 κ με το καλο γενναω μεχρι 31-1 στο ιασω.....ελατε λοιπον να φτιαξουμε την λιστα μας κ μεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSIAAAAAAAAAAAA 422.8 ENO TH DEFTERA EITANE 162.07 !!!!!!!!!!!!!!

PANAGITSA MOU SE EYXARISTOOOOOOOOOOOOOOO DEN TO PSITEVO !!!!!! SE EYXARISTOOOOOOO SYNEXISE NA EISAI DIPLA MAS :) K EPETREPSE MOU NA ARXISO K EGO NA ONEIREVOMAI !!!!!!!!!!!!

KALLI MOU KALOS EIR8ES APO EDO 31/1/11 E ? TELEIA ME TO KALO SOU EFXOMAI KALLI MOU ME TO KALO !!!!!!

SE OLES MAS ME TO KALO AMHN PANAGITSA MOU !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bασια μου καλως ηρθεσ γλυκια μου στην παρεα μας θα τα λεμε απο δω χαχαχχα

μινα μου συγχαρητηρια κ απο δω αντε ειδες που τρελενοσουν ολα καλα θα πανε θα τπ δεις

Βασια τους ειπα οτι εινει εξετασεις εγκυμοσυνης κ μου ειπαν

οτι γινοντε μονο στον πειραια κ μονο 22-7 εχει ελευθερο ραντεβου....

σημερα που θα παω στον γιατρο ομως (στο νοσοκομειο)μαλλον

θα μου τις κανει ολες εκει

αντε να περασουν οι ωρεσ ΘΑ ΣΚΑΣΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ θελω να μου πει

οτι ολα ειναι καλα τπτ αληθεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ ναι πηγα χθες στον γιατρο κ ειδα το σπορακι μου :D :D :D :D

τι ευτυχια ηταν αυτη..............

ειδα την καρδουλα ν αχτυπαει αλλα δ την ακουσα γιατι ειναι

πολυ πολυ μικρουλικο ακομα 8-7 ξανα ραντεβου δοξα το θεο ολα πανε καλα

ηρεμησα πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ευχομαι σε ολες με το καλο να ερθουν τα σπορακια σας!!!!

και εγω ειμαι με τπ 20/5/10! την δευτερα 28 θα παω πρωτη φορα στον γιατρο και εχω αγχος γιτι ηδη ερχομαι απο μια αποτυχια!!!!

χαιρομαι που εχω και αλλες να συζηταω !!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΜΙΝΑ ΜΟΥ ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΣ Κ ΣΥ ΝΑ ΜΑς ΠΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ

ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ

ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpougatsoula ekana k simera xoriaki thn tetarth itan 422.8 shmera 1197!!!!!! o giatros eipe oti pame kala

malon apo vdomada 8a pao na me dei !!!!!!!!!!!!!!!!

notou se afto to post eimaste oi kopeles pou 8a genisoume genari flevari

fysika k oles ose files 8eloun na mas poun tis efxes tis empiries tous ola kalodexoumena einai

esi eisai egyoula ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!! ΒΑΛΤΕ ΜΕ Κ ΕΜΕΝΑ ΣΤΟ GROUP ΤΟΥ ΦΛΕΒΑΡΗ. 15/5 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΜΕΤΡΑΜΕ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ....ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΣΕΚ-ΑΠ . ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΟΛΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΚΑΡΙ ΜΙΝΑ ΜΟΥ , ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ! ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΑΠΟΤΥΧΙΑ , ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΕΠΙΦΥΛΑΚΤΙΚΗ ΠΛΕΟΝ...ΑΝ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ 3 ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ ΠΩΣ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ! ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΕΣ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΑΓΓΑΛΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΑ ΚΑΙ ΥΓΙΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΟΥΓΑΤΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ!!! ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΕΣ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΣΟΥ!!!!ΤΙ ΕΥΤΥΧΙΑ!! ΜΙΝΑ Η ΧΩΡΙΑΚΗ ΣΟΥ ΑΠΟ ΟΣΑ ΞΕΡΩ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΙΔΑΝΙΚΑ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΣΑΚΟ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΡΔΟΥΛΑ!!!! ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑ!!! ΕΓΩ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΑΩ ΓΙΑΤΡΟ ΟΠΟΥ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΟ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ. ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ ΕΧΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΕΥΧΑΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΧΕΤΕ 9 ΥΠΕΡΟΧΟΥΣ ΜΗΝΕΣ Κ ΜΙΑ ΥΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ

ΠΑΤΕ ΣΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΣΑΣ Κ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΤΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...