Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΓΕΝΝΑΜΕ ΓΕΝΑΡΗ - ΦΛΕΒΑΡΗ 2011


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ!!! ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΜΑΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ... :woohoo: Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ 7W2D. IΩANNA ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΔΗΛ. 5W4D ΕΙΔΑΜΕ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΝΑ ΠΑΛΕΤΑΙ.ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΠΟΣΟ ΗΤΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΑΜΕ ΗΤΑΝ 2.0mm!!! ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΗ ΚΥΗΣΗ ΠΡΙΝ 6 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ. ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ :)

ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΚΑΝΑΜΕ ΚΟΛΠΙΚΟ ΥΠΕΡΗΧΟ.!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 123
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΧ ΚΑΡΔΟΥΛΑ....ΤΙ ΩΡΑΙΑ!!! :cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer: ΚΑΙ ΔΥΟ ΠΟΝΤΟΥΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!ΜΠΡΑΒΟ ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΥΓΕΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΟΥ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mata έγραψε:

Καλημερα κοριτσαρες κι απο δω!!!! :kiss::kiss::kiss:

Καλε τι εγινε τοοοοοοσες πολλες γιναμε που δε χωραμε σε ενα θεμα κι ανοιξατε κι αλλο;;;;; :P:P:P

Η εμεις Ειρηνουλα δεν ειμαστε πια φρεσκο....;;;;; ;):P:P

OXI OXI MHN TO ΛΕΣ ΑΥΤΟ απλα οταν ανοιξα το θεμα

δ ειχα δει καθολου το δικο σας απλα οταν το ειδα ηταν ειδη αργα

κ δ μπορουσα να το διαγραψω.... :blush::S:side:

δ εχω κανενα προβλημα με καμια σας προς θεου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALIMEEEEEEEERA KORASIDES TI KANETE EISTE KALA ?

VRE DEN PEIRAZEI 8A GRAFOUEM KS TADYO 8EMATAK TI EGINE ?:)

MPOUGATSOULA KALIMERA !

IOANNA MOU MHN ANXONESE DIKIO EXEI I EIRINI PREPEI NA EIMASTE 8ETIEKS K OLA 8A PANE KALA :) :)

ELENAA MPRAVO ORAIA ANTE KALH SYNEXEIA KOPELA MOU

K EGO TI DEFTERA 8A PAO GIA NA DOUME EMEIS 8A AKOUSOUME KARDOULA :)

ALI8EIA ELENA POSO EVDOMADON EISAI K AKOUSES KARDOULA???

KORITSIA APO TIN 6 EVDOMADA K META NOMIZO OTI MPOROUME NA AKOUSOUME KARDOULA ME KOLPIKO E ? I KANO LA8OS ?

KALIMEEERES FIALKIA POLLA !!!! :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera mina mou τι κανεις???????????? αντε με το καλο με το καλο να πας να ακουσεις την καρδουλα κ συ

εγω οταν πηγα ημουν μου ειπε 6 εβδομαδων την ειδαμε να παλλεται την καρδουλα αλλα δ την ακουσαμε...θα παω στις 8-7 μου ειπε για να την ακουσουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MPOUGATSOULA FILAKIA !

AA OPOTE K EGO MALON DEN 8A TINA KOUSO GIATI 8A EIMAI NOMIZO 6EVDOMADON K 3 MERES OPOTE MALON K MEIS MONO 8A DOUME !

DEN PEIRAZEI KALO 8A EINAI K AFTO !

ESI LOIPON KODEVEIS EFOSON EISAI 7 EVDOMADON K 2 HMERON AX TI ORAIA ANTE ANTE ME TO KALO !!!!! :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο μηνα κοριτσια και σε σας!

αχ εγω θα παω στι 12-7 αντε μακαρι ολα να ειναι καλα για ολες μας και να δουμε και να ακουσουμε γερες και δυνατες καρδουλες!

μπουγατσουλα αν και δεν εχω παρει ουτε γραμμαριο η κοιλιτσα ειναι πρησμενη και οποιος με ξερει το αντιλαμβανεται !!!εσυ?

κι εγω η χαζογκαστρουλα ολο και την χαιδευω.... :P:P:P:P:P

μινα εσυ κοιλιτσα? φουσκωσες λιγακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!! :laugh:

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΤΕ ΟΛΕΣ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ....ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΥΓΙΕΣΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!!!

ΜΙΝΑ ΜΟΥ ΕΜΕΙΣ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ 7w 2d.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τι καλα ελενα!!

κι εγω στις 7w 2d θα παω παλι γιατρο μακαρι να ακουσω καρδουλα κι εγω!!!!!

ελενα γιατι δεν βαζεις κι εσυ ενα τικερακι να βλεπουμε ποσο εισαι? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες της μανούλες!

Είμαι 7 εβδομάδων έγκυος στο 2ο παιδάκι μου και είμαι πολύ χαρούμενη!Την καρδούλα του θα την ακούσουμε στις 15 του μηνός που θα ξαναπάω στο γιατρό!

Εύχομαι να έχουμε όλες μια καλή εγκυμοσύνη και υγιέστατα παιδάκια. B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕς efstratia στην παρεα μας!

ευχομαι να εχεις μια υγειη εγκυμοσυνη ενα υγειεστατο μωρακι και φυσικα να χαιρεσαι και το παιδακια σου το πρωτο!!! :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΑΤΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΘΑ ΑΚΟΥΣΕΤΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ !!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!! :):):):):)

( ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΙΚΕΡΑΚΙ :blush: ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ? )

efstratia ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΑΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eelleennaa έγραψε:

ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΑΤΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΘΑ ΑΚΟΥΣΕΤΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ !!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!! :):):):):)

( ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΙΚΕΡΑΚΙ :blush: ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ? )

efstratia ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΚΟΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΑΣ!!!

μακαρι ελενα μου να ακουσω καρδουλα!

λοιπον για το τικερακι... πατας πανω σε ενα απο τα δικα μας και σου ανοιγει νεα σελιδα με τα τικερακια διαλεγεις due date και βαζεις την ημερομηνια τησ τπ σου. σου θπολογιζει την πιθανη ημ τοκετου και κατω κατω σου βγαζει δυο κωδικους κανεις copy τον εναν απο τουσ δυοκαι μετα.....

πας στο προφιλ σου πατας επεξεργασια προφιλ μετα επιλεγεις φορουμ και κατω σε αυτην την σελιδα σου λεει υπογραφη εκει λοιπον κανεις paste τον κωδικο και πατας ενημερωση και......ετοιμο το τικερακι σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΜΟΥ!!!!! ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι απο εδώ κορίτσια!!

Έλενα πώς πέρασες το σ/κ;

Καλλιστα δοκίμασε ξανά για το τικεράκι όπως λέω στη σελίδα 7 και θα γίνει απλά βαλε τον δεύτερο κώδικα που σου δίνει και όχι τον πρώτο ;)

Μπουγατσούλα μου καλημέρα κι απο εδώ πώς είσαι όλα καλά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ!!!!!!!! (^_^)

ΔΕΝ ΠΗΓΑΜΕ ΠΟΥΘΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΣΠΙΤΙ ΣΠΙΤΙ...

ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΤΑ ΠΕΡΑΣΕΣ?

ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΣΤΙΣ 15/7 ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΑΤΕΛΕΙΩΤΕΣ ΟΙ ΜΕΡΕΣ. :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Κι εγω εδώ ανήκω με τελ.περιοδο 19/05 και περιμένω αισίως το 2ο παιδάκι μου. Βεβαια να σας πω την αλήθεια τα συναισθήματα δεν εχουν καμμια σχέση με την πρώτη εγκυμοσύνη.Τωρα ειναι πολλές οι φόρες που ξεχνάω οτι είμαι έγκυος! Αφήστε που τις πρώτες ημερες ένιωθα τύψεις για το πρώτο μου το γιο.. ένιωθα οτι θα τον παραμελώ,οτι δε θα είμαστε όπως τώρα και πολλές άλλες τέτοιες χαζομάρες ώσπου καταλαβα οτι τελικά θα του χαρίσω το καλύτερο δώρο της ζωής του.Αυτο που χαρισαν και σε εμας οι γονείς μας. Τα αδέρφια μας! Φιλακια και όλα καλα να πάνε σε όλες μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...