Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θελει την κουβερτουλα της!!!


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια! Οπως θα καταλαβατε η μπουμπου μας,θελει να κοιμαται με την κουβερτουλα της, αυτες τις ισπανικες που ειναι πολυ απαλες...ομως το καλοκαιρι ηρθε κ μαζι η ζεστη!! εχθες ειχαμε ανοιχτα τα παραθυρα...σκασαμε!!! τις εβαλα πικε αλλα κλαμα πολυ,της εβαλα μαλακο σεντονακι αλλα τιποτα...εδωσα την κουβερτα κ μολις την επιασε τελος, στο λεπτο σταματισε το κλαμα κ κοιμιθηκε ,επαθα πλακα...δεν ειχα καταλαβει οτι αυτος ηταν ο λογος που δεν χρειαστικε ποτε να την νανουρισω,δεν ηθελε αγκαλιες νευριαζε ,ηθελε μονη στην κουνια της ,την εβαζα κ κοιμοταν μοναχουλα της!!!!Τι να κανω να την αφισω οπως της αρεση η' να το σταματισω...δεν θελω να την στεναχωρω ειναι κριμα μωρε..(θελει μονο να την πιανει με το χερακι της)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΤΗΝ ΑΦΗΣΕΙΣ ΛΕΩ ΕΜΕΝΑ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΓΑΤΑ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΑΤΕ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΑΠΛΑ ΘΑ ΣΚΑΣΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΑΤΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΗΣ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΓΙΑ ΜΗΝ ΣΚΑΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ.ΝΟΙΩΘΟΥΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΟΤΑΝ ΚΡΑΤΑΝΕ ΚΑΤΙ ΦΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΥΤΡΙΝΙ ΖΩΑΚΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχεις δικιο ....αυριο θα κανω μια δοκιμη με αρκουδακι που να εχει την ιδια υφη!ειμαι περιεργη να δω τι θα κανει...παντος δεν σκεπαζεται την εχει στην ακρη της κουνιας ξερει καλα τι κανει η πονιρουλα!!!!! Να εισαι καλα εσυ κ η κορουλα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχου το μωρεεεεεεε.... Εγω το βρισκω πολυυυυυυ γλυκο!!!! Ο γιος μου αυτο το κανει μονο με τα μεμε μου. :angry: Τι να του δωσω να αγαπησει μπας και με αφηνει να κοιμηθω? :huh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλεκα η γνωμη μου ειναι να αφησεις την μπουμπου σου με την κουβερτουλα της,δεν βρισκω κατι κακο ή παραξενο σαυτο ειναι μια συνηθεια και να χαιρεσαι που κοιμαται τοσο ευκολα και δεν κουνας,θα συμφωνησω με την τρισευτυχισμενη γιατι και ο δικος μου με τα μεμε μου νανουριζεται :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εμείς το ίδιο πρόβλημα είχαμε, μέχρι που σώθηκα με κάτι απαλά αρκουδάκια που είναι σαν πανάκια!!! Το βάζω στο μάγουλό της και ξεραίνεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν νομίζω οτι είναι κακό.Πολλά μωράκια έχουν ένα αγαπημένο αντικείμενο.

Εγώ είχα μια συγκεκριμένη πετσετούλα(η μαμά μου την έχει κρατήσει ώς τώρα...είναι "φαλακρή" πιά!).

Ο γιος μιας φίλης έχει συνηθήσει να κρατάει ένα νυχτικό της και να κοιμάται(ισως μυρίζει μανούλα).Με το που το ακουμπάει,βάζει τα δαχτυλάκια στο στόμα και κοιμάται.Είναι πολύ γλυκό! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ειναι κακο να εχει ενα αγαπημενο αντικειμενο! Νομιζω οτι ειναι το χουζουρι τους! Κι εμενα ο γιος μου εχει μια πανα αγκαλιας απο τα mothercare απο οταν ηταν μια σταλιτσα και τον τυλιγα εκει! Σπανια κοιμαται και να μην την εχει διπλα του! Και το πιο κουφο απο ολα ειναι οτι δεν θελει ολοκληρη την πανα αλλα το ταμπελακι της πανας! Τι να πεις αβυσσος η ψυχη των παιδιων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω ολες παρα πολυ !!! Ειμαι σχετικα καινουρια στο φορουμ κ δεν εχω κανει φιλιες πολλες ,ομως παντα βρισκω ανταποδωση κ νιωθω κ εγω μελος μιας μεγαλης παρεας με τις ιδιες αποριες κ τα ιδια ενδιαφεροντα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...