Μετάβαση σε περιεχόμενο

πονοι περιοδου παλι..


Recommended Posts

κοριτσακια μου σας εχω ζαλισει αλλα σημερα τα χρειαστηκα..πονος χαμηλα που περασε με μπουσκοπαν αλλα οταν πηγα τουαλετα και λιγο αυξησα την πιεση στην κοιλια..ειχα σταγονες καφε και λιγο πιο μπορντω.εγω εχω καφε απο την πρωτη μερα..τωρα εσταζε δεν ειδα στο χαρτι μονο...το εχει περασει καμια κοπελα?

φοβηθηκα..χτυπαει η καρδια μου σαν τρελη..απο τοτε ουτε πονος ουτε καν λιγο καφε..μακαρι να πανε ολα καλα.να βοηθησει η παναγιτσα..αυριο παμε για υπερηχο..σας ευχαριστω για το χρονο σας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελα μου καταρχας μην αγχωνεσαι!!!!μπορει να μην ειναι και τιποτα, δεν εχω περασει κατι αναλογο αλλα πανω απο ολα ψυχραιμια.το καλυτερο που εχεισ να κανεισ ειναι να πας κατευθειαν στον γιατρο σου και να ξεκουραστεις.Θετικη σκεψη πανω απο ολα, μην πολυσκεφτεσαι και ολα καλα θα σου πανε.μην περιμενεισ μεχρι αυριο, τουλαχιστον παρε ενα τηλ.οκ κουκλα????

ευχομαι να σου πανε ολα καλα μεσα απο την ψυχη μου :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην αγχωνεσαι καταρχας, το αγχος ειναι ο χειροτερος συμβουλος!!!

ξερω μια κοπελα που ειχε καφε υγρα σχεδον σε ολη την εγκυμοσυνη της, ειχε πολυ αγχος βεβαια αλλα τωρα εχει εναν κουκλο παιδαρο!!

ολα καλα θα πανε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιρνω και utrogestan και cyclacur.και τα παυσιπονα ο γιατρος μου τα εδωσε.τωρα δεν εχω τιποτα!σταματησαν και τα καφε!μακαρι να τελειωσει εδω αυτο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...