Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!


Recommended Posts

Κοριτσάκια μου καλημέραααααααα!!!!!!

maraki 24 σε πείραξε το φαγητό ή μήπως έχουμε τίποτα άλλο?

nikulina τι γίνεται ετοιμάζεσαι για φαρμακείο κοριτσάκι? εξηγήστε μου λίγο ρε κορίτσια τι έγινε , έχασα επεισόδια έλειπα για δουλειές με τον άντρα μου, προσπαθώ να διαβάσω και κολλάει το άτιμο!!!!!!!!

Diosa - χρύσα 82 τι κάνετε κοριτσάρες μου? Όλα καλά?

Κορίτσαι η μαρία+φώτης τι έγινε εχουμε κανένα νέο????????

σας φιλώωωωωωωωωω όλεςςςςςςςςςςς :kiss::kiss:

line_line_typew3_beg_d_typew7_time_1261803600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

K7POp3.png

2010.pngMake an ovulation ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

maraki24 έγραψε:

Όπου να'ναι Χρύσα μου..στις 18 αν μου έρθει στις 28 μέρες..Την Κυριακή δηλαδή! Από τότε που απέβαλα δεν έχω συμπτωματα πιο πριν και δεν μπορώ να καταλαβω..μου έρχεται απροειδοποίητα!!

Νίνα μου πλάκα κάνεις!!! Κρίμα η κοπέλα! Τελικά το μυαλό των ανθρώπων παίζει περίεργα παιχνίδια!

Ίσως γι αυτο να ζαλίζεσαι.. Έχει και τόση ζέστη.. Κ εγώ την προηγούμενη εβδομάδα που μου ήρθε είχα πολύ υπνηλία και αισθανόμουνα πολύ κουρασμένη.Τί να πεις..

Νίνα σοβαρά???Κρίμα ρε συ, τί να πώ.. Πραγματικά το μυαλό παίζει περίεργα παιχνίδια και απο την μια στιγμή στην άλλη μπορεί να στο γυρίσει!

Άντε περιμένουμε νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία μου η Νίνα θα πάει στο φαρμακείο να πάρει τεστ γιατί σύμφωνα με τον κύκλο της έχει κάποια καθυστέρηση.

Όσον αφορά εμένα μια μικρη ζάλη ήταν για δευτερόλεπτα..μάλλον αδυναμία ή από την πολλή βαρεμάρα :laugh: αλλιώς δεν παίζει κατι άλλο!!

Εσύ πού χάθηκες?? Έλειπες ταξιδάκι?

Χρύσα μου ευτυχώς ήταν στιγμιαίο αλλά μπορεί να είναι και από την ακατανόμαστη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Μαρία μου η Νίνα θα πάει στο φαρμακείο να πάρει τεστ γιατί σύμφωνα με τον κύκλο της έχει κάποια καθυστέρηση.

Όσον αφορά εμένα μια μικρη ζάλη ήταν για δευτερόλεπτα..μάλλον αδυναμία ή από την πολλή βαρεμάρα :laugh: αλλιώς δεν παίζει κατι άλλο!!

Εσύ πού χάθηκες?? Έλειπες ταξιδάκι?

Χρύσα μου ευτυχώς ήταν στιγμιαίο αλλά μπορεί να είναι και από την ακατανόμαστη!

Maraki24 είχα πάει για δουλειές με τον άντρα μου, δεν προλάβαινα να διαβάσω τα μηνύματα!!!!!! Περαστικούλια σου!!!

line_line_typew3_beg_d_typew7_time_1261803600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

K7POp3.png

2010.pngMake an ovulation ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Ευχαριστώ Μαρία μου αν και δεν είναι τίποτα! Αυτές οι δουλειές΄είναι ατέλειωτες δυστυχώς!!! Θα πας διακοπες καθόλου?

θα πάμε τέλος Αυγούστου καμιά βδομάδα Πάρο!!!!!!

εσύ Μαράκι24 θα πας???????

line_line_typew3_beg_d_typew7_time_1261803600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

K7POp3.png

2010.pngMake an ovulation ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία μου εμείς επειδή έχουμε και το γάμο και δώσαμε αρκετά λεφτά και για το μήνα του μέλιτος δεν θα πάμε κάπου..Εκδρομούλες εντός Κύπρου μόνο χαλαρά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Άντε Νίνα μου φύγεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!

Μην αργήσεις όμως ε??

:woohoo: :silly: :lol::kiss:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΙΓΑ ,ΓΙΡΙΣΑ ,ΤΟ ΕΚΑΝΑ....ΑΛΑ....ΑΡΝΕΤΙΚΟ...

ΕΓΟ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ.....ΝΑ ΜΕΝΟ ΕΓΙΟΣ ΑΠΟ ΠΡΟΤΙ ΜΙΝΑ??????ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΟΣΙ ΤΙΧΙ?..ΔΕΝ ΜΠΙΡΑΖΙ...ΟΠΟΥΣ ΙΠΑ ..Ο ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΟΥ ΚΑΝΙ ΤΡΕΛΙΤΣΕΣΣΣΣΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

maraki24 έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΙΓΑ ,ΓΙΡΙΣΑ ,ΤΟ ΕΚΑΝΑ....ΑΛΑ....ΑΡΝΕΤΙΚΟ...

ΕΓΟ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ.....ΝΑ ΜΕΝΟ ΕΓΙΟΣ ΑΠΟ ΠΡΟΤΙ ΜΙΝΑ??????ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΟΣΙ ΤΙΧΙ?..ΔΕΝ ΜΠΙΡΑΖΙ...ΟΠΟΥΣ ΙΠΑ ..Ο ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΟΥ ΚΑΝΙ ΤΡΕΛΙΤΣΕΣΣΣΣΣ... IMG000035.jpg[/quote:3hr3g9y5]

Αχ πολλές τρελίτσες μας κάνουν και δεν μ'αρέσει..:angry::angry:

Δεν πειράζει πάμε για τον επόμενο μήνα!!!!!!!!!!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Μαρία μου εμείς επειδή έχουμε και το γάμο και δώσαμε αρκετά λεφτά και για το μήνα του μέλιτος δεν θα πάμε κάπου..Εκδρομούλες εντός Κύπρου μόνο χαλαρά!!!

είναι αρκετά τα έξοδα και εγώ όταν παντρευόμουν το καλοκαίρι περυσι δεν πήγαμε πουθενά πήγαμε κατευθείαν τον Δεκεμβρη γαμήλιο.

Η ώρα η καλή και όλα τα καλά να έχετε!!! έχετε και μέρη εντος Κύπρου αρκτετά για εκδρομούλες και χαλάρωσηηηη!!!!

line_line_typew3_beg_d_typew7_time_1261803600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

K7POp3.png

2010.pngMake an ovulation ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν πειράζει κουκλίτσα μου..Μην το βάζεις κάτω..ή μάλλον βάλε τον άντρα σου κάτω και μην τον αφήσεις σε ησυχία!! :blush:;) :laugh:

Άντε και τον επόμενο μήνα ακόμη πιο δυναμικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΙΣΑ..ΕΓΟ ΛΕΟ ΠΟΣ ΜΟΥ ΙΡΤΕ 2 ΜΙΝΕΣ ΝΟΡΙΤΕΡΑ ,ΔΕΝ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΕΡΤΙ ΚΑΙ 2 ΜΙΝΕΣ ΑΡΓΟΤΕΡΑ?....

ΚΑΙ ΟΠΟΥΣ ΛΕΜΕ.....ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!!!!!!!!...ΑΣΚΙΣΙΣ...ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΣΚΙΣΙΣ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

maraki24 έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΙΓΑ ,ΓΙΡΙΣΑ ,ΤΟ ΕΚΑΝΑ....ΑΛΑ....ΑΡΝΕΤΙΚΟ...

ΕΓΟ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ.....ΝΑ ΜΕΝΟ ΕΓΙΟΣ ΑΠΟ ΠΡΟΤΙ ΜΙΝΑ??????ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΟΣΙ ΤΙΧΙ?..ΔΕΝ ΜΠΙΡΑΖΙ...ΟΠΟΥΣ ΙΠΑ ..Ο ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΟΥ ΚΑΝΙ ΤΡΕΛΙΤΣΕΣΣΣΣΣ... IMG000035.jpg[/quote:1fxzhfe3]

κρίμαααααααα!!!!!βουρ για τον επόμενο μήνα!!!!με πόσες μέρες καθυστέρησης το έκανες??? με τόσα που ακούω από τα κορίτσια έχω χάσεις την εμπιστοσύνη μου στα τεστ!!!

line_line_typew3_beg_d_typew7_time_1261803600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

K7POp3.png

2010.pngMake an ovulation ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ Μαράκι μου για τις ευχές σου και για σενα ότι καλύτερο εύχομαι! ¨εχουμε πολλά μέρη στην Κύπρο η αλήθεια έιναι...

Να και την Πέρσια μας...Εϊδες δεν μπορείς να μας αντισταθείς!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

persia έγραψε:

δεν πειραζει Νινα μου, δεν το βαζουμε κατω παμε δυνατα για τον επομενο μηνα!

φιλια

ΑΧ ΠΕΡΣΙΑ..ΕΥΑΡΙΣΤΟ ΚΟΡΙΣΙ ΜΟΥ...ΕΣΙ ΠΟΣ ΙΣΕ?ΕΛΠΙΟ ΚΑΛΙΤΕΡΑ...ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΙΣΕ ΕΤΙΜΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΕΔΟ....

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

persia έγραψε:

δεν πειραζει Νινα μου, δεν το βαζουμε κατω παμε δυνατα για τον επομενο μηνα!

φιλια

κοριτσάκι τι κάνεις εσύ????

έλειπα και εγώ και δεν διάβασα κανένα νέο σου!!!!

όλα καλά????

line_line_typew3_beg_d_typew7_time_1261803600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

K7POp3.png

2010.pngMake an ovulation ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα82 έγραψε:

stedim έγραψε:

Είναι πραγματικά πολύ άσχημο.

Σου έχω και καλύτερο όμως...

Ενας γιατρός μου είπε ότι ήμουν τόσο τυχερή που το είδανε που είναι σαν να μου έκατσε το τζόκερ,σαν να κέρδισα το λαχείο..

(Γιατί αν δεν το βλέπανε δεν θα ζούσε και πολύ το μανάρι μου και τότε θα είχα πρόβλημα κ εγώ.)

Σκέψου όμως να έχεις περάσει ότι έχεις περάσει και να έρχεται ο γιατρός και να σου λέει "Είσαι πολύ τυχερή" :([/quote:25t0itd4]

Περισυ ολοι οι ηλιθιο που πηγα μου λεγαν τυχαιο γεγονος....

μιας οπως εσυ χρυσα (λες να ειναι η ιδια) μου ειπε τραβας ενα λαχνο?ποσες φορες θα κερδισεις? κ εγω εκλαιγα....

Αποτελεσμα ολων ηταν οτι τιποτε δεν ειναι τυχαιο...μετα απο πολυ φιλοσοφικη συζητηση...

εμενα η μπεμπα ειχε δισχιδη λογω που δεν επερνα φιλικο...(θηλαζα κ τον γιο μου τοτε κ εκανα διαιτα λογω της αλλεργιας του) κ να φανταστειτε ειχε ρωτησει τον γιατρο μου αν κανει να μεινω..κ μου ειπε οκ χρυσουλιτσα ξεκινα...

οταν εγινε το συμβαν ολοι οι υπερηχογραφιστες τσακωνοταν με τους απλους μαιυτηρες για το φιλικο...τελικα μονη μου το εψαξα κ βρηκα για το φιλικο κ το πηρα...

Οσο για το λαχειο εγω το ''κερδισα΄΄ 2 φορες...αρα ολα αυτα τα λενε συνηθως για να καλυφθουν απο τις απροσεξιες που κανουν ή κ γιατι δεν ξερουν....Δεν εννοω οτι ολες θα περασουν τα ιδια κ μακαρι καμια μανουλα να μην βιωσει αυτα που νιωσαμε εμεις...κ να σταματησει εδω....αλλα οταν ακουω αυτη την εκφραση δειχνει αγνοια...

Κ οσο αν ειμαι τυχερη σας εχω κ καλυτερο...6 εβδομαδων πηγα για υπερηχο κ ο τοτε γιατρος που ειχα μου ειπε ''θα πεθανεις, θα παθεις ρηξη μητρας γιατι το μωρο ηταν κοντα στις προηγουμενες τομες....εισαι ΤΥΧΕΡΗ που ηρθες σε εμενα κ θα σου σωσω την ζωη''...κ εκει αρχισε ο εφιαλτης να τρεχω σε ολους τους γιατρους της αθηνας κ κανεις να μην βλεπει οτι υπαρχει προβλημα κ ολοι μου λεγανα ολα θα πανε καλα...22 εβδομαδες να φοβαμαι μην πεθανω καποια στιγμη...αλλα ελεγα οτι πηρα ενα ρισκο για το παιδακι μου κ με την βοηθεια του θεου ολα θα πανε καλα...

κ ετσι εγω εγραψα τον πρωτο γιατρο κ ακουσα τους αλλους...τωρα ειχε δικιο δεν ειχε περιμενω απαντησεις...αν κ ξερω την απαντησησ ΤΥΧΑΙΟ ΓΕΓΟΝΟΣ...

Συγνωμη που τα λεω κοριτσια λιγο χυμα αλλα δεν συγχωρω κανεναν γιατρο για ολα αυτα που εγιναν...κ για ολες τις βλακειες που μας λενε...γιατι εγω εχασα 2 κοριτσακια....κ ειδικα γιαυτο το κοριτσακι παλευα 5 μηνες...οσους μηνες το κουβαλουσα στην κοιλια μου...

Με πηρε το παραπονο γιατι βλεπω οτι ολοι ετσι συμπεριφεροντε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΧΡΙΣΑ..ΕΓΟ ΛΕΟ ΠΟΣ ΜΟΥ ΙΡΤΕ 2 ΜΙΝΕΣ ΝΟΡΙΤΕΡΑ ,ΔΕΝ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΕΡΤΙ ΚΑΙ 2 ΜΙΝΕΣ ΑΡΓΟΤΕΡΑ?....

ΚΑΙ ΟΠΟΥΣ ΛΕΜΕ.....ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!!!!!!!!...ΑΣΚΙΣΙΣ...ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΣΚΙΣΙΣ....

Έτσι μπράβο....

Πάμε πάλι απ' την αρχή με .....

ΑΣΚΗΣΕΙΣ

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑ12...ΝΑ ΣΟΥ ΠΟ ΑΚΡΙΒΟΣ ΤΗΣ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΟ...ΕΓΟ ΧΡΟΝΙΑ ΙΧΑ ΠΕΡΙΔΟ ΟΡΟΛΟΙ ΣΤΑ 30 ΜΕΡΕΣ...ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΒΟΛΙ {ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΑΝ ΞΕΡΙΣ ,ΕΓΟ ΕΧΑΣΑ ΣΤΗΝ 23 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΕΓΓΙΜΟΣΙΝΙ}2 ΜΙΝΕΣ ΜΟΥ ΙΡΤΕ ΣΤΑ 30 ΟΜΟΣ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΙΡΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΑ 26 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΙ ΜΟΥ ΙΡΤΕ ΣΤΑ 22 ΜΕΡΕΣ...ΤΟΡΑ ΑΦΤΟ ΤΟ ΜΙΝΑ ΔΕΝ ΦΑΝΙΚΕ ΑΚΟΜΑ...ΤΟΡΑ ΑΝ ΜΕΤΡΟ ΣΕ 30 ΜΕΡΕΣ ΣΙΜΕΡΑ ΙΝΕ 2 ΜΕΡΑ ΚΑΤΙΣΤΕΡΙΣΙ..ΑΝ ΜΕΤΡΟ ΣΤΑ 26 ΜΕΡΑ,ΙΝΕ 6 ΜΕΡΕΣ ΚΑΤΙΣΤΕΡΙΣΙ,ΑΝ ΟΜΟΣ ΜΕΤΡΟ ΑΠΟ 22 ΟΠΟΥΣ ΜΟΥ ΙΡΤΕ ΤΕΛΕΦΤΕΕΑ ΦΟΡΑ ΣΙΜΕΡΑ ΙΝΕ Ι ΔΕΚΑΤΙ ΜΕΡΑ...

ΒΕΒΕΑ ΘΑ ΠΙΤΕ ΠΟΣ ΙΝΕ ΝΟΡΙΣ {ΣΤΑ 30 }ΝΑ ΚΑΝΟ ΤΕΣΤ.....ΑΛΑ ΙΤΕΛΑ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΦΤΟ,ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΦΤΟ ΕΚΑΝΟ ΤΕΣΤ...ΑΛΑ ΕΓΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΙ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΨΑ ΠΟΥ ΙΜΕ ΕΓΙΟΣ...ΕΠΙΤΑ ΔΕΝ ΙΤΕΛΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟ ,ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΝ ΚΑΝΟ ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΙ ΕΓΟ ΚΑΙ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ...ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΝ ΑΠΟΓΟΙΤΕΦΤΟΥΜΕ ΜΕΤΑ....

ΔΑΞΙ ΤΟΡΑ ΤΟ ΙΔΑ ΚΑΙ ΙΜΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ..ΠΙΡΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΦΤΟΣ ΙΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ...ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ΕΛΠΙΔΕΣ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ γλυκιά μου Ράφαελ..εμείς σε καταλαβαίνουμε απόλυτα..Κι εγώ έχω ακούσει τόσα και δεν ξέρω πια αν τελικά μπορούσε να σωθεί το κοριτσάκι μου..Πάντα θα πονάει πολύ αυτή η απώλεια, πάντα θα υπάρχουν τα γιατί και κανείς ποτέ δεν θα μας δώσει την απάντηση..Θέλημα Θεού όπως μου λένε συγγενείς και φίλοι..Για κάποιο λόγο ο Θεός έκρινε σωστό αυτές οι ψυχούλες να μείνουν κοντά του..

Να χαίρεσαι το μωράκι σου και να είσαι δυνατή..Θετική σκέψη και θα έρθει το κοριτσάκι που λαχταράς..Τυχαίο γεγονός δεν είναι..κάποιος άλλος αποφασίζει για μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΜΑΡΙΑ12...ΝΑ ΣΟΥ ΠΟ ΑΚΡΙΒΟΣ ΤΗΣ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΟ...ΕΓΟ ΧΡΟΝΙΑ ΙΧΑ ΠΕΡΙΔΟ ΟΡΟΛΟΙ ΣΤΑ 30 ΜΕΡΕΣ...ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΒΟΛΙ {ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΑΝ ΞΕΡΙΣ ,ΕΓΟ ΕΧΑΣΑ ΣΤΗΝ 23 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΕΓΓΙΜΟΣΙΝΙ}2 ΜΙΝΕΣ ΜΟΥ ΙΡΤΕ ΣΤΑ 30 ΟΜΟΣ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΙΡΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΑ 26 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΙ ΜΟΥ ΙΡΤΕ ΣΤΑ 22 ΜΕΡΕΣ...ΤΟΡΑ ΑΦΤΟ ΤΟ ΜΙΝΑ ΔΕΝ ΦΑΝΙΚΕ ΑΚΟΜΑ...ΤΟΡΑ ΑΝ ΜΕΤΡΟ ΣΕ 30 ΜΕΡΕΣ ΣΙΜΕΡΑ ΙΝΕ 2 ΜΕΡΑ ΚΑΤΙΣΤΕΡΙΣΙ..ΑΝ ΜΕΤΡΟ ΣΤΑ 26 ΜΕΡΑ,ΙΝΕ 6 ΜΕΡΕΣ ΚΑΤΙΣΤΕΡΙΣΙ,ΑΝ ΟΜΟΣ ΜΕΤΡΟ ΑΠΟ 22 ΟΠΟΥΣ ΜΟΥ ΙΡΤΕ ΤΕΛΕΦΤΕΕΑ ΦΟΡΑ ΣΙΜΕΡΑ ΙΝΕ Ι ΔΕΚΑΤΙ ΜΕΡΑ...

ΒΕΒΕΑ ΘΑ ΠΙΤΕ ΠΟΣ ΙΝΕ ΝΟΡΙΣ {ΣΤΑ 30 }ΝΑ ΚΑΝΟ ΤΕΣΤ.....ΑΛΑ ΙΤΕΛΑ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΦΤΟ,ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΦΤΟ ΕΚΑΝΟ ΤΕΣΤ...ΑΛΑ ΕΓΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΙ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΨΑ ΠΟΥ ΙΜΕ ΕΓΙΟΣ...ΕΠΙΤΑ ΔΕΝ ΙΤΕΛΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟ ,ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΝ ΚΑΝΟ ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΙ ΕΓΟ ΚΑΙ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ...ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΝ ΑΠΟΓΟΙΤΕΦΤΟΥΜΕ ΜΕΤΑ....

ΔΑΞΙ ΤΟΡΑ ΤΟ ΙΔΑ ΚΑΙ ΙΜΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ..ΠΙΡΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΦΤΟΣ ΙΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ...ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ΕΛΠΙΔΕΣ....

ευχομαι τον επόμενο μήνα να πάνε όλα καλά!!!!!! ότι και να πω... είναι λίγο!

αλλά με μπέρδεψαν οι μέρες σου!

line_line_typew3_beg_d_typew7_time_1261803600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

K7POp3.png

2010.pngMake an ovulation ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε λιγες ημερες θα κανω εξετασεις θρομβοφιλιας...να περασουν οι 40 μερες να φυγουν οι ορμονες...αν εχω θρομβοφιλια χανω 2 μωρα εξαιτιας του πρωτου πρωτου γιατρου που ειχα...θυμωνεις μετα ή οχι?Στην εγκυμοσυνη του γιου μου ειχα αιμα κ με εβαλε να κανω εξετασεις θρομβοφιλιας...κ μου ειπε καλες ειναι...ο ασχετος δεν ηξερε οτι στην εγκυμοσυνη δεν κανουν? κ εγω εμεινα στο οτι τις ειχα κανει...θα τις ειχα κανει απο περισυ αλλα ελεγα κ εγω τις εκανα...

παιζει το δευτερο μωρακι να χαθηκε λογω θρομβοφιλιας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχεις δικαιο Μαρακι μου, δεν μπορεσα να σας αντισταθω..μεσα απο το mammyland σας αγαπησα, σας πονεσα και σας νοιαστηκα παρολο που δεν βλεπουμε η μια τη αλλη!

Μαρια 12 ειμαι καλα, τουλαχιστον προσπαθω να βρω τα ποδια μου και να κανω μια νεα αρχη!

παντως εκνευριζομαι και εγω να μας λενε τυχαιο γεγονος ή τραβηξες το λαθος λαχειο... δεν ειναι δικαιολογιες αυτες στον αιωνα που ζουμε. εχουν να κανουν με αθωες ψυχες και ομως στον κοσμο τους, αναισθητοι κ απλα σου λενε παμε για το επομενο. δηλαδη φοραγαμε ενα πουκαμισο και τωρα που λερωθηκε ας βαλουμε ενα αλλο! τα πηρα με τους γιατρους γιατι ειναι αναισθητοι και ψυχροι. δεν μπορουν να νιωσουν τον πονο μιας μανας που εχασε το παιδι της οποτε και αν αυτο συνεβηκε..ειτε στις πρωτες εβδομαδες ειτε σε προχωρημενο σταδιο!

εγω πιστευω οτι το μωρο μου μπορουσε να σωθει αλλα δεν εκανε κατι ο γιατρος! ισως ομως να το ηθελε ο θεος κοντα του οπως λεει και το Μαρακι μας!

ο θεος να τα προσεχει,να τα φροντιζει και να τα εχει συνεχως στην ζεστη αγκαλια του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΟ ΟΤΑΝ ΕΜΕΝΑ ΕΓΙΟΣ ΠΙΓΑ ΠΡΟΤΙ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΙΟ....ΚΑΙ ΕΠΙΔΙ ΙΜΟΥΝ 98 ΚΛ...Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΙΠΕ ΝΑ ΜΙΝ ΠΑΡΟ ΟΥΤΕ 1 ΚΛ....ΕΠΙΔΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΡΕΣΟ ΝΑ ΓΕΝΙΣΟ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΟ ΚΑΛΟ ΙΝΕ ΠΟΣ ΙΜΕ ΚΡΙΟΣ...ΑΑΑ ΜΟΥ ΙΠΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ,ΤΟ ΠΕΤΙΧΙΜΕΝΟ..ΠΟΣ ΣΕ ΑΓΑΠΑΙ Ο ΑΝΔΡΑ ΣΟΥ...ΕΚΙ ΣΙΚΟΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΦΙΓΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΔΕΝ ΠΑΤΙΣΑ ΕΚΙ....ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΔΟΝ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΠΟΣ ΛΟΓΟ ΛΙΠΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟ ΝΑ ΓΕΝΙΣΟ....ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΕΣΑΡΙΚΙ ΤΑ ΔΙΣΚΟΛΕΦΤΙ ΠΟΛΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ.....ΠΕΡΝΑΙ ΟΜΟΣ ΚΑΙΡΟΣ ,ΧΑΝΟ ΕΓΟ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ,ΚΑΙ 1 ΜΙΝΑ ΜΕΤΑ ΓΕΝΑΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΣΤΗΝ ΡΟΜΑΝΙΑ 267ΚΛ....ΚΑΙ ΓΕΝΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ!!!!!!!!!! ΕΓΟ ΠΟΥ ΙΜΟΥΝ 98 ,ΚΑΤΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΙΟ ΔΕΝ ΤΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ....ΘΑ ΣΙΜΠΕΡΕΣΜΑΤΑ ΔΙΚΑΣΑΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...