Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!


Recommended Posts

Nikulinaki........ κάνω μερικά πραγματάκια με το PC ανοιχτό!!!!! Κι επεμβαίνω........ κατάλαβες?????????????????

Τώρα όμως πρέπει να την κάνω σιγά-σιγά..........

Έχω σίδερο!!!!!!!!!

:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Φιλιά καλές μου!!!!!!!!!!!!

See you!!!!!!!!!!!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χμ................ ξέχασα προτού φύγω.............

Η........ "φίλη" μας........ δεν εμφανίστηκε καθόλου σήμερις...........

Στα posts της............ το παρατηρήσατε?????????????

Μάκια!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΠΙΠΙΤΣΑ ...ΤΟ ΣΙΔΕΡΟ ΑΦΤΟ ΓΙΑ ΒΡΑΔΑΚΙ ΜΕ ΔΡΟΣΙΑ....

Χμ.............. χμ................

Το βραδάκι δε γίνεται......................

Έχουμε............ άλλα πραγματάκια να κάνουμε...................

:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Με εννόησες φιλενάδα???????????????????????

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ραφαέλ έγραψε:

συνωνοματη χρυσα...16.06.09 διακοπη 22 εβδομαδων λογω δισχιδους ραχης...κοριτσι

φετος 30.06.10 22 εβδομαδων ενδομητριος θανατος...κοριτσι

Με συγχωρείς κουκλίτσα μου δεν είχα δεί το θεματάκι σου..

Λυπάμαι πολύ..

Ήρθες στο σωστό θεματάκι λοιπόν..ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααα πιπιτσα σε ενα ποστ ρωτουσες αν μια γιατρος στο αττικο ειναι καλη....ειναι η γιατρος μου ειναι υπερηχογραφιστρια εκει...δηλαδη εξ,συνεργατης κ ειναι στο γαια...εμενα μου φερθηκε τελεια...ηταν μαζι μου σε ολη την διαρκεια του τοκετου(τροπος του λεγειν αφου δεν ηταν ζωντανο).δεν εφυγε ουτε για κατουρημα...ειναι αψογη κ ελπιζω να βρει τι εγινε κ να με βοηθησει η βασω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ραφαέλ έγραψε:

χρυσα εχουμε ανοιξει με την κοστανς ενα που λεει τριτη κ τυχερη...τουλαχιστον να ελπιζω...γιατι θα τρελαθω στο τελος...

Σήμερα το είδα. Καλά κάνατε μακάρι η 3η σας να είναι και η τυχερή..!!Μέσα απο την καρδιά μου..

Μπορείς να έρχεσαι κ εδώ όμως να τα λέμε.. ;) Έχουμε καλό παρεάκι και πάνω-κάτω τα ίδια έχουμε περάσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεία σας κοριτσάκια μου...Ήρθα και εγώω!!

Μαράκι μου περαστικά σας βρε κορίτσι μου...εύχομαι γρήγορα να γίνει καλά η μανούλα σου, και συ μην αγχώνεσαι καθόλου, όλα καλά θα πάνε.. και συμφωνώ απόλυτα με τη Νίνα στα όσα είπε για τον αδερφό σου.

Όσο για το κοριτσάκι σου και το αγοράκι μου ευχαρίστως να συμπεθεριάσουμε!! μετά την Νίνα να έχω και εσένα συμπεθέρα!!Ξεκίνα εσύ να τρως λαχανικά και ψάρια και θα έρθει το κοριτσάκι σου πάλι!! :P:P

tesh μου να έρχεσαι πιο συχνά να σε βλέπουμε.. και άντε να έρθει ο καιρός να πας διακοπές και εύχομαι να περάσεις τέλεια!! :kiss::kiss:

pipitsa και γω ευχαρίστως να σε βοηθήσω με το φαγητό!!! στο φάγωμα :P:P αλήθεια τι καλό έφτιαξες? εγώ έχω ιμάμ απο τα χεράκια της μανούλας μου σήμερα..μιαμ μιαμ θα το τσακίσω αργότερα!!

Νίνα μου όχι δεν έκανα αποτρίχωση (θα σας πώ μετά) καλά κάνεις και περιμένεις για το τεστ... και που σκέφτεσαι έτσι... αν όχι αυτόν, τον άλλο μήνα,η τον επόμενο, κάποια στιγμή θα γίνει το θαυματάκι... :kiss::kiss:

Χρύσα μου σε καταλαβαίνω με τη δουλειά και εγώ όταν δούλευα έτσι έκανα διάβαζα και αν προλάβαινα έγραφα.. απο Σεπτέμβριο πάλι αυτό θα κάνω ...αλλάα τα απογεύματα θα είμαι σπιτάκι μου και θα μιλάμε άνετα..

ραφαέλ και βέβαια χωράς, το ρωτάς? :) καλή η ιδέα της Χρύσας για το όνομα.Δεν ήξερα την ιστορία σου...λυπάμαι για όσα πέρασες. Εύχομαι να γίνεις γρήγορα καλά και να είσαι δυνατή και αισιόδοξη και όλα θα πάνε καλά!!Και μην σκέφτεσαι ότι έκανες εσύ κάτι λάθος και πήγαν στραβά τα πράγματα..(έχει πολύ δίκιο η Νίνα σε όσα είπε) Όσο για άλλο μωράκι απο Οκτώβρη μαζί θα ξεκινήσουμε.. :)

Έβαλα και τη λίστα μας στην υπογραφή μου για να την έχουμε έτοιμη όποτε θέλουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΔΙΟΣΑ ΠΟΛΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΙ ΑΦΤΑ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕΣ ΣΤΗΝ ΛΙΣΤΑ

Ψηλά το κεφάλι κούκλες!!!!

Όλες θα γίνουμε μανούλες!!!!

ΟΡΕΕΑΑΑΑΑ...

Τέλειο Diosa μου!!!!

:dry: Μόνο να μας γράφεις συχνά μην σε χάσουμε.... και χάσουμε και την λίστα μας :blink:

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω κοριτσια ολες...

εγω δεν ξερω καν τι περασατε περα απο τις nikulina....αλλα να βλεπετε εμενα που ακομα προσπαθω κ ελπιζω να περνετε κ εσεις κουραγιο κ εγω μαζι με εσσας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ραφαέλ έγραψε:

σας ευχαριστω κοριτσια ολες...

εγω δεν ξερω καν τι περασατε περα απο τις nikulina....αλλα να βλεπετε εμενα που ακομα προσπαθω κ ελπιζω να περνετε κ εσεις κουραγιο κ εγω μαζι με εσσας...

Έκανα κ εγώ διακοπή στην 23η εβδομάδα λόγω σοβαρών προβλημάτων του μωρού τα οποία φάνηκαν στην Β επιπέδου!

Ήταν αγοράκι και όλες οι εξετάσεις βγήκαν καθαρές.

Ήταν ένα τυχαίο γεγονός.. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαίρομαι που σας άρεσε κοριτσάκια μου... :kiss:

Νίνα μου το

Ψηλά το κεφάλι κούκλες!!!!

Όλες θα γίνουμε μανούλες!!!!

το είχε γράψει η πιπίτσα και μου άρεσε και είπα να βάλω και αυτό (ευχαριστούμε πιπίτσα)

Χρύσα μου έψαχνα και εγώ λόγο να μπαίνω συχνά!!! τώρα τον βρήκα!!! :P:P:P

ραφαέλ μου σχεδόν όλες είχαμε μια παρόμοια εμπειρία.. Εγώ στις 3/05/10 έχασα τα δίδυμα αγοράκια μου στην 24 εβδομάδα (σύνδρομο μετάγγισης απο δίδυμο σε δίδυμο) μου τα πήραν με καισαρική και γιαυτό πρέπει να περιμένω μέχρι τον Οκτώβριο για 2η εγκυμνοσύνη :angry::angry: .. σιγά σιγά θα μάθεις και για τις υπόλοιπες κοπέλες και θα δείς ότι δεν είσαι η μόνη που πέρασε μια τόσο δύσκολη εμπειρία.. εγώ προσωπικά στα κορίτσια εδώ μέσα βρήκα την παρηγοριά που είχα ανάγκη και με θεωρώ πολύ τυχερή που τις βρήκα...

κοριτσάκια μουυυυυ :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΑΦΑΕΛ....ΕΓΟ ΠΙΡΑ ΠΟΛΙ ΔΙΝΑΜΙΑ ΑΠΟ ΘΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΚΑΙ ΙΧΑΝ ΠΕΡΑΣΙ ΘΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΚΑΝΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥΣ....ΘΑ ΕΡΤΙ ΚΑΙ ΣΕ ΜΑΣ Η ΣΤΙΓΜΙ..ΑΡΓΑ Η ΓΡΙΓΟΡΑ....ΟΣΕΣ ΙΜΑΣΤΕ ΕΔΟ ΠΡΟΧΟΡΙΣΑΜΕ ,ΠΙΓΑΜΕ ΕΝΑ ΒΙΜΑ ΠΡΟΣΤΑ...ΒΕΒΕΑ ΜΑΣ ΠΟΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΠΟΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΕΦΤΟΥΜΕ ΑΛΑ ΣΚΟΝΟΜΑΣΤΕ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΠΡΟΧΟΡΑΜΕ...ΚΑΙ ΣΑΦΟΣ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΔΙΝΑΜΙ ΑΠΟ ΕΣΑΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΣΙΜΠΕΤΕΡΑ..ΑΦΤΟ ΙΝΕ ΘΑ ΙΝΕ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΤΑ ΜΠΙΣ ΠΙΟ ΣΙΧΝΑ????????...ΕΜΙΣ ΤΟΡΑ ΓΙΝΑΜΕ ΣΩΙ....ΙΜΑΣΤΕ ΣΙΝΓΕΝΙΣ...ΙΜΑΣΤΕ ΙΚΟΓΕΝΙΑ...ΚΑΙ ΕΣΙ ΤΑ ΜΠΙΣ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΔΙΞΙΣ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ???????

ΚΑΙ ΕΓΟ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΣ ΤΗΝ ΚΟΡΙ ΜΟΥ....ΑΧ ΤΗ ΝΑ ΠΩ ...ΚΛΑΣΙΚΙ ΠΕΘΕΡΑ ΑΠΟΔΙΧΝΙΕΣΕ.....ΧΙΧΙΧΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΚΑΛΑ ΣΙΜΠΕΤΕΡΑ..ΑΦΤΟ ΙΝΕ ΘΑ ΙΝΕ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΤΑ ΜΠΙΣ ΠΙΟ ΣΙΧΝΑ????????...ΕΜΙΣ ΤΟΡΑ ΓΙΝΑΜΕ ΣΩΙ....ΙΜΑΣΤΕ ΣΙΝΓΕΝΙΣ...ΙΜΑΣΤΕ ΙΚΟΓΕΝΙΑ...ΚΑΙ ΕΣΙ ΤΑ ΜΠΙΣ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΔΙΞΙΣ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ???????

ΚΑΙ ΕΓΟ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΣ ΤΗΝ ΚΟΡΙ ΜΟΥ....ΑΧ ΤΗ ΝΑ ΠΩ ...ΚΛΑΣΙΚΙ ΠΕΘΕΡΑ ΑΠΟΔΙΧΝΙΕΣΕ.....ΧΙΧΙΧΙ..

Είδες Νίνα μου τι κακούργα πεθερά είμαι? :P:P:P Γιαυτό θέλω εγώ να κάνω αγόρι, γιατί το χω το ταλέντο για να γίνω θανάσιμη πεθερά!!!! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ΑΦΤΕΣ Η ΠΕΤΕΡΕΣ.... :dry::dry::dry::dry:

ΚΑΡΑΚΙ ΣΚΕΨΟΥ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!!ΕΓΟ ΠΡΟΛΑΒΑ ΕΔΟΣΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ....ΕΣΙ ΣΚΕΨΟΥ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!! :blink::blink::blink::blink:

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κ από εμένα!

Καταρχήν, Μαράκι περαστικά στη μανούλα σου! Εύχομαι όλα να πάνε καλά! Μην έχεις τύψεις, κορίτσι μου, όλοι είμαστε κοντά στους γονείς μας, έστω κ νοερά... Να είσαι σίγουρη πως το καταλαβαίνουν, το νιώθουν...

Pipitsazouzouna καλό κουράγιο με τις δουλειές! Εγώ τις μετέθεσα για αύριο... :huh: Έχει τόση ζέστη που δεν μπορώ να κάνω τίποτα!

Νίνα οι φωτό σου όπως πάντα είναι υπέροχες!

Χρύσα έγραψες κάτι που εύχομαι να μην το ξαναακούσει καμία μανούλα από εδώ κ πέρα: "τυχαίο γεγονός"!!! Δεν είναι η πιο ηλίθια ατάκα που λένε οι γιατροί? Ποτέ δεν πίστευα στην τύχη, τώρα πια έχω "μαλλώσει" μαζί της κανονικά! :angry::angry:

Diosa καλή η ιδέα σου να βάλεις τη λίστα στην υπογραφή σου. Τώρα είσαι... "υποχρεωμένη" να μπαίνεις συνέχεια! ;);)

Ραφαέλ καλώς ήρθες! Δεν ξέρω τι να πω σε μια μητέρα που χάνει το παιδί της, δεν έχω απαντήσεις ούτε για τον εαυτό μου. Το μόνο που εύχομαι είναι δύναμη, γιατί τα παιδάκια μας στον ουρανό δεν θέλουν να μας βλέπουν στεναχωρημένες, ε?

Εγώ κορίτσια γύρισα από τη σχολή (καλό Σεπτέμβριο τώρα...) κ λέω (από αύριο) να ασχοληθώ με το σπίτι κ τα μπαλκόνια (τα καϋμένα τα φυτά μου θέλουν επιγόντως να φύγουν μακριά μου... :huh: ). Το Σ/Κ ίσως ξαναπάμε για μπάνιο, αν κ δεν θέλω, γιατί θα έχω τους γονείς μου μαζί κ πώς θα φωνάξουμε με τον αντρούλη μου το καινούριο το μπεμπέ? Ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς το κοριτσάκι μας..άντε ξεκίνησαν και επίσημα οι διακοπές σου!! σου εύχομαι να έχεις ένα τέλειο καλοκαίρι Δημητρά μου με πολύ... :whistle::whistle: s.x... :blush: :blush: :blush: που θα βοηθήσει τον πελαργό να έρθει!! Όσο για το για το Σ/Κ με τους γονείς κάντε τους δώρο απο ένα ζευγάρι ωτοασπίδες!! ;);)

Είδες τι έπαθα τώρα? θα πρέπει να μπαίνω συνέχεια και καθόλου δεν θέλωωωωωωω :P:P:P:lol::lol:

Νίνα μου μη μας κάνεις χαλάστρα καλέ!!! :P θα είμαι καλύτερη πεθερά απο δω και πέρα!!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωτοασπίδες, λες, ε? ;) Αχ, είμαι μια γαϊδούρα που σκέφτεται μόνο τον εαυτό της... Σημασία έχει ότι ο μπαμπάς θα είναι καλά εκεί στην εξοχή χωρίς αναπνευστικά προβλήματα λόγω της υγρασίας εδώ στη Θεσ/νίκη... Κ η ψυχολογία του θ΄ανέβει... Θα δω τι θα κάνω, θέλω κ εγώ να κάνω μπανάκι κ διακοπούλες, άσε που το "προγραμματισμένο" s.x. (που λες κ εσύ ;) ) με χαλάει... Μάλλον θα πάμε για Αύγουστο εμείς τελικά... :dry::dry: Πολύ χαλαρά την είδαμε αυτόν τον μήνα! :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν είναι κακό να σκεφτόμαστε και τον εαυτό μας Δημητρά μου, αυτό δεν σημαίνει ότι δεν σκεφτόμαστε και τους άλλους..Μπορείς να συνδιάσεις και τα 2 να πάτε,να περάσει καλά ο μπαμπάς σου και να περάσετε καλά και εσείς! Όλα γίνονται...θέληση να υπάρχει και καλή διάθεση...και μην κάνετε προγραμματισμένο.. s.x. χαλαρώστε και απολαύστε το!!!

Να σας πω τώρα για το Laser πήγα σε 2 δερματολόγους σήμερα πάνω κάτω τα ίδια μου είπανε, λοιπόν μπικίνι (όλο) min 70ευρώ max 100ευρώ/επίσκεψη

το min και το max εξαρτάται απο το πόσες πολλές είναι οι τρίχες... και το πόσες επισκέψεις θα κάνεις απο το πόσο "δυνατή" είναι η τρίχα εμένα ασπούμε για το μπικίνι μου είπε 80 ευρώ/επίσκεψη και ότι σε 3 επισκέψεις θα έχω καθαρίσει..

μόνο γάμπα 120 με 150 ευρώ /επίσκεψη, όλο το πόδι 280- 300 ευρώ/επίσκεψη

μασχάλες 50-60ευρώ/επίσκεψη... οι επισκέψεις πρέπει να γίνονται με 1,5 μήνα διαφορά η μία απο την άλλη. μπικίνι και μασχάλες καθαρίζουν σε λιγότερες επισκέψεις απ'ότι τα πόδια. Για αρχή εγώ θα κάνω το μπικίνι... μόλις μου έρθει περίοδος και τελειώσει λέω να ξεκινήσω..

Επίσης σήμερα πήρα και τα αποτελέσματα απο τις αιματολογικές που έκανα χθές...

πριν την καισαρική στο νοσοκομείο που μου έπαιρναν αίμα κάθε μέρα, καμιά φορά και 2 φορές τη μέρα ο αιματοκρίτης μου είχε φτάσει στο 25 και αν έφτανε στα 24 θα μου έβαζαν αίμα τελικά δεν χρειάστηκε γιατί μετά που μου χορήγησαν σίδηρο ενδοφλέβια... ανέβηκε λίγο.

Ποτέ δεν είχα αιματοκρίτη κάτω απο 45, συνέχεια 46,47,48 (είμαι εθελοντής αιμοδότης και τον μετράω συχνά τον αιματοκρίτη )τέσπα σήμερα τα αποτελέσματα έλεγαν 45,50 (Φ.Τ 36-47) ο γιατρός χάζεψε μου λέει σίγουρα δικά σου είναι αυτά? Εσύ έχεις αίμα να δώσεις σε 7 άτομα!!! :)

οι άλλες τιμές είναι

Αιμοσφαιρίνη 15,1 (Φ.Τ 13-16)

Σίδηρος 79 (Φ.Τ 37-145)

Φερριτίνη 49 (Φ.Τ 13-150)

άρα όλα οκ έστρωσε ο οργανισμός... και μου είπε δεν ήταν λίγο αυτό που πέρασες ήταν μεγάλη ταλαιπωρία για τον οργανισμό και το πριν αλλά και η καισαρική η ίδια πολύ μεγάλο χειρουργείο...με αυτα τα δεδομένα συνήλθε πολύ γρήγορα άλλες γυναίκες κάνουν πολλούς μήνες για να ξαναγυρίσουν στα φυσιολογικά τους...

Αχ κορίτσια μου σήμερα τελείωσα με εξετάσεις και το άγχος έφυγε... Ουφ!! πάει και αυτό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...