Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!


Recommended Posts

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!

1.DIOSA

2.maraki 24

3.TESH

4.nikulina

5.Χρυσα82

6.andria

7.gioulaki

8.Maimoudaki

9.Lollipop

10.christinne

11.persia

12.stedim

13.rinio23

14.σαγαπω

15.PIPITSAZOUZOUNA

16.anastasia32

17.rose25

ΕΓΓΙΜΟΝΟΥΣΕΣ :woohoo: :woohoo: :woohoo:

1.mina2

kali epitixia se oles... :woohoo: :woohoo:

ΠΙΡΑ ΤΟ ΤΡΑΣΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΟ ΠΑΛΙ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΙΠΑ ΝΑ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΕΝΟ ΛΙΓΟ... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: ΙΧΕ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΦΑΝΙ....ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΛΙΨΕ..... :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑλημέρα κοριτσάκια μου γλυκά..Τι κάνετε? ΄

Εγώ καλά είμαι Νίνα μου...Πήγε η ξαδέρφη να γεννήσει και είμαι μες στη συγκίνηση από το πρωί!!!

niakoylinaki καλως ήρθες στην παρέα μας και λυπάμαι πολύ για την απώλεια σου.. Εμείς σε καταλαβαίνουμε απόλυτα γιατί το έχουμε περάσει..Μην το βάζεις κάτω, να είσαι δυνατή και για ότι θελήσεις είμαστε εδώ..Μην το ξεχνάς..

Νίνα μου καλά έκανες και απάντησες για μένα..Το ίδιο είναι αφού τα ίδια περάσαμε..

Δημητρούλα μου ελπίζω να είσαι καλά, ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ μην το ξεχνάς...

Οι άλλες τι κάνουν??

Φιλιά πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ...ΔΙΑΒΑΣΕΣ ΑΦΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ,ΑΦΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΙΠΕ ΕΜΕΝΑ Η ΓΙΑΤΡΙΝΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΡΑΒΙ???

ΑΠΟΡΟ ΟΜΟΣ ΓΙΑΤΗ ΝΑ ΕΧΟΥΝΕ ΑΛΕΣ ΓΝΟΜΕΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ???ΜΟΥ ΦΕΝΕΤΕ ΠΑΡΑΞΕΝΟ...ΔΙΛΙΔΙ Η ΔΙΚΙΑΜΟΥ ΜΟΥ ΙΠΕ ΜΕΧΡΙ 3 ΜΙΝΑ,Ο ΔΙΚΟΣΟΥ ΣΟΥ ΙΠΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ...ΣΕ ΠΙΟΝ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΠΙΣΤΟΣΙΝΙ?..ΑΧ ΔΕΝ ΞΕΡΟ

ΑΔΤΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΞΑΔΕΛΦΙ ΣΟΥ...ΚΑΙ ΚΑΛΟΣ ΝΑ ΔΕΧΤΙΤΕ ΤΟ ΜΟΡΟ...ΚΑΙ ΔΙΝΑΜΙ ΣΕ ΣΕΝΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικουλίνα μου το διάβασα..Και η αλήθεια είναι πως όσο το έψαξα όλου λένε να γίνεται η ραφή μερταξύ 3-4 μήνα, δηλαδή 14-16ης εβδομάδας περίπου. Ο δικός μου λέει πως πρέπει να είναι ώριμη η μήτρα και μετά γι'αυτό μου είπε να την κάνουμε 18η αλλά επέμενα γιατί όλα τα κορίτσια που έχω ακούσει την έχουν κάνει γύρω στη 14η εβδομάδα και έτσι όταν έρθει η ώρα θα την κάνω γύρω στην 16η.. Ρώτησε και τη δικιά σου να δούμε τι θα πει για το θέμα!!!

Και περιμένω τα νέα σου από τα αποτελέσματα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια,

Να ’μαι κ εγώ.. Νικουλίνα μου έχω αρκετή δουλίτσα πάλι σήμερα..Τώρα ηρέμισαν λίγο τα πράγματα και είπα να μπω να δώ τα νέα σας. Καλά αποτελέσματα να έχεις! :kiss:

Σήμερα δεν έχω διάθεση για τίποτα. :( Η ψυχολογία πεσμένη πολύ και βαριέμαι.. :unsure: Αφήστε που το μυαλό μου το έχω συνέχεια στο φαγητό!! :blink: Επειδή θα αργήσω πολύ σήμερα, πήρα σε ταπεράκι φαγητό μαζί μου στο γραφείο (τι να κάνω η καημένη?),έλα όμως που όλη την ώρα ο νους μου εκεί.. Και δεν περνάει και η ώρα....Με το ζόρυ κρατιέμαι να μην το φάω.. :blush:

Μαράκι μου όλα καλά να πάνε στην ξαδέρφη σου. Κουράγιο και σε σένα.. Κ εγώ αυτήν την στιγμή την σκέφτομαι πολύ.. Μάλλον δεν θα πάω όμως στο μαιευτήριο..Δεν νομίζω να το αντέξω..

Θα ξαναμπώ μετά κορίτσια..

:kiss:

(Ανοίξτε νέο θέμα και ρωτήστε τα κορίτσια που έχουν κάνει περίδεση να δούμε τί θα σας πουνε )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα ,καλημέρα και καλή δουλίτσα!! Αυτό με το φαγητό το παθαίνω και εγώ!! Χθες ο αντρούλης μου έτρωγε παγωτό και μου τρέχαν τα σάλια!! Αλλά καρατήθηκα και δεν έφαγα!

Γέννησε η ξαδέρφη μου και θα πάω σε λίγο να τη δω!!! :)

ΑΑΑ και έχεις δίκιο Χρύσα μου θα ανοίξω καινούριο θέμα να δω τι παίζει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλημέρα... Τι κάνετε σήμερα? εγώ πριν απο λίγο ξύπνησα... Ευχαριστήθηκα ύπνο!!!

stedim μου προσπάθησε να μην το σκέφτεσαι κούκλα μου... θα περάσει, απασχόλησε το μυαλό σου με κάτι άλλο... κουράγιο...

και αυτό που λες για τις 23-24 εβδομάδες που χάνονται τα μωράκια μου έκανε και έμενα εντύπωση γιατί όλες οι απώλειες που διάβασα σε αυτες περίπου έγιναν η σε αυτές τις εβδομάδες άρχισε να πηγαίνει κάτι στραβά και κατέληξαν σε απώλεια..και ρώτησα τον γιατρό μου ο οποίος μου είπε ότι ο οργανισμός μας μέχρι την 24 εβδομάδα αν κάτι πηγαίνει στραβά προσπαθεί να αποβάλει το 'πρόβλημα' απο μόνο του για να προστατέψει την μητέρα...όπως και στις εβδομάδες μέχρι την 12η που αν κάτι δεν είναι όπως θα έπρεπε γίνεται αυτόματη αποβολή (πολλές εγκυμοσύνες τερματίζονται μέχρι την περίοδο της γυναίκας και η γυναίκα ούτε καν καταλαβαίνει ότι ήταν έγκυος...) και κάτι ακόμα που μου κάνει εντύπωση είναι ότι όλες οι κοπέλες που χάσαμε τα μωρά μας σε αυτές τις εβδομάδες είχαμε αίμα στις αρχές (έτσι δεν είναι η κάνω λάθος?) γιατί θυμάμαι να συζητάμε εδώ για utrogestan που έπερνα και εγώ στην 7-8η εβδομάδα γιατί είχα αίμα και ήμουν 1 μήνα ξάπλα... και δεν μπορώ να μην σκέφτομαι ότι μήπως απο τότε ακόμα ο οργανισμός μου προσπάθησε να αποβάλει το 'πρόβλημα' για να προστατέψει την μητέρα απο μεγαλύτερο κίνδυνο πιο μετά... δεν ξέρω... εσείς τι λέτε?

Νίνα σου εύχομαι καλά αποτελέσματα και καλή επιτυχία στον γιατρό και καλά έκανες που ξαναέβαλες τη λίστα γιατί μου αρέσει να τη βλέπω :P και να σκέφτομαι ότι ανήκω σε μια λίστα με τόσο δυνατές γυναίκες που τίποτα δεν θα τις πτοήσει στην προσπάθεια τους να γίνουν μανούλες!!

Μαράκι μου και εσύ κοπέλα μου να προσπαθείς να σκέφτεσαι θετικά και...κουράγιο... επίσης να πάνε όλα καλά για την ξαδέρφη σου...με ένα πόνο... να κρατήσει το ζουζουνάκι της αγκαλιά χωρίς να ταλαιπωρηθεί.

Χρύσα μου καλημέρα και σεσένα και υπομονή με τη δουλειά και το φαγητό!!! :) προσποιήσου ότι είσαι χορτάτη χεχ και πιές νεράκι για να σε ξεγελάσει... το νερό βοηθάει και τον μεταβολισμό και χάνουμε πιο εύκολα κιλά... και πολύ σωστή η πρόταση σου στα κορίτσια να ανοίξουν ποστ για την περίδεση, συμφωνώ..

Όσο για τη περίδεση τώρα, να πω και εγώ την γνώμη μου χωρίς να γνωρίζω σχετικά με το θέμα... απλά μου φαίνεται πιο λογικό να γίνεται σε μικρότερη εβδομάδα με την λογική ότι η μήτρα δεν έχει μεγαλώσει όπως και το μωρό δεν είναι πολύ μεγάλο και δεν πιέζει πολύ τον τράχηλο και έτσι πιστεύω ότι θα είναι και πιο εύκολο... δεν ξέρω μου φάνηκε λογικό και είπα να σας το πω...

Βερόνικα μου και εσύ να έρχεσαι να τα λέμε όσο πιο συχνά μπορείς κοριτσάκι μου... πίστεψε με θα σε βοηθήσει πάρα πολύ!!

Φιλάκια σε όλες

Να έχετε όλες μια όμορφη μέρα...

Εγώ εδώ θα είμαι απλά αν αργω να απαντήσω να ξέρετε φταίει η σύνδεση μου που είναι παααρα πολυ αργή!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA κι εγω τα ιδια...αιμορραγίες,πολλά utrogestan,μονιμως ξαπλα, νοσηλευόμουν συνεχως και τα γεννησα στην αρχη της 25ης εβδομάδας. Λες να φταίει αυτό στην εξελιξη? Δεν ξερω...παντως γνωρίζω πολλές κοπέλες που ειχαν τα ιδια ακριβώς και εκαναν υγιέστατα μωρακια.

Ειναι θεμα τυχης?Φύσης? Θεού? Δεν νομιζω να μαθουμε ποτέ. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω βρε κοπέλα μου πιστεύω ότι κάποιος λόγος υπήρχε για να γίνει ότι έγινε που δεν θα τον μάθουμε ποτέ...ίσως και να τον μάθουμε... αλλά και πάλι δεν θα αλλάξει τίποτα...πάντως πιστεύω ότι είχε σχέση η αιμορραγία στην εξέλιξη, μου φαίνεται λογικό να προσπάθησε ο οργανισμός μου να τα αποβάλλει για να μην συμβεί αυτό που συνέβη..

Εγώ είχα αίμα στην 7η εβδομ. για 20 λεπτά και έμεινα 1 βράδυ στο νοσοκομείο 31/12 βγήκα απο το νοσοκομείο και έπαιρνα utrogestan μέχρι την 12η εβδομάδα αλλά αίμα δεν ξαναείχα και ούτε ξαναμπήκα νοσοκομείο μέχρι την 23 εβδομάδα που έγινε ότι έγινε... και σε όλη την διάρκεια όλα πήγαιναν μια χαρά... και να φανταστείς ούτε ναυτίες είχα ούτε ζαλάδες, τίποτα...

Δεν ξέρω... έχω πάψει να το σκέφτομαι...και να ψάχνω το γιατί... ήταν να γίνει. Απλά λέω μακάρι να γινόταν το κακό στην 7η εβδομάδα που είχα αίμα.. να τελείωνε εκεί... να μην είχα μάθει ότι είναι δίδυμα (που ήθελα μια ζωή να κάνω δίδυμα λόγω της θείας μου που έχει δίδυμα και τα λατρεύω) ούτε οτι ήταν αγοράκια που πάντα αγόρι ονειρευόμουν να κάνω...είχα χαρεί τόσο πολύ και μετά πόνεσα ακόμα πιο πολύ... τουλάχιστον αν είχαν χαθεί στη 7η εβδομάδα τώρα ίσως να ήμουν έγκυος ξανά... να μην μου είχαν κάνει καισαρική και να μην χρειαζόταν να περιμένω τόοοσους μηνες για να ξανανιώσω το θαύμα...

Και αν ξαναμείνω έγκυος πάλι θα ήθελα να έχω δίδυμα αγοράκια... προσεύχομαι γιαυτό συνέχεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλα ερωτηματα κοριτσια θα μας μεινουν αναπαντητα!Λεμε δεν μενουμε εγκυες...αγχωνομαστε.Μετα μενουμε..αγχωνομαστε.Το χανουμε....αγχωνομαστε....ποτε δηλαδη θα εχουμε μια ηρεμη περιοδο στη ζωη μας?Μηπως αναρωτιεμαι κι εγω επειδη ειχα χαμηλη χοριακη εξ αρχης αν επερνα utrogestan δεν θα παθαινα βιοχημικη και θα βοηθουσε?Γιατι δηλαδη επρεπε να δω αιμα για να μου δωσει?Και τι αιμα δηλαδη.....σχεδον τιποτα δεν ηταν αχνο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου δεν ξέρω... ίσως κάθε εμπόδιο για καλό ίσως καλύτερα που έγινε τώρα παρά σε μεγαλύτερη εβδομάδα ίσως θα είχε πρόβλημα αργότερα... τότε θα ήταν πιο άσχημα...

Όσο για την ήρεμη περίοδο της ζωής μας άσε μην το ψάχνεις καλύτερα :) γιατί αν με το καλό μείνουμε έγκυες και με το καλό τα γεννήσουμε τότε είναι που δεν θα ηρεμήσουμε ποτέ μέχρι που να πεθάνουμε!! Γιατί μια μάνα δεν σταματάει να αγχώνεται για το παιδί της όσο και αν αυτό μεγαλώσει!!

Γι'αυτό χαλάρωσε και απόλαυσε το τώρα που μπορείς γιατί μετά....ΔΕΝ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΡΙΣΑ...Η ΕΞΕΤΑΣΙΣ ΒΓΙΚΑΝΕ ΚΑΛΕΣ..ΣΕ ΦΙΖΙΟΛΟΓΙΚΑ ΟΡΙΑ...ΜΙΛΙΣΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΓΙΑΤΡΙΝΑ ΤΗΛΕΦΟΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΙΠΕ ΟΛΑ ΟΚ...ΤΗΝ ΡΟΤΙΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΟΜΑΛΙΑ ΣΤΟ ΠΕΡΙΟΔΟ.ΚΑΙ ΜΟΥ ΙΠΕ ΜΑΛΟΝ ΑΠΟ ΚΟΥΡΑΣΙ ΚΑΙ ΖΕΣΤΙ...ΤΗ ΝΑ ΠΩ?ΔΕΝ ΞΕΡΟ....ΑΑΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΙΠΕ ΠΟΣ ΑΝ ΚΑΙ ΤΟΡΑ ΘΑ ΜΟΥΕΡΤΙ ΠΕΡΙΟΔΟ ΣΤΑ 22 ΜΕΡΕΣ ΜΑΛΟΝ ΕΤΣΙ ΘΑ ΜΕΝΙ.....:( ΘΑ ΕΧΟ 14 ΠΕΡΙΟΔΟΥΣ ΘΟ ΧΡΟΝΟΥ:(:(

ΚΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΓΙΝΕ!!!!ΠΟΝΑΜΕ ΑΛΑ ΠΑΜΕ ΠΡΟΣΤΑ Η ΚΑΛΙΤΕΡΑ ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΙ!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ....

ΜΑΡΑΚΙ ΑΝΙΞΕ ΕΣΙ ΤΟ ΘΕΜΑ...ΕΠΙΔΙ ΕΣΙ ΓΡΑΦΙ ΚΑΛΑ ΕΛΙΝΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΤΗ ΡΟΤΑΣ..ΕΝΟ ΕΓΟ ΑΝ ΓΡΑΦΟ ΠΙΟΣ ΞΕΡΟΥΝ ΤΗ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΡΙΣΑ...Η ΕΞΕΤΑΣΙΣ ΒΓΙΚΑΝΕ ΚΑΛΕΣ..ΣΕ ΦΙΖΙΟΛΟΓΙΚΑ ΟΡΙΑ...ΜΙΛΙΣΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΓΙΑΤΡΙΝΑ ΤΗΛΕΦΟΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΙΠΕ ΟΛΑ ΟΚ...ΤΗΝ ΡΟΤΙΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΟΜΑΛΙΑ ΣΤΟ ΠΕΡΙΟΔΟ.ΚΑΙ ΜΟΥ ΙΠΕ ΜΑΛΟΝ ΑΠΟ ΚΟΥΡΑΣΙ ΚΑΙ ΖΕΣΤΙ...ΤΗ ΝΑ ΠΩ?ΔΕΝ ΞΕΡΟ....ΑΑΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΙΠΕ ΠΟΣ ΑΝ ΚΑΙ ΤΟΡΑ ΘΑ ΜΟΥΕΡΤΙ ΠΕΡΙΟΔΟ ΣΤΑ 22 ΜΕΡΕΣ ΜΑΛΟΝ ΕΤΣΙ ΘΑ ΜΕΝΙ.....:( ΘΑ ΕΧΟ 14 ΠΕΡΙΟΔΟΥΣ ΘΟ ΧΡΟΝΟΥ:(:(

ΚΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΓΙΝΕ!!!!ΠΟΝΑΜΕ ΑΛΑ ΠΑΜΕ ΠΡΟΣΤΑ Η ΚΑΛΙΤΕΡΑ ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΙ!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ....

ΜΑΡΑΚΙ ΑΝΙΞΕ ΕΣΙ ΤΟ ΘΕΜΑ...ΕΠΙΔΙ ΕΣΙ ΓΡΑΦΙ ΚΑΛΑ ΕΛΙΝΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΤΗ ΡΟΤΑΣ..ΕΝΟ ΕΓΟ ΑΝ ΓΡΑΦΟ ΠΙΟΣ ΞΕΡΟΥΝ ΤΗ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ.....

Νίνα μου μπράβο για τα καλά σου αποτελέσματα...Πολύ χάρηκα!! όσο για την περιόδο μη σκάς!! σκέψου το απο την θετική πλευρά αν έχεις κάθε 22 μέρες περίοδο θα έχεις πιο σύχνα και αυγουλάκια για να πιάσεις μωράκι!!! Όχι σαν εμένα που θα πρέπει να περιμένω 35 μέρες κάθε φορά!! :angry::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΚΑΛΟ ΙΝΕ ΠΟΣ ΕΧΟ ΜΟΝΟ 3 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΟΔΟ...ΓΛΙΤΟΝΟ ΕΦΚΟΛΑ.....ΚΑΙ ΤΟΡΑ ΠΟΥ ΜΙΛΟΥΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ ΑΦΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΙΠΕ ΓΙΑΤΡΙΝΑ ΜΟΥ..ΓΕΛΟΥΣΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΜΙΠΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΤΙ ΚΑΤΟΛΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΣ...ΠΟΥ ΞΕΡΟ ΜΠΟΡΙ ΝΑ ΙΜΕ ΤΙΧΕΡΙΙΙΙΙΙ...ΜΑΚΑΡΙ....ΑΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΡΕΛΑΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΤΙ ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΟ ΘΑ ΙΝΕ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΤΟ ΚΑΛΟ ΙΝΕ ΠΟΣ ΕΧΟ ΜΟΝΟ 3 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΟΔΟ...ΓΛΙΤΟΝΟ ΕΦΚΟΛΑ.....ΚΑΙ ΤΟΡΑ ΠΟΥ ΜΙΛΟΥΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ ΑΦΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΙΠΕ ΓΙΑΤΡΙΝΑ ΜΟΥ..ΓΕΛΟΥΣΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΜΙΠΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΤΙ ΚΑΤΟΛΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΣ...ΠΟΥ ΞΕΡΟ ΜΠΟΡΙ ΝΑ ΙΜΕ ΤΙΧΕΡΙΙΙΙΙΙ...ΜΑΚΑΡΙ....ΑΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΡΕΛΑΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΤΙ ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΟ ΘΑ ΙΝΕ....

Ε αμα είναι έτσι τότε μακάρι να μην έρθει Νίνα μου...και μακάρι να περάσεις και εσύ στην από κάτω λίστα!!! :P :silly:

Αχ πότε θα περάσει ο καιρός να αρχίσω και εγώ τις προσπάθειες!! Ανυπομονώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΡΙΣΑ...Η ΕΞΕΤΑΣΙΣ ΒΓΙΚΑΝΕ ΚΑΛΕΣ..ΣΕ ΦΙΖΙΟΛΟΓΙΚΑ ΟΡΙΑ...ΜΙΛΙΣΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΓΙΑΤΡΙΝΑ ΤΗΛΕΦΟΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΙΠΕ ΟΛΑ ΟΚ...ΤΗΝ ΡΟΤΙΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΟΜΑΛΙΑ ΣΤΟ ΠΕΡΙΟΔΟ.ΚΑΙ ΜΟΥ ΙΠΕ ΜΑΛΟΝ ΑΠΟ ΚΟΥΡΑΣΙ ΚΑΙ ΖΕΣΤΙ...ΤΗ ΝΑ ΠΩ?ΔΕΝ ΞΕΡΟ....ΑΑΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΙΠΕ ΠΟΣ ΑΝ ΚΑΙ ΤΟΡΑ ΘΑ ΜΟΥΕΡΤΙ ΠΕΡΙΟΔΟ ΣΤΑ 22 ΜΕΡΕΣ ΜΑΛΟΝ ΕΤΣΙ ΘΑ ΜΕΝΙ.....:( ΘΑ ΕΧΟ 14 ΠΕΡΙΟΔΟΥΣ ΘΟ ΧΡΟΝΟΥ:(:(

ΚΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΓΙΝΕ!!!!ΠΟΝΑΜΕ ΑΛΑ ΠΑΜΕ ΠΡΟΣΤΑ Η ΚΑΛΙΤΕΡΑ ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΙ!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ....

ΜΑΡΑΚΙ ΑΝΙΞΕ ΕΣΙ ΤΟ ΘΕΜΑ...ΕΠΙΔΙ ΕΣΙ ΓΡΑΦΙ ΚΑΛΑ ΕΛΙΝΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΤΗ ΡΟΤΑΣ..ΕΝΟ ΕΓΟ ΑΝ ΓΡΑΦΟ ΠΙΟΣ ΞΕΡΟΥΝ ΤΗ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ.....

Μπράβο Νίνα μου..Όλα καλά λοιπόν.Μακάρι να μην σου έρθει η περίοδος ;);)

Κ εγώ περιμένω Δευτέρα Τρίτη να δώ πότε θα μου έρθει πάλι.Εμένα πάντως μάλλον μεγάλωσε ο κύκλος.Απο 38 ημέρες που ήταν τώρα πήγε 44.Άντε να δώ κ αυτην την φορά πότε θα έρθει να ξέρω.Εγώ μαλλον αν συνεχίσει έτσι 9-10 κύκλους τον χρόνο θα έχω :woohoo:

Νίνα όσο για το θέμα το έχει ήδη ανοίξει η Μαρία..

:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

Αναστασία μου δεν ξέρω... ίσως κάθε εμπόδιο για καλό ίσως καλύτερα που έγινε τώρα παρά σε μεγαλύτερη εβδομάδα ίσως θα είχε πρόβλημα αργότερα... τότε θα ήταν πιο άσχημα...

Όσο για την ήρεμη περίοδο της ζωής μας άσε μην το ψάχνεις καλύτερα :) γιατί αν με το καλό μείνουμε έγκυες και με το καλό τα γεννήσουμε τότε είναι που δεν θα ηρεμήσουμε ποτέ μέχρι που να πεθάνουμε!! Γιατί μια μάνα δεν σταματάει να αγχώνεται για το παιδί της όσο και αν αυτό μεγαλώσει!!

Γι'αυτό χαλάρωσε και απόλαυσε το τώρα που μπορείς γιατί μετά....ΔΕΝ!!!

DIOSA μου,αυτό το κάθε εμπόδιο σε καλό το ακούω συνέχεια....σίγουρα ολά για κάποιο σκοπό γίνονται.Καλά δεν το συζητάω...αν ήταν σε μεγαλυτερη εβδομαδα και το ειχαμε δει ή ακουσει θα μου γυρνουσε ασχημα η βιδα.Αν και ο Θεος σου δινει λενε μεχρι εκει που αντεχεις....

Χθες το βραδυ είδα στον υπνο μου πως πηγα στο γιατρό και ημουν εγκυος παρολο που ειχα βιοχημικη, πως το σπορακι μου κρατησε και δεν εφυγε.... :unsure: αχ τι θα κανουμε με αυτο το χαλι μας!! :dry::(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia32 έγραψε:

DIOSA έγραψε:

DIOSA μου,αυτό το κάθε εμπόδιο σε καλό το ακούω συνέχεια....σίγουρα ολά για κάποιο σκοπό γίνονται.Καλά δεν το συζητάω...αν ήταν σε μεγαλυτερη εβδομαδα και το ειχαμε δει ή ακουσει θα μου γυρνουσε ασχημα η βιδα.Αν και ο Θεος σου δινει λενε μεχρι εκει που αντεχεις....

Χθες το βραδυ είδα στον υπνο μου πως πηγα στο γιατρό και ημουν εγκυος παρολο που ειχα βιοχημικη, πως το σπορακι μου κρατησε και δεν εφυγε.... :unsure: αχ τι θα κανουμε με αυτο το χαλι μας!! :dry::([/quote:2gig99ji]

Εγώ περιέργως δεν είδα κανένα όνειρο ακόμα , ενω είμαι των ονείρων γενικώς... πέρσυ που πέθανε ο παππούς μου τον έβλεπα κάθε βράδυ στον ύπνο μου.. και μέχρι και τώρα που και που τον βλέπω...μάλλον το υποσυνείδητο μου το εμποδίζει γιατί θα θα με χαλάσει να δω κάτι στο όνειρο μου...

Όσο για το χάλι μας έχω να δηλώσω ότι δεν έχει τίποτα το χάλι μας με όσα περάσαμε μια χαρά είμαστε και θα γίνουμε και ακόμα καλύτερα... Δεν θα μας πάρει απο κάτω... έτσι δεν είπαμε? είμαστε δυνατές εμείς!! :);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κορίτσια..τι κάνετε? Εγώ γύρισα από την ξαδέρφη μου...Γέννησε ένα κουκλί 4 κιλά και 53 εκατ.!!!!!!Απίστευτος και πανέμορφος! Ξετρελλάθηκα που τον είδα... :woohoo:

Δεν σας κρύβω πως με έπιασε η λαχτάρα και το παράπονο να είχα και εγώ το κοριτσάκι μου...

Αλλά θα συμφωνήσω μαζί σας...Κάποιο λόγο είχε ο Θεός που τα πήρε μαζί τους.Θετική σκέψη...

Νίνα μου χαίρομαι πάρα πολύ που πήγαν όλα καλά με τις εξετάσεις σου.Κι εύχομαι να μας πεις σύντομα τα ευχάριστα!!

Αναστασία μου κι εγώ είχα αποκόλληση στις αρχές και λίγο αίμα..Όταν απέβαλα στην 22η εβδ. έλεγα και ξαναέλεγα χίλιες φορές να απέβαλλα τότε παρά τώρα..Γιατί στην 22η το ένιωθα το κοριτσάκι μου που κλωτσούσε, είδα το προσωπάκι της..είχα ξετρελλαθεί από τη χαρά μου...

Θα τα καταφέρουμε όμως γιατί είμαστε δυνατές και έχουμε θέληση.... :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia32 έγραψε:

Αναστασία μου δεν ξέρω... ίσως κάθε εμπόδιο για καλό ίσως

Χθες το βραδυ είδα στον υπνο μου πως πηγα στο γιατρό και ημουν εγκυος παρολο που ειχα βιοχημικη, πως το σπορακι μου κρατησε και δεν εφυγε.... :unsure: αχ τι θα κανουμε με αυτο το χαλι μας!! :dry::(

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΟ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΒΟΛΙ ΔΕΝ ΙΧΑ ΟΝΙΡΑ ΜΕ ΘΟ ΜΟΡΟ....ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΒΡΑΔΙΑ ΟΝΙΡΕΣΤΙΚΑ ΠΟΣ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΖΙΤΟΥΣΕ ΕΝΑ ΑΦΤΟΚΙΝΙΤΑΚΙ...ΞΙΠΝΙΣΑ ΣΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΠΟΣ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΠΑΡΟ ΕΝΑ ΠΕΧΝΙΔΑΚΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ,ΠΟΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙΜΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΖΙΤΑΙ........

ΕΠΙΣΙΣ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΝΑ ΧΑΣΟ ΟΝΙΡΕΦΤΙΚΑ ΠΟΣ ΕΧΙ ΕΡΤΙ Η ΟΡΑ ΤΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ ΚΑΙ ΙΧΑ ΣΙΣΠΑΣΙΣ ΚΑΙ ΚΙΤΟΥΣΑ ΣΙΝΕΧΙΑ ΣΤΟ ΟΡΟΛΟΙ ΝΑ ΔΩ ΣΕ ΠΟΣΑ ΛΕΠΤΑ ΕΧΟ ΣΙΣΠΑΣΙΣ....ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΕΤΣΙ.....Η ΑΤΙΜΙ{ΕΓΟ}ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΟΝΙΡΕΦΤΟ ΠΟΣ ΚΕΡΔΙΖΑ 100000Ε ΣΤΟ ΛΟΤΟ...ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΕΒΓΕΝΕ ΑΛΙΘΙΝΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κορίτσια τί πάθαμε σήμερα??Πολύ μελαγχολία έχει πέσει.

Όνειρα εγώ στις αρχές έβλεπα συνέχεια,είχαν να κάνουν με την εγκυμοσύνη με μωρά αλλά ποτέ δεν "είδα" το δικό μου.Αντιθέτως ο άντρας μου για πολύ καιρό έκλαιγε στον ύπνο του και έβλεπε το μωρό :(:( Το είχε δεί στην Β επιπέδου,είχε δεί την φατσούλα του και του έχει μείνει αυτή η εικόνα!Εγώ δεν το είχα δεί.Δεν ήθελα να κοιτάω :(:(

Εγώ είχα το άλλο,για κανένα μήνα και παραπάνω ένιωθα κλωτσιές..Ξυπνούσα γιατί νόμιζα ότι ήταν ένας εφιάλτης όλα και ότι το μωράκι μου ζεί..Με έπιανε συχνά ο άντρας μου να πιάνω την κοιλιά μου και να την πιέζω μπας και το νιώσω..Ευτυχώς το ξεπέρασα γρήγορα..

Όλα καλά να μας πάνε βρε κορίτσια μου.Πάντως δύσκολες αυτές οι μέρες..κ όσο πλησιάζει και η κυριακή που ήταν η ΠΗΤ μου γίνονται δυσκολότερες.. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Νίνα μου για τα αποτελέσματα των ορμονικών εξετάσεών σου, είναι πολύ σημαντικό που είναι καλά! Εύχομαι το παιδάκι σου να σου στείλει σύντομα το αδερφάκι του! Σε όλες μας, δηλαδή... Δεν μπορούν δηλαδή να συνεργαστούν τα μωράκια μας εκεί πάνω κ να μας στείλουν τα αδερφάκια τους? Ε? :dry:

Έχεις δίκιο (κ πάλι) Diosa, είμαστε μια χαρά κ θα γίνουμε ακόμα καλύτερα!!!

Εγώ περιμένω περίοδο στις 3 ή 4 ή 5 ή 6 ή δεν ξέρω κ εγώ του Ιουλίου(ποιά, εγώ, που είχα ακριβώς κάθε 28 μέρες-ρολόι) κ κρατάει 5-6 μέρες. :angry::angry: Μετά... βουρ!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...