Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΤΟΥ '10 No2


Recommended Posts

Eλα ντε απλα ελεγα επειδη τον αρεσει καλυτερα αλλα πρεπει να σηνηθισει στα φρεσκα φρουτα και οχι στα ετοιμα..σημερα θα του δωσω μονο μπανανα να δω τι δεν του αρεσει τελικα..που να φανταστεις δεν εχοθμε προχωρησει και πολυ,μπανανα,μηλο,και αχλαδι ειμαστε γιατι εχουμε και τις αλλεργιες και εχουμε μεινει στασιμοι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 982
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα μαμα εva,τι κανεις?Παντως και εγω κουφαθηκα για το αγγουρι,πρωτη φορα το ακουω και εγω..μα και σε τι βοηθαει το αγγουρι?Δεν μπορω να καταλαβω..Κοιμαται και ο Θανουλης μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!Τι κανετε?Δε μπορω να καταλαβω τι στο καλο θα κανω με το σπιτι οταν γυρισω στη δουλεια?????Συνεργειο καθαρισμου θελει :P:P:P:P:P

Σοφουλα ειναι καλα τωρα ο Βilly μας?Τελικα πηρα την βιολογικη της frezydermhttp://www.vita4you.gr/index.p ... 2〈=el(οπως και το ρυζαλευρο δλδ)αλλα θα της το δινω μονο οταν ειμαστε εξω...γιατι αν μπειτε καθολου fcb θα δειτε ποσο της αρεσει η γλυκοπατατα-μηλο!:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:Θα ξεκινησω να κανω και αυτο με το αστρακι απο Δευτερα!Σε ρωτησα αν τα περνας απο το μιξερ επειδη το αστρακι ειναι πολυ μικρουλι και ισως λιωνει με το πηρουνι.

Αθηνα πως μεγαλωσε ετσι το κοριτσι!!!Φτου φτου!!!Βαλε και καιμια φωτο απο τις διακοπες!!

mama eva εχω ακουσει διαφορα απο πιο μεγαλες μαμαδες...ξερεις δωσε στο παιδι μελι...αυγο...το ενα το αλλο...ελα μωρε εσεις τι παθατε...αλλα αυτο πρωτη φορα το ακουω!!!Τι να πεις....ποιος ξερει... :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

..............και κατι αλλο βρε κοριτσια...απο μαλλακι πως ειναι τα μωρα σας??Εμενα αν και εχει παρει το δικο μου μαλλι μαυρο ισιο και πααααααααααρα πολυ....δε λεει να μακρυνει με τιποτα!!!!!Ποτε θα βαλουμε κοκκαλακια οεο??????(Αθηνα εσυ μην απαντησεις...τα ειδα...θελω και εγωωωωωωωωωωωωωωωωω)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και απο εμας :)

ειπε κανεις την λεξη μαλλια ? :blink:

Εμεις χνουδι εχουμε σαν το κοτοπουλο δεν βλεπετε και την φωτο ? Ασ'τα να πανε , βλεπω και γω κοριτσακια με κοτσιδακια , τσιμπιδια κτλ και θελω και γωωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!

Σοφακι ουτε εμεις εχουμε μαλλακι!! αλλα ειναι αντρας μωρε το αγορι μου,λοκατζης!!!! χαχαχαχα

ναι ειναι μια χαρα τωρα,ευτυχως!

κοιτα εαν θελεις δοκιμασε το το αστρακι να το δωσεις ελαφρα πατημενο να συνηθησει κ τα κομματακια,εγω ετσι του δινω κ τον τραχανα το περναω ελαχιστα στο μπλεντερ κ δεν το κανω εντελως κρεμα.

καλα εκανες κ πηρες αυτην την κρεμουλα! εγω ψαχνω ολα τα Γιαννενα κ δεν μπορω να βρω πουθενα ουτε κιτρινη κολοκυθα ουτε γλυκοπατατα...εχω νευριασει παρα πολυ,ειδικα η γλυκοπατατα ειναι πολυ καλη τροφη!

Αθηνα μου για το πορτοκαλι εγω ξερω οτι δινεται αραιωμενο κ η αναλογια ειναι αυτη 1 προς 5 τωρα εαν εσενα σου επιτρεπει ο παιδιατρος σας δοκιμασε να το δωσεις κανονικα αλλα ειναι βαρυ πιστευω ρε συ κ ειναι κ οξινο,μην παθει καμια καουρα ετσι το νινακι??

καλημερες!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!! ΣΗΜΕΡΑ ΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΑΧΥΔΡΟΜΩ ΚΑΙ ΜΟΙΡΑΖΩ ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΙΣ. ΕΦΤΑΣΕ Η ΩΡΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΑΣ :woohoo: :woohoo:

ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΠΕΡΙ ΓΚΟΥΡΜΕ :laugh: :laugh: ΣΟΒΑΡΑ ΤΩΡΑ Η ΜΑΓΕΙΡΙΚΗ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ! ΘΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΦΑΓΗΤΟ ΙΣΑ ΙΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ ( ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΑΠΛΟ, ΟΧΙ ΠΑΣΤΙΤΣΙΟ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ) ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΤΡΑΠΕΖΙ ΘΑ ΜΕΓΕΙΡΕΨΩ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΑ ΝΑ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΜΕΤΩΠΟ :laugh: :laugh: :laugh:

ΣΟΦΟΥΛΑ ΑΥΤΗ Η ΦΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΤΟΥ ΠΑΠΠΟΥ. ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΜΙΑ ΚΟΥΝΙΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΙΧΑΜΕ ΚΡΕΜΑΣΕΙ ΣΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΑΥΛΗΣ. ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ ΣΑΣ ΛΕΩ!!!! ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΑΝΟΙΓΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΗ ΒΓΑΖΑΜΕ ΕΞΩ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ :cheer::cheer: ΑΠΟ ΜΑΛΑΚΙ ΠΑΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ. ΑΛΛΩΣΤΕ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΥ ΜΑΛΛΙ. ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΣ ΠΕΥΤΟΥΝ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΦΟΡΑΜΕ 2-3 ΨΙΡΑΚΙΑ.

ΣΗΜΕΡΑ ΣΕ ΣΟΥΠΑ ΤΗΣ ΕΒΑΛΑ ΜΑΪΝΤΑΝΟ ΚΑΙ ΣΕΛΙΝΟ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΓΕΥΣΤΙΚΟΤΑΤΗ! ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΤΟ! ΠΟΣΟ ΛΑΔΙ ΒΑΖΕΤΕ; ΕΜΕΝΑ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ 1 ΚΟΥΤΑΛΙΑ ΤΗΣ ΣΟΥΠΑΣ.

ΑΠΟ ΚΑΚΑΚΙΑ ΠΩΣ ΠΑΤΕ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΦΑΪ; ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ 3 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΛΕΡΩΝΕΙ 4 ΠΑΜΠΕΡ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΦΟΥΛΑ-ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ, ΚΑΛΗ Η ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΣΟΥ! ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΓΙ ΑΤΟ ΣΤΟΜΑΧΑΚΙ. ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΤΗ ΔΙΝΩ ΣΚΕΤΗ. Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΟΣΟ ΗΜΑΣΤΑΝ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΤΗΡΙ ΝΑ ΤΟ ΠΙΕΙ, ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΦΥΣΙΚΑ ΤΙΠΟΤΑ. ΤΟ ΑΠΕΔΙΔΑ ΣΤΟΝ ΕΚΝΕΥΡΙΣΜΟ ΤΗΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΠΙΕΣΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΦΡΟΥΤΟ. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΘΑ ΚΑΝΩ.

ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΣΤΡΑΚΙ; ΣΑ ΖΥΜΑΡΙΚΟ; ΤΟ ΒΑΖΕΤΕ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΣΟΥΠΑ; ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΒΑΖΩ ΛΙΓΟ ΡΙΖΑΚΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΧΥΝΤΙΚΟ ΜΩΡΕ, ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΤΡΩΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΘΕΡΜΙΔΕΣ. ΤΟ ΑΣΤΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΘΡΕΠΤΙΚΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΡΥΖΙ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνουλα μου το αστρακι ειναι ζυμαρικο ενω το ρυζι οσπριο κ νομιζω εχει καλυτερη θρεπτικη αξια το ρυζι αλλα τα μωρα τα χρειαζονται ολα σε αυτη την φαση κ πρεπει να δοκιμασουν κ διαφορες γευσεις οποτε κ τα ζυμαρικα! ναι το αστρακι ειναι σαν το σησαμακι η το πεπονακι σε διαφορετικα σχηματα. πολυ θρεπτικος ειναι κ ο τραχανας παντως. ναι ρε συ μην το δωσεις σκετο το πορτοκαλι,παει το στομαχακι της μπουμπους!

κοριτσια ειχα αρχισει να χαιρομαι γιατι στους 2 μηνες που προσπαθουμε να φαει αυτην την εβδομαδα κατι πετυχαμε ειχε φτασει τα 100 γρ κ εδω κ 2 μερες παλι ουτε κουταλια....απο κανενα γευμα....απογοητευση παλι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σε όλες!

Ρε κορίτσια πότε είπα ότι θα δωσω στο μπεμπάκι μου έτοιμη κρέμα??????

Δεν έχω δώσσει ποτε και είμαι και κάθετη στα ετοιματζίδικα ! Εδω και τα φρούτα που τις δίνω αν δεν είναι απο το κήπο μου θα είναι βιολογικα όπως και το γάλα!

Παραλίγο να με φάτε ! ;) (Εν το μεταξύ δε θυμόμουν καν να είχα γραψει κάτι τέτοιο και όταν διαβαζα τα νεα μηνυματα έμεινα λίγο!)

Το μόνο έτοιμο που δίνω είναι η φαριν λακτε η οποία είναι δημητριακα και δεν έχει σχέση με φρουτοκρεμα! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφακι μηπως τα θελει πιο καλα αλεσμενα?Καθε παιδακι εχει και τα δικα του..μη στεναχωριεσαι να δεις που σε λιγο καιρο θα τρωει τα παντα...και μεταξυ μας μια χαρα ειναι το παιδι 9100 αν θυμαμαι καλα!!!Παιδαρος σωστος!!

StarAngel δεν αναφερθηκαμε σε σενα αλλα στη Δημητρα που μας ειπε οτι εδωσε ετοιμη φρουτοκρεμα...και προς Θεου εδω δεν πεφτει κανεις να "φαει" τον αλλο!!Τοσο καιρο τα λεμε καθημερινα και δεν εχει δημιουργηθει ποτε θεμα...ισα ισα που η μια βοηθα την αλλη!!

Αθηνα εμενα κανει κακα 3-4 φορες την ημερα αλλα η μια ειναι "καλη".Τα αλλα ειναι λιγο σκληρα και μικρες ποσοτητες :silly: Της δινω περισσοτερο κολοκυθι που βοηθα και λιγοτερη πατατα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SORRY STAR ANGEL που δημιουργηθηκε παρεξηγηση για την φρουτοκρεμα,αλλα δεν ειπα και κατι κακο..Εγω ρωτησα αν ειναι και οι ετοιμες φρουτοκρεμες εξισου καλες με τις φρεσκιες γιατι ο Θανουλης μου αυτες προτιμαει καλυτερα,την γνωμη σας ζητησα απλως,τιποτα παραπανω..Ουτε και κατηγορησα καμια που δινει φρεσκιες,σαφως και ειναι πιο healthy!!Aλλα επειδη εχουμε προβλημα με τον Θανο,γι'αυτο και ρωτησα,να μην νιωθω εντελως ενοχη που του δινω ποτε φρεσκια και ποτε ετοιμη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλε Δημητρουλα μη στεναχωριεσαι!!!!Αλλωστε η καθεμια μας ξερει πιο ειναι το σωστο για το δικο της παιδι!!!Εμεις εδω τα λεμε μηνες και δεν εχει δημιουργηθει ποτε παρεξηγηση...σιγα μη γινει τωρα για μια φρουτοκρεμα!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζητω και παλι συγνωμη γιατι δημιουργηθηκε θεμα και φυσικα δεν ηθελα να "φαω"καποια..σε μενα αναφεροντουσαν τα κοριτσια και δεν καταλαβα που εγινε το μπερδεμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'σαι καλα βρε Sophiak και σ'ευχαριστω,μα γι'αυτο ακριβως επειδη ειμαι και καινουρια δεν ηθελα και δεν περιμενα να δημιουργηθει και καποιο θεμα,προς Θεου!!!Εμενα παντως ο μπεμπουλης,τωρα ξαναβγαζει μαλλακια καινουρια,για να αλλαξω και θεμα,βεβαια εχει μια γραμμη κενο καπως απο πισω,λενε απο το μαξιλαρι..αντε να δουμε ποτε θα φυτρωσει εκει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nαι ξερω τι λες... :laugh: :laugh: :laugh: ..ειχαμε και εμεις αλλα ευτυχως γενισε μαλλακια..ειμαστε και κοριτσακια :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Αντε καλο βραδυ!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!!

Καλο φθινοπωρο να εχουμε και καλο χειμωνα!!!!!

Τι κανετε κοριτσια?Φετος καναμε τις πιο ξεκουραστες και πιο ωραιες διακοπες!!!!!!Η Δαναη μου ξετρελαθηκε με την θαλασσα!Ειχε απιστευτο γελιο με τι νευρα χτυπουσε το χερι της στο νερο!Βεβαια μου τα χαλασε στο φαγητο....εκει που τρωγαμε μια χαρα την φρουτοκρεμα τωρα μετα απο 2 κουταλιτσες την κραταμε στο στομα.Οσο για την χορτοσουπα ουτε που να την βλεπουμε...την φτιαχνω και την πεταω.Και με την φαριν λακτε τα ιδια με την φρουτοκρεμα!Αλλα η παιδιατρος μου ειπε να μην αγχωνομαι θα φαει.Οποτε ειμαστε μεμε,μεμε και παλι μεμε :lol::lol::lol:

Οσο για την μεταφορα στο δωματιο που εχετε αναφερει εγω την ειχα βαλει απο την αρχη λογω στενοτητας χωρου.Βεβαια στην αρχη με το ααα που εκανε η Δαναη τρεχαμε και οι δυο.Η αληθεια ειναι οτι απο την στιγμη που γεννηθηκε κανω πλεον πιο ελαφρυ υπνο....Κοινως κοιμαμαι με το ενα ματι ανοικτο!!!!! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΝΙΑ!! ΙΩΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΛΩΣΗΡΘΑΤΕ! ΚΑΛΟ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΔΡΟΣΕΡΟ. ΑΜΑΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΖΕΣΤΗ! ΜΑΣ ΕΦΑΓΕ ΦΕΤΟΣ! ΕΧΩ ΑΠΟΔΙΟΡΓΑΝΩΘΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ.

ΑΛΗΘΕΙΑ, Η ΚΙΚΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ; ΔΕ ΓΥΡΙΣΑΝ ΑΚΟΜΑ;

ΣΟΦΑΚΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΕΤΣΙ ΜΕ ΤΑ ΚΑΚΑ. 1 ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙΑ. ΧΤΕΣ ΕΒΑΛΑ 2 ΚΟΛΟΚΥΘΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΕΑΤΟΣΟΥΠΑ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΜΕΘΟΔΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΕΙΝΑΙ: ΚΡΑΤΑΩ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙ ΨΩΜΙ Ή ΕΝΑ ΜΠΙΣΚΟΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΖΩ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΧΕΙΛΟΣ ΤΗΣ. ΕΚΕΙΝΗ ΒΓΑΖΕΙ ΤΗ ΓΛΩΣΣΑ ΝΑ ΤΟ ΓΛΕΙΨΕΙ ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΩ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΧΩΝΩ ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ :P :P :P ΣΑΣ ΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΧΤΑ ΩΣ ΜΕΘΟΔΟ :)

STARANGEL ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΟΥΘΕΝΑ ΝΑ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΡΕΜΕΣ. ΕΔΩ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ, ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΣΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ, ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΚΡΙΝΕΙ ΚΑΝΕΝΑ. ΑΠΛΑ ΛΕΜΕ Η ΚΑΘΕΜΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ "ΚΛΕΒΕΙ" ΤΙΣ ΜΕΘΟΔΟΥΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ. ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ. ΕΓΩ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΕΙ ΠΕΙ Η ΓΙΑΤΡΟΣ; ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΩΣ ΡΩΤΗΣΕ. ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΑΣ ΕΙΠΑΜΕ. ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΙ ΕΣΥ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΕΙΣΕΠΡΑΞΕΣ ΛΑΘΟΣ. ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΔΩΣΕ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ ΠΟΤΕ ΦΡΕΣΚΙΑ ΦΟΡΥΤΟΚΡΕΜΑ. ΑΠΛΩΣ ΛΕΜΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΣΩΣΤΟ. ΤΩΡΑ Η ΚΑΘΕΜΙΑ Ο,ΤΙ ΘΕΛΕΙ ΚΑΝΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HELLO!!!

Καλημερα φιλες! τι κανετε κ σημερα??

Ιωαννα καλως ηρθες καλη μου! Καλο χειμωνα να εχουμε!!!

star angel τι επαθες κοπελα μου?? ποιος επεσε να σε φαει τι ειναι αυτα που λες??? παντα ετσι μιλαμε κ λεμε αποψεις.μονο καλα θελουμε να κερδιζουμε απο εδω κ τιποτε αλλο,ποτε δεν εχουμε παρεξηγηθει.μαλλον εισαι λιγο ευαισθητουλα η λιγο παρεξηγησιαρα!! :kiss: μην στεναχωριεσαι βρε! οτι σε πειραζει πεστο αλλα ποτε μην νομιζεις οτι υπαρχει προσωπικη επιθεση εδω.ειμαστε μια ωραια ατμοσφαιρα ειμαστε!!!

κ εσυ βρε Δημητρα μην στεναχωριεσαι! θα σας μαλωσω!!! :laugh: :laugh:

τζιφος με το φαγητο....τιποτα δεν τρωει..οταν λεω τιποτα εννοω ουτε μιση κουταλια εχει 3 μερες τωρα παλι,το ξερω Σοφακι μου οτι ειναι πολυ καλος απο βαρος 10,00 ειναι ζωη να εχει!!!αλλα βαρεθηκα να μαγειρευω κ να πεταω κ επιπλεον θα ηθελα να μου ελατωσει κ κανεναν θηλασμο καθε μια ωρα μεμε! ειναι πολυ βυζακιας το μαναρι μου το εχω πει πολλες φορες αλλα συνεχως με επιβεβαιωνει!! :woohoo: :woohoo:

κοριτσια σημερα εχει στα καρφουρ κ στα μαρινοπουλος 50% εκπτωση στα babylino να ξερετε.εγω θα παω το απογευμα αλλα πιστευω δεν θα βρω ουτε κομματι...

Σοφακι στειλε ρε ενα κιλο γλυκοπατατες!!! :silly: :silly: :silly: :silly:

φιλακια!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ ΜΟΥ ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΩ ΜΕ ΤΟ Μ ΠΙΣΚΟΤΑΚΙ Ή ΜΕ ΛΙΓΟ ΨΩΜΑΚΙ. ΕΜΕΙΣ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΧΤΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΦΑΓΑΜΕ ΟΟΟΟΛΗΗΗΗ ΤΗ ΦΡΟΥΗΤΟΚΡΕΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :woohoo: :woohoo:

ΣΟΦΟΥΛΑ ΜΗΠΩΣ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΝΟΥΜΕΡΟ 3;;;; ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΜΕ ΑΡΚΕΤΑ ΣΤΗΝ 100 ΣΕΛΙΔΑ.

ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΥΠΝΟΣ, ΣΕ ΤΙ ΣΤΑΣΗ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΜΠΕΜΠΕΚΙΑ ΣΑΣ; ΕΜΕΝΑ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΩ ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ. ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ; ΜΕ ΧΡΙ ΤΩΡΑ ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΗ ΓΥΡΙΖΩ. ΝΑ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ; ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟΝ ΚΙΝΔΥΝΟ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσια μου τι κανετε?Σημερα ειναι του Αγ.Φανουριο και εχει πανηγυρι κοντα μας...εχω ταξει και μια πιτα να δω ποτε θα αξιωθω να τη φτιαξω η γαιδουρα!!

Ιωαννα καλως ηρθες και του χρονου να ειστε καλα!!

Σοφακι μηπως σε τουμπαρει ο μικρος με το μεμε ή μου φαινεται??Δεν πειραζει ομως μακαρι να θηλαζαν ολα τα μπεμπακια και ας ηθελαν συνεχεια μεμε!Λες να σου στειλω καμια??? :laugh: :laugh: :laugh: Εδω εχει παντου... :( και εκει πουθενα?Γιατι ομως?

Λεω μια απο αυτες τις μερες να κανω μια βολτα απο τα h&m να δω τα καινουρια ρουχαλακια και να αρχισουμε τις χειμερινες :( αγορες!!Ειδα στο site εχει πολυ ομορφα κομματια και σε απιστευτες τιμες!!

Αθηνα το μαγαζι της μαμας σου που ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΦΟΥΛΑ ΜΟΥ, ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟ :)

ΟΝΤΩΣ ΤΑ H&M ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΡΟΥΧΑ. ΘΑ ΚΑΤΕΒΕΙΣ ΕΡΜΟΥ Ή ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥ ΜΑΓΑΖΙ; ΕΧΕΙ ΩΡΑΙΑ ΣΥΝΟΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ. ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΗΣ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑΤΖΙΔΙΚΟ :P ΚΑΡΟ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ...ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ! ΟΝΤΩΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΡΤΑΡΟΜΠΑ! ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΟΥΛΕΙΑ....ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΝΑΝΕΩΜΕΝΕΣ!!!!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΓΩ ΒΡΗΚΑ ΤΖΙΝ ΠΟΥ ΝΑΙ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΗΛΟΚΑΒΑΛΟ, ΟΥΤΕ ΠΟΛΥ ΨΗΛΟΚΑΒΑΛΟ ΒΕΒΑΙΑ, ΣΕ ΙΣΙΑ ΓΡΑΜΜΗ...ΣΟΥΠΕΡ!!! ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΖΙΝ ΑΠΟ ΠΕΡΣΙ ΤΟ ΜΑΗ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ. ΚΑΙ ΜΕ ΒΟΛΕΥΟΥΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΣΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ ΝΤΥΣΙΜΟ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ. ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΕΦΗΜΕΡΙΑ ΜΕ ΦΟΥΣΤΑ Ή ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ. ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΦΟΡΜΑ, ΑΛΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΝΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ :P:P

ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΞΕΚΙΝΑΩ ΤΟ ΡΕΚΤΙΦΙΕ ΤΟΥ ΕΑΥΤΟΥ ΜΟΥ: ΚΟΥΡΕΜΑ-ΒΑΨΙΜΟ-ΚΑΘΑΡΙΣΜΟ-ΝΥΧΙΑ-ΜΑΣΚΕΣ. ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΣΤΑ ΒΑΦΤΙΣΙΑ ΤΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΟΥ ΜΟΥ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα παω στο Αthens heart στην Πειραιως γιατι στο καταστημα του Πειραια δεν εχει παιδικα!Για τη μικρη θα ψωνισω οχι για μενα.Αν δεν χασω τα κιλα δεν αγοραζω τιποτα!Αν παρω καινουρια ρουχα θα σταματησω να προβληματιζομαι τι στο καλο θα βαλω αφου δεν μου κανει τιποτα και θα αρχισω να τρωω σα γουρουνιτσα παλι!! :blush::blush::blush::blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...