Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΤΟΥ '10 No2


Recommended Posts

ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩΩ!!! ΚΑΛΑ, ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΑΤΕ ΟΤΙ ΕΧΩ ΓΕΝΕΘΛΙΑ;;;; ΠΑΝΤΩΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ ΕΚΠΛΗΞΗ ΝΑ ΑΝΟΙΓΕΙΣ ΤΟ ΜΑΜΜΥ ΚΑΙ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΥΧΕΣ :D:D

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΑΒΒΑΤΟ;; ΑΦΟΥ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ ΕΙΧΑΜΕ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ; ΝΑ ΤΟ ΟΡΙΣΤΙΚΟΠΟΙΗΣΟΥΜΕ ΟΜΩΣ, ΠΕΡΝΑΕΙ Η ΒΔΟΜΑΔΑ.

ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΜΒΟΛΙΟ. ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ, ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΣΟ ΕΧΟΥΜΕ ΦΤΑΣΕΙ 8-)

ΣΟΦΟΥΛΑ ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ, ΖΗΤΑ ΚΑΤΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΒΟΗΘΕΙΑ. ΘΑ ΚΑΤΑΡΡΕΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΤΟΝ ΑΝΑΛΑΒΟΥΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ. ΑΣ ΤΟΝ ΑΝΑΛΑΒΟΥΝ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΜΙΑ ΩΡΑ ΑΡΧΥΤΕΡΑ. ΒΡΕ ΣΟΦΙΑ ΜΟΥ, ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΚΙΟΛΑΣ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ ΘΑΡΡΟΣ ΚΑΙ ΣΕ ΡΩΤΑΩ, ΑΛΛΑ ΜΗΠΩΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΣΟΥ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΟΨΕΙΣ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ, ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΝΥΧΤΙΑΤΙΚΟ;;; ΝΑ ΤΟΝ ΤΑΪΣΕΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ; ΔΕΝ ΞΕΡΩ,......ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΩ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ, ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΙΞΕΙ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΥΤΗ, ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΥ ΠΑΤΑΣ ΚΑΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ;

ΝΑΝΟΥΚΑ, ΩΤΙΤΙΔΑ, Ε; ΧΑΛΙΑ;;;; ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ ΜΕ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ;

ΚΙΚΗ, ΕΧΕΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ; ΚΑΙ ΕΓΩ! ΑΛΛΑ ΑΠ'ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΣΤΟ FACE ΤΕΛΕΙΩΣΕΣ ΤΟ 2000; ΕΓΩ ΜΠΗΚΑ ΤΟ 99 ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ. ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΡΑΚΑΡΙΣΤΕΙ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 982
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Οπου θελετε κοριτσια!!Ας πουμε που μενουμε αυτες που θα συναντηθουμε και ας μοιρασουμε την αποσταση!Η Κικη και εγω μενουμε Νικαια, η Αθηνα Ασπροπυργο ή Ελευσινα(ολο τα μπερδευω :oops: ), εσυ Ελενα που μενεις?Ιωαννα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρχικά Αθηνά Χρονια πολλά κοπέλα μου :D:D:D !! Να χαιρεσαι την οικογενεια σου και τη κορούλα σου!

Σοφία-φιρφιρικο, συμφωνώ με τις κοπέλες πως χρειάζεσαι βοήθεια να ξεκουραστείς . Σε καταλαβαίνω γιατι και εγω περασα κάποιος πόνους στη μέση. Ηταν πολύ δυσκολο . Τώρα έιμαι πολύ καλύτερα.

ευτυχώς η μπέμπα μου ειναι πολύ καλύτερα. Αφου πήραμε και σιροπάκι για τα φλέματα. Τα βράδυα δεν μπορούσε να ηρεμήσει. Οπως καταλαβαίνεται κοιμομασταν μαζί γιατι δεν ενοιωθα σιγουριά ακομα και με την ενοεπικοινωνία. Τελικά πολλά παιδάκια περνανε αυτη την ιωσή. Τώρα κόλησσε ελαφρα και ο αντρασ μου και ο πατερασ μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΘΗΝΑ!!!!!!!!!!!ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ!!!!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion18.gif]

Δεν ειμαστε για να παρεξηγουμαστε αγαπη μου,ειμαστε για να μιλαμε κ να λεμε κ την γνωμη μας αν χρειαστει! η μητερα μου εδω κ ενα μηνα μετακομισε μονιμα εδω!!! 10 λεπτα με το αυτοκινητο ειναι,καπου στα 10 χιλιομετρα δηλαδη! ευτυχως...τωρα ειναι εδω περιπου μια ωρα κ τον κραταει κ παιζουνε!! εχω δοκιμασει να αντλησω γαλα κ να το δωσει ο Κωστας ή η μαμα μου αλλα δεν πινει με τιποτα! κ εγω εννοειται ελειπα απο τον χωρο να μην με βλεπει κ να μην με μυριζει αλλα τιποτα...σπαραξε στο κλαμα κ φυσικα τον εβαλα στηθος...κοριτσια μου δεν ειμαι απο τις μαμαδες που αντεχει να κλαιει το παιδι ετσι μονο κ μονο για να ξεκουραστω εγω...καποια στιγμη θα τελειωσουν ολα αυτα αυτο σκεφτομαι συνεχεια κ κανω υπομονη!! οσο για γαλα φορμουλα δεν το συζηταω καν μετα απο τοσους μηνες τοσα ξενυχτια κ τοση κουραση...αν ειναι να επινε μπιμπερο ας επινε το δικο μου αλλα ο μικρος μου ειναι βυζακιας παει κ τελειωσε...δεν πειραζει...να ειναι καλα το μαναρι μου κ ολα φτιαξουν...δεν ειμαι κ εγω ετοιμη να πω την αληθεια μου ψυχολογικα για να αποθηλασω...δεν θελει κ ο αντρας μου με τιποτα...οποτε...συνεχιζουμε ακαθεκτοι!!!αυριο θα ρωτησω κ τον παιδιατρο ποιες βιταμινες μπορω να παρω γιατι ειμαι off...

ζηλευω που θα βρεθειτε...μακαρι να ημουν κ εγω ακομα Αθηνα...θα βλεπομασταν!!

αααα!! μετα απο 8 μηνες καταφερα σημερα κ εβαψα νυχια!!! τωρα αν θα προλαβουν να στεγνωσουν ειναι αλλο θεμα!!! :D

σας φιλω κοριτσαρες!!κ τα λουλουδια σας φυσικα!!! [smilie=wave.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΘΗΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ.! ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ!

ΤΟ ΜΠΙΖΟΥΔΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΑΛΑ!ΤΡΙΒΕΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΑΥΤΑΚΙ ΑΛΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΦΥΓΕ Η ΑΝΕΞΗΓΗΤΗ ΓΚΡΙΝΙΑ!

ΣΟΦΙΑ ΜΟΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ Κ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΣΟΥΛΑ ΣΟΥ!

ΣΗΜΕΡΑ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΝΑ ΤΗΝ ΑΚΡΟΑΣΤΕΙ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΩΡΥΛΑΣ ΔΕ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣΕ...Κ ΜΕ ΠΗΡΑ Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΜΗΝ ΕΡΘΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΜΟΣ ΑΠΟ ΙΩΣΕΙΣ Κ ΕΧΩ ΦΟΥΛ ΡΑΝΤΕΒΟΥ , ΜΗΝ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΤΠΤ ΣΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ Κ ΕΙΠΕ ΙΣΩΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΥΡΙΟ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ

ΣΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝΕΒΗΚΑ ΣΕ ΤΡΕΝΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΜΠΙΖΟΥ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ...ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕ ΣΦΗΝΩΣΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΟ ΟΧΗΜΑ , Ο ΜΙΚΡΟΣ ΑΠΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΟΧΗΜΑ -ΜΟΛΙΣ ΜΑΣ ΕΙΔΕ ΑΦΗΣΕ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΠΟΥ ΗΤΑΝ Κ ΗΡΘΕ ΣΕ ΕΜΑΣ - Η ΜΙΚΡΗ ΝΑ ΧΑΖΕΥΕΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ, ΕΓΩ ΝΑ ΜΗ ΧΩΡΑΩ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΡΑΤΑ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑΚΙΑ ΜΟΥ ΜΗ ΤΑ ΧΑΣΩ - Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΓΕΛΙΑ Κ ΝΑ ΜΕ ΡΩΤΑΕΙ ΑΝ ΣΦΗΝΩΣΑ - ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΝΑ ΧΤΥΠΑΕΙ!ΑΣΕ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ!ΕΝ ΚΑΤΑΚΛΕΙΔΙ...Η ΜΙΚΡΗ ΠΕΡΑΣΕ ΤΕΛΕΙΑ...ΚΑΝΑΜΕ ΤΡΕΝΑΚΙ -ΚΟΥΝΙΑ-ΑΛΟΓΑΚΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ- ΘΑ ΤΗΝ ΕΒΑΖΑ Κ ΣΤΑ ΚΑΡΟΥΖΕΛ ΑΛΛΑ ΠΑΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ Κ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΗ ΖΑΛΙΣΤΕΙ!

ΑΥΤΑ...ΤΑ ΝΕΑΚΙΑ!

ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΠΟΣΑ ΓΕΥΜΑΤΑ ΚΑΝΟΥΝ?

ΕΜΕΝΑ ΚΑΝΕΙ 5 ΜΕ 6 ΑΝΑΛΟΓΑ!

ΣΟΦΑΚΙ...ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕ ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ...!!!ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΙ ΕΠΟΧΕΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΕΣ!

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΙΑ

ΥΠΟΜΟΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω Νανουκα!!

πολυ γελασα με την σκεψη της εικονας σας!!! :lol:

κοριτσακια μου ανοιγω το 3 γιατι φτασαμε τις 99 σελιδες εδω κ κλειδωνω αυτο!

φιλακια πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...