Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΤΟΥ '10 No2


Recommended Posts

Αθηνα εμεις πηγαινουμε στην Κυρα βρυση.Ειναι στον δρομο προς Επιδαυρο.Ειναι Σαρωνικος αρα πιο ανοιχτα και πιο καθαρα.Στο λουτρακι βγαζει συχνα αερα , παιρνανε πολλα καραβια, ειναι κλειστη η θαλασσα.....Οσο καιρο ειμαι Κορινθο αυτο που εχω καταλαβει και αυτο που λεει ο αντρας μου ειναι οτι οι κορινθιοι πηγαινουν Λουτρακι για τα μαγαζια και οχι για την θαλασσα B) Και στην αλλη πλευρα καλα ειναι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 982
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΙΩΑΝΝΑ, ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΜΑΑΑΑΑΑΑΑΚ ΣΤΟ ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΣΟΥ!!! ΤΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟ ΝΙΝΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ;;

ΣΤΗΝ ΚΟΥΡΟΥΤΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ! ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΩΣ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΑΠΟ ΠΑΤΡΑ, ΤΟ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΕΙ ΕΚΔΡΟΜΗ. ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑ! ΑΠΌΤΙ ΒΛΕΠΩ ΟΛΟΙ ΣΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΜΑΣ ΘΑ ΤΗ ΒΓΑΛΟΥΜΕ :laugh: :laugh: ΕΜΕΝΑ ΕΥΤΥΧΩ ΕΧΕΙ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ 1 ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΜΕΣΟΛΛΟΓΙ ΑΠΌΠΟΥ ΚΑΤΑΓΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΣΟΡΟ ΠΑΡΑΛΙΕΣ ΤΡΙΓΥΡΩ ΚΑΙ ΛΕΜΕ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΚΔΡΟΜΕΣ, ΚΑΜΙΑ ΛΕΥΚΑΔΑ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΑ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ ΠΟΥ ΠΑΛΙ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ 1 ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΕ ΕΝΑ ΧΩΡΙΟ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΡΟΥΦΑΜΕ ΤΟ ΟΞΥΓΟΝΟ ΜΑΣ. ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ, ΠΟΥ ΣΤΕΡΗΘΗΚΕ ΚΑΠΟΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΕΦΤΙΑΞΕ. ΘΑ ΕΠΙΣΚΕΥΤΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ. ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟ ΚΕΙ ΜΕΡΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμάς ο γιατρός μας επέτρεψε να κάνουμε μπάνιο στην Κινέτα παρόλο που αρχικά είχαμε αμφιβολίες αλλά μας είπε οτι δεν υπάρχει πρόβλημα. Τι να πώ θα δείξει. Ελπίζω να είναι καλά. Βέβαια είναι πιο καθαρά όταν φυσάει βοριαδάκι και όχι με νοτιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΑ ΡΕ...ΣΤΑ ΛΟΥΤΡΑ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ, ΑΠΛΩΣ ΕΧΕΙ ΑΧΙΝΟΥΣ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ :unsure: ΝΑΙ, ΑΜΕ! ΣΟΥΠΕΡ! ΝΑ ΒΡΕΙ ΚΑΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΜΠΕΜΠΑ ΝΑ ΠΟΥΝΕ ΤΑ ΑΠΡΡΡΡΡΡ ΤΟΥΣ :P:P

ΒΡΕ ΕΛΕΝΑ ΣΤΗΝ ΚΙΝΕΤΑ;;;;ΤΟ ΕΧΩ ΚΟΨΕΙ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΕΚΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 15 ΧΡΟΝΙΑ. ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΒΕΒΑΙΑ ΕΚΕΙ ΠΑΝΕ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΛΕΝΕ ΤΑ ΙΔΙΑ, ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΒΟΡΙΑΔΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΘΑΡΑ..ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοντά είμαστε.Όσο για θάλασσα Σαρωνικός Κορινθιακός και γενικά όλα εδώ κοντά τα ίδια είναι πάνω κάτω. Μακάρι να ζούσαμε σε νησί και να είχαμε τέλειες θάλασσες.

Υπομονή γιατί αυτή την εβδομάδα θα φτάσει 40 C.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα μανουλες!!!!Ζεεεεεεσσσσσσσστττηηηηηηηηη!!!

Στο μητερα γεννηθηκε το ανηψακι που σας λεω!Τι πιο εκνευριστικο ηταν βεβαια η μαια της ξαδερφης μας η οποια της ειπε φευγοντας "Σε κανενα 10λεπτο δως του παλι λιγο απο το μπουκαλι".Μαια...τι να πεις!!Στο λητω δεν ηταν ετσι!!!Καλα εγω βεβαια ειχα τη μαια μου(που οπως εχω αναφερει ειναι και κολλητη μου) η οποια με ειχε ενημερωσει μηνες πριν γεννησω!!Δε θα την ξεχασω να μπαινει στο δωματιο, να βλεπει τις θηλες medela που μου ειχαν δωσει και να παθαινει κριση :angry::angry::angry:

maryloo πως να αντισταθουμε σε αυτο το κορμι...θα δεχτουμε με χαρα!!!!Εχουμε και εμεις προικα....αμμμμ πως!!!!!

Εμεις μπανακια κανουμε στο σπιτι της μαμας μου λιγο πριν το Σουνιο...σπιτι...δρομος...θαλασσα!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Να κανονισουμε να παμε ολες μαζι για μπανακι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΦΟΥΛΑ, ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΟΙ ΕΙΣΤΕ!! ΚΑΙ ΣΕ ΩΡΑΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ! ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ. ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΣΤΑ ΔΥΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΝΑΠΟΔΑ. ΤΟΤΕ ΕΙΧΑΜΕ ΜΕΙΝΕΙ ΛΟΥΤΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΚΑΤΕΒΗΚΑΜΕ. ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΟΥ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Ο ΚΩΣΤΑΣ ΜΟΛΙΣ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΕΝΑ MAIL ΑΠΟ ΕΝΑ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΚΕΤΟ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ ΣΕ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΛΕΙΟΟΟΟΟΟ ΜΕ ΗΜΙΔΙΑΤΡΟΦΗ, ΠΛΗΡΩΜΕΝΑ ΑΚΤΟΠΛΟΪΚΑ ΜΕ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ, ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΤΟ ΑΤΟΜΑ 400€ ΓΙΑ 7 ΜΕΡΕΣ (ΝΟΜΙΖΩ). ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ. ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΠΕΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΕΚΤΗΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΙΝΕΣ ΤΙΜΕΣ. ΣΑΣ ΒΑΖΩ LINK ΓΙΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ. http://www.santamarina-hotel.gr/catalog ... =3〈=el

ΑΜΑ ΔΕ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΔΡΑΜΑΤΙΚΟ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ, ΛΕΩ ΝΑ ΤΟ ΤΟΛΜΗΣΟΥΜΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με την οικονομία δε βλέπω φώς!! Μακάρι να μπορούσαμε να φύγουμε και εμείς αλλά δε το βλέπω. Λέτε να τα καταφέρουμε να βρεθούμε για μπάνιο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο δικός μου μάλλον θα πάρει το όνομα του πεθερού (ετσι "πρέπει") και θα ονομαστεί Λεωνίδας. Δε μου αρέσει βέβαια και πολύ αλλά δε με πειράζει κιόλας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elena2201 έγραψε:

Ο δικός μου μάλλον θα πάρει το όνομα του πεθερού (ετσι "πρέπει") και θα ονομαστεί Λεωνίδας. Δε μου αρέσει βέβαια και πολύ αλλά δε με πειράζει κιόλας.

ΓΙΑΤΙ ΒΡΕ; ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΟΝΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΣΥΝΗΘΙΣΤΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις θα τη βγαλουμε Αλεξανδρα.Σχεδον τελειωσα με τα προσκλητηρια και μετα θα πιασω το γλυκο του κουταλιου!Αθηνα πολυ ομορφο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω Εlena!!Εγω ηθελα Νεφελη αλλα εχουμε το πρωτο του αντρα μου το δευτερο,πρωτα ο Θεος, δικο μου.Δεν μου αρεσει η ετυμολογια του ονοματος δυστυχως!Μια χαρα ειναι το Λεωνιδας βρε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έχω κάποιες ερωτήσεις. Νερό τους δίνετε? Αν ναί το βράζετε και που και για πόσο το κρατάτε? Αν το βάλω στο μπιμπερό για πόση ώρα μπορώ να το έχω και να του δίνω και πότε πρέπει να βάλω σε άλλο μπιμπερό? Sorry για τις ερωτήσεις αλλά μέχρι σήμερα δεν είχα ούτε μπιμπερό στο σπίτι. Σημειωτέον δεν έχω αποστειρωτή αλλά κατσαρόλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφία τωρα είδα το post. Ευχαριστώ για τη συμπαράσταση αλλά φανταστείτε ενα ανθρωπάκι να το λένε Λεωνίδα!! Όταν μεγαλώσει θα του ταιριάζει πιο καλά. Το Νεφέλη είναι τέλειο. Και εγώ ελπίζω σε δεύτερο για να βάλω δικό μου όνομα. Ήθελα Ραφαήλ ή Ραφαέλα (απο τον παππού μου). Πώς ακούγονται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EΛΕΝΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΝΕΡΑΚΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 1 ΜΗΝΑ. ΤΟ ΒΡΑΖΩ ΣΕ ΜΠΡΙΚΑΚΙ ΤΟ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΚΡΥΩΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΖΩ ΣΕ ΜΠΙΜΠΕΡΟ, ΕΝΙΟΤΕ ΤΗΣ ΤΟ ΔΙΝΩ ΚΑΙ ΜΕ 1 ΚΟΥΤΑΛΑΚΙ. ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΙΝΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ, ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑΤΙ ΠΡΙΝ ΕΙΧΕ ΣΥΝΔΕΣΕΙ ΤΗ ΘΗΛΗ ΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑ. ΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΤΟ ΚΡΑΤΑΩ ΜΕ ΚΑΠΑΚΙ ΓΙΑ 2 ΜΕΡΕΣ. ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ.

ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ, ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΤΟ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΜΕΓΑΛΙΣΤΙΚΟ, ΑΛΛΑ ΘΥΜΙΖΕΙ ΚΑΙ ΤΖΕΡΑΛΝΤ ΜΠΑΤΛΕΡ :P:P ΤΟ ΡΑΦΑΗΛ ΔΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΡΑΦΑΕΛΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟ! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ 2Ο ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ. ΠΟΛΥ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΟΝΟΜΑ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΡΧΙΚΑ ΘΑ ΤΗΝ ΕΒΓΑΖΑ ΜΟΝΟ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΙΣΤΙΚΟ, ΕΠΙΛΕΞΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΙΩΑΝΝΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΓΙΟΡΤΗΣ. ΤΟ ΓΛΥΚΕΡΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ GIRLY, ΑΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ, ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΠΡΩΤΟΤΥΠΟ ΟΝΟΜΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...