Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΡΕΣΚΟγΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!! Νο2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκια μου!!!

Έχετε δίκιο και η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία!!!

Εξάλλου δε ξέρει με τι τα έβαλε η βραδυκαρδία … διασταύρωση κρητικού – μανιάτη!!!

Έτσι θα το βάλουμε κάτω;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια καλε βαλτε με και εμενα σττην λιστα για 2/2 :cheer:

kalli5 μην ανησυχεισ και εγω εχω παρατηρησει πονακια απο την μερια που ειχα ωορηξια, ερχονται και φευγουν ευτυχως.

Ειρηνακι ολη η θετικη μου ενεργεια μαζι σου,χιλια μπραβο που σκεφτεσαι σωστα και οπως πρεπει!!!

φιλακια πολλα σε ολες :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IreneValadia έγραψε:

Εξάλλου δε ξέρει με τι τα έβαλε η βραδυκαρδία … διασταύρωση κρητικού – μανιάτη!!!

αυτός είναι συνδυασμός!!!!!!!! να σου πω ότι κι εγώ από την Κρήτη είμαι, η καταγωγή μου και ο άντρας μου από Μάνη!!!!! τυχαίο? δε νομίζω!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσαρες!!!!!!!!!

Ειρηνακι μου ολα καλα θα πανε!!!!!!!!!

Να εισαι αισιοδοξη!!!!!!!!!!!!!

Το εμβρυακι θα σας κανει εκπληξη.

Αναστασια καλως ηρθες στην παρεουλα μας.

Καλα βρε γλωσσοκοπανες,φτασαμε κιολας στο Νο 2?????

Δε σας πιστευω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειρηνακι μου να εισαι σιγουρη οτι ολα θα πανε καλα!!!!το εχω ξανακουσει αυτο και ολα ηταν οκ!!!!την θετικη μου ενεργεια και αγκαλιτσα μου!!!

ποτε θα πας ξανα να το δειτε???

καλησπερα στις τσουπρες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ολο με πεταει!!!!

μια χαρα ειμαι δεσποινακι μου!!!!δοξα το θεο!!!!περιμενω στις 22 να παω να ξαναδω το φασολακι μου!!!!δεν περνανε οι μερες!!!γενικοτερα βολταρω παω φροντηστηριο!!!λιγες αναγουλες !!!!

εσυ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι αναγουλες μια ερχονται,μια φευγουν.

Που θα παει,σιγα-σιγα θα ηρεμησουμε.

Εγω θα παω στις 8 του μηνος για να κανω την αυχενικη.

Κατα τα αλλα,κανω προβες για τη λοχεια.

Δε βγαινω καθολου απο το σπιτι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρεββεκάκι στις 22 πας? εγώ στις 21!! άντε να δούμε, δεν περνάνε οι μέρες!!!

Δεσποινούλα τον άλλο μήνα αυχενική ε? στην 12η εβδομάδα την κάνουν? άντε με το καλό!!!

εμένα κορίτσια οι αναγούλες και οι εμετοί με ξέχασαν προς το παρόν, αλλά ας μην το μελετάω!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποσο εβδομαδων κανουμε αυχενικη!!????

ναι σιγα σιγα ηρεμουμε!!!ευτηχως!!!

να μην μενεις μεσα στο σπιτι κλεισμενη και φρικαρεις δεσποινακι!!!! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι,και ανυπομονω για να δω και το σπορακι μου.

Μου ελειψε,θελω να δω ποσο εχει μεγαλωσει.

Στην 11-12η βδομαδα την κανουμε.

Κι εσεις τον αλλο μηνα,θα την κανετε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rebbeka έγραψε:

ποσο εβδομαδων κανουμε αυχενικη!!????

ναι σιγα σιγα ηρεμουμε!!!ευτηχως!!!

να μην μενεις μεσα στο σπιτι κλεισμενη και φρικαρεις δεσποινακι!!!! :silly:

Ρεββεκακι μου δεν εχω διαθεση για βολτες.

Για να πω την αληθεια,πιο πολυ βαριεμαι να ετοιμαστω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

THEODOSIADOU 25-30/12

filaki 15/01

lenaki26 19/01

mata 19/01

FANIKO 21/01

geozouli 23/01

rebbeka 25/01

IreneValadia 26/01

KALLI5 31/01

liberty81 1/02

ELENALDA 02/02

georgiasamar 02/02

Konstans 02/02

minie 09/02

anastasia32 14/02

Καλημερα κοριτσαρες!!!! :kiss::kiss::kiss:

Καλο Σ/Κ να εχουμε!!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κοριστάκια...χαίρομαι που χαίρεστε και να προσέχετε τις κοιλίτσες σας. Ειρηνούλα φιλεναδίτσα δεν θέλω να πιστέψω αυτά που γράφεις, μάλλον το σποράκι σου άργησε να πιαστεί.., να είσαι αισιόδοξη και υπομονή μέχρι την επόμενη εξέταση.

φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!

Τι κάνετε???

Χτες όλη μέρα δεν μπορούσα να μπω mammy! Όπως και πολλά κορίτσια από ότι έμαθα.

Ειρηνάκi μου όλα καλά θα πάνε με το mpempaki! Θετική σκέψη και θα εξαφανιστεί η βραχικαρδια με μιας! :) Ποτε ξαναπάς στον γιατρό?

Εγώ από αναγούλες και ζαλάδες σαν να συνήλθα λίγο.Όχι ότι δεν έχω καθόλου αλλα μια έρχονται μια φεύγουν! Άντε να ηρεμούμε σιγά σιγά όλες μας!

Τα φιλια μου σε όλες! Πάω να ετοιμαστώ για ψώνια! Τα λέμε αργότερα! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια καλο σουκου να εχουμε χωρις αναγουλιτσες και πολλες βολτουλες,να μην βαριομαστε δεσποινακιιιιιιι!!!!!!!

ειρηνακι μου τι κανεις???ποτε θα ξαναπας γιατρο??

κοριτσια θελω θαλασσαααααααααααααααααααα B)B)B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ψωνια Λενακι μου!!!! :kiss:

Faniko κι εγω 2 καισαρικη και θα γεννησω, αν ολα πανε καλα, 5/1 στα γενεθλια της Αντωνιας μου!!!!! :silly: :silly:

Χελονιτσα καλημερα και σε σενα!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Όταν με το καλό νιώσεις έτοιμη ξεκίνησε την προσπάθεια ξανά κορίτσι μου μετά από μια καταιγίδα πάντα βγαίνει το 🌈 μην τα παρατήσεις..  για εμένα το καλύτερο γιατρικό ώστε να μπορεσω να προχωρήσω και να ανέβω ψυχολογικά ήταν να μεινω εγκυος ξανά και όσο πιο γρήγορα γινόταν και αυτό εβαλα σκοπο και τώρα σε λίγο καιρό πρώτα ο θεος θα κρατήσω στα χέρια μου το δεύτερο παιδάκι μου..
    • Βρε φίλη τώρα σοβαρά? Δεν γράφω και πολύ καιρό στο φόρουμ αλλά νομίζω ότι είναι όλα δικαιολογίες και κατά βάθος το ξέρεις. Πάντα θα υπάρχει κάτι που θα μας αγχωνει και θα μας κουράζει. Θα γίνεις μαμά!!!! Είσαι ήδη πολύ δυνατή και θα πρέπει να σφίξεις τα δόντια και να είσαι ακόμη πιο δυνατή για το παιδάκι σου. Δεν υπάρχει δεν μπορώ μπροστα στην ευθύνη που έχεις να κάνεις ότι περνάει απτό χέρι σου για να έχεις ένα υγιές παιδάκι. Τόσες γυναίκες που προσπαθούν να κάνουν ένα παιδάκι κόβουν ένα εκατομμύριο πράγματα και κάνουν τόσες θυσίες και εσύ εμ καπνίζεις ενώ είσαι έγκυος εμ το αυξάνεις? Έλα ρε τώρα. Είμαι σίγουρη ότι το πρώτο σχόλιο από κάτω θα είναι μη δημιουργούμε τύψεις και δεν ξέρεις κλπ. Ε δε νομίζω ότι υπάρχει δικαιολογία όμως ειλικρινά. Μπορείς να δοκιμάσεις αν δεν το έχεις ήδη κάνει εναλλακτικους τρόπους διακοπής ή ότι άλλο μπορεί να σε βολέψει αλλά δεν είναι οκ και κρίνετέ με όπως θέλετε.
    • Κοριτσακι μου κουραγιο και υπομονη. Ειναι επωδυνο να χανεις το μωρακι σου και μαλιστα ενω περιμενεις την αυχενικη να σου λενε οτι εφυγε. Κανε κουραγιο η διαδικασια που εχεις μπροστα σου ειναι επωδυνη. οταν τελιωσει παρε τον χρονο σου να συνελθεις και να ξανα σηκωθεις. Σου στελνω μια μεγαλη αγκαλια, μια ευχη να μην το ξανα περασεις ποτε ολο αυτο και του χρονου να κρατας αγκαλια το μωρακι σου.
    • Κόβεται η αναπνοή ε; Μάλλον δεν το έχω νιώσει τότε..Δε θέλω να φαντάζομαι πως είναι οι πόνοι της γέννας...Εγώ είμαι κ πολύ φοβητσιαρα,έχω αρχισει ήδη να βλέπω εφιάλτες 😔☺️🙈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...