Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΡΕΣΚΟγΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!! Νο2


Recommended Posts

Γεια σας και παλι κοριτσια :) Μια χαρα ειναι η κορη μου Λενακι, μου δωσε μια κλωτσια στον υπνο(γιατι κοιμομαστε μαζι) ασε, τα ειδα ολα. Φιλακι κι εμενα ειναι η αγαπημενη μου κουκλα που θα τη βρουμε τωρα?

Πηγα χτες στο νοσοκομειο για να το δω και δεν ειδα τιποτα.... Ευτυχως που ειδε ο γιατρος και ηρεμησα, ο υπερηχος που εχουν ειναι για πεταμα, μου το λεγανε αλλα δε το πιστευα :blink: Αλλα αφου το ειδε ο γιατρος ενταξει, γι' αυτο μετραω τις μερες να περασουν, να παω να το δω στην αυχενικη τουλαχιστον................ Μακαρι να πανε ολα καλα! Φιλακια σε ολες σας! :kiss::)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα κοριτσαρες!!!!!!!!!!!!!!

Ολη μερα στη γυρα,ηρθε η ωρα για αραλικι τωρα.

Ειρηνακι ειμαι αρνητικη στο τοξοπλασμα,σημαινει οτι δεν εχω αντισωματα

και πρεπει να προσεχω τις γατες,τα λαχανικα και τα κρεατα.

Α,ειμαι αρνητικη και στην ερυθρα.Μακρια απο παιδακια που ειναι αρρωστα

και απο παιδοτοπους.

Ζωη σε δημοσια υπηρεσια εκανες τις εξετασεις???

Την αλλη φορα θα κανεις την εξεταση.

Marielen συγχαρητηρια για τα αποτελεσματα.

Αν επιτρεπεται ποσο χρονων εισαι???

Γιατι να κανεις αμνιο,αν τα αποτελεσματα ειναι καλα??

Μηπως να συμβουλευοσουν κι αλλον γιατρο?Του εχεις εμπιστοσυνη?

Λενακι μου υπομονη με τη ζεστη.Πινε πολλα νερακια.

Αχ καρδια μου να προσεχεις την κοιλιτσα σου,η μικρη σου δε μπορει να καταλαβει ακομα για να προσεχει.Ελπιζω να εισαι καλυτερα τωρα.

Φιλιτσα μου τα σκυλια μην τα φοβασαι.

Μονο οι γατες εχουν το τοξοπλασμα,κι αυτες στα κοπρανα.

Ιλαρα,ε?Θα ρωτησω το γιατρο μου να μου πει.

bibibo αφου εχουν και υπερηχο στο νοσοκομειο παλι καλα.

Κοριτσια η κατασταση σε ΙΚΑ και νοσοκομεια ειναι απελπιστικη.

Ειλικρινα νιωθω πολυ τυχερη που εχω ασφαλεια δημοσιου και μπορω να πηγαινω σε εξωτερικους ιατρους χωρις να πληρωνω πολλα.

Που ειστε παλι ολες???

ΠΑΛΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΜΙΛΑΩ???????????? :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ΣΗΜΕΡΑ;ΔΟΥΛΕΥΕΤΕ; ΕΓΩ ΝΑΙ :(

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ; ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΤΙΣ ΓΡΑΨΕΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΑΦΟΥ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ....ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΜΩΣ ΚΑΤΙ ΕΞΩΦΡΕΝΙΚΑ ΠΟΣΑ ΤΗΣ ΤΑΞΗΣ ΤΩΝ 400ΕΥΡΩ! ΕΣΕΙΣ ΤΙΣ ΚΑΝΑΤΕ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ Η ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ ΤΙ ΠΛΗΡΩΣΑΤΕ; ΓΕΝΙΚΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΙΣ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΚΑΝ ΤΟ ΤΕΒΕ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΓΩ.....ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΔΙΑΚΡΙΣΙΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΙΡΟΙ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) Καλημέρα κορίτσια. Και καλό Σαββατοκύριακο σε όλες!!

ΤΗΕΟDOSIADOU είμαι 36 και ο γιατρός επιμένει να την κάνω μιας και έχει δει λέει περιπτώσεις που ενώ ήταν όλα καλά γεννήθηκαν παιδιά με πρόβλημα θέλει να σιγουρευτεί τελείως. Αγχώθηκα και εγώ και είπαμε με τον άντρα μου προκειμένου να έχουμε καμιά δυσάρεστη έκπληξη να την κάνουμε.

Ιωάννα μου δουλεύεις σήμερα? άντε καλή δύναμη αύριο ξεκούραση.

Εγώ τις εξετάσεις μου τις έκανα μέσω ΤΑΞΥ μου τις έγραψε γιατρός συμβεβλημένος και τις έκανα σε ιδιωτικό συμβεβλημένο εργαστήριο και δεν πλήρωσα τίποτα. Προφανώς θα πρέπει να κάνεις το ίδιο αφού στις γράψει ο γιατρός σου πήγαινε σε συμβεβλημένο γιατρό του ΤΕΒΕ να στις γράψει και να πας σε συμβεβλημένο μικροβιολογικό να τις κάνεις το πολύ πολύ που δεν νομίζω είναι να πληρώσεις μια μικρή συμμετοχή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου!!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Επιτελους μου φερανε το pc!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Ειστε ολες καλα απ΄οτι βλεπω και χαιρομαι!!!!!

Λενακι μου κι εγω τρωω ασωτες......η Αντωνιτσα μου χαιδευει και φιλαει την κοιλιτσα μου συνεχεια, αλλα αν θυμωσει για κατι ερχεται και με χτυπαει στην κοιλια και λεει"Ντα!!!Ντα!!!Νινι!!!" :woohoo: :woohoo:

Καλως ηρθατε ολες οι καινουριες γκαστρουλες!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Δεσποινακι μου 10εκ.!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: Τελεια!!!!

Κι εγω εκανα αυχενικη και ολα καλα μου ειπε!!!Την Παρασκευη θα βγει και το παπ'α!!!!

Κοριτσαρες μου φιλακια σε ολες σας!!!Καλο Σ/k!!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σε ολες τις εγγυουλες και τα μωρακια της παρεα μας.τι μου κανετε???εγω μια χαρουλα τα πηγαινω.

ιωαννα μια φιλη μου που εκανε τις προγεννητικες σε ιδιωτικο εργαστηριο συμβεβλημενο με τεβε πληρωσε 60 ευρω κανονικα κανουν 200 ευρω.εγω προσωπικα τα εγραψα σε βιβλιαριο μιας φιλης του δημοσιου και δεν πληρωσα μια!

καλα αποτελεσματα σε ολες που περιμενουν την αυχενικη τους :)

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!!!!!

Εγώ έχω ασφάλεια ΙΚΑ. Τις εξετάσεις τις έκανα στο Έλενα (δημόσιο νοσομομείο) μου στοιχίσανε γύρω στα 250 ευρώ από τα οποία τα περισσότερα τα πήρα πίσω από το ΙΚΑ. Βέβαια ξέχασαν να μου κάνουν το σάκχαρο αλλά θα το ξανακάνω τώρα.

Στο ΤΕΒΕ πας και στις γράφει ο συμβεβλημένος γυναικολόγος που έχεις βάλει στο βιβλιάριό σου και τις κάνεις σε συμβεβλημένο εργαστήριο.

Φιλάκιααα :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσαρες μου!!!!!!!!

Τι μου κανετε???

Σημερα ευχαριστηθηκα επαρχια,πηρα το λαστιχο και επλυνα την αυλη,το πεζοδρομιο και το δρομο.Α,ρε επαρχια αθανατη!!!!!!!!!!!!!!!!

Ιωαννα μου ειναι τσιμπημενες οι τιμες των εξετασεων.

Αλλα ευτυχως γινονται μονο μια φορα.

Καλη ξεκουραση!!!!!!!!

Marielen ολα καλα θα πανε.Απλα θελει λιγη προσοχη μετα την αμνιο.

Μη μου αγχωνεσαι!!!!!!!!!!!!! :kiss:

Ματινακι εκανες κι εσυ αυχενικη???Ωραια!!!!!!!!!

Αντε ποτε θα περασει ο καιρος και θα συζηταμε για την Β επιπεδου.

Γεωργια,Ζωη :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!!

Πώς μου είστε; Απολαμβανετε Κυριακατικο ύπνο; :):):)

ΑΧΧΧΧΧΧΧ κορίτσια σαν φαντάρος μετράω πιά μια και σήμεραα για να πάμε γιατρό να ακούσουμε καρδούλα!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer:

Ευχαριστώ κορίτσια για τις απαντήσεις για τις τιμές!Τι να πω αφού τις γράφουν πάλι καλά γιατί το ΤΕΒΕ έχω καταλήξει οτι είναι το ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ταμείο μακράν δεν καλύπτει τίποτα και ήδη πληρώνω 490 το δίμηνο :angry:

Δεσποινάκι κι εγώ εδώ που μένω σαν να είμαι σε χωριό είμαι....και είναι η καλύτερη μου να είμαι με το λάστιχο :P:P:P:P όλο ποτίζω πλένω το αμάξι στην αυλή και τέτοια!Απόλαυσε το και αυτό και την ησυχία.....δεν κάνεις απίστευτους ύπνους;;;; ;)

Marielen μην ανησυχεις για την αμνιο εξέταση ρουτίνας την έχουν πιά οι γιατροί και θα σου λιγοστέψει και το ανχος για τυχόν προβλήματα του μωρού οπότε με κλειστά μάτια καντην. Λίγο η ακινησία μετά είναι το ζόρι αλλά τι να κάνουμε όλα για τα νινάκια μας :):):):)

Μάτα μπράβο για την αυχένικη εύχομαι όλα να συνεχίσουν να σου πηγαίνουν τέλεια!!!!!!

Ειρηνάκι καλημέρα πώς είσαι σήμερα κοριτσάκι;

Μπουγατσούλα Λένα ΈΛΕΝΑ Georgiasamar geozouli efstratia bibibo και σε όλες τις άλλες καλημέρα και :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!

κάπου εδώ είμαι και εγώ...

σήμερα έχω την γυναίκα και μου καθαρίζει ... τι καλά!

άντε περιμένω πως και πως την μανούλα μου...

ελπίζω να έρθει μέχρι το τέλος του μήνα!!!

φιλάκια σε όλες!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια τι κανετε ζεσταινεστε;κ εγω!!Με τα ταμεια απ οτι βλεπω προβλημα εγω ειμαι δημοσιου κ δεν πληρωνω τιποτα ουτε καν στα φαρμακα.Για αμνιο ρε κοριτσια εγω φοβαμαι αν δει κατι στην αυχενικη οκ να πας αλλα μονο προληπτικα αφου εχει κινδυνο αποβολης να διακινδυνευσεις;Απ την αλλη λενε οτι Ολες πανω απο 35 πρεπει να την κανουν.Τελικα ειναι τελειως προσωπικη αποφαση

Ωχ μπηκα στη 13η τωρα το προσεξα :laugh: :laugh: αντε να περναει ο καιρος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα!!!!

Τι κανετε κοριτσαρες μου;;

Κοριτσια εχω λιωσει απο την ζεστη! ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!! Ενας ανεμιστηρας τι να μου κανει;; Παλι με γρινια ξεκιναω!! :P

Απο οτι βλεπω δεν ειμαι η μονη που τρωω κλωτσιες ε;; Προσοχη θελει.

Ματα μου πολυ χαιρομαι που ειναι ολα καλα με την αυχενικη!

Φιλακι μου αντε να ερθει η Τεταρτη να δουμε και εμεις τα μωρακια μας και να εχουμε καλα αποτελεσματα.Εχω πολυ αγωνια αυτην την φορα! Καλε στην 14 μπηκες!! Εκλεισες την 13!! Ειδες πως περναει ο καιρος;;; Καβαλα που μενεις;;

Δεσποινακι μου αυτα ειναι τα ωραια με την επαρχια! Ολη μερα με ενα λαστιχο στο χερι να ειμαι δεν λεω οχι.Ποτισμα,καθαρισμα τελεια! Κοιτα να το ευχαριστηθεις!

Ειρηνακι μου καλα κανεις και περνεις γυναικα για το σπιτι.Βαλτην να σιδερωσει!! :P

Τι γινετε βρε κοριτσια με τα ταμεια εκει;;;Πω πω εφριξα.Τοσα πολλα πρεπει να πληρωσεις για εξετασεις;;

Εδω δεν πληρωνεις σχεδον τιποτα.Ουτε επισκεψεις στον γιατρο ουτε τιποτα! Μονο την αυχενικη θα πληρωσω 140€ και τον μεγαλο υπερηχο 20€.

Αυτα ειναι τα καλα της Γερμανιας...

Εβαλα φαγακι στον φουρνο και περιμενω να ξυπνησει η μικρη να βαλω σκουπα και να σφουγγαρισω και μετα τελος.Εδω και 4 μερες σιδερωνω καθε μερα και τα ατιμα δεν λενε να τελειωσουν! :angry:

Σας αφηνω γιατι κολανε τα χερια μου απο τον ιδρωτα και δεν μπορω να γραψω! Φιλακια σε ολες και σε οσες δεν ανεφερα!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου :) Και εγώ ζεσταίνομαι πολύ σήμερα παρόλο που φυσάει ένα αεράκι εδώ στο Αιγαίο.

Χθες πήγα και έκλεισα αεροπορικά εισιτήρια για Αθήνα για τις 12 Αυγούστου γιατί στις 16 είναι η αμνιοπαρακέντηση. Δυστυχώς δεν βρήκα αργότερα. Και θα ανέβω νωρίτερα, και θα πάρω και τη μικρή μου μαζί μιας και δεν έχω που να την αφήσω, ο μπαμπάς μας εργάζεται. Να περάσει ο καιρός να ησυχάσω, και αύριο αν μου λέγανε να την κάνω θα έτρεχα :unsure: με σκοτώνει αυτή η αναμονή :S

THEODOSIADOU προσπαθώ να είμαι χαλαρή αφού το πήρα απόφαση ότι είναι να γίνει θα γίνει. Το πλύσιμο με το λάστιχο το ευχαριστιέμαι και εγώ πάααρα πολύ :silly:

Ιωάννα μου άντε κοντεύει ο καιρός να ακούσετε την καρδούλα. Μου φαίνεται όλες το ίδιο έχουμε πάθει μετράμε μέρες μέχρι την επόμενη εξέταση ανάλογα την εβδομάδα της καθεμιάς. Τι άγχος και αυτό και μετά σου λένε η πιο όμορφη περίοδος της ζωής μας :P αλλά οκ όπως πολύ σωστά είπες για τα νινάκια μας χαλάλι όλα αρκεί να έρθουν στον κόσμο γερά!!!

filaki πλησιάζει η Τετάρτη υπομονή καλά αποτελέσματα!!!

Lenaki και εγώ έτσι είμαι σήμερα απ τη ζέστη στάζω ολόκληρη!!! Καλά αποτελέσματα και σε εσένα!!

Ειρήνη με το καλό να δεχτείς τη μανούλα!!

Φιλάκια σε όλες τις γκαστρούλες καλό απόγευμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!!!

Τι κανετε???

Βλεπω ολες παλι απουσες.Μονο εγω μεσα.

Ιωαννα ευχαριστιεσαι απιστευτα τη ζωη στην εξοχη.

Ξεκουραζεσαι χωρις να ξεκουραστεις.

Ειρηνακι μου καλες δουλιτσες.

Ελπιζω να μην εκανες και πολλα σημερα. :kiss:

Λενακι δε το συζηταμε.Καμια σχεση η Γερμανια με την Ελλαδα.

Μονο η ασφαλεια του δημοσιου ειναι καλη εδω,και οχι σε ολη τη χωρα.

Για παραδειγμα,στην Αθηνα σχεδον κανενας γιατρος δεν ειναι συμβεβλημενος.

Ηρεμα με το σιδερωμα,γιατι δεν παιρνεις μια γυναικα να τελειωνεις?

Marielen μονη με τη μικρη θα πας Αθηνα?Καλυτερα να εχεις καποιο ατομο

διπλα σου.Μην ανησυχεις,ολα καλα θα πανε.Αφου η αυχενικη σου ηταν καλη.Θα μαθεις και σιγουρα το φυλο του μωρου. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

THEODOSIADOU έγραψε:

Marielen μονη με τη μικρη θα πας Αθηνα?Καλυτερα να εχεις καποιο ατομο

διπλα σου.Μην ανησυχεις,ολα καλα θα πανε.Αφου η αυχενικη σου ηταν καλη.Θα μαθεις και σιγουρα το φυλο του μωρου. :)

Και εγώ εδώ παρούσα!!! :)

Ευτυχώς έχω την αδελφούλα μου στην Αθήνα και θα την έχω μαζί μου καθώς και μετά την εξέταση λέω να κάτσω κάποιες μέρες να ξεκουραστώ και μετά να επιστρέψω. Διαφορετικά θα ήταν αδύνατο. Και εγώ ελπίζω ότι όλα θα είναι καλά τι στο καλό αφού στην αυχενική ήταν όλα καλά. Έχω και αγωνία να μάθω το φύλλο όχι ότι έχω προτίμηση αλλά θέλω να το ξέρω :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτελους κι αλλη γκαστρουλα!!!!!!!!!!!!!!!

Ε αφου εχεις την αδερφουλα σου εκει,καλα ειναι.

Λογικα θα πρεπει να κατσεις λιγες μερες για να ξεκουραστεις.

Ο γιατρος σου τι σου ειπε?

Θα το μαθεις σιγουρα το φυλο με την αμνιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέραααα!!!!

εδώ είμαι κι εγώ!! τι κάνουν τα κορίτσια??? κάνατε καμία βουτίτσα στη θάλασσα? εγώ την βλέπω από μακριά προς το παρόν :(

marielen εύχομαι όλα καλά με την αμνιο αν και είμαι σίγουρη ότι θα είναι. Ευτυχώς που έχεις την αδερφούλα σου και θα σε βοηθάει τις μέρες που θα χρειαστεί να ξεκουραστείς μετά την εξέταση!

Δεσποινάκι τι κάνεις?? Συναντήθηκες με την ρεββέκα ή ακόμα?

:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο γιατρός μου μου είπε ότι δύο μερούλες απόλυτης ξεκούρασης είναι απαραίτητη και μετά προσοχή όχι βάρη κλπ. Το φύλλο ίσως το δούμε και νωρίτερα στο a test όπου θα κάνω μόνο υπέρηχο τότε και όχι αίματος μια και θα κάνω την αμνιο. Αχ ούτε φαντάρος να μετράει έτσι τις μέρες :S

Υπομονή!!!!

Εσύ πως είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με μπερδεψες πολυ τωρα.

Το Α τεστ ειναι αιματολογικη,σαν την ΡΑΡΡ-Α.

Δειχνει και το φυλο?

Εγω καλα ειμαι,σημερα σα να ενιωσα να κινειται μας το μπεμπακι αλλα δεν ειμαι και σιγουρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπέρα, εγω πάω αύριο για επαναληπτική αυχενική γιατί στο ένα έμβρυο ενώ η αυχενική ήταν 1,30 δεν φαινόταν το ρινικό οστό , όλη την εβδομάδα δεν μπορούσα να ηρεμήσω και να κοιμηθώ , παρακαλάω την παναγία αύριο να είναι όλα καλά , έχω κλάψει πολύ αυτές τις μέρες.Εσείς από ότι βλέπω όλες καλά ....Μπράβο κοριτσιάκια μου, πάντα τέτοια ευχάριστα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερουδια σας :) Τι κανετε? Εγω προσεχως καλυτερα που λεει και ο Ζηκος...... :P Μπηκα αισιως στη δεκατη εβδομαδα και ολα καλα μεχρι ωρας!!! Κανω καθε βραδυ το σταυρο μου να πανε ολα καλα και ο αντρας μου με δουλευει, ουτε στη πρωτη μου εγκυμοσυνη δεν εκανα ετσι!!!

Να σας ρωτησω? Εσας τι σας εχει πει ο γιατρος σας? Τι επιτρεπετε και τι απαγορευετε? Απο φαγητο και καφεδες εννοω! Γιατι εμενα δε μου εχει πει τιποτα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!Πως είστε σήμερα;

Αχχχχχχ ΣΗΜΕΡΑ επιτέλους θα πάω στον γιατρό!!!!!!

bibibo μου εμενα ο γιατρος μου μου ειπε να τρωω και να πινω οτι θα εδινα σε ενα παιδακι 3 ετων... συγκεκριμενα για τον καφε μου ειπε να πινω εναν ελληνικο και σιγουρα οχι νες γιατι παρα ειναι βαρυς!

Faniko καλη επιτυχια με την εξεταση σημερα ευχομαι ολα να ειναι καλα

και για τα δυο εμβρυακια!!!

Δεσποινακι Ειρηνη ΕΛΕΝΑ Μπουγατσουλα marielen geozouli lena και στις υπολοιπες :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

filaki εύχομαι όλα να πάνε τέλεια και θα πάνε!!!

Ματα εχθές έλεγα σε κάτι φίλους τις περιπέτειες του «Ντένις του τρομερού»!!! με το ανσασέρ και λύθηκαν στα γέλια… ο δε άντρας μου με ρωτούσε … ποια ποια είναι αυτή η φίλη σου … δε τη ξέρω;; πολύ γέλιο σου λέω!!!

Lenaki26 αχ δε φαντάζεσαι τι σούπερ που είναι το σπιτάκι μου τώρα … και σιδερωμένα παρακαλώ!!! Μακάρι να πατούσα ένα Pause και να έμενε έτσι … Εγώ πάω για αυχενική την Πέμπτη!!! Υπομονή με την ζέστη!

Marielen όλα καλά να πάνε με την εξέταση! Τουλάχιστον θα την κάνεις πιο νωρίς και θα ξενοιάσεις μια ώρα αρχύτερα! Κάτι είναι και αυτό!

THEODOSIADOU τίποτα δεν έκανα … τα έκανε όλα μόνη της και μετά πήρα τον αντρούλη μου και πήγαμε βόλτα!!! Όταν γύρισα ήταν όλα στην εντέλεια!!!

geozouli και εγώ πήγα θάλασσα και την κοίταζα από μακριά! Παρκάραμε κάτω από ένα μεγάλο δέντρο … ρίξαμε και τα καθίσματα … και όλα μια χαρά!!!

THEODOSIADOU κατάλαβες το μωράκι … αχ θα τρελαθώ!!!

FANIKO όλη μας η θετική σκέψη είναι μαζί σου!!! Τόσες είμαστε!!! Να δεις που όλα θα είναι τέλεια!!!!!!!!!!

bibibo ούτε εμένα μου είπε κάτι αλλά προσπαθώ να καταναλώνω ότι πιο υγιεινό υπάρχει. Αυτό που λέει η Ιωάννα είναι πολύ σωστό! Ότι θα έδινες σε ένα μικρό παιδάκι!!!

ioanna123456 :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

THEODOSIADOU έγραψε:

Με μπερδεψες πολυ τωρα.

Το Α τεστ ειναι αιματολογικη,σαν την ΡΑΡΡ-Α.

Δειχνει και το φυλο?

Εγω καλα ειμαι,σημερα σα να ενιωσα να κινειται μας το μπεμπακι αλλα δεν ειμαι και σιγουρη.

Καλημέρα σε όλα τα κοριτσάκια και καλή μας εβδομάδα!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

THEODOSIADOU το ένοιωσες το μωρουλίνι? και εγώ νοιώθω που και που κάτι αλλά υποθέτω ότι είναι το έντερο μου καθώς πιστεύω ότι είναι νωρίς ακόμη, όσο περνάει ο καιρός θα το νοιώθουμε πιο έντονα.

Το Α test είναι κάτι σαν την αυχενική, υπέρηχος και μετά εξέταση αίματος. Επειδή το μωρό είναι πιο μεγάλο συνήθως γίνεται στην 17 η εβδομάδα φαίνεται το φύλο.

Ειρήνη μου άντε η πέμπτη πλησιάζει.

Ιωάννα μου θα περιμένουμε τα νέα σου απ το γιατρό.

bibibo να τρως όσο μπορείς υγιεινά δηλαδή κρέας, κοτόπουλο, ψάρι οσο το δυνατόν άπαχο, πολλά φρούτα και λαχανικά, γαλακτοκομικά παστεριωμένα πάντα, προσοχή μεγάλη στα μαλακά τυριά τύπου ροκφόρ που δεν είναι παστεριωμένα. Επίσης καλό είναι να αποφεύγουμε τα μεγάλα ψάρια που δεν έχουν ψαρευτεί στη μεσόγειο λόγω μεγάλης περιεκτικότητας σε υδράργυρο. Επίσης μειώνουμε εως εγκαταλείπουμε ζάχαρη και αλάτι. Ε που και που επιτρέπεται καμιά παρασπονδία αρκεί να μην το παρακάνουμε. Εγώ χθες χτύπησα ένα παγωτάκι :blush:

FANIKO εύχομαι όλα καλά και με το άλλο μωράκι σου, που σίγουρα θα πάνε. Θα περιμένουμε νέα σου.

Και στα υπόλοιπα κορίτσια εύχομαι μια γλυκιά καλημέρα :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...