Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΡΕΣΚΟγΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!! Νο2


Recommended Posts

έκανα έρευνα αγοράς για τις μπλουζίτσες και δεν προλάβαινα να μπω :P:P:P στις 2 αλλη μια δώρο!!!! θα έχουμε και κάβα.. αχρείαστη να ναι!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

ας σοβαρευτώ!!!! καλά είμαι, ακολουθώ την μέθοδο να γράφω ότι δεν μου αρέσει εκεί που δεν πιάνει μελάνι... και είμαι μια χαρά!!!! Εσύ Δεσποινάκι τι κάνεις? Πως είναι η Δράμα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δε νομιζω οτι η τριτη μπλουζα θα μεινει αχρησιμοποιητη,

ολο και καπου θα χρησιμευσει.

Η Δραμα καλα παει,εγω βαριεμαι αφορητα.

Αλλα ειπαμε ολα τα αντιμετωπιζουμε.

Εμεις και τα μπεμπακια μας να ειμαστε καλα.

Καλα ειμαι,περιμενω να περασει και η σημερινη μερα

για να παω για αυχενικη.Θα τρελαθω απο την αγωνια μου :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

άντε άντε θα περιμένουμε εντυπώσεις αύριο να μας πεις!!!!!!!!!!!!!!!!

Κάνε καμία βολτούλα να ξεσκάσεις λίγο Δεσποινούλα!!!! Άντε θα συναντηθείτε και με το Ρεββεκάκι μια χαρά θα περάσετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κι εγω περιμενω την αυριανη συναντηση με το

μπεμπακι μου :woohoo:

Μολις εφαγα παγωτο με τουλουμπακια μιαμ μιαμ μιαμ.

Ειναι το αγαπημενο μου γλυκισμα του καλοκαιριου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γεία σας και από εμένα. Ήρθα και εγώ να μπω στη λίστα. Περιμένω το δεύτερο παιδάκι μου και είμαι στην 13 εβδομάδα κύησης.

ΠΗΤ είναι 10 Ιανουαρίου αλλά θα γεννήσω νωρίτερα επειδή θα κάνω καισαρική τομή. Τώρα άρχισα να συνέρχομαι μιας και απ την 6η εβδομάδα ταλαιπωρούμαι με ανεγούλες και καούρες στο στομάχι. Το καλό είναι ότι λόγω αυτών έχασα 6 κιλά!! μια χαρούλα να χω περιθώριο για αργότερα :P Εύχομαι σε όλες μια καλή εγκυμοσύνη.

THEODOSIADOU είμαστε στην ίδια εβδομάδα :) και εγώ χθες το είδα μιας και κάναμε την αυχενική διαφάνεια. Καλά αποτελέσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

filaki έγραψε:

Καλησπερα!Δεσποινα αυριο αυχενικη; εγω Τεταρτη αντε καλα αποτελεσματα.

σου στελνω πμ

Marielen καλωσηρθες εσυ την εκανες ξενοιασες ε!

Καλώς σας βρήκα filaki άντε και εσύ με το καλό να την κάνεις να δεις το μωρουλίνι σου. Εγώ την Παρασκευή περιμένω τα αποτελέσματα της papp a.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marielen καλως μας ηρθες!!!!!!!!!!!!!!

Με το καλο να ερθει το μωρακι σου

και να χαιρεσαι το παιδακι σου.

Με περνας μια μερα,ε?

Μεχρι τωρα ημουν η μεγαλυτερη κοιλιτσα,τωρα εισαι εσυ :P

Καλα αποτελεσματα με την ΡΑΡΡ-Α!!!!!!!!!!!!

Φιλιω μου αυριο κανω την αυχενικη!!!!!!!!!!

Κι εχω απιστευτη αγωνια!!!!!!!!!!!!!!

Πηρα το πμ..

Βρε Ρεββεκα που εισαι???????????

Περιμενω το τηλεφωνημα σου!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!

Δεσποινάκι ο γιατρός είπε μόλις δω το οτιδήποτε ξανά να κόψω το σαλοσπίρ όπως και έκανα. Για να δούμε τώρα …

Ήρθε εχθές η μικρή, έπλυνε πιάτα, τραπέζια, ξεσκόνισε … σήμερα έχει 2ο επεισόδιο. Σιδέρωμα και πιάτα φυσικά! Ανάθεσα και στη μαμά της το μαγείρεμα μέχρι την Πέμπτη που θα πάω για την αυχενική.

Στη δουλειά ήρθα και πάλι.

Θα φύγω κατά τη 13:00 πάλι, αλλά δεσμεύομαι ενώπιών σας αν δω κάτι ακόμα (μακάρι βέβαια να μη ξαναδώ!) … δε ξαναπατάω!

geozouli περιμένω και εγώ την γυναίκα Σαββάτο ή Κυριακή.

Marielen καλημέρα και καλώς ήλθες! Με το κάλο!!! Σε έβαλα και στη λίστα μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερα τι κανετε???????????

ειρηνακι πως εισαι??????????????

κοριτσια σημερα το βραδυ νομιζα οτι δ θα περνουσε ποτε..........

τρελαθηκα

ειχα ενα πονο τρελο στο στομακι μου που δ τον αντεχα με τπτ

κ πονο στα πλευρα νομιζα οτι θα μου εσπαγαν ....

κ εκει που λεω ουφ μου περασε κ με περνει ο υπνος .....

κατα τις 4 το πρωι ξανα τα ιδια τρελαθηκα στον πονο τρομαξα δ μπορουσα ουτε να ξαπλωσω.....ας ειναι ολα καλα

αντε ναερθει η δευτερα να παω να δω το σπορακι μου παναγιτσα μου

ας ειναι γερο κ υγιες κ δ θελω τπτ αλλο!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωλινάκι μου αυτό με το στομάχι θα το έχεις αυτές τις εβδομάδες.

Μη μου αγχώνεσαι!

Και εγώ εχθές ήμουν στην ίδια φριχτή κατάσταση!

Και σήμερα δεν είμαι καλύτερα…

Προσπάθησε να τρως ελαφριά γεύματα και μικρά.

Τώρα τα πλευρά, δεν έχουν λογικά κάποια σχέση με την εγκυμοσύνη.

Μήπως ήσουν αρκετή ώρα ξαπλωμένη και πιάστηκες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!

Τι μου κανετε;Φουσκωνετε :)

Εγω αρχιζω να πιστευω πως αυτο ηταν με τα καφε! μια μερα και τελος ισως απλα να αλλαξα μηνα!!! :):):):) Αντε στο καλο και μην τα ξαναδω!

Ειρηνακι καλα κανεις με την κοπελιτσα!Εσυ κανε μονο τα απαραιτητα!

Οσο για την δουλεια εφοσον καθεσαι πιστευω δεν πειραζει πολυ ξεσκας και λιγακι γιατι και ολο μεσςα μαλλον καλο δεν μας κανει!

Μπουγατσουλα για τις αναγουλες υπομονη ειναι αναπουφεκτο οπως φαινεται!Οσο για τα πλευρα νομιζω ειναι ασχετο! Ισως απο αυτο που ειπε η Ειρηνη απο τον υπνο ή ισως να επαθες καμια ψιλοψυξουλα παντως με την εγκυμοσυνη ασχετο!

Δεσποινακι μου καλη επιτυχια με την αυχενικη σου!!!Ολα καλα θα ειναι το νιωθω!!! :kiss:

Mαrielen καλωσηρθες και με το καλο το νινακι σου!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ και σε ολες τις αλλες και :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) Κορίτσια καλημέρα!!! ευχαριστώ πολύ για το καλωσόρισμα :)

THEODOSIADOU άντε με το καλό σήμερα η αυχενική θα περιμένουμε ενημέρωση.

IreneValadia σε ευχαριστώ πολύ που με έβαλες στη λίστα.

mpougatsoula24 μια από τα ίδια το βράδυ με έπιανε πιο πολύ απ τη μέρα το στομάχι και ειδικά το έντερο μου μιας και έχω και σύνδρομο ευαιρέθιστου εντέρου, ειδικά τώρα που ξεκίνησα και σίδηρο άστα ζω ένα δράμα :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια πηγε στο κακο ο νους μου αληθεια

τετοιο πονο δ ειχα ξανατραβηξει ποτε μου

τρομαξα πολυ

κ μετα σκεφτομουν μηπως επαθα τπτ επειδη ηπια λιγο κρασακι .......

ειρινακι μου το πιστευεις οτι ειδικα μετα το απογευμα Δ ΕΧΩ ορεξη για φαγητο ???????

το εχω ριξει στα φρουτα ελπιζω να περασει γρηγορα γιατι δ τον αντεχω

τετοιο πονο

κ εσεις τα ιδια ομως απο οτι μου λετε......γιατι ομως μηπως ειναι τα οργανα μας που σιγα σιγα ανεβαινουν πανω ???????????? λεω εωγ τωρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εβγαλα χθες την κοιλια μου φωτο θα σας την βαλω για να δειτε το τρελο πρηξημο που εχω βρεεεεεεεεε μπας κ δ ειμαι στην 8η εβδομαδα????????????

δ βαζετε κ σεις φωτο με τις κοιλιτσες σας ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ!!!!

:):):):):):):):)

ΗΡΘΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΣΑΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΧΑ ΣΤΗΣ 10/5. ΚΑΙ ΠΗΤ 14 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΥΓΕΙΕΣΤΑΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!!!!

ioanna ΜΟΥ ΕΔΩ ΕΙΣΑΙ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ???

Mpoygatsoula ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ, ΠΑΕΙ ΠΕΡΑΣΕ ΣΗΜΕΡΑ ΞΗΜΕΡΩΣΕ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΟΥΛΑ!!!

ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ!!! :laugh: :laugh: :laugh:

ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΣΠΙΤΙ.

Theodosiadou ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΟΟΛΛΛΕΕΕΣΣΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα Μπουγατσουλα τι τελεια κοιλιτσα κ εμενα εχει πρηστει αλλα μαζι κ το στομαχακι κ χωριζουν στη μεση ποτε θα ενωθουν!ασε που απο ρουχα με σταθερο υφασα που φορουσα τωρα με ενοχλουν πρεπει να αρχισαν να μπαινουν ποντοι να ανοιγει μεση κ λεκανη

οσο για στομαχι οταν ημουν κ εγω 7-8,βραδυ πονουσε δεν ηξερα πως να βολευτω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) Μπουγατσούλα πολύ όμορφη η κοιλίτσα σου!! που να δεις τη δική μου :P αλλά σε μένα φταίει ότι έχω τα παραπανήσια κιλάκια μου. Τώρα δύο μπορεί να σου συμβαίνουν ή έχεις μεγάλη κατακράτηση υγρών ή θα έχεις μεγάλη κοιλίτσα. Έχεις πάρει βάρος? αν σε ανησυχεί πάντως ρώτα το γιατρό σου. Αν και πιστεύω ότι είναι απολύτως φυσιολογικό.

eelleennaa καλώς ήρθες και εσύ!! με το καλό, καλή εγκυμοσύνη σου εύχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ioanna123456 μακάρι να εξαφανιστούν και τα καφέ σου και τα ροδακινί μου! Έχει δίκιο με την δουλειά. Πραγματικά δεν αντέχω να καθίσω όλη μέρα στο σπίτι! Το απόγευμα που κάθομαι και φρικάρω! Μιλάμε είναι χάλια η ψυχολογία μου!

mpougatsoula24 φυσικά και το πιστεύω! Αφού εγκαθιδρύονται οι ριμάδες οι αναγούλες … πού όρεξη;;; και εγώ εχθές συνειδητοποίησα χθες πως δεν είχα φάει μετά τις 2 το μεσημέρι και έφαγα με το ζόρι 3 φρυγανιές. Άλλα και πάλι χάλια!!! Σίγουρα κάτι γίνεται εκεί με τα όργανα και τα νεύρα που πηγαίνουν στον εγκέφαλο και είναι υπεύθυνα για το σήμα τις ναυτίας.

Eelleennaa καλώς την!!! Εσύ θα κάνεις ένα μωρό ερωτοχτυπημένο δηλαδή!!! Φαντάσου τι έχεις να περάσεις μάνα!!! Με το καλό και να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!!!!!!!!!!!!!!!

mpougatsoula24 πλάκα μου κάνεις!!!!!!!!! Τι κοιλίτσα είναι αυτή!!!!!!!! Ζηλεύω … θέλω και εγώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααα...

μπουγατσουλα εχω παθει πλακα με την κοιλια σου...

μαρη μηπως εχεις δυδιμα?μηπως γεννας σε ενα μηνα και δεν το εχεις παρει χαμπαρι??? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα...δεν ανηκω εδω απλα θα ηθελα

να κανω μια σημαντικη ερωτηση στην μπουγατσουλαγιατι το χω απορια

απο την στιγμη που ειδα την φωτο με την κοιλιτσα:

ΤΙ μαλακτικο πλυντηριου χρησιμοποιεις? Εισαι ευχαριστημενη?

βλεπω πρασινο ειναι άρα αρωμα μηλου?????

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!!!!!ευχομαι να ειστε ολες καλα!!!εχω χαθει αυτες τις μερες,τρεχουμε με την μανουλα μου στα νοσοκομεια,εκανε ενχειρηση χολης κ ειχαμε επιπλοκες στο χειρουργειο κ ακομα μετα απο 3βδομαδες νοσηλειας μας ειπαν οτι ισως να βγει αυριο...το ευχομαι κοριτσια γιατι κουραστηκα πολυ,κ σωματικα να φροντιζω κ να μαγειρευω για 2 σπιτια αλλα κ ψυχολογικα,,θελω ηρεμια!!!!!μπορα ειναι κ θα περασει που θα παει,,,,λοιπον μπουγατσουλα εσυ μαλλον δεν εισαι 8 αλλα 18 εβδομαδων,,που την βρηκες τοση κοιλια καλε;;;;εγω εχω αρχισει να φουσκωνω απλα οχι τοσο πολυ,,οι αναγουλες μου περασαν απλα δεν εχω πολυ ορεξη για φαγητο...αντε να περασουν οι μερες να ξαναδω το μπεμπε,,19 αυχενικη κ περιμενω πως κ πως....δεσποινακι ευχομαι να γυρισεις να κ μας πεις ευχαριστα νεα,,,,,κ να μας πεις κ εαν φανηκε το φυλο!!!!!!!θα τα ξαναπουμε ,θα μπω το απογευματακι πλεον απο το σπιτακι μου μιας κ τωρα ημουν στης μαμας το σπιτι για πολυ σιδερωμα(7 πλυντηρια)κ τα υπολοιπα κλασσικα,σκουπισμα μαγειρεμα σφουγγαρισμα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια δ ειναι τρελο??????????????????????ειναι πολυ μεγαλη

τι θα γινει στο τελος χαχχαχαχαχα :D :D :D :D :D

κ να σας πω κ το αλλο ...δ εχω παρει γραμμαριο χαχαχαχχα

κιμονακι σε ζηλευω αληθεια τινκερ λες δευτερα να δω κ 2η καρδουλα??????

χαχαχαχχα την πρωτη φορα ειδα μονο μια χαχχαχαχαχα

ζαχαααααααααααααα ναιιιιιιιιιιιιιιι χαχαχχαχα ειναι καταπληκτικο κ μυριζει υπεροχα ειναι του λιντ

:D :D :D :D :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...