Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010-Νο9


Recommended Posts

vaster έγραψε:

καλα Yeliz μου,απλα ζεσταινομαι παρα πολυ!!και πρεπει να περπαταω και λιγο αλλα με τετοια ζεστη που να παω,θα λιποθυμησω και δεν θα το καταλαβω!καλα κανεις να προσεχεις τα κρυωματα και μην κουραζεσαι!

μπα δεν κουράζομαι να'ναι καλά όλοι (σύζυγος,μαμά,μπαμπάς,κουνιάδα) δεν με αφήνουν να κάνω απολύτως τίποτα, αφού σε λίγο θα ξεχάσω να κάνω τα βασικά, μαγείρεμα,σκούπισμα χεχε!! αλλά να σας πω και την αμαρτία μου βρε κορίτσια έχω αρχίσει και το απολαμβάνω χιχι!!

όσο για το περπάτημα μπορείς να βγαίνεις μια βολτούλα το βραδάκι που έχει δροσούλα... εγώ λατρεύω τις βραδυνές βόλτες το καλοκαιράκι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

καλα εγω απ'οτι καταλαβες,ολη μερα ειμαι μια στον υπολογιστη και μια στην τηλεοραση!δεν ειμαι καθολου της τηλεορασης και κανω ολο ζαπινγκ,βαριεμαι παω στον υπολογιστη,ολη μερα αυτο κανω!6 βλεπω το love bites και μετα στις 8 το αλλο με την μαγειρικη...αχ!κολλησα τωρα πως λεγετε;μετα λιγο χαζα στο σταρ και 9 ερχεται ο αντρουλης μου,τοσο ωραια περναει η μερα μου...τι να κανω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

καλα εγω απ'οτι καταλαβες,ολη μερα ειμαι μια στον υπολογιστη και μια στην τηλεοραση!δεν ειμαι καθολου της τηλεορασης και κανω ολο ζαπινγκ,βαριεμαι παω στον υπολογιστη,ολη μερα αυτο κανω!6 βλεπω το love bites και μετα στις 8 το αλλο με την μαγειρικη...αχ!κολλησα τωρα πως λεγετε;μετα λιγο χαζα στο σταρ και 9 ερχεται ο αντρουλης μου,τοσο ωραια περναει η μερα μου...τι να κανω!

το "κατι ψήνεται" λες, καλούτσικο είναι...

Μπορείς να κατεβάζεις και εργάκια απο το internet είναι καλή φάση.

Εγώ αυτό κάνω και έχω κατεβάσει αρκετά μέχρι τώρα και πολυ πρόσφατες κυκλοφορίες κιόλας...

και σειρές κατέβασα που παίζουν στην TV όπως το Prison Break καιτο Grey's anatomy τα καινούρια επεισόδια όχι αυτά που παίζουν τώρα εδώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sou mpella :):):)

yeliz se petixa ksana eides??? ekana grigora grigora tis douleies kai twra noiwthw tasis lipothimias

milame de ti paleuw apo ti zesti papi exw ginei :S

kala ti tha kanoume olokliro kalokairi paidia tha vrasoume :blink::blink::blink::blink: kai idika osoi einai stis polis pw pw :blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική μου πολύ γρήγορη σε βρίσκω με τις δουλειές μπράβο!! :P

Ναι είμαι ακόμα εδώ γιατί περιμένω τον ανδρούλη μου η τον μπαμπάκα μου να έρθουν να με αλλάξουν!!! χεχε αλλά δεν βλέπω να εμφανίζεται κανείς!!

Δεν πειράζει όμως καλύτερα...να τα πούμε λίγο παραπάνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti vlepw lete gia seires????? koritsia vlepw ksenes sires fanatika :woohoo: :woohoo: :woohoo:

tainies pou eida kai mou aresan kathos vlepw episeis polles ola ta poio panw na nai kala to internet :silly: :silly: :silly:

mou arese para polu o serlok holms!!!! kai ena pou eida akiro mia mera me ton nikolas keitz polu kalo me mia koinotita gynaikokratoumeni to edeixe kai i tv prin mia vdomada nomizw :huh: auti i deuteri einai palia alla eida pou tin epaixe kai ti thimithika :P

seires mou aresoun oi parafisikes eseis ti vlepete peite kana kalo...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ!και πως μου αρεσουν οι ταινιες!!!ειδικα τα θριλερ!το prison break το χω δει ολο!!εχω την φιλη μου που κατεβαζει εργα και μου φερνει!!γεια σου Αγγελικουλα!!!μην κανεις καλε τετοια...εμεις που εχουμε υποταση δεν ειμαστε για γρηγορα...προσεχε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τρελαινομαι και για csi las vegas!μου αρεσει ο μαυρος με τα πρασινα ματια!!!!αλλα στο κυκλο που τελειωσε τον σκοτωσαν γαμωτο....ο αντρας μου χαρηκε..χαχαχαχαχα!ζηλιαρικο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxaxa kai gw latreuw ta thriler :silly: :silly: :silly: o antras mou fonazei leei oti tromazw (auto metaxi mas einai alithia :P ) kai oti tarazomai kai de kanei alla egw ekei epimenw :P:P:P:P

seires katevaste na deite vampire diaries apla teleio, teleio kai to truth blood to xw dei olo oso exei pextei se ameriki kai perimenw me agwnia to neo kiklo ax! pote tha arxisei :silly: :silly: :silly: :silly: alli sira kali to supernatural, to dexter einai astinomiko kai fovera exipno tha mou erthoun kai alla pou ksexnw titlous alla tha epaneltho xaxaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oxi re gamoto alitheia ton skotonoun ELEOS ma einai tosoooo cute

kai mena mou leei o antras mou ante vre pou sou aresei autos alla polu xairomai mpella pou me epivevaioneis, ma einai polu omorfos les ta matia na einai dika tou i fakoi?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το dexter το εβλεπα και γω πολυ καλο!αλλα τωρα δεν αντεχω μεχρι την ωρα που το χει...νυσταζω!η αληθεια ειναι πως εχω δει πολλες ταινιες τρομου και ψυχολογικα θριλερ και μεταφυσικα,τα λατρευω...αλλα τωρα σαν να με ψιλοαγχωνουν...μαλλον δεν πρεπει να βλεπουμε!!τον νικολας κεητζ με το σκιαχτρο λες;;ναι παλιο, καλο ηταν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δικα του ειναι!!!!αυτον τον ειχα μπανισει απο το τελευταιο allien!!!!ειχε ραστα εκει..κουκλος ειναι!!!εχω ματι εγωωωωω!ζηλευουν καλε,ο δικος μου πιθηκι τον λεει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ από ξένες σειρές λατρεύω Prison Break, House M.D.,Grey's Anatomy, Φιλαράκια (τόσα χρόνια βλέπω τις επαναλήψεις φανατικά)

Από έργα είδα το Λυκόφως και Νεα Σελήνη και μάρεσαν πολύ

Το 'Sherlok Holmes' είδα και μου άρεσε αρκετά... αλλά και μόνο για τον Robert Downey Jr. αξίζει επίσης καλό αλλά λίγο παράξενο έργο (εμένα μου άρεσε πολυ) ειναι το "The Book Of Eli" με τον Denzel Washington (ΘΕΟΣ!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

Εγώ από ξένες σειρές λατρεύω Prison Break, House M.D.,Grey's Anatomy, Φιλαράκια (τόσα χρόνια βλέπω τις επαναλήψεις φανατικά)

Από έργα είδα το Λυκόφως και Νεα Σελήνη και μάρεσαν πολύ

Το 'Sherlok Holmes' είδα και μου άρεσε αρκετά... αλλά και μόνο για τον Robert Downey Jr. αξίζει επίσης καλό αλλά λίγο παράξενο έργο (εμένα μου άρεσε πολυ) ειναι το "The Book Of Eli" με τον Denzel Washington (ΘΕΟΣ!!)

και μενα μου αρεσε το "The Book Of Eli",πολυ καλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

DIOSA έγραψε:

και μενα μου αρεσε το "The Book Of Eli",πολυ καλο![/quote:2hmymgwt]

Aχ ναι ΤΕΛΕΙΟ ήταν!!

Κάτσε να βάλω και εγώ τους αγαπημένους μου κούκλους να χαρούν τα ματάκια μας λίγο!!! χεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

de to xw dei auto pou les yeliz to teleutaio ti stori exei giati apo titlous de thimamai sxedon kanena

epeisis eida tin aliki sti xwra to thaumatwn :P kai itan xalia :blink:

kai ton likanthropo mexri ti mesi itan wraio atmosferiko meta egine mia wraiotati patata :huh:

koritsia ksereis poion thewrw kouklo?????????? ton pantreuomoun amesws

ton ntin tou supernatural sas vazw foto

einai to apolito sto stil mou kai magkaki sto rolo ax!!!! ti kouklos

latreuw tous ksanthous kai pantreutika melaxrino xaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelike. έγραψε:

43 :woohoo: :woohoo: :woohoo: plaka kaneis fainete polu mikros san ton antra mou kai autos xaxaxa

koritsia i foto pou iposxethika jensen_ackles2.jpg

σου αρεσουν babyface!και μενα στην ηλικια σου μου αρεζαν!!τωρα αλλαξαν τα γουστα μου!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια αυτές οι φωτο που ανεβάζετε είναι καλύτερες κι απο αυτές με τα μπραουνις με παγωτο...... :blink::blink::blink:

Αυτή την έβαλα φόντο στον υπολογιστή μου και χθες επαθε εγκεφαλικό ο δικός μου που την είδε!!! B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...