Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010-Νο9


Recommended Posts

Ναι γίνονται πολλά και διάφορα θεατρικά, συναυλίες, χοροί και δεν συμμαζεύεται... αλλάαα το πιο σημαντικόο είναι οτι όλοι οι δρόμοι είναι γεμάτοι με πάγκους και ψησταριές γεμάτα σουβλάκια και ρετσίνες ΤΖΑΜΠΑ :laugh: :laugh: τρώς μέχρι να σκάσεις... γιαυτό θα σου πρότεινα η επόμενη πόλη που θα πάτε να είναι οπωσδήποτε η Ξάνθη...

Αλήθεια σε ποιο μειονοτικό ήταν θυμάσαι? Φαντάζεσαι να ήταν στο χωριό μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

DIOSA έγραψε:

Αλήθεια σε ποιο μειονοτικό ήταν θυμάσαι? Φαντάζεσαι να ήταν στο χωριό μου?

Αλλά τι λέω? καθηγητής ειπες οτι είναι άρα σε γυμνάσιο-λύκειο διδάσκει εμείς στο χωριό έχουμε μόνο δημοτικό!! χε χε πάει χάζεψα.

Τότε μας μένει το μειονοτικό γυμνάσιο-λύκειο Ξάνθης η ενός ορεινού χωριού της Γλαυκής. Άλλα δεν υπάρχουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου γύρισα και εγώ!!!από το πρωί είμαι στη γύρα και πριν λίγο μπήκαμε σπίτι....δεν σας διάβασα(γεμίσατε και 10 σελ από το πρωί που έχω να μπω) γιατί είμαι πτώμα και θέλω να ξεκουραστώ λίγο πριν τη συνάντηση μας...θα σας διαβάσω αργότερα!!!

Θεσσαλονικιές θα τα πούμε το βράδυ!!!φιλάκια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

de thimamai otan girisei o antras mou tha ton rwtisw kai tha sou pw :):):):) egw ithela para para polu na zisw ligo kai voria, varethika ton ilio emena mou aresei toso polu to xioni to xeimwna kai distixos emas de xionizei stis poleis :(:(:(

en to metaxi to poio vorio meros tis xwras pou xw paei einai mexri ti thessaloniki :( enw ti notia ellada tin exw kiriolektika orgwsei

na se rwtisw kati alla mi me pareksigiseis :blush: kserw oti ta mousoulmanika onomata exoun polu omorfes simasies, to diko sou ti simenei?? exete fovera euixa onomata kai to kserw giati polles kopeles pou kserw apo to xoro (belly dance) allazoun to onoma tous kai xrisimopoioun kapoio allo

exw files pou to exoun kanei fatme, kalli,irida,aisha ktl

asxeto exeis facebook???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

DIOSA έγραψε:

Αλλά τι λέω? καθηγητής ειπες οτι είναι άρα σε γυμνάσιο-λύκειο διδάσκει εμείς στο χωριό έχουμε μόνο δημοτικό!! χε χε πάει χάζεψα.

Τότε μας μένει το μειονοτικό γυμνάσιο-λύκειο Ξάνθης η ενός ορεινού χωριού της Γλαυκής. Άλλα δεν υπάρχουν..[/quote:2m0c4vr4]

thimamai sigoura oti itan se kapoio xwrio pomakwn kai oti itan gumnasio krima pou telika den irthame :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατί να παρεξηγηθώ βρέ? Το ονομά μου σημαίνει "τα χνάρια του ανέμου"

Yeliz = Γιελήζ Yel=άνεμος και iz=χνάρια

Είναι που ο μπαμπάς μου έχει φαντασία (ευτυχώς) και με έβγαλε έτσι γιατί αν περίμενα απο τη μάνα μου... :laugh:

Όσο για τα χιόνια μην έχεις μεγάλες προσδοκίες γιατί τα τελευταία χρόνια ούτε εδώ χιονίζει όπως παλιά... Μόνο στα ορεινά χωριά ρίχνει και αυτό όχι συνέχεια καμιά 2-3 φορές το χρόνο.

Facebook έχω αλλά το έχω απενεργοποιημένο εδω και λίγο καιρό (για ευνόητους λόγους) μόλις το ξαναενεργοποιήσω θα σου πω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pw pw twra pou akousa kai to noima mou aresei akoma perissotero, apla exeis teleio onoma :woohoo: :woohoo: :woohoo: mou aresoun ta onomata sas giati einai perigrafika diigounte mia istoria, ena paramithi kapws etsi to vlepw :):):)

ok an pote theliseis na to energopoiiseis pes mas, eimaste polles kopeles apo dw sto face, einai enas tropos na gnwrisoume poio kala i mia tin alli vlepontas toulaxistwn pou apeuthinomaste :):):)

pou les mallon auto to xwrio tha itan ama ekei exei to mono gymnasio

ti den xionizei????????????????????? pws etsi ma eiste polu psila egw fantazomoun xioni me to touloumi :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ που βρίσκεις το όνομά μου τέλειο!! :laugh: :laugh:

και το δικό σου είναι πάρα πολύ ωραίο!!

Μόλις ενεργοποιήσω το Face θα είστε οι πρώτες που θα το μάθετε!! ;)

Όσο για τα χιόνια δυστυχώς με όλες αυτες τις κλιματικές αλλαγές και το φαινόμενο του θερομκηπίου πάλι καλά που ρίχνει και τόσο που ρίχνει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ok καλή μου... καλό απόγευμα... αν δεν είμαι μετά δεν ξέρω πότε θα ξαναμπώ γιατί δεν έχουμε ακόμα σύνδεση στο σπίτι και τώρα μπαίνω απο το μαγαζί του μπαμπά μου.. αύριο έχω ραντεβού στο νοσοκομείο για να με εξετάσουν (σαράντισα σήμερα) και απο Δευτέρα φεύγω διακοπούλες για μια εβδομάδα... άρα δεν ξέρω αν θα τα πούμε πριν τις 20/06 αν όχι καλά να περάσετε όσο λείπω. φιλιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μία μέρα έχω να μπω και... βλέπω πολλές γραμμένες σελίδες! Λίγο στις άκρες τα είδα.. Diosa, σε θαυμάζω τη δύναμή σου, δίνεις μαθήματα σε όλες στο φόρουμ, όλα θα πάνε καλά γιατί το αξίζεις...

Από την kuo έχουμε νέα του γάμου??

Από τη Βερόνικα? Είναι καλά?

Εγώ όλα καλά αν και τρέχω με τη δουλειά και έχει αρχίσει και αυτή η ζέστη α πα πα πα...

Άφήστε που αρχίζει και το κωλομουντιάλ και βλέπω να περνάω άπειρες μόνη μου βλέποντας τον καλό μου να παρακολουθεί με γουρλωμένα μάτια γκκκρρρρ... Ήταν αύριο να πάμε στο μωρουδόκοσμο και αρχίζει και τα μασάει τωρα ότι δεν θα προλάβουμε και πρέπει να πάμε και σούπερ μάρκετ και μήπως να το αφήναμε για την επόμενη βδομάδα... :angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

δεν ξερω αν βλεπετε love bites,το βλεπω αφου ολη μερα ειμαι σπιτι!διαλεξε τον παχουλιτσο!

:laugh: :laugh: :laugh:

το είδα! Μηπως είναι λίγο στημένο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπα εγω το περιμενα γιατι δεν ξερω αν προσεξες ,απο κατω που γραφει διαφορα,για την κοπελα εγραφε οτι ειχε φτασει τα 105 κιλα!αυτοι οι ανθρωποι εχουν αλλα κριτηρια!μπραβο της παντως κορμαρα εγινε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά είμαι καλή μου... κάθομαι στο μαγαζί του μπαμπά μου για να μπαίνω στο mammyland... χεχε έστειλα τον μπαμπά μου σπίτι να ξεκουραστεί τον άντρα μου να πλύνει 2 χαλιά που είχα για πλύσιμο γιατί στην καταστασή μου δεν κάνει να ζορίζομαι :P:P και εγώ κοπροσκυλιάζω!!

Άμα έρθει το internet στο σπίτι θα κάνουν πολύ καιρο να με ξαναδούν :P

Εσύ όλα καλά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα Yeliz μου,απλα ζεσταινομαι παρα πολυ!!και πρεπει να περπαταω και λιγο αλλα με τετοια ζεστη που να παω,θα λιποθυμησω και δεν θα το καταλαβω!καλα κανεις να προσεχεις τα κρυωματα και μην κουραζεσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

δεν ξερω αν βλεπετε love bites,το βλεπω αφου ολη μερα ειμαι σπιτι!διαλεξε τον παχουλιτσο!

Για πές βρε vaster τι βλέπει κανείς άμα κάθεται όλη μέρα σπίτι? ειδικά τώρα το καλοκαίρι... Εγώ θα ξαναπάω για δουλεία στις 3/9 και επειδή ποτέ δεν έχω κάτσει τόσο καιρό στο σπίτι δεν ξέρω τι θα κάνω... γιαυτό και θα βάλουμε internet στο σπίτι γιατί μέχρι τώρα έμπαινα κάθε μέρα απο τη δουλειά και βόλευε.. δεν είχαμε και σταθερό... αλλά τώωρα επιβάλλεται!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...