Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010-Νο9


Recommended Posts

soupitsa έγραψε:

Wendy, με γειά τα έπιπλα!!! Έχεις κανένα λινκ να μας τα δείξεις???? Πήρες τελικά αυτά τα Pali που έλεγες?? (μου αρέσουν πολύ όλα τα σχέδια αυτής της μάρας, αλλά κυρίως αυτή η σειρά http://www.newbabyland.com/nursery_room ... 78-l2.aspx

Και μένα με προβληματίζει τι θα κάνουμε με το δεύτερο παιδί. Το δωματιάκι του μπέμπη είναι απίστευτα μικρό (νομίζω πιο μικρό από το δικό σου). Με τίποτα δε χωράνε δύο κρεβάτια...

Για τα ντόνατς η kuo φταίει :P Κάθε φορά διάβαζα την περιγραφή της και μου έτρεχαν τα σάλια... πήγαινα στο ψυγείο και μπουκωνόμουν με ότι έβρισκα μπροστά μου για να ξεχάσω τον πόνο μου :P

ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ

ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ!!! :woohoo: :woohoo:

ΚΑΙ ΝΑΙΙΙΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕΣ !!!!!

συρταριερα μια απλη λευκη, θα μου κανει και ντουλαπα

σκεφτηκα να κανω μια μεγαλη να την εχω για αργοτερα που θα

μεγαλωσει ...η ντουλαπα ειναι περιπου ετσι ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Λυπηθειτε με,μην γραφετε αλλο για γλυκα γιατι .......

αυριο το πρωι που θα ξυπνησω και θα εχω φαει γλυκακι θα

βαζω ολο φωτο με παστες ,τουρτες ,παγωτα ,εκλερ και τριγωνα !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Wendoula..., για μια ακόμα φορά το ίδιο γούστο!!!Σκεφτόμουν και εγώ αυτή την κούνια. Τη βρήκα €466 σε αυτό το site μαζί με τα μεταφορικά..., αλλά θα ήθελα ασορτί και την κουρτινίτσα (άλλα €102) και φυσικά τα πάντα και τα σεντόνια (άλλα €180) και δεν ξέρω αν θα μπορούσα να αντισταθώ και στην αλλαξιέρα... οπότε είπα να το αφήσω καλύτερα :blush:

Η ντουλάπα είναι υπέροχη! Θα χωράει πολλά πράγματα, θα σε βολέψει πολύ!

kuoooooooooooo, θα σε σκοτώσω με τα γλυκά. Με βλέπω αύριο πρωί πρωί να τρέχω για cheese cake (και το λατρεύωωωω).

Να σας ρωτήσω... τα σελτεδάκια τι τα κάνουμε? Είναι για τις διαρροές? Τα βάζουμε πάνω ή κάτω από το σεντόνι? Δεν σκάει το παιδί?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα σελτεδακια τα βαζουμε οποτε αλλαζουμε τομωρο, πανω σε αυτα το αλλαζουμε και ενα μεγαλο στην κουνια για να προστατευσεις το στρωμα απο διαρροες ;)

κατω απο το σεντονι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν κατουρηθεί το αγοράκι την ώρα που το αλλάζεις θα κάνει κάτι το σελτεδάκι? Δεν θα πεταχτούν πάνω τα τσισάκια του? (απορίες που έχω βραδιάτικο!!). Άρα συνολικά θέλω 2-3 σελτεδάκια και ένα μεγάλο σελτέ, σωστά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

soupitsa έγραψε:

Αν κατουρηθεί το αγοράκι την ώρα που το αλλάζεις θα κάνει κάτι το σελτεδάκι? Δεν θα πεταχτούν πάνω τα τσισάκια του? (απορίες που έχω βραδιάτικο!!). Άρα συνολικά θέλω 2-3 σελτεδάκια και ένα μεγάλο σελτέ, σωστά?

θα χρειαστεις ενα στο μεγεθος του στρωματος και νομιζω 4 μικρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενημερωμενη σε βρισκω συνονοματη !!!!!!

Κατερινουλα μου θα παρω μονο το κρεβατακι την κουνουπιερα και το σετακι με σεντονακια και μπαντες ( ετσι δεν λεγονται τα πλαινα?)

τα υπολοιπα επιπλα ναι μεν υπεροχα ,αλλα πολυ bebe για αργοτερα που θα μεγαλωσει δεν εχουμε την δυνατοτητα σε 6 χρονια να περνουμε καινουργια ..οποτε βρισκουμε πρακτικες λυσεις ..αν μπορεις κανε κι αλλιως !!!!

καλα για το γουστο μας δεν σχολιαζω αλλο ειναι μαλλον ολοιδιο !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

ενημερωμενη σε βρισκω συνονοματη !!!!!!

Κατερινουλα μου θα παρω μονο το κρεβατακι την κουνουπιερα και το σετακι με σεντονακια και μπαντες ( ετσι δεν λεγονται τα πλαινα?)

τα υπολοιπα επιπλα ναι μεν υπεροχα ,αλλα πολυ bebe για αργοτερα που θα μεγαλωσει δεν εχουμε την δυνατοτητα σε 6 χρονια να περνουμε καινουργια ..οποτε βρισκουμε πρακτικες λυσεις ..αν μπορεις κανε κι αλλιως !!!!

καλα για το γουστο μας δεν σχολιαζω αλλο ειναι μαλλον ολοιδιο !!!!

εεε με 2 ανιψια και μαμα που παλιοτερα εκανε babysitting.... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάντως νοιώθω ότι είμαι εντελώς άσχετη :S Δεν ανησυχώ γιατί πιστεύω πολύ στο ένστικτο... αλλά δεν ξέρω σχεδόν τίποτα (και έχω και 4 ανήψια :blush: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia sas euxaristw polu ;)

sunxaritiria gia ta mpempakia sas :):):) simera itan mera uperixou gia polles apo mas :) egw akoma argw exw rantevou stis 28 :(

ax!!! ksexasa ti allo diavasa :blush::S

a! kati pire to mati mou gia glikakia :woohoo: kale mi milate gia glika de me pernei na paxinw allo :woohoo: alitheia ta glika prokaloun priximo????? :S:blush:

vasiliki teleia ta autokolitakia :woohoo:

basoula polu omorfo to dwmatiaki ;)

theloume sinantisi!!!! ante vre koritsia na vrethoume twra pou tha erthw kai gw korintho :P alla na einai apogeumataki mi psithoume kiolas :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuo η κατρινα για πειτε τελικα λεπτομερειες για τα δωματια που ειδατε στο ελενα..

τα μονοκλινο απο το lux τι διαφορα εχουν???

χαιρομαι που σας αρεσουν τα αυτοκολλητα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά σας πρόλαβα στηυν εκπνοή του χρόνου πριν το 10!!!!!

Σας ευχαριστώ πολύ πολύ για τις ευχές σας. Σήμερα με την αλλαγή του καιρού ήμουν λίγο χειρότερα από τις προηγούμενες μέρες αλλά και μόνο που ξέρω ότι θα κοιμηθώ με δροσιά τα υπομένω όλα :)

Aggelike, Βασούλα και Μπέλλα οι φώτο είναι τέλειες!!!! Θέλω να ανεβάσω κι εγώ μία. Να δείτε το στήθος μου και να φρίξετε :P

Kuo μου, σε 40 μέρες :blink::blink::blink::blink: Θα είσαι η πρώτη;

Βασιλική μου, utrogestan ο γιατρός μου είπε μετά τον 4ο δεν προσφέρουν τίποτα. Αλλά πάλι, απόψεις είναι αυτές

Κορίτσια, μιλώντας για σελτεδάκια, η μαια στο mothercare μας είπε να πάρουμε και για εμάς ένα γιατί τα νερά σπάνε συνήθως το βράδυ και ο λεκές δεν βγαίνει με τίποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τέλεια τα αυτοκολλητάκια. Αυτό θα είναι το theme; Χρώμα δωματίου;

Τα λουξ στον πέμπτο είχαν πιο σύγχρονο εξοπλισμό και έδειχναν πολύ πιο καινούρια. Τα μονόκλινα στον έκτο πάλι ωραία και ευρύχωρα ήταν, απλώς με πιο παλιό κρεβάτι και τηλεόραση παλαιάς τεχνολογίας. Όλα με μπαλκόνια και τουαλέτες.

Πω πω είδαμε κάτι μικροσκοπικά μωρουλάκια :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα μου, λογικά η an-n θα είναι πρώτη εκτός κι αν κάποιο μπεμπάκι κάνει την έκπληξη κι έρθει λίγο νωρίτερα :woohoo:

Τι έχει το στήθος σου και θα φρίξουμε; :blink: Εγώ δεν έχω στήθος. Είναι πιο φυσιολογικό αυτό;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασιλικούλα κι εμείς απο το cosycorner θα παραγγείλουμε αλλά αυτά με τα ζωάκια τα κατοικίδια... http://www.cosycorner.gr/products/detai ... gr&id=1263

το βλέπω περισσότερο και για εκμάθηση των ζώων...

Φαντάζομαι οτι θα του μαθαίνω τα ζωάκια, πως κάνουν και όλα τα σχετικά!!!

Ααααχ τρελαίνομαι!!!! :blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να έχει το στήθος μου Kuo μου; Απλά δεν αντέχω να το κουβαλάω άλλους 2 μήνες :S Χώρια που δεν μπορώ να φανταστώ τι θα γίνει μόλις ξεπρηστεί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VASOMITS έγραψε:

Βασιλικούλα κι εμείς απο το cosycorner θα παραγγείλουμε αλλά αυτά με τα ζωάκια τα κατοικίδια... http://www.cosycorner.gr/products/detai ... gr&id=1263

το βλέπω περισσότερο και για εκμάθηση των ζώων...

Φαντάζομαι οτι θα του μαθαίνω τα ζωάκια, πως κάνουν και όλα τα σχετικά!!!

Ααααχ τρελαίνομαι!!!! :blink::blink:

εγω δεν θα τα παρω απο ιντερνετ..

τα παραγγειλα στο χρωματοπωλειο μας 68 ευρω

πολυ ωραια και αυτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απα πα πα πα πα !!!!!!

καλε εσεις ειστε ικανες να μιλατε οοοοολο τα βραδυ ...

καθησα για λιγο και εχουν περασει ωωωωωρες !!!

εγω σας χαιρετω !!!!καλο βραδυ !!!

αυριο παλι ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuo28 έγραψε:

Τέλεια τα αυτοκολλητάκια. Αυτό θα είναι το theme; Χρώμα δωματίου;

Τα λουξ στον πέμπτο είχαν πιο σύγχρονο εξοπλισμό και έδειχναν πολύ πιο καινούρια. Τα μονόκλινα στον έκτο πάλι ωραία και ευρύχωρα ήταν, απλώς με πιο παλιό κρεβάτι και τηλεόραση παλαιάς τεχνολογίας. Όλα με μπαλκόνια και τουαλέτες.

Πω πω είδαμε κάτι μικροσκοπικά μωρουλάκια :woohoo:

αχ τι ωραια!!!!

και τα λιγουρευτηκατε εεε???

και ολα αυτα τα κανατε ενω εμενα ο γιατρος μου εκανε τη ζωη δυσκολη... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...