Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010-Νο9


Recommended Posts

kalimera koilitses :):):)

katrinaki mou na prosexeis mi taleporitheis sto dromo, tha perimenoume ta neakia sou :)

kuo mou ti kouklos o mauroulis :woohoo:

maria mou plisiazei o kairos :woohoo:

nana mou ama ginoun tetoia kouklia poios sas swzei meta apo tise kedilwseis thaumasmou, matso ta xaremia exw apo tis portes :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

nanna80 έγραψε:

:silly: :silly: :silly: :silly: :laugh: :laugh: :laugh: ME EXEI PETHANEI TREIS MERES STIS KLOTSIES..EXEI MEGALOSEI KAI DEN EXEI XORO?

GYRNAEI KAI FAINONTAI PODIA PLEON KAI POPOS :woohoo: :woohoo:

εγω γιατι δεν μπορω να καταλαβω κωλαρακι και ποδαρακια; :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααα!!!!

Κατρινάκι μου καλό κουράγιο και να προσέχεις!

Νανούκο κι η δικιά μου το ίδιο πολύ κλωτσιά,κι όλο πατούσα βλέπω και τρελένομαιιιιιι :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Μπέλλα δεν είναι δύσκολο να καταλάβεις το σημείο οπου είναι τα ποδαράκια,εγώ τα νίωθω ξεκάθαρα,συγκεντρώσου οταν έχει όρεξη και θα το βρείς!! :laugh:

Κυακι τι ορεξούλες είναι αυτές πρωι-πρωι??? Δεν έχει και φατσούλα που να της τρέχουν τα σάλια.... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

και γιοα να σας δροσισω και εγω... DALE0111.JPG

like!like!like!like!like!like!like!like!like!like!...........

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :silly: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερα....απαππαα, καλε μελλουσες μανουλες θα το κοψει η λογοκρισια τι φωτο ειναι αυτες πρωι πρωι? ειπα να παρω και εγω πρωινο κοντα σας και με το που παω να φαω το τοστακι βλεπω μπουτακι και τι μπουτακι....ρε κοριτσια μου πως καταλαβαινετε πατουσα και κωλαρακι για πειτε μου...μηπως ειναι νωρις ακομη για μενα για να την καταλαβω? εμενα κοιμαται ολη μερα και το βραδυ που παω για υπνο εγω τοτε ψιλοκουνιεται και παλλεται η κοιλιτσα μου...για πειτε μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EYAKI1234 έγραψε:

κοριτσια μου καλημερα....απαππαα, καλε μελλουσες μανουλες θα το κοψει η λογοκρισια τι φωτο ειναι αυτες πρωι πρωι? ειπα να παρω και εγω πρωινο κοντα σας και με το που παω να φαω το τοστακι βλεπω μπουτακι και τι μπουτακι....ρε κοριτσια μου πως καταλαβαινετε πατουσα και κωλαρακι για πειτε μου...μηπως ειναι νωρις ακομη για μενα για να την καταλαβω? εμενα κοιμαται ολη μερα και το βραδυ που παω για υπνο εγω τοτε ψιλοκουνιεται και παλλεται η κοιλιτσα μου...για πειτε μου...

καλώς το Ευάκι!Είδες πόσο άτακτα κοριτσάκια έχουμε εδώ??? :P:P

Εμείς οι υπόλοιπες δεν θέλουμε αλλά αφού τα βάζουν αναγκαστηκά τα βλέπουμε...... :whistle::whistle::whistle:

Ισως και να ναι λίγο νωρίς για να καταλάβεις πατουσάκι ακόμα,εγώ δεν θυμάμαι πότε ακριβώς άρχισα να νιώθω διάφορα μέλη,δεν έχει κ πολύ καιρό,αλλά προχθες για παράδειγμα που ήμασταν για υπέρηχο η μπέμπα κλωτσούσε,ρώτησα κ το γιατρό αν τα πόδια της είναι εκεί που νομίζω,κατω απ τα πλευρά, κ το επιβεβαίωσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ρωτησω μια βαλακειουλα....εκει που ειναι πιο σκληρη η κοιλια ειναι το κεφαλακι και εκει που ειναι πιο μαλακη τα ποδαρακια? για να την ψηλαφισω το βραδακι που θα ξυπνησει πρωτα ο θεος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παντως στα δεξια που συνηθως ειναι τεντωμενο,νομιζα οτι ειναι το κεφαλακι του και τελικα ηταν το κωλαρακι του!το ειδα στο υπερυχο!!!παταει κατω ,μιας και ειναι ακομα με τα ποδια,και τεντωνει τον ποπο του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήρθα και εγώω!!

Ξεχωρίζω πατουσάκι και χεράκι καθαρά αλλά δεν είμαι σίγουρη ότι καταλαβαίνω ποιό είναι το κεφαλάκι και ποιός ο πωπός του!

Να σας ρωτήσω... πήγα προχθές στα premaman να πάρω ένα φορεματάκι αέρινο για τις πολλές ζέστες και εκεί η πωλήτρια που είπε ότι στην εβδομάδα που είμαστε πρέπι να φοράμε σουτιέν ΟΛΗ μέρα, ακόμα και το βράδυ :blink: . Εγώ όταν είμαι σπίτι δεν φοράω σουτιέν, μόνο όταν βγαίνω έξω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οκ... ελπιδακι μου ευχαριστω...νομιζω οτι και εγω τυφλοσουρτι νιωθω χαχαχχα...οταν με το καλο θα παω στο γιατρο θα τον ρωτησω πριν δουμε την κορακλα μου οπως την φανταζομαι οτι ειναι τοποθετημενη επισης ισως εχεις δικιο, μπορει να ειναι και λιγο νωρις...αχ αυτο το αγχος...μονιμος συνοδος μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

εγω παντως στα δεξια που συνηθως ειναι τεντωμενο,νομιζα οτι ειναι το κεφαλακι του και τελικα ηταν το κωλαρακι του!το ειδα στο υπερυχο!!!παταει κατω ,μιας και ειναι ακομα με τα ποδια,και τεντωνει τον ποπο του!

κι εμενα γυρισαν και τα δυο τα ζουζουνια με τα ποδια κατω!!!!

πριν 2 εβδομαδες περιπου εγινε ενα βραδυ στην κοιλια μου χαμος!!!!!

μεχρι τοτε ειχαν κατω τα κεφαλια αλλα βαρεθηκαν φαινεται ;):P

παντως οπου πανε, πανε παρειτσα :P:):P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βαστερ μου και σουπιτσα μου...ειστε πιο ''μεγαλες'' για αυτο μαλλον νιωθετε καλυτερα την θεση...καπου παρακατω πρωτα ο θεος θα σας πω τι καταλαβα....χαχχαχαχα...σουτιεννννννννν? τι ειναι αυτο? εγω το εχω απαρνηθει και πριν την εγκυμοσυνη και τωρα...ειναι στητο το στηθος μου ακομη, μια χαρα τουμπανο....δειτε και την φωτο μου....αλλα οταν βγαινω τοτε θα βαλω και εγω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω σουτιεν ολη μερα ουτε για πλακα δεν μπορω να φοραω,μονο οταν βγαινω εξω,δεν μου ειπε και κατι η γιατρος μου,αλλα κατι που με στεναχωρει καλυτερα να μην το βαζω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασιλική,τι καλάααα.....είναι αγαπούλια μωρεεεε.......

Κατερίνα αυτό που λες με το σουτιεν ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ!!! μονο όταν βγω φοράω κι αυτό με το ζόρι!

Ευάκι μου τίποτα...Μην αγχώνεσαι γι αυτά παιδί μου,αυτό είναι το λιγότερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsakia mou!!!

δε ξεχωριζω ουτ εγω τα μελη αλλα το κωλαρακι κανει μπαμ οταν εξεχει!

μουρχεται να του ριξω στο ποπο!!!πραγματικα η κοιλια παλλεται,τι κανουν μωρε χορευουν????!!!

μη βαζετε γκομενακια ρε κολεσμενες,τι σας επιασε???

προτιμω το γκομενακι της kuo κ φυσικα το δικο κου,αλλα δε το σκεφτομαι γιατι αυριο θελω να κοινωνησω!!!!επιτελους. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

STO SPITI FORAO ATHLITIKA H AYTA POU EINAI SKETH DABTELA XORIS ENISXYSH KAI MPANELES APO INTIMISIMI ..EKSO KANONIKA

ALLA TIS PERISSOTERES FORES TIPOTA SPITI....EKSO OLA...KAI NANAKIA MONO ME BRAKAKI..THELO NA PAO STO MOTHERBABY NA PARO TO MAKSILARI..THA FTASO NA GENHSO KAI THA TO PARO... :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nanna80 έγραψε:

STO SPITI FORAO ATHLITIKA H AYTA POU EINAI SKETH DABTELA XORIS ENISXYSH KAI MPANELES APO INTIMISIMI ..EKSO KANONIKA

ALLA TIS PERISSOTERES FORES TIPOTA SPITI....EKSO OLA...KAI NANAKIA MONO ME BRAKAKI..THELO NA PAO STO MOTHERBABY NA PARO TO MAKSILARI..THA FTASO NA GENHSO KAI THA TO PARO... :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΝΑΝΝΟΥΚΑ ΕΓΩ ΒΑΖΩ ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ Κ ΜΕ ΕΧΕΙ ΣΤΘΕΡΟΠΟΙΗΣΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ,ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕ Η ΠΛΑΤΗ ΜΟΥ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!!ΔΕ ΔΙΝΩ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΜΑΞΙΛΑΡΙ,ΕΔΩ ΔΕ ΨΩΝΙΖΩ ΑΚΟΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ...

ΣΟΥΤΙΕΝ,ΜΟΝΟ ΕΞΩ,ΕΝΩ ΣΠΙΤΙ ΜΑΓΙΟΥΔΑΚΙ Κ ΒΓΑΙΝΩ ΣΤΗ ΒΕΡΑΝΤΑ Κ ΠΙΤΣΙΛΙΕΜΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΩ!

ΧΩΡΙΣ ΣΟΥΤΙΕΝ ΕΙΠΕΣ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ...ΑΡΕ ΠΕΣΙΜΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ...ΕΔΩ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΤΟΛΜΩ ΒΝΑ ΒΑΛΩ ΜΠΙΤΖΑΜΑ Κ ΜΕ ΓΔΥΝΕΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια..

τι κανετε ???? δεν διαβασα τι γραφατε γιατι γεμισατε παλι πολλες

σελιδες ( κλασικα!)

ειμαι λιγο αγχωμενη και θελω την πολυτιμη γνωμη σας ....

μολις πηρα τις μικροβιολογικες εξετασεις μου ,η γιατρος ειπε

οτι εχω παρα πολυ χαμηλο αιματοκριτη 29 ..τι να κανω ?? να παρω τηλ τον γιατρο ? να περιμενω το επομενο ραντεβου ??? εσεις ποσο αιματοκριτη εχετε ???ουυυυφ αυτα τα ειπα και ειμαι καλυτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TIPOTA ANYSHXHTIKO PARE TO GIATRO KAI THA SOU AYKSISEI TH DOSH SIDHROU..EGO PERNO TESSERA FEOFOL THN HMERA GIATI EINAI XAMHLO TO SIDHRO ...APLA AN EINAI POLI XAMHLO THN ORA TOU TOKETOU MEXRI KAI KAISARIKH KANOUNE GIA NA MHN EXEIS PROBLHMA...ALLA MHN ANYSHXEIS!!!PARE THL !!! :P :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω πολυ Νανα μου :) ..εγω παιρνω μονο ενα χαπι σιδηρου..ισως μου το αυξησει ..θα το παρω τηλ το απογευμα να δουμε τι θα μου πει ..

εσυ ποσο αιματοκριτη ειχες θυμασαι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://anetos.gr/%CE%A4%CE%B5%CE%BB%CE% ... F%81%CE%B5

....ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ...και υπαρχει ενα χωριο στο Περου που οι βιασμοι ειναι καθημερινο φαινομενο ανεξαρτητα την ηλικια...ελεος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mitsi1985 έγραψε:

nanna80 έγραψε:

ΝΑΝΝΟΥΚΑ ΕΓΩ ΒΑΖΩ ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ Κ ΜΕ ΕΧΕΙ ΣΤΘΕΡΟΠΟΙΗΣΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ,ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕ Η ΠΛΑΤΗ ΜΟΥ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!!ΔΕ ΔΙΝΩ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΜΑΞΙΛΑΡΙ,ΕΔΩ ΔΕ ΨΩΝΙΖΩ ΑΚΟΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ...

ΣΟΥΤΙΕΝ,ΜΟΝΟ ΕΞΩ,ΕΝΩ ΣΠΙΤΙ ΜΑΓΙΟΥΔΑΚΙ Κ ΒΓΑΙΝΩ ΣΤΗ ΒΕΡΑΝΤΑ Κ ΠΙΤΣΙΛΙΕΜΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΩ!

ΧΩΡΙΣ ΣΟΥΤΙΕΝ ΕΙΠΕΣ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ...ΑΡΕ ΠΕΣΙΜΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ...ΕΔΩ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΤΟΛΜΩ ΒΝΑ ΒΑΛΩ ΜΠΙΤΖΑΜΑ Κ ΜΕ ΓΔΥΝΕΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ![/quote:3c0wvxw6]

EKSO OLA ENNOO STON YPNO...KSAPLONO NTYMENH ALLA TA BGAZO ENA ENA...GIAYTO MOU LEEI STA KAPAKIA THA MOU KANEI THN KORH..AXAXAXAXAX

BAZO MAKSILARI ALLA DEN ..PIANOMAI APO TH MIA PLEYRA...XALIA......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...