Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 Νο 10!!!!!!!


Recommended Posts

ΣΩΣΩ έγραψε:

καλε ξεχασα την μαναδικη ντομ..καλα ειναι και αυτη..ολο ψαχουλευει φεικ μελη και ρωταει βεβ;ια και η δικη μας αποψη...

Α να χαθείθ Θανάθη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 965
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πολλα κεφια βλεπω το μαρακι σημερα...ερχεσαι αθηνα κ εχεις τρελαθει απο τη χαρα σου?????αντε σε περιμενουμε να σε γνωρισουμε...

αλλα κοριτσια απο τωρα σας ενημερωνω οτι η αγγελικη με το που θα σας δει θα αρχισει να κλαιει..δεν ειναι κατι προσωπικο!!!χαχα

απλα φοβαται μηπως την παρει κανενας απο τη μαμακα της..

δε σας ειπα κ τα καλυτερα:τελικα δε θα επιστρεψω δουλεια..ειμαι ανεργη πλεον!!!!

ετοιμαζω την αγγελικη για φαναρια....θα την αφησω απλυτη μερικες μερες,θα της φορεσω ρουχα που φοραγε 6 μηνων για να ειναι κοντα κ απλα θα της πω να ειναι ο εαυτος της!!!ενα πακετο χαρτομαντιλα στο χερι κ θα βγαλουμε τρελα λεφτα.

θα την πηγαινω στα παραθυρα των οδηγων στο φαναρι,θα κλαιει κ για να μην την ακουνε θα μας δινουν λεφτα!!! :woohoo:

κανω χαβαλε αλλα εχω στενοχωρηθει πολυ.ειχαζ μια ελπιδα οτι εστω παρτ ταιμ θα δουλευα..κ το καλο ειναι οτι μαλλον δε μπορουν να μου κανουν απολυση λογω μωρου οποτε δε δικαιουμαι κ ταμειο ανεργιας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανουκα εσυ εισαι σιγουρα σεφ που ειχε λαουντζ εστιατοριο στην καβαλα αλλα τον επιασαν για ξεπλυμα μαυρου χρηματος κ αναγκαστηκε να μεταναστευσει στην κυπρο για να μην τον ξερει κανεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααα, πολύ μαφίας είμαι...

Τουλάχιστον, ήμουν καλός σεφ;

Μαράκι έχεις κα΄τι καλύτερο;

χαχαχα!!!

Εν τω μεταξύ... δεν είμαι από την Καβάλα... εκεί σπούδαζα...

Καλυψούλα να μη δεχθείς παραίτηση!!!

Ας κόψουν το λαιμό τους, να βρούνε λύση!!!

Γιατί να χάσεις το ταμείο ανεργίας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Νανουκα................

Μυστικη Πρακτορ Νου Νου 000

Εχει πεσει με τα μουτρα στη δουλεια και προσπαθει να ξεσκεπασει τη πλεκτάνη.

Λέει οτι κοιμαται νωρις τα βραδυα αλλα η αληθεια ειναι οτι κατασκοπευει το φορουμ με άλλο όνομα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τρία μηδενικά έχω;

Δηλαδή πράκτωρ, της κακιάς ώρας!!!

χαχαχα!!!

Νομίζω οτι της Καλυψώς είναι πιο ενδιαφέρουσα προσωπικότητα!

χαχαχα!!!

Να τα χαίρεσαι γαία!

Το μικρό σου είναι αγοράκι;

Δεν μας είπες τι έγινε με το νυφικό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα ρε και ο Τζεημς Μποντ ειχε 2 μηδενικα.........

Εξάλλου το καλυτερο δεν στο ειπα.....εχουνε γυριστει και ταινιες θηλασμου για σενα!Οπως...

Για τα βυζια σου μονο

Θηλασε και ασε τους άλλους να πεθανουν

Θηλάζεις μοναχα 2 φορες

Ο κατασκοπος που θηλασε

Ο ανθρωπος με το χρυσο μπιμπερο

Επιχειρηση θηλασμος

Και άλλες πολλές :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γαία να χαίρεσαι τα παιδάκια σου.

Κορίτσια πάνε τα μαλλάκια μου τα ανακατωμένα.....

Τα έκοψα.... όλα.....

Εγώ με έχω ξαναδέι με κοντά μαλλιά, ο Αντώνης όμως δεν με είχε και έπαθε ΣΟΚ :woohoo: .

Πώς έγινες μου λέει έτσι, τρομοκρατήθηκε και μετά άρχισε τα γέλια :angry: .

Ε μα χεστ...... Από Σάββατο σε Σάββατο λουζόμουνα όπως οι χωριάτες και δεν προλάβαινα να χτενιστώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki_1978 έγραψε:

Ελα ρε και ο Τζεημς Μποντ ειχε 2 μηδενικα.........

Εξάλλου το καλυτερο δεν στο ειπα.....εχουνε γυριστει και ταινιες θηλασμου για σενα!Οπως...

Για τα βυζια σου μονο

Θηλασε και ασε τους άλλους να πεθανουν

Θηλάζεις μοναχα 2 φορες

Ο κατασκοπος που θηλασε

Ο ανθρωπος με το χρυσο μπιμπερο

Επιχειρηση θηλασμος

Και άλλες πολλές :woohoo:[/quo

χαχαχα!!!

Άρχισε να μ’ αρέσει!!!

Φρόσω!!!

Θέλουμε φωτό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια η Σουζανιτα ειμαι το μαμακα3 το εβαλα γιατι δεν ηξερα οτι το νουμερο ειναι αναλογα με τα παιδια που εχουμε νομιζα πως απλα βαζουμε νουμερο οτι θελουμε...αλλα το διορθωσα...δεν εχω προβλημα να φυγω απο την στιγμη που νομιζετε οτι ειμαι ψευτικη....χαζη ειμαι αλλα οχι ψευτικη....και ξερετε ειμαι κρητικια εγω και τα παιρνω ευκολα στο κρανιο....πλακα κανω βεβαια...κρητικια ειμαι αλλα δεν νευριαζω ευκολα απλα στεναχωριεμαι....οτι θελετε εσεις εγω δεν εχω προβλημα απλα δεν θελω να ενοχλω....gaia να χερεσαι τα παιδακια σου και μπραβο για το νυφικο....Φροσω μεγια τα μαλλια σου....αλλωστε πανω απο ολα πρεπει να αρεσουμε σε εμας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑ ΧΑ Χ Α!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :laugh:

ΕΧΩ ΠΕΘΑΝΕΙ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!!!!

ΜΑΡΙΑ ΞΕΧΑΣΕΣ ΤΟ "ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΚΛΗΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙ"!!!!!!! :laugh:

ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΠΛΑ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΠΑΠ ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΑΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΝΑ ΘΗΛΑΖΩ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΩ...

ΕΧΩ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΘΗΛΑΖΩ ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ....

ΦΡΟΣΩ ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΟ ΜΑΛΛΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απο μας..μαρακι λυθυηκε το γλωσαρακι σου,ε;;

1 χ<ρα σε βρισκω..παιδια πηγαμε στησ αλεκας..περασαμε πολυ τελεια ...και ξερετε ποια αλλη ηρθε;;η βαγκ παρακαλω με τα διδυμα..μονη της απο τα λαγυνα..εννοω με τα μωρα..και μπραβο της και παλι μπραβο της..

παιδια εχω γωτο και τα 4 στη σειρα και λες και ειναι απο καρτουν..

τα ακουτε εσεις οι αθηναιες;;αντε να βγειτε να σας δουμε και σας..

αλλα αντε ρε..κανονιστε να βρεθειτε..εχουν πολυ γελιο..

τ ξωτικο ολα τα λεφτα..χαζογκρινιαζε η δικια μου και το ξωτικο εκλαιγε και αυτο..και οταν ηρθαν τα διδυμα κλαιγαν σχεδον ολα..μιλαμε αποθεωση..

η βαγκ δε ξερω τι παιρνει αλλα 1 χαρα τη βρισκω..

παιδια τελεια σας λεω..

καλυψω αληθεια λες;;;

φροσω μεγεια το μαλλι..και γω θελω νατο κοψω αλλα το κραταω για το γαμο μη χεσω..

η αλεκα ανανεωμενη..εγω και η βαγκ σα τους λετσους...χαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα!!

μαράκι πολύ γέλασα..

έχεις κέφια σήμερα!

φρόσω με γεια το μαλλί!

καλά έκανες και ανανεώθηκες το χρειαζόμαστε!!

μπράβο κοπελιές που βρεθήκατε!!

περιμένουμε φώτο απο τα βλαστάρια σας και απο εσας φυσικά..

τι λέγατε, τι λέγατε :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jekinhsame με σενα,περασαμε στη φροσω...μετα σ5τη νανα κοκ..

καλε διαφορα..οτι ναναι..

για τα βλασταρια μας,τα κορμια μας...τα γνωστα..μετα πιασαμε τη λαμπιρη,το γαμο καρβελας πανια, τον τολη..

μετα ειπαμε ποσο την εχει τη πατατα ο μαναβης ο δικος μου, ο δικος σου και τετοια..

και μετα τις βγαλαμε και τις μετρησαμε..

τις γλωσσες μας καλε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ σκληρος για να θηλασει νο1, νο2, νο3

αν και το σκληρος ελενη αλλου παραπεμπει :kiss::whistle::kiss::whistle::blush::blush::blush::blush::blush:

σωσω θελεις να πεις για τα φιδισια κορμια μας και την απολλωνια ομορφια μας. η vagman εξαιρειτε. χαλια σας λεω χαλια απαπαπαπαπα.ενα κορμι..................εναν κωλο πεντε μετρα και κατι πατσαδες να κρεμονται. ενω η σωσω και ειδικα εγω.... χασαπομοντελες του playmeat

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!!

πηγα κομμωτηριο εκανα ανταυγεις τα εφτιαξα και λιγο κουραστηκα ειχα ξεχασει πως ειναι στο κομμωτηριο απο της 11 εφυγα στις 2και απαπα το κεφαλι μου.

καλε στις 19 γενναει η αδερφη μου εκτος και την πιασουν οι πονοι νωριτερα εγω δεν θα μπορω να ερθω στη συναντηση αλλη μερα δεν γινεται;

στις 18; εεεεε;

καλα κοριτσια υπεροχα μωρακια φτου φτου αλεκα φωτο δικη σου δεν εστειλες γιατι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αμαν ρε αλεκα γτ δε θελεις να βγεις φωτο?????τι θα κανουμε με την παρτη σου???παιδακι μου μια χαρα εισαι κ ξεκολλα πια!!!!καλα το ξωτικακι γτ εκλαιγε????

σωσω χαιρομαι που περασατε τοσο καλα...μακαρι να ημουν κ εγω εκει με τον τυραννο!!!!!!

μαρακι ολα τα λεφτα σημερα...μην πεις για μενα:ειμαι σιγουρη πως ο,τι κ ναμαι ειμαι σιγουρα πολυ ταλαιπωρη,με 3 δουλειες....

ρε κοριτσια κ τι να κανω αν δε μπορουν να μου κανουν απολυση???να παω για δουλεια κ να μην πληρωνομαι?η να τους κανω καταγγελια???δεν εχουμε μονο επαγγελματικη αλλα κ φιλικη σχεση κ πραγματικα ξερω οτι ειναι πολυ ασχημα τα πραγματα,τα μαθαινω κ απο το εργοστασιο στη θεσ/κη.δε μου λενε ψεμματα...αλλα κ εγω δεν ξερω τι θα γινει..

ηδη σκεφτομαι ολη μερα τι εξοδα πρεπει να κοψουμε..

σουζανα κανεις δεν ειπε οτι δε σε θελει...ειλικρινα αν σου αρεσει η παρεα μας μπορεις να συνεχισεις να μπαινεις κ να τα λεμε...το θεμα με τα φεικ μελη αναφερθηκε για να ξερεις οτι αν εισαι φεικ σε πηραμε χαμπαρι...αν δεν εισαι δεν εχεις λογο να μην γραφεις...ετσι κ αλλιως αργα η γρηγορα θα φανει...

αλλα δε χρειαζοταν να αλλαξεις ονομα...απλα οταν βαζεις μια φωτο να την βγαζεις μεσα στην ημερα γτ πολλα γινονται.

χαρα 18 ειναι παρασκευη..δε θα μπορουν ολες να ερθουν..

φροσω μια ανανεωση χρειαζεται παντα..κ εγω το εχω σκεφτει λογω αγγελικης που με εχει καταντησει κουρουπα..

η μαρκερ που ειναι σημερα καλε?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερουδια

σας έλειψα κορασιδες;

τι βλεπουν τα ματακια μου και ακουνε οι αυτοίς μου;

συναντήθηκαν

Μαρακι που εχεις κεφια σημερα απο οτι καταλαβα απο μια ματια που ερειξα εχει δικιο

εγω πιστευω οτι ολες το ιδιο προσωπο ειναι :laugh:

εμεις το πρωι βολταραμε κοιμηθηκαμε στην πλατεια στη δροσουλα

(ασχετο αλλα Ο Νικος το πρωι 10 κουταλιες φρουτα και αυτα με το ζορι και το μεσημερι τοσο καραγκιοζη για να φαει δεν εχω κανει - του εδεινα νερο με το μπουκαλι το κοκκινο τον 750 το κοκκινο με την πιπιλιτσα γελαγε και του εχωνα και μια κουταλαια φαι - μουσκιδι ο Νικος αλλα ποιος το χεζει το εφαγε ολο το φαι)

μωλις κοιμηθηκαν και μπορω να σας γραψω

Καλυψουλα μου σε συμπασχω

μαναρι μου πρεπει να ειναι υπερεντασουλα

ειναι και γκρινιαρουλα ολα μαζι ρε γμτ

δε μπορει να την κοιμιζεις λιγο με το ζορι;

εγω πλεον τα ξεθεωνω ολη μερα και μετα τα κοιμιζω αγκαλια

τι να κανω

το ξερω οτι τα κακομαθαινω ετσι

αλλα ηρεμούνε πολυ με τον υπνο

πιστευω οτι τοση υπερενταση τον προηγουμενο μηνα που τα ειχα παιξει τελειως και κλαιγανε κι αυτα νυχθημερον ήταν απο αυτο πιο πολυ και λιγοτερο απο τα δοντια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα οι φωτο ολα τα λεφτα

πολυ ζηλευω πλακα εχουν

αλλα μια ερωτηξη!!

Ποια τραβαγε φωτο;

καλα αγχος ειχε;

σχεδον ολες κουνημένες!!!!

σαν την μανα μου μια ισια δεν βγαζει

χα χα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...