Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Ιουλίου 2010! Νο3


Recommended Posts

koritsakia mou gluka ti kanete?

shmera eimai polu xaroumenh!!!phgame sth maia,metrhsame to sakxaro mou kai enw to katwtero fusiologiko (me tis Souhdikes times)einai 4 egw exw 5.polu kala dld.h piesh mou einai 9,6/6,1.evala sunolika 9-10 kilakia.edw kai 2 evdomades den phra grammario alla h h mpempoula mou megalwse.h koilitsa mou megalwse kata 2cm.oi sfugmoi ths mpempoulas mou anerxontai stous 142.to kalutero????????????????????????ekei pou pshlafize h maia thn koilia mou gia na dei th 8esh exei(parempiptontws den exei allaksei 8esh edw kai 8-9 evdomades,einai me to kefalaki katw)mou leei:8eleis na niwseis to kefali ths?ths lew naiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!mou leei 8a to kanoume omws polu prosextika.ksafnika koritsia epiasa to kefalaki ths karamelitsas mou!!!!!api8anh ais8hsh htan!!!!!!!!den hksera ti na kanw?na klapsw h' na gelasw..ta ekana k ta duo etsi gia poikillia :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

rwthsa gia tis suspaseis pou exoume kai mou eipe an einai suxnes kai sunodeuontai apo pono prepei na pame sto nosokomeio gia na mas elegksoun kai na mas dwsoun ena xapi na hremhsoume.epishs rwthsa gia ta xeria kai ta podarakia pou ponane kai prhzontai kai mou eipe pws einai entelws fusiologiko kai to mono pou mporoume na kanoume einai ksapla kai pshla ta podia mas.

epishs!!!kati polu shmantiko!!!!!!mou eipe pws 8a arxisoume ta vradia na mhn koimomaste kala..dld..8a ksupname me to paramikro kai 8a koimomaste epishs me to paramikro kai o logos???to swma mas proetoimazetai gia ton 8hlasmo..etsi leitourgei to swma otan 8hlazei h gunaika.oses anhsuxeite gia to sth8os pou mporei na mhn exei megalwsei(parte mati emena) mou eipe pws to sth8os 8a megalwsei 3 meres meta ton toketo+fusika to mege8os tou sth8ous den paizei rolo sto an 8a exoume gala!!!phra polles apanthseis shmera kai hremhsa!!!!me to kalo ta mwrakia mas glukes mou egkuoules!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

aaa!!!kai exoume suspaseis giati proetoimazetai h mhtra mas!einai apoluta fusiologiko.na mhn anhsuxoume!egw ekana polles douleies thn teleutaia evdomada kai eixa foveres suspaseis ex8es k prox8es se shmeio pou nomiza pws 8a gennhsw.h psuxologia htan mou xalia kai mou eipe xwris na ths pw oti exw kanei douleies pws oi suspaseis proerxontai apo th pollh kourash kai stres!opote koritsia as apolausoume tis teleutaies evdomades prin ton toketo!!!gia na doume ....den emfanisthke tpt akoma valentina mou!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!

ΑΛΙΚΗ,ΑΝΝΑΜΑΡΙΑ ΚΑΙ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΣΑΣ,Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΑΣ.

ΡΕ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ ΟΛΑ ΩΡΑΙΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ ΡΕ ΓΜΤ,ΤΟ ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΑΠΟ ΜΙΚΡΗ,ΔΕΝ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΠΟΤΕ ΟΥΤΕ ΣΕ ΡΟΥΧΑ ΟΥΤΕ ΠΟΥΘΕΝΑ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙ ΠΟΤΕ ;)

ΕΓΩ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΟΛΑ ΡΟΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖ!!!!!!!!ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟ ΧΡΩΜΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ,ΠΑΝΤΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΧΑΡΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΟΡΗ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ 2 ΟΙ ΡΟΖΑΛΙΝΤΕΣ ΤΩΡΑ!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας στρογγυλες κοιλιτσες!!

Φωτεινή να σου ζήσει ο μπέμπαρος και να τον δείτε όπως επιθυμείτε!

ΑνναΜαρία , Αλίκη και Χριστινα με το καλό να φέρετε στον κόσμο τα θαυματακια σας και μην αγχωνεστε όλα θα πάνε καλά!

Valentina πολυ όμορφα τα πραγματάκια σας,με το καλό να τα εγκαινιάσει η μπουμπου σου!

Ζέστη πάρα πολλή σήμερα,άντε να τελειώσει ο καύσωνας.

Εμεις πηγαμε την Τετάρτη στη γιατρό, ήμουν 33+5,ο μπέμπης 2.230 και το doppler μας καλο,αλλά ο μπέμπης πήρε μόνο 450 γρ σε 3 εβδομάδες και μου φαίνεται λίγο.Δεν είχα πάρει κι εγω ούτε γραμμάριο και μου είπε η γιατρός να πάρω 1,5 κιλο σε 2 εβδομάδες.Πολύ φαγητό και θα μας ξαναδει 23/6.Ελπιζω να τον εχω παχύνει...Ευτυχώς που ήταν από την αρχή κάποιες μέρες μεγαλύτερος και τωρα είναι νορμαλ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλησπερα!!

καλε γεννητουρια βλεπω και χερομαι! :woohoo: αχ πλησιαζει ο καιρος και για μας!!!

ανναμαρια, χριστινακι, και αλικη με το καλο να παρετε αγκαλιτσα τα μωρακια σας!!! :woohoo: :woohoo:

βαλεντινα τελειο το δωματιακη της μπουμπους...και η κουρτινα ολα τα λεφτααααα!!! :woohoo:

catherine μου μην αγχωνεσαι μια χαρα ειναι ο μπεμπης σου! ;)

(αν ξεχασα καποια κοπελα σορρυ αλλα δεν προλαβα να διαβασω ολα τα μηνυματα :blush: )

εμεις ακομα δεν εχουμε τελειωσει..αλλα το δωματιο βγαινει τελειοοοοοο!!!

οι ντουλαπες ολα τα λεφτα που τις καναμε ροζ! :woohoo: :woohoo:

φιλακια πολλα σε ολες!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας!!!

Ανναμαρία και χριστίνα με το καλό τα μωράκια μας!!!

ελπίζω μέχρι να γυρίσω απ΄ το νοσοκομείο να έχουμε πολλά πολλά ευχάριστα :)

Βαλεντίνα τέλεια τα πραγματάκια σας, με το καλό να τα χαρεί η μικρούλα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Valentina polu omorfa ta pragmatakia sas!!!me to kalo kai me ugeiaaaa!!!!ante na gemisei to dwmatiaki!!!!

emena me ponaei otan dinei me to xeraki ths katw aristera.pote allote.alla ponaei arketa.kai sto pipi me ponaei alla oxi toos suxna.akrivws opws to eipes ,san velones!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βαλεντινα και εγω ποναω πολλες φορες οταν κανει καρουμπαλακι κοντα στον αφαλο μου. ειτε δεξια ειτε αριστερα. και στο πιπι μου νιωθω σαν βελονες και καθομαι με τα ποδια ανοιχτα οταν μου το κανει αυτο..τι να κανω :P εν το μεταξυ οταν ειμαι ξαπλωμενη πολλες φορες νιωθω οτι ερχεται και σφηνωνει στο δεξι μου πλευρο :blink: :laugh: τι ατακτο κοριτσακι που θα μου βγει :P :laugh:

χαρα και εγω το παθαινω αυτο που ειχες αναφερει σε ενα νωριτερο ποστ...πολλες φορες μολις νιωσω υγρακια να μου φευγουν κατευθειαν ψαχνομαι απο κατω μηπως μου εσπασαν τα νερα :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κικιτσα22 έγραψε:

βαλεντινα και εγω ποναω πολλες φορες οταν κανει καρουμπαλακι κοντα στον αφαλο μου. ειτε δεξια ειτε αριστερα. και στο πιπι μου νιωθω σαν βελονες και καθομαι με τα ποδια ανοιχτα οταν μου το κανει αυτο..τι να κανω :P εν το μεταξυ οταν ειμαι ξαπλωμενη πολλες φορες νιωθω οτι ερχεται και σφηνωνει στο δεξι μου πλευρο :blink: :laugh: τι ατακτο κοριτσακι που θα μου βγει :P :laugh:

χαρα και εγω το παθαινω αυτο που ειχες αναφερει σε ενα νωριτερο ποστ...πολλες φορες μολις νιωσω υγρακια να μου φευγουν κατευθειαν ψαχνομαι απο κατω μηπως μου εσπασαν τα νερα :laugh: :laugh:

me kalupses akrivws!!!!!!!!oti akrivws eipes ,auta niw8w!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαλεντίνα μου! Με γεια τα επιπλάκια υπερπαραγωγή και η κουρτίνα σας!

Πράσινο Βαζελάκι ετοιμάζει ο μπαμπάς ε??

Κι εμεις πηραμε λαχανί καρότσι!

εγώ δε νιώθω σα βελονες στο πιπι...νιώθω σα να ειμαι έτοιμη να κατοθρηθώ! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΛΙΓΟ ΑΡΓΑ ΜΠΗΚΑ ΑΛΛΑ ΟΛΑ Ο.Κ.

ΑΛΙΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Κ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ.

ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΡΑΣΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΠΑΡΟΤΙ ΚΑΥΣΩΝΑΣ.ΠΗΓΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΔΕΛΦΗ ΤΗΝ ΑΝΙΨΙΑ Κ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΣΤΑ JAMBO Κ ΠΗΡΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΙΨΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ.ΤΗΣ ΠΗΡΕ Η ΜΑΜΑ ΠΙΣΙΝΟΥΛΑ ΜΙΚΡΗ ΤΗΝ ΓΕΜΙΣΑΜΕ Κ ΠΛΑΤΣΟΥΡΙΖΕ ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ ΜΕΣ ΤΗ ΧΑΡΑ.ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΕΡΧΕΤΕ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΟΥ Κ ΛΕΕΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟ Κ ΠΗΓΑΙΝΕΙ Κ ΠΕΡΝΕΙ ΜΙΑ 2.5 Χ 2.5 ΤΗΝ ΦΕΡΝΕΙ ΤΗΝ ΦΟΥΣΚΩΝΕΙ Κ ΜΠΑΙΝΕΙ ΜΕΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ. :P:P ΕΚΑΝΑ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ.ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΟΥΣ ΔΡΟΣΙΣΤΙΚΑ Κ ΕΓΩ ΛΙΓΟ.ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΦΑΣΗ!! ΟΣΟ ΤΟΥΣ ΕΒΛΕΠΑ Κ ΧΑΙΡΟΜΟΥΝ ΧΑΙΡΟΤΑΝ Κ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΜΟΥ.ΕΔΙΝΕ ΚΑΤΙ ΓΕΡΕΣ!!!! :P:P :silly: :silly: :silly:

ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ[/colorΜΟΥ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑΚΙΑ ΣΑΣ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ ΝΑ ΤΑ ΓΕΜΙΣΕΙ. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου!!!

καθε μερα ευχαριστα νεα και ομορφες απαντησουλες βλεπωωω και με κανετε χαρουμενη!ειστε το καλυτερο παρεακι!

Αλικυ μου κι εσυ με το καλο το νινακι σου!

Αννα Μαρια μου ,η παναγιτσα αυριο μαζι σου!!!με το καλο να υποδεχτεις το γιαβρακι σου!!!

Χριστινακι κι εσυ το ιδιο!!!με το καλο κοπελα μου!!!

Αναστασουλα μου,ειδες τι ωραια σου τα ειπε η μαια!ολο αγχος ειχες!τωρα επιασες και κεφαλακι :woohoo: φανταζομαι κλαμα που εριξες ε?που να την δεις και απο κοντα!!!

Κοριτσακια μου κι εγω εχω ελαφρια πονακια απο τα κλωτσιδια της μπεμπουλς μου και ενιοτε καρουμπαλακια γυρω απο τον ομφαλο και εχει πολυ πλακα!επισης στο πιπι κι εγω σαν βελονιτσες αλλα συσπασεις δεν εχω..μαλλον...δεν νομιζωωω... :unsure:

φιλακια σε ολες !!!!με το καλο τα μπεμπουλινια μας!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι και εγώ βραδυνή πάλι!!!!!

Κοριτσάκια μου λιώνω από τη ζέστη!!!!!!!!Δεν αντέχω άλλο!!!!!!Πολύ δύσκολος ο τελευταίος μήνας τελικά!!!!!Ουφ!!!!

Αννα Μαρία,Αλίκη και Χριστινάκι με το καλό να υποδεχτείτε τα μωράκια σας!!!Όλα να πάνε τέλεια!!!

Βαλεντίνα μου με το καλό και η δική σου μπουμπού να χαρεί το γλυκό δωματιάκι της!!!!Θέλω και εγώ να βάλω φώτο αλλά δεν ξέρω πως!!!!

Πονάκια χαμηλά έχω και εγώ κορίτσια και μάλιστα ώρες ώρες δεν μπορώ να κουνηθώ!!!Ρώτησα τον γιατρό εχθές και μου είπε ότι είναι φυσιολογικό!!

Αναστασία μου μπράβο!!!!πολύ χάρηκα που είναι όλα καλά και με τη δική σου μπουμπού!!!

Κατερίνα μου εκτός από το ίδιο όνομα έχουμε και ίδιο γούστο!!και εγώ όλα ροζ τα πήρα!!!!Είχα πει ότι θα τα έπερνα ουδέτερα αλλά δεν άντεξα B)B) Δεν θα ξεχάσω την ατάκα του άντρα μου όταν είχαμε δει το φύλο του μωρού,μου λέει:κατάλαβα,τώρα θα γεμίσει το σπίτι ροζ!!!!

Να ρωτήσω ρε κορίτσια;Με ποια να αλλάξω τηλ εγώ για να ενημερώσω όταν με το καλό γεννήσω;

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι μου εσυ ποτε με το καλο???ασε κι εγω εχω σκασει απο την ζεστη ...βρεχω συνεχεια το προσωπο μου και ευτυχως αρχισε να φυσαει εξω και βγαινω συνεχεια στο μπαλκονι...αστα ξνα πανε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...