Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Ιουλίου 2010! Νο3


Recommended Posts

Κοριτσάκια μου γεια σας και από μένα!!!!

καταρχήν να ευχηθώ σε Αννα Μαρία,Φωτεινή και Χριστινάκι να τους ζήσουν τα παλικαράκια!!!!

Φωτεινή μου πολύ τρυφερή η περιγραφή σου!!!Συγκηνήθηκα!!!!

Ρένα μου τέλειο το δωματιάκι σας!!Με το καλό και ο μπέμπης σας να το χαρεί!!

Να σας πω και εγώ τα νέα μου!!Σήμερα πήγα στην κλινική για καρδιοτοκογράφημα,όλα πολύ καλά!!Η μπέμπα 1 χαρά.Πάω να το δείξω στον γιατρό,μου λέει πολύ καλά και βλέπω ότι και η μήτρα σου έχει δραστηριότητα :ohmy::ohmy: Τι σημαίνει αυτό;Κάνει λέει συσπάσεις τις οποίες εγώ όμως δεν ένιωθα...Εχω 1 ωρα τώρα που έχω τρελές συσπάσεις και πονάκια χαμηλά..Λέτε;;;;αγχώθηκα!!!!!!!!!!!!!!

Βαλεντίνα λες να σε περάσω; :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

HaraAbel έγραψε:

Αργυρω 27 βούτηξες επιτέλους??? Άχτι το ειχες τόσες μέρες!

Άντε μπράβο, το επόμενο παρέα με τη μπουμπού σου!

περασαμε σουπερ και μαλλον θαναι και η τελευταια εξοδος μας μονοι...
λές να εισαι η επόμενη??? Τι δηλώσεις ειναι αυτές??? Κι άλλο προαίσθημα?

Υπόλοιπα κοιλουμπάκια με γειες τα επιπλάκια! περιμένουμε να δούμε δωμάτια και φωτό!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες οσων αφορα στις πανες ,εμεις πειραμε παμπερς !!μετα απο ερωτησεις δικες μου σε φιλες μου που εχουν νινακια καταληξαμε πως τα καλυτερα μαλλον ειναι τα παμπερς.παντως θα τα δουμε κι εμεις στην πορεια...χαχχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ValentinaGiannis έγραψε:

an-n έγραψε:

TA AGORAKIA EINAI BIASTIKA BLEPW FAINETAI TOYS TRWEI APO MIKRA TO TSOYTSOYNAKI TOYS NA BGOUN AXXAAXAXAXXA[/quote:35v5ymsw]

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

kai ta koritsakia kseroun ti tous perimenei kai prospa8oun oso mporoun na krath8oun mesa sth koilitsa ths manoulas tous..xixixixiixixixixixi!!!

katerina mou eisai se evdomada pou kai na gennhseis den exeis provlhma!!!einai asteraki h mpempoula sou!!!

kikitsa mou polu omorfa ta epiplakia sas!!!me to kalo kopela mou na gemisei h dwmatiara ths prigkipissas sou me ta gelia ths kai ta klammatakia ths(mono otan peinaei kai 8elei allagma :P )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοπελιές μου :laugh: !!!

ΆνναΜαρία, Φωτεινή, Χριστινάκι να σας ζήσουν τα μωρουλίνια σας :laugh: !!! Με το καλό και οι υπόλοιπες κορίτσια μου :) !!!

Κικίτσα μου τέλεια τα πραγματάκια σας :woohoo: , υπέροχα!!! Κικίτσα έχεις δίκιο...άρχισε η πεζοπορία :S !!! Ξεκίνησα το Σάββατο και περπατάω 1 ώρα κάθε μέρα!!! Άντε να δούμε!!!

Επίσης το Σάββατο έκανα το πρώτο μου μπάνιο :woohoo: !!! Αν και λίγο κρύο ήταν το νερό, ήταν τέλεια! Την Κυριακή έβρεχε καταρακτωδώς :angry: !!!

Ρένα τέλειο το δωματιάκι σας :laugh: !!!

Κατερίνα79 λες να βιαστεί το νινάκι σου :dry: ?

Αργυρώ μου σε έπιασε το "φώλιασμα" :woohoo: ??? Διάβασα κάπου ότι όσο πλησιάζει η ώρα θέλουμε να είναι όλα έτοιμα και στην εντέλεια, όπως κάνουν τα ζωάκια που ετοιμάζουν τις φωλίτσες τους πρίν γεννήσουν :ohmy: !!! Τυχαίο???..δε νομίζω!!! Χαχαχα :woohoo: !!! Κορίτσια μου φιλάκια σε όλες!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η μια γωνια του δωματιου μας!σκαμπο μπαμπου για τα παιχνιδια μας,το καθισματακι αυτοκινητου που δεν το βαλαμε στο αμαξι μας ακομη και λιγο απο καναπε.. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η κουρτινουλα μας!λιγο ασχετη με το θεμα τινκερμπελ αλλα την ειχαμε απο πριν...οταν πρωτο μπηκαμε σπιτι μας!λεπτομερειες... :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...