Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Ιουλίου 2010! Νο3


Recommended Posts

Ναι Αργυρω μου μεγαλωσαμε παρα πολυ! Φτου φτου φτου μας! Μεταξυ μας ουτε και εγω το περιμενα γιατι πριν 18 μερες ακριβως ηταν 1830 γρμ και να πεις οτι τρωω τιποτα της προκοπης απο κρεας μονο κοτοπουλο ή χοιρινο μεσα σε σουβλακι, αγγουρακια (ειναι απο τον κηπο του πεθερου χωρις φαρμακα κλπ και τα εχω ξεσκισει), κριτσινια αντε και στο τσακιρ κεφι λιγο παγωτο (αλομα μπανανα σπλιτ)! Αφου μου φανηκε τοσο παραξενο που η γιατρος το ξανατσεκαρε και δευτερη φορα! Σημερα αγαπησα την γιατρο μου πιο πολυ απο οτι την αγαπουσα γιατι συζητησαμε για δωρεα βλαστικων κυταρρων στην Ακαδημια Αθηνων και πααααρα πολυ θετικη ουτε καν μου ανεφερε για ιδιωτικη εταιρεια αν και εχει παααααρα πολλα φυλαδια στο σαλονι αναμονης! Το μονο που με αγχωσε λιγακι ειναι οτι απο τις 30/6 εως 5/7 θα ειναι εκτος νομου και μου ειπε να μην τολμησω να γεννησω εκεινες τις μερες, βεβαια θα μου αφησει το τηλ της μαιας της και ενος πολυ καλου συναδελφου της τον οποιο και εγω συμπαθω χωρις να τον ξερω αλλα εχω ακουσει τα καλυτερα οποτε με ηρεμει τουλαχιστον αυτο!!! Το επομενο ραντεβου το κλεισαμε 30/6 για να με δει και να φυγει υσηχη! Ο Νικολας μου ευτυχως ειναι καλα και ειμαι πολυ χαρουμενη το μονο που μου χαλαει την ηρεμια ειναι οι εντονες συσπασεις!

Παλι αυπνιες εχουμε παρεπιμπτοντως εμεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

TΕΛΕΙΑ δηλαση Γεωργιτσα μου!!!μπραβο δεν παχυνες κιολας και παρολα αυτα το νινι βαζει αυτο που πρεπει!μπραβο κοπελα μου!εμεις στις 8/6 ημασταν 2277γρ αντε να δουμε ποσο γιναμε!!!ανυπομονω !!!θα ξαναπαω τωρα στις 22 την Τριτη!παντως μου φαινεται καθε μερα και μεγαλυτερη η κοιλια και η δυσφορια χειροτερη και η αυπνια αυπνια...αστα να πανε!!!περαστικα στον Νικολα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο την μια ευτυχως που ειναι και αυτες οι ζεστες και δρουν ως ανασταλτικος παραγοντας για το σαβουρωμα που ως συνηθως εκανα! Ειδικα σε σχεση με την προηγουμενη εγκυμοσυνη ειμαι πολυ περηφανη για τον εαυτο μου μιας και ειχα βαλει στοχο να μην ξαναβαλω τοοοοσα κιλα οσα στην πρωτη (24 ολοκληρα κιλα με 1,56 υψος δεν ειναι και οτι πιο ομορφο!) ενω μεχρι τωρα εβαλα 12 αντε να βαλω αλλα 3 το πολυ, συνολο 15! Ε οπως και να το κανεις μεχρι τα 24 εχει διαφορα !!! ;);) ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ιουλιοκοιλιτσες!! :P

καλε τι βλεπω μεγαλωνουν τα μωρακια μας!!! :woohoo:

εμεις 32 +2 ειμαστε 2049γρ και ειχαμε βαλει ακριβως ενα κιλο μεσα σε 5 βδομαδουλες αρα τωρα την πεμπτη που θα κανω υπερηχο υπολογιζω να ειναι γυρω στα 2800-2900γρ :woohoo: και την παρασκευη θα μαθω και εγω ποτε γενναω! B)

χρυσα μου σ'ευχαριστουμε γαι τις ευχουλες σου!! αντε και με το που γυρισετε απο τις διακοπουλες σας να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα!! :woohoo:

athina (αν θυμαμαι καλα εσυ το ανεφερες :blush: ) για το περπατημα 3χλμ!! :silly: καλε παει καλα ο γιατρος σου?!?! εγω μεχρι το σουπερ μαρκετ παω και οι πονοι στην πλατη μου δεν περιγραφονται (να σημειωσω οτι το σουπερ μαρκετ ειναι ενα τετραγωνο απο το σπιτι μου :laugh: )

παντως το περπατημα βοηθαει οταν γεννας με φυσιολογικο τοκετο γιατι μαλακωνει ο τραχηλος και ετσι γεννας πιο ευκολα ;) αλλα οχι και 3 χλμ! :P

ρενα και εγω καπου κοντα σε αυτες τις μερες λογικα γενναω..θα δουμε τι θα μας πει ο ντοκτορ την παρασκευη!

κοριτσια το δωματιακι μας το τελειωσαμε!! τωρα περιμενουμε να μας ερθουν τα πραγματακια μας την δευτερα!!! :woohoo: θα βαλω μετα φωτο να δειτε τα χρωματακια μας!! B)

γιωργια μου περαστικα στον νικολα σου και να προσεχεις!!

ευχομαι μην ξεχασα καμια :blush:

φιλακια πολλα σε ολες τις κοιλιτσες! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοπελιές μου!!! :laugh:

Ναι Κικίτσα μου εγώ είμαι η μαραθωνοδρόμος :laugh: !!! Και μου είπε ότι κάθε εβδομάδα θα αυξάνω τα χλμ. Με βλέπω Θεσσαλονίκη Γιάννενα με δυο παπούτσι πάνινα , χαχαχα :woohoo: !!!

Γεωργία μια χαρά τα κιλάκια σου! Και εγώ 1,55 είμαι και φοβόμουν πολύ το βάρος που θα πάρω :silly: , ευτυχώς πήρα 14 και τώρα με τις ζέστες δεν μπορώ να φάω πολύ (καλύτερα βέβαια) :) !

Αργυρώ μου βουρ στη θαλασσίτσα...και εμείς μάλλον το απόγευμα θα φύγουμε... αν και συννέφιασε σήμερα λίγο...γκαντεμιά...όλη την εβδομάδα κάψα και το σαββατοκύριακο συννεφιά...τεσπα δεν μας σταματάει τίποτα :P !!!

rena και εμείς πήραμε κλιματιστικό χτες από τα Media Markt (Θεσσαλονίκη) και θα μας το περάσει Δευτέρα απόγευμα δικός μας ψυκτικός...ουφ επιτέλους γιατί δεν παλεύεται άλλο...τα βράδια είμαστε σα βαμπίρ με τον αντρούλη μου..χαχαχα :laugh: !!!

Κοριτσάκια μου φιλάκια στα κοιλουμπάκια :laugh: :kiss::kiss::kiss: !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Πώς είμαστε? Σαν να δρόσισε λίγο εδώ στην Αθήνα, δεν νομίζετε?

Χθές πήγα στον γιατρό. Όλα καλά, αλλά το μωρό λίγο ψηλά ακόμα, με αποτέλεσμα, αν δεν έχουμε σπάσιμο νερών όπως στις άλλες 2 εγκυμοσύνες, θα ξαναπάω την άλλη πέμπτη. Σε αναμονή λοιπόν. Το κακό είναι πως επειδή με έχει πιάσει το πόδι μου, δεν μπορώ να περπατήσω, για να κατέβει το νινί.

Χρύσα μου καλές διακοπούλες να έχετε κορίτσι μου και γρήγορα ευχάριστα νέα.

Αργυρώ 27 μόλις γεννήσουμε όλες θα ανοίξουμε καινούργιο ποστ με θέμα "Γεννήσεις Ιουλίου 2010" (χαχαχαχαχα) για να τα λέμε πλέον απο εκεί σαν μαμάδες (όσες δεν είσαστε ήδη)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω πώς μεγαλώνουν όλα τα νινίτσια!!!!!!Με το καλό σε όλες!!!

Αργυρώ μου,επειδή κάνω τις αντιπηκτικές ενέσεις,αν με πιάσουν νωρίτερα οι πόνοι θα γεννήσω φυσιολογικά χωρίς επισκληρίδιο (ο Θεός να μου δώσει δύναμη).Ας ελπίσουμε να μη βιαστεί η μπουμπού μου και να λυπηθεί τη μανούλα!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ...

ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ Κ ΑΛΛΕΣ ΣΕΙΡΑ.....

ΣΗΜΕΡΑ Κ ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ Κ Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ 2300..ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΑ ΜΑΣ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ,Κ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ 10 ΚΙΛΑ..Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ..ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ ΣΤΟ ΥΠΕΡΗΧΟ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΑΣ ΜΑΣΑΓΕ..ΝΑΙ ΜΑΣΑΓΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΡΗΚΕ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ....ΘΑ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΘΕ ΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΩ ΧΑΠΙΑ....ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΩ ΞΑΠΛΑ(ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ) ΜΕΧΡΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΒΓΕΙ Ο ΙΟΥΝΙΟΣ..

ΚΑΤΑ ΤΆΛΛΑ ΕΔΩ ΚΥΠΡΟ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΠΕΘΑΝΕΙ Η ΖΕΣΤΗ...ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΠΡΗΖΟΝΤΕ ΕΧΩ ΔΥΣΠΝΟΙΑ Κ ΤΡΕΛΟ ΦΟΥΣΚΩΜΑ....ΜΕ ΤΟ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ ΑΓΚΑΛΙΑ ΕΙΜΑΙ....ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΜΕ 4 ΜΑΞΙΛΑΡΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ Κ ΚΑΠΩς ΒΟΛΕΥΟΜΑΙ.....

ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ ΣΕ 20 ΜΕΡΕΣ ΣΧΕΔΟΝ 1 ΙΟΥΛΙΟΥ Ο ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ ΜΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ 2 ΧΡΟΝΩΝ Κ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΟΥ...ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΙΚΥΣ...Κ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΩ?????

ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ...ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ Κ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ....ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΕΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΟ Κ ΔΡΟΣΙΣΤΙΚΟ ΣΒ/ΚΟ...ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου!!!!!Δρόσισε πράγματι :P:P:P:P

Λέω να πάω λοιπόν το απόγευμα για κάτι τελευταία ψώνια και να βάλω τα πράγματα στη βαλίτσα μου,μην με ποιάσουν οι πόνοι και αγκαρεύω την καημένη τη μανούλα μου!!!!Θα 'εχει και άγχος με μένα,ντροπή!!!!

Με βάλατε σε σκέψη με το περπάτημα,δεν αντέχω ρε γμτ πονάνε τα πόδια μου,αλλά και καλύτερα να είμουν 3χλμ δεν νομίζω να μπορούσα να κάνω!!!!Θα προσπαθήσω λοιπόν και όσο αντέξω!!!!

Yiotaki χαίρομαι που είσαι καλύτερα!!!!Υπομονή με την ξάπλα,περνάει ο καιρός!!Γιατί δεν κάνεις τα γενέθλια σε παιδότοπο;Μην κουράζεσαι ρε συ και τρέχεις πάλι....

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Friday ελπίζω να τη γλιτώσεις, αλλά αν γεννησεις χωρίς καθολου ναρκωση θα υποκλιθώ στην ηρωίδα!!!

Γιωτάκι κάνε υπομονη! Καλή ιδέα έχει η Κατερίνα! γιατι δε τα κάνεις σε παιδότοπο? θα σου φυγει και το άγχος!

Κικίτσα περιμένουμε φωτό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω γιοτακι δεν θα εκανα τιποτα εφοσον εισαι σε αυτην την κατασταση θα επαιρνα μια τουρτιτσα για το καλο θα εβαζα καπελακι στον μπαμπα και σ εμενα και θα του τραγουδουσαμε το τραγουδακι........και του χρονου που θα ειχα και το αλλο παιδακι θα εκανα παρτυ τρικουβερτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και από μένα

το πρωί πήγα στον γιατρό αλλά τίποτα κορίτσια όλα καλά με το μωράκι αλλά όχι ακόμη να γεννήσω ευτυχώς που δρόσισε για να κοιμηθούμε και λίγο.Το μόνο θετικό που έχει να μην μπορείς να κοιμηθείς είναι ότι δεν βλέπεις αυτό τα ηλίθια όνειρα ότι σε απατά ο αντρα σου. Νευριάζω που κοιμάται του καλού καιρού και γω δεν μπορώ φαντάσου να εβλεπα και όνειρο!!!!!!

Την άλλη εβδομάδα πάλι θα πάω να με δει ο γιατρός και βλέπουμε, πάντως κορίτσια με ηρεμεί τόσο πολύ αυτός ο άνθρωπος γιατι πανω από όλα είναι ανθρωπος(εδώ στην επαρχία δεν είναι τόσο απρόσωπα τα πράγματα)

φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!

σας βαζω φωτο απο το ζουζουνοδωματιο μας..χωρις τα επιπλα βεβαια..ερχονται τη δευτερα :P

ειναι ο ενας τοιχος και ο αλλος...πορτοκαλι και μπεζ και το ταβανι λευκο :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η μια μερια με τις ροζ ντουλαπιτσες μας! μας βγηκε η παναγια για να τις ξησουμε τις ντουλαπες και να τις βαψουμε απο πανω! 2 μερες μας πηρε αλλα αξιζε τον κοπο για τη μπουμπου μου! B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και η αλλη μερια με ντουλαπα...

εχουμε τον ενα πορτοκαλι τοιχο και τον απεναντι του πορτοκαλι...και τους αλλους 2 μπεζ...ηταν η πιο ανοιχτη αποχρωση του πορτοκαλι αυτο το μπεζ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και η κοιλιτσα μου την περασμενη βδομαδα! :PB)

α! και ενα κουνουπακι που μου τσιμπησε τη ζουζουνοκοιλιτσα μου..ολα τα κουνουπια εκει με τσιμπανε! :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ........ΚΙΚΙΤΣΑ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΟ ΤΟ ΧΡΩΜΑΤΑΚΙ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟΥ ΣΑΣ.ΠΟΥ ΝΑ ΜΠΟΥΝ Κ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑΚΙΑ ΣΑΣ.ΜΠΡΑΒΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ. :laugh: :laugh: ΚΑΛΑ Κ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!

ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΔΡΟΣΙΣΕ..ΣΤΗΝ ΚΑΒΑΛΑ ΕΡΙΞΕ ΜΕΧΡΙ Κ ΧΑΛΑΖΙ... :blink::blink: ΦΟΒΗΘΗΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑΚΙ ΜΟΥ..ΑΛΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ.ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΟΥΠΕΡ!!!!

ΑΡΓΥΡΩ ΜΟΥ ΝΤΡΕΠΟΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΤΗ ΒΟΥΤΙΑ ΜΟΥ.ΗΤΑΝ Κ ΠΟΛΥ ΚΑΘΑΡΗ Κ ΔΡΟΣΕΡΗ.ΒΟΥΤΗΞΑ ΒΓΗΚΑ ΑΛΛΑΞΑ ΜΑΓΙΟΥΔΑΚΙ Κ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΗΜΟΥΝ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΠΡΕΛΑ Κ ΕΙΧΕ Κ ΨΙΛΟΑΕΡΑΚΙ Κ ΔΕΝ ΔΙΣΑΝΑΣΧΕΤΗΣΑ ΛΕΠΤΟ.ΠΗΓΑ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 11 ΜΕ 2.ΜΕ ΤΗΝ ΑΔΕΛΦΗ Κ ΤΗΝ ΑΝΗΨΙΑ Κ Η ΜΙΚΡΗ ΟΛΟ ΦΥΛΟΥΣΕ Κ ΧΑΙΔΕΥΕ ΤΟ ΜΩΑΚΙ ΟΠΩΣ ΕΛΕΓΕ!!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ValentinaGiannis έγραψε:

φιλακια στην ζουζουνοκοιλιτσα

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

μουριτσα μου σ'ευχαριστω! και εσυ με το καλο το μωρακι σου! :kiss:

αχ κοριτσια τελικα τωρα το βραδακι φανηκε πως επεσε λιγο η θερμοκρασια...αλλα δουλευει νωρις ο τακης και ετσι δεν θα βγουμε λιγο να δροσιστουμε :(

φιλακια πολλα! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα ομορφιές!!!

Κικίτσα γλύκα τα χρωματα γλύκα και η κοιλίτσα! :kiss:

mouritsa κι εγω ντρεπόμουνα να γδυθώ...κοιτάζανε όλοι! :blush:

αλλά στο τέλος βούτηξα!

Σήμερα πήγαμε στο γιατρό μας! Η μπέμπα είναι 2960 γρ!!! Η χοντρούλα μου! ειναι πολύ ζωηρή, αμνιακό γρό στα φυσιολογικά και πλακούντας σε πολύ καλή κατάσταση!

Δε με κοιταξε απο κάτω, η μπέμπα δε σφηνωσε το κεφάλι της ακόμα...το ειδαμε στον υπέρηχο.

Μου είπε να περπατάω, να πάω για μπάνιο, να ανεβαινω σκάλες κλπ κλπ να κατέβει.

Επίσης μου έδωσε και εναλλάκτικη εκτος απο Λητώ και Ιασώ αν θέλω να πάω και Γαία...Πρέπει να αποφασίσω μέχρι την άλλη εβδομάδα. οι τιμές ειναι ίδιες σε όλα για 3κλινο...δε ξερω τι να κάνω...λέω να πάω στο γαια...

Ρε κορίτσια ...άρχισα να λιγοψυχω...τον ρώτησα αν ειναι δυνατό να πάμε με καισαρικη... φοβάμαι να με ψαχουλευουν, το μωρό θα βγει μεγάλο...δε ξέρω...ο Γιατρός προτιμάει να πάμε φυσιολογικά αλλά αν ειναι να φρικάρω στο τέλος να κάνω ότι θέλω... :blush: ειμαι πολύ χέστρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσουδια μου!!!βλεπω ολες ειμαστε καλα και χαιρομαι!!!τασ νινακια μεγαλωσαν επικυνδινα!!!εμεις Τριτη θα μαθουμε ποσο γιναμε!!!

καλα ε?εδω στη Σαλονικη,εβρεξε καταρακτωδως,τρελαθηκα απο τη χαρα μου γιατι δροσισε και μετα με επιασαν τα νευρα μου διοτι θυμηθηκα οτι θελω αυριο να παω θαλασσιτσα :angry::angry::angry: τα νευρα μουυυυυυυυυυ!τελος παντων εγω ετοιμαστηκα ,εβαλα πετσετουλες και αντιηλιακα στην τσαντουλα και θα παω βρεξει χιονισει που λενε.. :lol:

μα πολυ γκαντεμιααααα,ολη τη βδομαδα 40 βαθμους -λιωσαμε και σαββατο που επιτελους εχει ρεπο το αντρακι μου ,μας τα σκατωσε ο παλιοκαιρος!

Κικιτσα μου,ωραια κοιλιτσα και ωραιο πορτοκαλι χρωματακι!!!με το καλο να ερθει η μπεμπουλα σας!

Μουριτσα ,χαλαζι στη πατριδα μου ε?ξερεις απο Ελευθερουπλη ειμαι η μιση!!!!!αυριο παντως εμεις θα παμε σε ερημικη παραλια ;) δεν θελω να τρομαξω τον κοσμο και να λεει αμαν φαλαινα εν οψη.. :laugh: :laugh: :laugh:

Αθηνουλα μεγεια το aircondition!!!εμεις εχουμε ενα φανταστικο air condition(ετσι το λεω εγω στον αντρα μου και γελαμε) των 17 ευρω ανεμιστηρας...χαχαχχαχχαχα....δεν βαλαμε αλλα δεν βλεπω να γλιτωνουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηarap μου πολυ μαρεσε αυτο το ποστ ''Γεννησεις Ιουλιου 2010''αντε με το καλο να τανοιξουμε και να τα λεμε απο εκει !!!

Γεωργια μου ,οντως μια χαρα τα πηγες με τα κιλακια σου!!!μπραβοοο!!!εγω μεχρι πριν μια βδομαδα ημουν 11 κιλα ,ελπιζω να μην βαλω πολλα μεχρι να βγει η μπουμπου μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλησπερα σε ολες! Εγω δυστυχως δεν ειχα και τοσο καλη μερα! Κολλησα γαστρεντεριτιδα απο τον Νικολα και ημουν σε μια κατασταση ζωης και θανατου! Εκτος απο ολα τα συμπτωματα της γαστρεντεριτιδας δεν μπορουσα να πιω και τα φαρμακα των συσπασεων και τρελλαθηκα στις συσπασεις! Τελικα αφου στις 9 το πρωι μιλησα με την γιατρο μου μου πε να τα βαζω στο πιπι! Ολα τα ειχα μονο αυτο μου ελειπε!!! Ελπιζω αυριο να ειμαι καλυτερα! Παντως ακομα νοιωθω πολυ χαλια! Αυτα τα νεα μας δυστυχως ελπιζω αν αυριο καταφερω και γραψω να εχω καλυτερα να σας πω! Φιλια σε ολες! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ κοπελα μου περαστικα σου!!!να προσεχεις και να ξαπλωνεις οσο γινεται!εχεις και τον Νικολα σου και ειναι πιο δυσκολο να ξεκουραζεσαι.εδω εμεις ενα σπιτι εχουμε και παλι δεν ξεκουραζομαστε.Να προσεχεις με τις συσπασεις και ακολουθησε κατα γραμμα τις οδηγιες της ιατρου σου.περαστικα και παλι!!!φιλακια κοπελα μου,η Παναγιτσα μαζι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...