Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ νο 6....και η λίστα μας παίρνει χρώμα!!


Recommended Posts

ΑΑΑΑ με γεια λοιπόν τις πιπιλίτσες σας!!!!

Να σου πω, το πήρα απόφαση ότι πρέπει να τον κάνω και μόνη μου... Η αλήθεια είναι ότι όταν μένω μόνη είμαι πιο θαραλέα (ένα περίεργο πράγμα) γενικά στη ζωή μου... Λες και παίρνω δύναμη από τη ...μοναξιά!!! Ίσως η σκέψη ότι αφού είμαι μόνη πρέπει να το αντιμετωπίσω... Έτσι και χθες... Δεν φοβήθηκα τελικά... Λίγο πλατσουρίσαμε... Ο δικός μου συνήθως παίρνει ένα ύφος...πασά (ακριβώς όπως το είπες!!!!) Τεντώνει τα χέρια, σταυρώνει τα πόδια και κορδώνεται!!!! Γουρλώνει και τα μάτια και σμίγει τα φρύδια και με κοιτάει σαν να λέει "Άντε δουλάρα κάνε τη δουλειά σου γρήγορα!!!" χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα Πολύ γέλιο έχει!!! Σήμερα που θα τον ξανακάνω θα πω τον άντρα μου να μας βγάλει φωτό να τις δείτε!!! Βέβαια χθες επειδή πεινούσε πολύ δεν τον κράτησα πολύ στο νερό γιατί άρχισε να παραπονιέται...

Εγώ τον κάνω μπάνιο το βραδάκι πριν το φαγητό (νηστικό)... Μήπως δεν πρέπει? Εσείς κορίτσια πότε κάνετε μπανάκι τα αγγελούδια σας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 796
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπραβο βρε συμπεθερα καλα εκανες, τωρα να βαλεις και τον αντρα σου να τον κανει μπανιο τον πασα μας. Η αληθεια ειναι πως πρεπει να ειναι νηστικα τα μωρα για να κανουν μπανιο (για να μην κανουν εμετουλη), αλλα που να αντεξει η μπουμπου. Εγω της δινω λιγο να πιει για να μην μουρμουραει την κανω να ρευτει καλα και μετα βουρ για μπανιο και παιζουμε. Το μονο προβλημα που εχουμε ειναι το ντυσιμο δεν θελει με τιποτα και ετσι την αφηνω γυμνουλα μεχρι να την ξαναταισω. Περιμενω φωτο.

Προσπαθω να την κοιμησω που θα μου παει.... εσυ τι κανεις συμπεθερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς ανεβήκαμε στη μαμά μου... Τώρα τον έχει αναλάβει η πρόγιαγιά του!!! Πολύ ζέστη στην πόλη μας.... Δεν έχω και κλιματιστικό στο σπίτι και είναι δραματική η κατάσταση... Γι'αυτό ήρθαμε στη μαμά μου που είναι στο βουνό και είναι κάπως καλύτερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανούλες!! Τί κάνετε?

Εγώ το πρωί έτρεχα με τον άντρα μου στο ΤΕΒΕ για κάτι εκκρεμότητες που αφήσαμε τη περασμένη εβδομάδα και μετά πήγαμε και πήραμε μια ενυδατική κρεμούλα για τον μπέμπη που ξεφλουδίζουν λίγο τα χεράκια κ τα ποδαράκια του. Τώρα πριν φάει, τον έκανα μπάνιο με τη μαμά μου, του έκανα και μασαζάκι με την κρεμούλα, έφαγε και τώρα κοιμάται!!!

Σήμερα έχει συναυλία στο κέντρο της Πάτρας, η amita motion, και είναι οι Stavento, ο Μίχας, νομίζω η Τάμτα, και άλλοι καλλιτέχνες και συγκροτήματα και θα θελα να πάω αλλά μου τη σπάει που είμαι λεχώνα και περιορισμένη στο σπίτι τα βράδια :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ πικρα ναμαστε μες στο σπιτι αλλα που θα παει θα βγουμε και εμεις! Σημερα της εδωσα ενα γευμα σε μπιμπερο και ειναι πολυ χαρουμενη γιατι θα μπορω να βγαινω και να την ταιζω με μπιμπερο δε θα πεταω τα airbag εξω!!!

Τωρα την εχω ξσπλωμενη στο κρεβατι μου γυμνουλα (αν με χεσει δεν πειραζει) και παιζει με τον μπαμπα της για να με αφησουν να δω το εργο μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:P Ωραίο αυτό με τα airbag!! Καλά το σκέφτηκες! Καλοκαίρι τώρα, όλο βόλτες θα μαστε, να μην είμαστε και με το σουτιέν ξεκούμπωτο όλη την ώρα!!

Και μένα του αρέσει να ναι γυμνούλης και μόλις τον αφήσω, κατουράει και το απολαμβάνει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ας με κατουρησει δε με πειραζει τα κακα της που εκτοξευονται παντου φοβαμαι. Τωρα την ξαναβαλα στην κουνια,την κανω αργα μπανιο για να κοιμαμαι πιο πολυ το βραδυ αν δεν εχει κανει κακα της ομως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Alekagala μου να σε ρωτήσω κάτι μιας και θηλάζεις αποκλειστικά.. Τα κακά της μπέμπας είναι ψιλο-υγρά έτσι? Ο γιατρός μου είπε ότι είναι λόγω θηλασμού.. Α! και μήπως ξέρεις πόσο πρέπει να μείνει το γάλα στο στήθος για να πετρώσει και να μας δημιουργήσει πρόβλημα? Λογικά σε κάποιες ώρες αν δεν βγει, δε δημιουργεί πρόβλημα ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια! Ηπιαμε το χαμομηλακι μας φαγαμε και λιγο βυζακι, καθομαστε στο καρεκλακι και πιπιλαμε!

mariaxar ναι τα κακα της ειναι μουσταρδι νερουλα απτο γαλα ειναι! Θα σε γελασω για το γαλα δεν το εχω ψαξει παντως οχι πανω απο τρεις ωρες. Θα το ψαξω και θα σου πω γιατι εχω και εγω την ιδια απορια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από εμένα όμορφες μανούλες και όμορφα μωράκια του Πανμαϊκού!!!!

Καλά μιλάμε χθες ο το μαναράκι μου το τι έφαγε (και το τι....έβγαλε μετά) δεν λέγεται!!! Συμπεθερούλα, εντελώς ασύμφορος ο γαμπρούλης σου... Είναι αυτό που λένε "καλύτερα να τον ντύνεις παρά να τον ταΐζεις!!!" Τα 150ml γάλα τα έχουμε για πλάκα!!! Χθες που δροσίστηκε κιόλας φάγαμε 3χ180ml!!!! Λερώσαμε και την πάνα μας (κακάκια) και 4 φορές!!!!

mariaxar μου κι εμάς τα κακάκια μας κάπως έτσι είναι παρόλο που πίνουμε έτοιμο γαλατάκι... Είναι φυσιολογικό πάντως!!!

Α! Δεν σας είπα... Ο γιατρός μας είπε τον Αύγουστο οπωσδήποτε και μπανάκι στη θάλασσα!!! Είναι λέει θεόγερος ο γίγαντας (έτσι τον αποκαλεί)... Στέκεται (καθιστός, μπρούμητα, σηκώνει το κεφαλάκι) λες και είναι 3 μηνών!!!! Ε ρε τι παιδιά βγάλαμε οι Πανμαϊκές μανούλες!!! Ε ρε τι παιδιά!!! Κατευθείαν για το σχολείο είναι!!! χαχαχαχαχαχαχα

Ο άντρας μου ονειρεύεται να τον κάνει τενίστα (Federer κι έτσι!) Ήδη συνεννοήθηκε με τον δάσκαλό μας (ξεκινήσαμε πέρσυ τένις αλλά εγώ με την εγκυμοσύνη σταμάτησα γρήγορα :( ) στα 5 του χρόνια να τον πάμε!!! Βέβαια ο αδερφός μου (κολλημένος με τα αθλήματα) θα τον πηγαίνει λέει γυμναστήριο... Επίσης θα του μάθουμε και πολεμικές τέχνες (άλλο κόλλημα του άντρα μου), μουσική (παίζω πιάνο και δύσκαλο αρμόνιο), ζωγραφική (ο κολλητός του άντρα μου και η γυναίκα του τέλειωσαν την καλών τεχνών) και βέβαια τσάρκες στα μπουζούκια (ο κουμπάρος είναι λίγο... μπουζουκόβιος) χαχαχαχαχαχαχαχα

Ελπίζω μόνο να μοιάσει εμένα και στο σχολείο να είναι καλός μαθητής (αφού δεν μου μοιάζει εξωτερικά ελπίζω στα υπόλοιπα)....

Αχχχ Θεέ μου τι σας λέω τώρα... Για τρελή θα με περάσετε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα!!

Οκ alekagala μου, θα το ψάξω και εγώ αυτό γιατί με ανησυχεί!

Εμείς γκρινιάξαμε λίγο, μας πήρε ο μπαμπάς λίγο αγκαλιά και ηρεμήσαμε και τώρα είμαστε ξαπλωμένοι με το μάτι γαρίδα αλλά ήσυχοι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερα χαλαρωστε με το μπομπιρα ας ακολουθησειμοτι θελει και οτι του αρεσει! Δεν διαφωνω να τον γραψετε σε αθληματα ή σε καλες τεχνες αλλα να μην τον πιεσετε!!! Εμεις την μπουμπου λεμε για καρατε μεχρι στιγμης τιποτα αλλο!

Μας ειπε και εμας για θαλασσα στο τριτο αλλα λιγο στη θαλασσα και πολυ κατω απτην ομπρελα σε φουσκωτη πισινουλα με θαλασσινο νερο. Το κεφαλι που λες το σηκωνει και ψαχνει το σπιτι αφου ολοι μας την λεμε οχια ετσι οπως σηκωνεται με πονηρια!

Κοιμαται και μαγειρευω ελπιζω ναρθει η φιλη μου να πιουμε και εναν καφε!

Συμπεθερα ας το παιδι να φαει... ειναι στρουμπουλη η νυφη να ταιριαζουν πρεπει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alekagala έγραψε:

Συμπεθερα χαλαρωστε με το μπομπιρα ας ακολουθησειμοτι θελει και οτι του αρεσει! Δεν διαφωνω να τον γραψετε σε αθληματα ή σε καλες τεχνες αλλα να μην τον πιεσετε!!! Εμεις την μπουμπου λεμε για καρατε μεχρι στιγμης τιποτα αλλο!

Μας ειπε και εμας για θαλασσα στο τριτο αλλα λιγο στη θαλασσα και πολυ κατω απτην ομπρελα σε φουσκωτη πισινουλα με θαλασσινο νερο. Το κεφαλι που λες το σηκωνει και ψαχνει το σπιτι αφου ολοι μας την λεμε οχια ετσι οπως σηκωνεται με πονηρια!

Κοιμαται και μαγειρευω ελπιζω ναρθει η φιλη μου να πιουμε και εναν καφε!

Συμπεθερα ας το παιδι να φαει... ειναι στρουμπουλη η νυφη να ταιριαζουν πρεπει!

Καλέ εννοείται!!! Απλώς θεωρούμε ότι πρέπει να δοκιμάσει πολλά πράγματα και να ακολουθήσει αυτό που πραγματικά του αρέσει... Δεν υπάρχει περίπτωση να τον πιέσουμε για τίποτα... Θέλουμε να του προσφέρουμε όλες τις επιλογές (που μπορούμε φυσικά) για να γνωρίσει και να διαλέξει αυτό που του ταιριάζει περισσότερο - και μακάρι να βρει και την κλίση του!!!

Εμάς μας είπε κανονικά στη θάλασσα!!! Βέβαια για λίγο και σε ώρες που δεν είναι ντάλα ο ήλιος (νωρίς το πρωί ή το απογευματάκι)

Σήμερα μου κάνει νερά με το φαγητό.... πίνει 80 ml και κοιμάται....γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχως δεν ηρθε κανενας σπιτι ολες δουλευουν, ουτε ηπια καφε (παλι μονη μου να τον πιω?)

Την ταισα, την εκανα μπανιο, μετα μασαζακι με λαδακι και μολις ξεκινησε η γκρινια λιγο αγκαλιτσα, λιγο πιπιλα και νανι!!! Αρα και η μανουλα αφου εφαγε θα κανει νανι. Κανει υπερβολικη ζεστη εχω πιει ηδη 3 λιτρα νερο δεν το βλεπω να κοιμαμαι ολο ραντεβου με την τουαλετα θαχω! Θα τα πουμε μετα.... Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφήστε κορίτσια... Δεν τρώει και πολύ (από τη ζέστη) και κάθε τρεις και λίγο ξυπνάει το πουλάκι μου.... Είμαι και χάλια με τα ψυχολογικά μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου εξαφανίστηκα, αλλα...έχω θεμα...

Ο Βικτωράκος μου έχει πυλωρική στένωση και θα τον χειρουργήσουμε.

Όλα ξεκίνησαν απο κάτι ρουκέτες που μου έκανε και αφού αλλάξαμε 2-3 γάλατα η παιδίατρος με έστειλε για υπέρηχο μήπως έιναι γαστροοισοφαγική παλινδρόμηση (ΓΟΠ). Πήγαμε εχθές με τα πολλά στο ΜΗΤΕΡΑ και εκει μας είπαν πως έχει μεν μετριου βαθμου ΓΟΠ αλλα το κύριο πρόβλημα είναι η στένωση πυλωρού και να ενημερώσουμε αμέσως την παιδίατρο. Την πήρα τηλ. και τα 'πειξε η γυναίκα εφόσον ο μικρός δεν έχει τέτοια συμπτώματα. Με έστειλε λοιπόν και πήγα σήμερα για επανεξέταση σε εναν πολύ τοπ ακτινολόγο ο οποίος μας είπε τα ίδια. Κατα τύση δλδ το ανακαλύψαμε αφου ακόμα δεν έχει εμφανίσει τα συνήθη συμπτώματα. Μετά πήρα τη γνώμη και ενος άλλου πολύ "ξακουστου" παιδιάτρου και μου είπε κι αυτος οτι θέλει άμεση επέμβαση γιατι αυτο το πρόβλημα εμποδίζει την ανάπτυξη του παιδιού. Απο δω απο 'κει βρήκαμε και ενα παιδοχειρούργο στο ΠΑΙΔΩΝ (που όλοι αυτόν μου συστήνανε) και αύριο το πρωί έχουμε ραντεβού εκεί να τον δει και μάλλον θα κάνουμε και εισαγωγή.

Έχω καταρρεύσει, είμαι πολύ σκατα αλλα απ'ότι κατάλαβα δεν έχω κι άλλη λύση. Το έψαξα πολύ...

Θα σας ενημερώσω μολις μπορέσω.

Φιλιά πολλά σ'εσάς και στα ζουζουνάκια σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alexdim, ευχομαι να είναι όλα περαστικά... και να μη στεναχωριέσαι γιατί είναι για καλό σκοπό το χειρουργείο... Ενημέρωσέ μας, το συντομότερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια. Περασα ενα βραδυ ολο γκρινια και αυπνη. Προσπαθω τωρα να την κοιμησω και να την πεσω και εγω απο διπλα

alexdim μου σου ευχομαι ολοψυχα τα καλυτερα. Ολα θα πανε καλα, καντε οτι ειναι καλυτερα για τον Βικτωρακο μας. Οι σκεψεις ολων μας θαναι μαζι σου

βρε κοριτσια λογικα η jenny και η marina θα βγηκανε χθες. Εχει καμια νεα τους? Τι να εγινε με το μαρινακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.......

Αλεξ μου περαστικά στο βικτωρακο μας....μη στεναχωριεσαι, ευτυχως που το ανακαλύψατε νωρίς.....τι ακριβως ειναι η πυλωρική στενωση??????

Κι εμάς τα κακάκια μας είναι μουσταρδί και νερωτά......

Ευτυχώς κοιμηθήκαμε καλά ψες.....κάθε 2 ώρες ξύπναγε για φαί αλλά αμέσως κοιμόταν.....Τώρα κοιμήθηκε από τις 6:30 που είμαστε στο πόδι!!!!!!Κορίτσια εμείς 10 λεπτά θηλάζουμε και κοιμάται και μετά δε μπορώ να τον ξυπνήσω με τίποτα!!!!!!!!!Γι αυτό πεινάει συνέχεια.....

Πώς θα μπούμε σε πρόγραμμα δεν ξερω.........

Με πιάνουνε και μένα Γεωργία μου τα ψυχολογικά μου......Σχεδόν κάθε μέρα βάζω τα κλάματα.......Μια επειδή δεν κοιμάται και κλαίει συνέχεια.....και έχουμε θέμα με το κλάμα μαυρίζει και δεν παίρνει ανάσα και δεν το αντέχω.......Όπως και με το μπιμπερό έχουμε θέμα δεν μπορεί να πιει στραβοκαταπίνει και με το στήθος το κανει κάποτε.......νομίζω πως τρέχει πολύ γάλα και γι αυτό.........Κι ετσι κλαιω και γω!!!!!!!

Τι τους φοράτε κορίτσια με τόση ζέστη????Ο παιδίατρος μου είπε 2 φανελάκια ένα αμάνικο από μέσα και κοντομάνικο απ' έξω.....δεν είναι πολλά?????Τώρα του έβαλα μόνο το αμάνικο.......

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινακι καλημερα ενα αμανικο ή με λιγο μανικακι φοραμε κανει υπερβολικη ζεστη και προσπαθω να την αφηνω και χωρις τη πανα αμα δεν γκρινιαζει. Ζεσταινεται υπερβολικα με το θηλασμο και την λυπαμαι την κακομοιρα εχει γεμισει σπυρακια του ιδρωτα στο προσωπακι της.

Και μενα τρωει κανενα 10 λεπτο και μετα 2ωρες υπνο απλως χθες το βραδυ ηθελε αγκαλιτσα για να χουζουρεψει και να κοιμηθει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια κι από εμένα!

Αλεξάνδρα μου περαστικούλια στο μικρό μας Βικτωράκο!!! Σε σκεφτόμαστε κι εσένα και τον μικρούλη σου συνέχεια!!! Μη μου στεναχωριέσαι, όλα θα πάνε μια χαρά!!!

Κορίτσια κι εγώ με ένα κοντομάνικο φανελάκι τον έχω... Κι εμείς γεμίσαμε σπυράκια από τον ιδρώτα... Ζεσταίνεται πολύ ο καημένος και γκρινιάζει συνέχεια... Αφήστε που δεν τρώει πολύ από τη ζέστη και κάθε λίγο και λιγάκι ξυπνάει και κλαίει.... Προβλέπεται δύσκολο το καλοκαίρι μας μέχρι τις διακοπές τουλάχιστον.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Δε γνωρίζω ακριβώς τον λόγο, δε ξέρω να στο εξηγήσω αλλά στην εξωσωματική δεν είναι ασυνήθεις οι εξωμητριες κυήσεις.  Κουλό έτσι; Κι όμως.... 
    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ! Δεν εύχομαι τίποτα άλλο από εκείνη τη μετά, να είμαστε καλά κ να έρθουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε ! Με προτεραιότητα το μωράκι μας .. δυστυχώς το είδος της δουλειάς μου δεν μου επιτρέπει τέτοιες κινήσεις εύκολα, αλλά δεν ήθελα να χάσω κ αυτόν τον μήνα χωρίς λόγο! Κάνω τόσες θυσίες(καλή διατροφή, τεστ, συχνες επαφεσ Ακόμα κ πτώμα ) να το χάσω μόνο κ μόνο για τη δουλειά ;!;! Αν είναι να χαθεί ο μήνας να χαθεί από άλλες αιτίες όχι μόνο γιατί έχουμε κωλοδουλεια… συγγνώμη για αυτά που λέω αλλά με είχε πιάσει το παράπονο όταν είδα την κατακόκκινη γραμμή το μεσημέρι στο τεστ ωορρηξίας που πάλι έτυχε σε μέρα που δούλευα ..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...