Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ νο 6....και η λίστα μας παίρνει χρώμα!!


Recommended Posts

alekagala έγραψε:

Κοριτσαρες μου ωραια η παρεα σας αλλα βρωμαν τα ποδια σας :laugh: :laugh: :laugh:

Πάντως εμένα δεν μυρίζουν ποτέ ποτέ ποτέ!!!! :) :) :) :) :) :) :) Ελπίζω κι ο μπέμπης μου να πάρει από μένα γιατί αν μοιάσει τον πατέρα του.... Καήκαμε!!! :dry::angry: :laugh: :P:ohmy: :silly: :woohoo: :blink::blush: χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 796
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

elenatsak έγραψε:

ΑΝΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΙΤΣΑ. Κ ΕΓΩ ΠΑΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ.

ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΔΡΟΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΣΟΥ ΜΙΑ ΜΕΡΑ Κ ΕΛΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ!!!!! ΑΝΤΕ ΒΥΕ ΠΑΙΔΑΚΙΑ Κ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΑμε για νανι!

Πού μένεις Έλενα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenatsak έγραψε:

σε ενα χωριο διπλα απο αλεξανδρεια. απο τον περιφεριακο που πασ για βεροια ειναι η εξοδοσ για νισελι. ακριβωσ εκει ειμαι

Ωραία θα κανονίσουμε οπωσδήποτε να βρεθούμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οκ θα σε περιμενω!!!!!!! οποτε θεσ πεσ μου κι ελα συνηθωσ ειμαι σπιτι αν δεν τυχει τιποτα!!!! αντε τα λεμε παω για νανι... φιλακια στα μπεμπακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κοριτσια τι διαβαζω αληθεια περασατε τοσο δυσκολα;;;;;;

Εγω παλι ειμουν μια χαρα και χαιρομουν πολυ που ειχα την μαμακα μου να με βοηθαει,ειχα βεβαια πολλα νευρα αλλα μεχρι εκει.Γεωργια μου εγω μενω κοντα στο σταθμο οποτε θελεις πες μου να πιουμε καφεδακι και να κανουμε μουχαμπετι!!!θα χαρω πολυ να σε γνωρισω απο κοντα. :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα μου το ιδιο υσχιει και για σενα!!!!

Αλεκα αν καταλαβα καλα εσυ μενεις σε νησι οποτε λιγο δυσκολο να σε περιμενω θα λιωσουν τα παγακια μεχρι να ερθεις.χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ. ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΜΠΕΙΤΕ ΣΤΙΣ ΔΗΜΟΣΚΟΠΙΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΑΝΑΚΙ ΦΛΕΞΙΜΠΑΘ Κ ΨΗΦΗΣΤΕ ΤΑ ΣΤΙΧΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΩ Κ ΕΓΩ ΕΝΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια τελευταια και καταιδρωμενη που λενε!!!

τι κανετε εγω ετρεχα ολη μερα με το μωρο μαζι!!! (μιας και δεν ειχα που να το αφησω) :(

ειχα παει στην δουλεια μου να κανονισουμε χαρτια την καλοκαιρινη αδεια χαρτια για ικα για οαεδ πανικος ειχα να ταιζω και τον νικολακη ταλαιπωρηθηκε ο μπουμπουκος μου ευτυχως δεν ειχε πολυ ζεστη!!! :unsure:

αντε κοριτσια που τα θυμιθηκατε ολα τα στεναχωρα σημερα με κανατε να θυμιθω και τα δικα μου που εφαγα και 2 χειρουργια μετα την γεννα :(:( !! και το μωρακι μου το κοιταζε η μαμα μου (να ναι καλα) :blush::blush:

αχ γεωργια μου φωτεινουλη σκουλικακι ειδα στο τζαμπο και στα λητω!!!! :woohoo: :woohoo: και εγω τετοιο ειχα μικρη αλλα μου αρεσε το αλογακι της θαλασσας γιατι κανει θαλασινους ηχους με χαλαρωνει και μενα να φανταστεις!!!

στελιτσα πως ειναι ο αδερφουλης σου παει καλυτερα???

αλεκα πως τα πας με την δουλεια εσυ εχει πολυ τρεξιμο για την σαντυ δεν ρωταω μια χαρα ο με τον μπαμπακα της (χιχιχιχι) :woohoo:

ελενα και στελλα και ενοειται και γεωργια εμενα η μητερα μου μενει στην εδεσσα μολις ξαναανεβω να κανονισουμε να βρεθουμε ολες μαζι!!!

ζηλεψα θελω και εγω γιατι και εγω απο φιλες καμενη δυστηχως :blink::blink: κατι παραπλησια με την δευτερη περιπτωση της γεωργια και αμα καεις απο τον χυλο φυσας και το γιαουρτι!!!

κοριτσια το μαρινακι τι κανει???

και η mariaxar τις χασαμε!!!

φιλακια σε ολες!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κανενα προβλημα γιατι να μην επιτρεπεται εδω μια οικογενεια ειμαστε ολες!!! ;););)

ειχα επιπλοκες απο την γεννα εσπασαν αγγεια εσωτερικα και δεν με καθαρισαν καλα εκαναν εσωτερικη αιμοραγια εγω πονουσα και τους το ελεγα και μου ελεγαν λεχωνα εισαι θα πονας :blink::blink::blink::blink: και τελικα 8 μερες μετα την γεννα πηγα στο νοσοκομειο απο τους πονους και το ειδαν οι γιατροι και καναμε 2 χειρουργια για καθαρισμα στο τσακ με προλαβαν ΕΥΤΥΧΩΣ ;););)

και απο τοτε αναρωνω θελει περιπου 6 μηνες ακομα για να κλεισουν οι τρεις τομες που εχω τεσσερις μετις γεννας αλλα δοξα τω θεω ολα καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια να το κανονισουμε να βρεθουμε :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Θαλια μου δοξα το Θεο πηγαινει πολυ καλητερα το αδερφακι μου αλλα ποναει πολυ ακομα.

Βρε Θαλια μου τι περασες κοπελα μου μα καλα αυτη οι γιατροι ειναι απαραδεκτη πολες φορες :angry::angry::angry:

Ελενα σε ψηφησα καλη επιτυχια ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααααααααα δηλαδη εφαγεσ μεγαλο λουκι απο πονο

εγο καισαρικη κ δεν καταλαβα τιποτα απο πονο ,,,μονο που με πειραξε το φαρμακο κ ειχα τρελουσ πονοκεφαλουσ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!Πωπω,σήμερα πολλά νεα γράψατε!!Εμεις είμαστε καλά,πήγαμε κ βόλτα στα μαγαζια μήπως δει κ η μανούλα τίποτα κατσαμε τα 2 μας για ένα καφεδάκι κ ο Αγγελίνος γαλάτακι-βυζάκι!!Αμέ!!Γέλια! Χθες έπεσε για ύπνο απο τις 21.00-21.30 κ το πήγε σερί ως τις 06.30 κανα 10λεπτο θηλασμό κ μετά στις 09.00!!!Σούπερ!!Δεν το πίστευα κ μετα ηταν σε διαρκή ύπνο-μαμ μέχρι το απόγευμα,17.00!!!Σούπερ!!Αφού σκέφτομαι πως 2 μέρες την βδομάδα κανει κατι τρελούς ύπνους,γεμίζει μπαταρίες κ μας βγάζει την πίστη τις υπόλοιπες!!!Γέλια!!

Εχουμε αρχίσει κ εμείς τα σαλια κ τρώμε χέρια,κ σκεφτόμουν μήπως είναι για τα δόντια γιατί δεν είναι σαλάκια όπως όταν πεινάει!

Γυμναστήριο εχω παρει fisherprice,αλλά δεν το έχουμε ανοίξει ακόμη, είναι λίγο τεμπελάκος κ βαριέται να πιάσει!Εχει καταευχαριστηθεί μια κούνια της fisherprice,ναναι καλά η κολλητή μου που μας την έδωσε,παίρνει κ mp3 κ ο μπαμπάς έχει περάσει τις μουσικές του!!Εκει,μαζί με παρέα,μπορεί να κάτσει όλη μερα!!Το καλύτερό του! Στο ρυλάξ τώρα αρχίζει να βρίσκει ενδιαφέρον,του χα πα΄ρει κ το σκυλακι το πρώτο για μωρά κ κάνει κα΄τι τραγουδάκια κ γελαει,το κλώτσάει....Γέλια!!

Προσωπικά,δεν είχα κρίσεις μετά την γέννα κάτι νεύρα έχω που κ που.Αλλά όπως κ στην εγκυμοσύνη δεν είχα τρελές ορνονικές αλλαγές έτσι κ μετά!Είμαι βέβαια λίγο των άκρων π.χ.είχε έρθει η πεθερά μου όταν γέννησα,αλλά δεν ήθελα κ βοήθεια!!Έκανα καισαρική Πέμπτη κ δευτέρα έκανα τα μπαλκόνια κ τα τζάμια!!Παράνοια!!

Γεωργία μου παει περάσαν οι κακές στιγμές,βγες απο το σπίτι θα σας κάνει καλό κ στους 2,κ είδικά εσένα για να βλέπεις κόσμο,βιτρίνες να περπατήσετε...Δεν πειράζει παρτε το αμάξι κατεβα σε κεντρικό σημείο κ ξεκινήστε τσάρκες με το καρότσι!!Θα γυρίσετε αλλοι άνθρωποι!! Δοκίμασε κ το μάρσιπο,τους αρέσει γιατί σε μυρίζει,είναι στην αγκαλιά σου όλη την ώρα κ σε κοιτάει στα μάτια!!Εμείς τρελές βόλτες έχουμε κάνει με το μάρσιπο,γιατρό,σούπερ μάρκετ...Θα σε βολέψει για να μην εχεις να σκέφτεσαι κ πως θα παίρνεις το καρότσι!!Κ εμείς στην αρχή τριροδο λέγαμε αλλά ειναι τόσο ογκώδη που την αφήσαμε την ιδέα κ πήραμε chicco που μέχρι στιγμής μια χαρά είναι!!!

Rubela μου,εμείς κάναμε το πρώτο εμβόλιο την Πέμπτη,όπως κ στα κορίτσια μόνο γκρίνια είχε αρκετή!Όλα καλά θα πάνε,το δικό μας το αγχος είναι μεγαλύτερο!!

Αννα μου,κ εγώ νομίζω πως είναι νωρίς για να αγχώνεσαι, ευχαριστήσου το χρόνο που έχεις τώρα κ το πολύ πολύ ετουμάζεις δειλά δειλά τράπεζα!

Thalia μου,περαστικά.Τα λόγια είναι λίγα για την ανευθυνότητα των ανθρώπων πάλι καλά που προλάβατε τα χειρότερα.

Αlekagala,μένεις Ρόδο?!Κατάλαβα καλά?!!!!

Συγγνωμη για το μεγάλο κείμενο,αλλά δεν σας προλάβαίνω!!! να μαστε καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Εννοείται ότι θα βρεθούμε όλες μαζί!!!!Όποτε θέλετε!!! Θαλίτσα μου θα σε περιμένουμε κι εσένα!!!!

Σας ευχαριστώ όλες για την στήριξη!!!!

Thimidia μια χαρά το αγγελούδι σου!!!!

Όπα... Άρχισε η γκρίνια.... θα επανέλθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλες και παιδακια ηρθαμε και εμεις!!!

μια χαρα κοιμηθηκαμε το βραδυ απο της 12 εως τις 6 και μετα απο τις 6:30 ως τις 9:30 μου φαινεται απιστευτο πρώτη φορα ετσι :laugh: :laugh: :laugh: χχαχαχαχααχ

ελενακι σε ψηφισα και εγω!!!! καλη επιτυχια

τι αλλα νεα κοριτσια εγω σκεφτομαι να τον βγαλω λιγο εξω με το καροτσι για καμια βολτουλα!!! :silly: :silly:

θα δω πως θελει αναλογα γιατι τωρα χουζουρευει στο ριλαξ!!!

φιλακια πολλααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν σας προλαβαίνω με τίποτα!!!!

Όσο για τα ψυχολογικά σκαμπανεβάσματα, νομίζω πως οι περισσότερες λεχώνες τα έχουν... κι εγώ έτσι ήμουν... πολύ παράπονο και κλάμα! Εσείς οι θεσσαλονικιές κανονίσατε να βρεθείτε!!! Εμείς οι Αθηναίες τι κάνουμε;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω να το παιξω σε διπλο ταμπλο με δεχεστε???? :blush::blush::blush: μπορω να βγω και με τις αθηναιες μια και μενουμε στον πειραια!!!! :woohoo:

οποτε αν κονονισετε κατι πριν τις 26 αυγουστου μεσα μετα ανεβενουμε εδεσσα για την βαφτιση!!!! B)B)

και θα ξανακατεβουμε τελος σεπτεμβρη!!!! :blush::blush:

φιλακιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες! Πηγα στα jumbo και της πηρα ενα γυμναστηριο 20 ευρω πανεμορφο το επλυνα αυριο θα της το βαλω. Τωρα την πλενει η μαμα μου. Αυριο θα σας βαλω φωτο που θα το παιζει.

Αχ εσεις θα πιειτε καφεδακι και εγω θα πηζω στο νησι. Ναι στη Ροδο ειμαι και ειναι δυσκολο να ερθω γιατι εστειλα το ελικοπτερο στο service :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Δε γνωρίζω ακριβώς τον λόγο, δε ξέρω να στο εξηγήσω αλλά στην εξωσωματική δεν είναι ασυνήθεις οι εξωμητριες κυήσεις.  Κουλό έτσι; Κι όμως.... 
    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ! Δεν εύχομαι τίποτα άλλο από εκείνη τη μετά, να είμαστε καλά κ να έρθουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε ! Με προτεραιότητα το μωράκι μας .. δυστυχώς το είδος της δουλειάς μου δεν μου επιτρέπει τέτοιες κινήσεις εύκολα, αλλά δεν ήθελα να χάσω κ αυτόν τον μήνα χωρίς λόγο! Κάνω τόσες θυσίες(καλή διατροφή, τεστ, συχνες επαφεσ Ακόμα κ πτώμα ) να το χάσω μόνο κ μόνο για τη δουλειά ;!;! Αν είναι να χαθεί ο μήνας να χαθεί από άλλες αιτίες όχι μόνο γιατί έχουμε κωλοδουλεια… συγγνώμη για αυτά που λέω αλλά με είχε πιάσει το παράπονο όταν είδα την κατακόκκινη γραμμή το μεσημέρι στο τεστ ωορρηξίας που πάλι έτυχε σε μέρα που δούλευα ..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...