Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ νο 6....και η λίστα μας παίρνει χρώμα!!


Recommended Posts

καλωσορισες στην μεγαλη μας παρεα thimidia :laugh: :laugh: :laugh:

πολυ χαιρομαι που βλεπω τοσες πολες μανουλες του Μαιου και πολες αγορομανες βρε κοριτσια τι θα γινει που θα βρουμε νυφες;

Λοιπον κοριτσομανες εμεις απο προικα εχουμε: μπιμπερα,πιπιλες,ρουχαλακια,μπαμπερς,πετσετουλες,μπουρνουζακια και φυσικα την κορμοστασια μας....τι λετε θα βρουμε νυφουλα;

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 796
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

THIMIDIA ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΟ ΨΥΧΟΥΛΟ ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΝΗΜΕΝΟ ΜΑΖΙ ΣΑΣ...ΒΕΒΑΙΑ ΣΑΣ ΡΙΧΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΩΡΙΤΣΑ :):):) ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ Κ ΤΥΧΕΡΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΟΥΚΛΙ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ,Κ ΜΟΥ ΦΕΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΜΟΙΑΖΕΙ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ;) ΡΟΥΜΠΙ ΓΙΑ ΠΡΟΙΚΑ ΔΕΝ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΡΟΙΚΙΣΜΕΝΟΙ ΣΕ ΑΛΛΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ;););)

ΣΤΕΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΠΗΓΕΣ ΑΡΓΑ ΣΤΟ ΜΑΡΚΕΤ...ΜΕ 2 ΕΥΡΩ ΠΑΝΕΣ ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ. ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΤΟ ΜΑΡΚΕΤ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΧΑΧΑ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥΛΑΜΕ ΜΟΝΟ ΣΕ ΔΙΚΟΥΣ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΙ Κ ΜΕ ΠΟΛΛΥ ΩΡΑΙΟ ΧΡΩΜΑ ΜΑΛΛΙΩΝ!!!

ΑΧ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΑΣ ΕΦΑΓΕ Η ΓΚΡΙΝΙΑ ΜΑΛΛΟΝ ΠΟΝΟΥΣΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΞΕ ΤΟ ΕΜΒΟΛΕΙΟ ΟΥΤΕ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΠΕΤΑΓΟΤΑΝ Κ ΠΥΡΕΤΟΥΛΗ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΕΝΑ 37,4.ΤΟ ΛΥΠΗΘΙΚΑ ΜΕ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ....ΤΩΡΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΑ 2 ΩΡΕΣ ΗΡΕΜΗΣΕ Κ ΚΟΙΜΗΘΙΚΕ!!!!!!!! ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΥΣΗΧΟΣ ΠΑΝΤΑ ΛΕΣ Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΚΟΦΑΝΙΚΕ...ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ Κ ΑΥΡΙΟ....ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΡΙΞΕ ΣΗΜΕΡΑ :(:( ΣΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΓΕ ΟΤΙ ΕΦΤΑΙΓΑ ΕΓΩ ΠΟΥ ΠΟΝΟΥΣΕ. ΑΧ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ!!ΤΟ ΛΑΤΡΕΥΩ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα μου θα δεις αυριο θα ειναι μια χαρουλα το αγορακι σου και θα σου χαμογελαει συνεχεια,ο παιδιατρος δεν σου ειπε να του δωσεις κανενα σιροπακι αντιπυρετικο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsaki9220 έγραψε:

alekagala, pirame telika to kia sportage, tzipaki einai, me pollous xorous!!!! to mono mou provlima einai oti to pirame aftomato kai diskolevomai na to sinithiso...

na sai kala mariaxar, tha exoume ptovlima me tis nifeS!!! einai liges kai kales!!! prepei na tis kaparosoume apo tora! Tha arxiso na etoimazo proika mou fenete!!!

Χριστιάννα μου, μην ανησυχείς θα συνηθίσεις αμέσως!!!! Έτσι κι εγώ όταν πήρα ένα Smart αυτόματο στην αρχή ένιωθα περίεργα τώρα όμως δεν το αλλάζω με τίποτα!!!! Θα δεις ότι είναι πολύ ξεκούραστο το αυτόματο... Εγώ ότι αμάξι και να πάρω στο μέλλον θα το πάρω αυτόματο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thimidia μου καλώς ήρθες στην παρεούλα μας!!! Να σου ζήσει ο παίδαρος!!! Να είναι γερός και πάντα ευτυχισμένος!!!! Περιμένουμε να τον καμαρώσουμε κι εμείς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα κοριτσια! Καλως ορισες thimithia στην παρεουλα μας να σου ζησει ο παιδαρος και γρηγορα γρηγορα φωτο. Εχω μια σκατουλα τη Σαντυ αλλα την εχω ταξει σε αλλο γαμπρο, ειμαστε λιγες οι νυφουλες του Πανμαιακου πρεπει να δωσετε γερες προικες!!!!

Κοριτσακι καλα κανατε και πηρατε κια. Εχω το ριο 8 χρονια τωρα και ειναι απροβληματιστο. Θα το συνηθισεις το αυτοματο μην αγχωνεσαι. Θυμαμαι ειχα βρει ενα μεταχειρισμενο ACLASS MERSENTES και ηταν αυτοματο και του λεω του πωλητη ελα και εσυ διπλα μου για το test drive. Τι το'θελε ο καημενος να μπει μεσα μαζι μου? Ακουσε ολες τις βρισιες στα βλαχικα αφου δεν μπορουσα να το παω! Ευτυχως που ειμαι βλαχα και δεν πολυκαταλαβαινε!!! Φυσικα δεν το πηρα γιατι ηταν και εσωτερικα χτυπημενο (κατι μηχανικο). Ειμαι ψιλοασχετη με τα μηχανικα μερη του αμαξιου μονο νερο στους υαλοκαθαριστηρες ξερω να βαζω και τα πολλα κουμπια με μπερδευουν γιαυτο δεν πιανω το καινουργιο. Αλλα σερβις και κτεο δεν τον ξερουν τον αντρα μου μονο εγω πηγαινω και ας ειναι δικο του το κια (πριν παρουμε το mazda)

Συμπεθερα ειμαι κλειστοφοβικια και στο smartaki με πιανει κρυος ιδρωτας! Τωρα με το μωρο πως το βολευεσαι? Τα ψωνια απο το σουπερμαρκετ που τα βαζεις αν εχεις και το μωρο μαζι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσοπουλα!!!

Καλε τι διαβαζω ολες σωφερινες μου ειστε;Καλη φαση και γω ολο λεω να παω να βγαλω διπλωμα και ολο το αναβαλω αλλα που θα μου παει......

Ειμαι ψιλοφρικαρισμενη,σημερα μιλησα με τον αδερφο μου και μου ειπε οτι δεν εχουν ορους και παυσιπονα στο νοσοκομειο :ohmy: και συν της αλλης ενο μεχρι χθες ρωτουσε τους γιατρους ποτε θα βγει και του λεγανε αγνωστο σημερα αποφασισανε ετσι ξαφνικα να τον βγαλουνε γιατι γεμισε το νοσοκομειο και δεν εχουν κρεβατια,τους βγαζεις στα καναλια η οχι;

ΕΕΕΕΡΕ ΑΘΑΝΑΤΗ ΕΛΛΑΔΑΡΑ!!!!!μονο να θυγομαστε ξερουμε οταν μας προσβαλουν την ιστορια. :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι θα πανε σπιτι και θα τον προσεχει η μαμα μου.Θεωρουν οτι ειναι ευκολο καθε 3 μερες να κουβαλιεται σε οποιο νοσοκομειο εφημερευη για να του κανουν αλλαγες της γαζες ασε που γυρισανε με θρασος και ειπαν τζαμπα κρεβατι πιανει,ετσι και παθει καμια μολυνση θα τους βαλω μπουρλοτο ολη η πλατη του,τα χερια του και τα ποδια του εχουν εγκαυματα απο το συρσιμο στην ασφαλτο και το ποδι του ειναι και χειρουργιμενο.

Πραγματικα δεν ξερω τι να πω ειμαι πολυ θυμομενη,αρε ετσι και πιασω στα χερια μου τον κολογερο που τους χτυπησε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλυτερα θαναι στο περιβαλλον του σπιτιου παρα στο νοσοκομειο να παθει και τιποτα αλλο. Θα κλεισουν τα εγκαυματα μην ανυσηχεις. Μακαρι να τον βρεις το καθαρμα που τους χτυπησε, ριξτου και απο εμας ξυλο!

Κοριτσια εδω βραζει ο τοπος, ειμαστε στο δωματιο της που ειναι το πιο δροσερο στο σπιτι και κοιμηθηκαμε. Αχ ακομα φυσαει τοσο δροσερα. Σε λιγο θα κανω το ντουζακι μου και θα ετοιμαστω. Προβλεπεται δυσκολη νυχτα η σημερινη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γεια σας και από μένα!

Στέλλα μου τί ακούω? Από τη μια καλύτερα στο σπίτι..εγώ όταν πάω στο νοσοκομείο έστω για να δω κάποιον, αρρωσταίνω μόνο και μόνο από τη μυρωδιά,τη φαρμακίλα..στο σπίτι θα είναι σίγουρα πιο καθαρά, και πιο καλή ατμόσφαιρα..αλλά σε καταλαβαίνω..άλλο να ναι μες τους γιατρούς και ανά πάσα ώρα και στιγμή να είναι δίπλα του και άλλο να πρέπει να τρέχει ο αδερφός σου να τους βρει..Παρά τα μαύρα τους τα χάλια,σου εμπνέουν μία ασφάλεια στο νοσοκομείο, όπως και να το δεις..

Άκου τζάμπα κρεβάτι..γιατί δεν πληρώνει τους φόρους του προς το δημόσιο? τους γιατρούς και όλους εκεί μέσα εμείς δεν τους πληρώνουμε?

Τί να πεις? Συγχίστηκα και εγώ τώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΥΦ ΜΠΗΚΑ. ΓΡΑΦΩ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΡΕΙΟ ΚΕΙΜΕΝΟ Κ ΤΣΟΥΠ ΠΕΦΤΕΙ ΤΟ ΜΑΜΜΥ. ΩΡΕΣ ΑΤΕΛΕΙΩΤΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΜΠΩ. ΤΩΡΑ ΟΥΤΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΙ ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ. ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΠΟΛΛΥΥΥΥΥ ΖΕΣΤΗΗΗΗ :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα κ απο μένα!!Ναι,απο το πρωι κ εγω προσπαθω να μπω κ τίποτα!!

Τωρα με έβαλε,αντε να δουμε!!Εlenatsak,κ εμένα ο μικρός χθες ήταν μες την γκρίνια κ τη μιρμίλα όλη μέρα,υποθέτω πως ήταν το εμβόλιο, οπότε είχαμε extra αγκαλίτσες,χαδάκια,βυζάκι!!Κ κοιμήθηκε απο τις 22.00+ ως τις 05.30?!!Δεν σήκωσε πυρετό,αν κ ο γιατρός είχε πει πως δεν θα σηκώσει,αλλά του βαζα μεχρι κ σήμερα το απόγευμα θερμόμετρο.Σήμερα είχε πάααρα πολύ ζέστη κ παρόλα αυτα ήθελε βυζάκι-αγκαλίτσα να κοιμηθει κ τώρα τον έχει πάρει απο τις 19.00 κ κοιμάται ακόμη!Εχασε κ την βόλτα του,δεν ξυπνούσε με τίποτα!!Εσεις πως είστε σήμερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γω τωρα καταφερα να μπω δεν γινοταν η συνδεση με τιποτα.

Λοιπον το απογευμα ετρεξα να δω τον αδερφουλη μου και χωρις να θελω αρχισα να κλαιω,αχ βρε κοριτσια μονο να βλεπατε της πληγες του,φανταζομαι πως ειναι και τα σημεια που ειναι καλημενα,ειχα ανατριχιαση ολοκληρη,ποσο τυχερει σταθηκαν μεσα στην ατυχια τους....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

STELLAKI ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΟΙ ΠΛΗΓΕΣ ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΥΧΕΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΓΛΙΤΩΣΑΝ! ΤΗΙΜΙΔΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΚΑΛΑ ΟΥΤΕ ΓΚΡΙΝΙΑ ΟΥΤΕ ΤΠΤ. ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΜΟΥΣΚΕΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΛΥ ΖΕΣΤΗ. ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΒΑΡΟΣ ΥΨΟΣ Ο ΚΟΥΚΛΟΣ ΣΟΥ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάνε υπομονή κ να λες που δεν πάθαν τίποτε χειρότερο.Θετική ενέργεια κ όλα θα πάνε καλά.Πήγε σπίτι ή απο αύριο?Τουλάχιστον θα έχει τη δική σας φροντίδα κ την ηρεμια του,στο δικο του χωρο,απλά θα εχει λίγο κούραση επιπλέον που θα πρέπει να μετακινέιται στο νοσοκομείο για τις αλλαγές.Όλα καλά θα πάνε,μην ανησυχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαστε 5600 κ 57 εκ!!!Για δάγκωμα!!Ο δικός σου πώς είναι?Προσπαθώ να ανεβάσω φωτο κ λεει πως είναι πολυ μεγάλη!!Εφτιαξα κ tickerακι αλλα δεν ξέρω πως να το βάλω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thimidia ειναι σπιτι γιατι αλλιος δεν μπορουσα να παω να τον δω στο νοσοκομειο δεν ειχα που να αφησω το μωρο και ηταν και σε νοσοκομειο της χαλκιδικης.Ειδατε βρε κοριτσακια μου σημερα τα μωρουλινια σας ειναι μια χαρουλα,εγω τωρα σκεφτομαι οτι πλησιαζουν οι μερες για το δευτερο εμβολιο μας,παλι θα πλανταξη στο κλαμα το αγορακι μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν,ευχαριστώ καταρχήν!!!Να δούμε αν πέτυχε το τιckeraki,σερνεται κ το σύστημα!!Zoumpalou νομίζω το δικό μας δάκρυ είναι περισσότερο!!!

elenatsak,ηταν μικρούλης!!2700γρ κ 48 εκ!!1Ασε,σαν γατάκι ηταν!!Αφου κοιτάω τις φωτο σήμερα κ βλέπω πόσο πολύ μεγάλωσε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Δε γνωρίζω ακριβώς τον λόγο, δε ξέρω να στο εξηγήσω αλλά στην εξωσωματική δεν είναι ασυνήθεις οι εξωμητριες κυήσεις.  Κουλό έτσι; Κι όμως.... 
    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ! Δεν εύχομαι τίποτα άλλο από εκείνη τη μετά, να είμαστε καλά κ να έρθουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε ! Με προτεραιότητα το μωράκι μας .. δυστυχώς το είδος της δουλειάς μου δεν μου επιτρέπει τέτοιες κινήσεις εύκολα, αλλά δεν ήθελα να χάσω κ αυτόν τον μήνα χωρίς λόγο! Κάνω τόσες θυσίες(καλή διατροφή, τεστ, συχνες επαφεσ Ακόμα κ πτώμα ) να το χάσω μόνο κ μόνο για τη δουλειά ;!;! Αν είναι να χαθεί ο μήνας να χαθεί από άλλες αιτίες όχι μόνο γιατί έχουμε κωλοδουλεια… συγγνώμη για αυτά που λέω αλλά με είχε πιάσει το παράπονο όταν είδα την κατακόκκινη γραμμή το μεσημέρι στο τεστ ωορρηξίας που πάλι έτυχε σε μέρα που δούλευα ..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...