Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ......


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ Η ΣΤΑΜΟΥΛΑ ΕΙΜΑΙ 28 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ 19 ΜΗΝΩΝ,ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ,ΕΙΜΑΙ 28 ΑΛΛΑ ΝΙΩΘΩ 18!!!!!!!!

GIRLS NA THΣ ΠΑΣ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ Η ΣΕ ΠΙΣΙΝΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΑΩ ΕΓΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ,ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΑΝ.ΓΛΥΦΑΔΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 113
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

γεια σας κοριτσια εγω ειμαι 21 και σε 6 μερες κανονικα γενναω εκτος απροοπτου λιγο κουραγιο θελω γιατι φοβαμε αρκετα θα γεννησω χωρις επισκληριδιο λογο νοσοκομειου....καποια παρομοια ιστορια? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια,τι μου κανετε΄????εχω να μπω πολυ καιρο στο mammy γιατι τα ειχε παιξει το ιντερνετ........αχ δεν ειμαι καθολου καλα σημερα....ο μπεμπης μου επεσε σημερα απο το κρεβατι....κλαιω απο το πρωι νιωθω τοσες τυψεις.....μισο λεπτο γυρισα το κεφαλι μου και επεσε....ευτυχως μαλλον δεν επαθε τιποτα ακομα δεν εδειξε κατι... :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευτυχως το μωρο ειναι μια χαρα....αλλα εγω εχω τυψεις....σας εχει τυχει ποτε να πεσει το μωρο σας?????σας παρακαλω απαντηστε μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ELENITEO ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ!!ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ!ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΕ ΕΠΙΣΚΛΗΡΥΔΙΟ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥΩΡΕΣ ΓΕΝΝΕΣ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΟΥΤΕ Η ΠΡΩΤΗ ΟΥΤΕ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΞΕΡΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!! :) STASYMAMMY ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΛΛΑ Η ΑΝΩ ΓΛΥΦΑΔΑ ΜΟΥ ΠΕΦΤΕΙ ΜΑΚΡΙΑ!!!ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ ΤΟ ΚΟΛΥΜΠΙ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ 30-40 ΜΕΡΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΙΣ ΚΥΝΗΓΑΩ ΜΕΤΑ ΜΠΑΝΙΑ......SUZANITA ΑΦΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!!ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΜΙΚΡΟΑΤΥΧΗΜΑΤΑ ΚΑΜΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!!ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΤΥΨΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΕΠΙΤΗΔΕΣ!!! :S ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΝΙΩΘΕΙΣ ΕΤΣΙ ΑΛΛΑ ΕΦΟΣΟΝ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΞΕΧΑΣΕ ΤΟ!!!!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι ωραια θεματακι!

να χαιρεστε τα παιδακια σας κοριτσαρες!

μπραβο που επιλεξατε αυτο το δρομο..οικογενεια..

κ εγω θα το θελα αλλα που να βρεις ανθρωπο σωστο..ειστε πολυ τυχερες που χετε την οικογενεια σας!

να ειστε ολες καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν το περιμενα οτι θα υπαρχουν τοσες μικρες μαμαδες ... εγω ειμαι 31 και εγινα πρωτη φορα μαμα στα 23 και πολλες συνομιληκες μου εχουν τωρα μωρο ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

suzanita έγραψε:

ευτυχως το μωρο ειναι μια χαρα....αλλα εγω εχω τυψεις....σας εχει τυχει ποτε να πεσει το μωρο σας?????σας παρακαλω απαντηστε μου

μου εχει τυχει οταν ηταν 8 μηνων οταν το αλλαζα στο καναπε να γυρισω το κεφαλι μου 1 δεπτερολεπτο και αυτο να βρεθει στο πατωμα ... ευτυχως δεν επαθε τιποτα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 31 ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΟΡΗ 12 ΕΤΩΝ ΕΝΑΝ ΓΙΟ 6 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΠΑΙΝΩ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΣΤΟΝ 7Ο ΜΗΝΑ.ΝΑ ΚΑΘΗΣΩ Η ΝΑ ΦΥΓΩ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai..to upologisa kai to epatha to sok..ki egw sta 21 to ekana alla oso na nai exeei mia diafora!!kai mia ateia erwtisi..o tuxeros sou arithmos einai to 6 kai ta kaneis ta paidakia sou me 6 xronia diafora??xixi..elpizw na min pareksigitheis..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XI XI XI :laugh: KAI EGO TO PROSEXA AYTO JONAKI!STAGONA TO TRITO PAIDAKI SOY ETYXE H'TO HTHELES?KAI EGO TO SKEFTOMAI KAMIA FORA GIA ENA TRITO(TA PAIDIA MOY EINAI 10 KAI 6MISH) ALLA MOY FAINETE VOYNO!!!!ROULA3 OYTE EGO TO PERIMENA NA EINAI TOSES MIKROMANOYLES!EKPLEISOMAI EYXARISTA!! :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια και απο μενα .Και εγω εξεπλαγην με το ποσες μικρες μανουλες υπαρχουν.Μπραβο μας!!!!!Λοιπον ειμαι η Αλεξανδρα 24 ετων εχω μια κορη 3 ετων και μια αλλη 11 μηνων σχεδον και προχθες ανακαλυψα οτι περιμενουμε και το τριτο μας.Οποτε οπως λεει και η αδερφη μου τριτεκνη στα 25 (τοσο θα ειμαι)...Ωραια θα τα λεμε...πολυ μου αρεσε η παρεα...γεματη νιατα και ζωντανια :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΠΟ ΤΥΧΗ ΕΓΙΝΕ ΚΑΘΕ 6 ΧΡΟΝΙΑ.ΟΛΟΙ ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΤΑ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΑΛΛΟ.ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΛΕΝΕ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΕΤΑΡΤΟ?ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΑΕΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΣΕ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΔΟΥΜΕ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...