Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γεννησε Η RUBELAAAAAAAAA


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 110
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Rubelaki μου να σας ζήσει το κοριτσάκι σας..Να είναι γερό και τυχερό και η ζωή της στρωμένη με ροδοπέταλα...Να την καμαρώσετε όπως ποθείτε!!!Περιμένουμε περιγραφή του τοκετού...

Φιλάκια κοπέλα μου και καλή λοχεία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΙΣ ΜΟΛΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΑΜΕ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ....:laugh: :laugh: :laugh:

Η ΜΕΛΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ΕΧΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΜΑΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥΥΥΥ ΓΛΥΚΑ ΜΑΤΑΚΙΑ....:P :P

ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 3 ΚΙΛΑ ΚΑΙ 10 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΥΨΟΣ 48 ΕΚΑΤΟΣΤΑ...:) :)

Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΗΣ ΕΧΕΙ ΧΑΖΕΨΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΥΕΨΕΙ....:P :P

ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Η ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΤΙ ΑΠΛΑ ΑΙΣΘΑΝΘΗΚΑ ΕΝΑ ΚΟΥΝΗΜΑ ΣΕ ΟΛΟ ΜΟΥ ΤΟ ΣΩΜΑ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΑ ΤΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑΚΙΑ ΤΗΣ ΜΕΛΙΝΑΣ ΜΟΥ....ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΑΠΛΑ ΣΑΣΤΗΣΑ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΔΕΙΞΑΝ....ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ....:)

ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΝΩ ΗΜΑΣΤΑΝ ΕΤΟΙΜΕΣ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΑΣ Η ΜΕΛΙΝΑ ΑΝΕΒΑΣΕ ΙΚΤΕΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΦΗΣΑΝ....:( :( :(

ΗΤΑΝ Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ!!!!:( :( ΜΟΥ ΠΗΡΑΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΕΒΑΛΑΝ ΣΤΗΝ ΛΑΜΠΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΜΩΣ ΜΟΝΟ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΞΑΦΝΙΚΑ ΜΠΗΚΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΑΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΟΝ ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΚΑΝΕΙ ΚΡΥΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ...ΑΜΕΣΩΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΜΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙ ΕΔΩ...ΚΑΙ Η ΑΠΑΝΤΙΣΗ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΤΟ ΦΕΡΝΟΥΝ ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.....:laugh: :laugh: :laugh:

ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΜΑΖΕΨΩ ΤΑ ΔΑΚΡΥΑ ΜΟΥ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑΑΑΑΑΑΑ......:laugh: :laugh: :laugh:

ΑΥΡΙΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΠΑΜΕ ΓΙΑ ΕΠΑΝΕΛΕΝΧΟ ΙΚΤΕΡΟΥ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...:? :?

ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ....:laugh: :laugh: ;) ;)

__________

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aγαπη μουουου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Να σου ζησει το Μελινακι μας!!!!!! Να ειναι παντα γερη και καλοτυχη!!!!! Μην ανησυχεις για τον ικτερο. Και μενα ειχε πολυ αλλα ολα οκ!!!! Δως της ενα γλυκο φιλακι στο λαιμουδακι απο μενα. Απο την Αννα να πεις. Αι στο καλο.. Συγκινηθηκα... :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΙΝΕ ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΘΑ ΤΗΣ ΔΩΣΩ ΤΟ ΦΙΛΑΚΙ ΣΟΥ.... :P:P;)

ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELITSA !!!!!! ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΕΙΣΤΕ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΑΣ! ΔΩΣΕ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΟ ΜΕΛΙΝΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΥΡΙΟ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ!ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ...ΠΕΡΙΜΕΝΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΚΑΑΑΑΑΑΑ.........ΒΡΕ ΒΡΕ :dry: ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΖΑΜΑΝΙΑ.....

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ??? ΕΜΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΔΕΚΑΛΕΠΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΑΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΜΑΣ!! ΒΓΑΙΝΩ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΩ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ!!

ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΩ ΘΑ ΜΠΑΙΝΩ!!! :laugh: ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rubelitsaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa μου να σου ζησει η μπουμπου σου να στε παντα καλα και να εχεις καλη λοχιααααααααααα φιλακια παντου στην ζουζουνα σου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...