Μετάβαση σε περιεχόμενο

μαμαδες με παιδακια στο δημοτικο


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 61
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

δεστα καλα γιατι και εγω την πρωτη φορα δνε τα ειδα ολα μετα ροσεξα οτι ειναικαι καποιο στο Αιγαλεω για πες μου ποιο ειναι το δικο σας ; μηπως το εβαλαν μετα ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στη Σαλαμινα εχει το ολοημερο δημοτικο Αιαντειου , το 4 δημοτικο και το ολοημερο δημοτιο στα Αμπελακια Σαλαμινας . ισως τελικα αν εισια τυχερη καινα το εβγαλαν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ισως τελικα να μην ειναι εσυ ρωτησε το μπορει να μην εχει τελικα επιλεχθει πες τους οτι δεν ειναι ουτε σην επισημη σελιδα του υπουργειου .το δημοτικο ατο ειναι ενα μεσα η συστεγαζετε με άλλο ; στο αμπελακι Σαλμνας πηγαινε η ξαδερφη μου και η κορη της .Αχ μακαρι το ευχομαινα μην ειναι τοσο μικρουλια καινα τα κουραζουν ετσι δεντα λειπουνται αλλα ετσι ειναι προσπαθουμα να γινουμε ευρωπαιιοι αλλα με λαθος τροπο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον τελικα ρωτησα τον Κο διευθηντη πρωι πρωι και μου ειπε πως τουλαχιστον για φετος το σχολειο μας δεν θα γινει πιλοτικο!ουουουφ!μου φυγε ενα βαρος!Θεε μου εχω τοσα στο μυαλο,ας ειναι ...ολα καλα λοιπον! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειδες ευτυχως βεβαια εδω οι αποψεις διχαζονται φιλη μου εχει άλλη αποψη θεωρειοτι ειναι καλο τα παιδια να μαθαινυν περισσοτερα εγω παλι υποστηριζω οτι τα παιδια δεν ειναι μηχανες και οτι καλο ειναι στην οιοτητα αυτων που μαθαινουν και οχι στη ποσοτητα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα αν υπαρχει υποδομη καθαριοτητα εξπολισμος και εξειδηκευμενη διδασκαλια πολυ ευχαριστως να τον αφησω και μεχρι τις....3!εφοσον δεν υπαρχουν ουτε τα απαραιτητα,γιατι να ειναι εκει ?να χαζολογανε?ε...οχι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:blush::dry: κοριτσια διαβάστε τώρα να μάθαιτε τα νε'ότερα μόλις με ενημέρωσε ένα ξαδελφός μου που είναι στον οργανισμό σχολικών κτιρίων ότι ναι μεν έχουν πει για 800 σχολεια που θα γίνουν πειραματικά αλλά μάλλονο τον χειμών αθ ααυξήσουν τον αριθμό άστε τα ναν πάνε της φίλης μουσ το καλαμάκι που είναι μέσ απαο τώρα είναι το 6 αλίμου μου είπε ότι πήγαν για νεημέρωσει και όταν τους ρώτησαν κάποιες μαμαδες ότι αν δεν έρθουν όλες οι ειδικότητες τι θα κάνουν τους είπαν ότι οτι τους έχουν πει αυτο γνωρίζουν και τελικά δεν τους έλυσαν την απορία
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...