Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 440
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΧ βρε κορίτσια το ξέρω οτι δεν κάνει να στεναχωριέμαι,αλλά η ψυχολογία μου είναι τόσο χάλια! Τελικά μάλλον δε θα κάνουμε γενέθλια γιατί η γιατρός μου απαγόρευσε να είμαι σε χώρο με πολλά παιδιά και μάλλον την ίωση την κόλλησα την Κυριακή το βράδυ που πήγαμε σε γένεθλια.Κυκλοφορει άλλη ίωση γαστρεντερίτιδας και η γιατρός μου έχει ήδη δύο εγκυμονούσες στο νοσοκομείο με ορό και μου είπε να τα ξεχάσω αυτά! Τί να κάνω βρε κορίτσια?σκέφτηκα να κάνουμε γενέθλια στο σπίτι με τους παππούδες μόνο έτσι για το καλό και στο σχολείο κάτι απλό να κεράσουμε τα παιδάκια.Το περιμένει ο μικρός όμως,τί να κάνω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας

αλεκα μου χρονια πολλα και απο μενα πολυχρονη και ευτυχισμενη κοπελα μου,αν και λιγο αργα αλλα τωρα μπορεσα να μπω

ποπη μου εισαι καλυτερα;μην στεναχωριεσαι για τα γενεθλια κοιτα να γινεις καλα και προσεχε τουλαχιστον οταν κλεισεις τον τριτο μηνα θα ειναι πιο καλα μετα,δωστου να κερασει στο σχολειο και αφου θα κανετε και στο σπιτι θα ξεχαστει μια χαρα,οσο μπορεις να προσεχεις τον εαυτο σου

μανουλα3 δεν πειραζει θα ερθει η ωρα μονο μην αγχωνεσαι,οταν πας να δωσεις και ειναι και αλλα ατομα μαζι να τους πεις να δωσεις εσυ πρωτη γιατι οσο περιμενεις χειροτερα θα αγχωνεσαι

πολλα φιλια σε ολες,η γεωργια μας που χαθηκε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Εγώ είμαι κάπως καλύτερα σήμερα,βέβαια δεν έχω πάει για δουλειά όλη την εβδομάδα και μάλλον θα κάτσω και αύριο.Ούτε τον μίκρο τον έστειλα νήπιο σήμερα γαιτί τον έχει η μαμά μου στο χώριο λόγω τις ίωσης μου είπε ο γιατρός να αποφύγω τα παιδί είναι κολλητική και έτσι είναι στη γιαγιά έδω και τρείς μέρες τον έφερνε η μαμά μου σχολείο και τον έπαιρνε αλλά μετά το πουλάκι μου ήθελε να έρθει σπίτι και οχι να πάει κατευθείαν στο χώριο και έτσι λέω μη πάει καθόλου σήμερα και άυριο.Πολύ στεναχώρια.... μου λείπει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας. Πρώτα θα ευχηθώ στο Κατερινάκι χρόνια πολλά και ευτυχισμένα.Να σε χαίρεται η οικογένειά σου,οι δικοί σου και όλο το forum. Ελπίζω να περάσεις όμορφα σήμερα και να διασκεδάσεις. Μην ξεχάσεις να μας δώσεις και ένα γλυκάκι. :x Αλέκα διάβασα ότι είχες γενέθλια, πολύχρονη και ευτυχισμένη. [smilie=occasion15.gif] Πόπη να μη στενοχωριέσαι,καταλαβαίνω ότι σου λείπει ο μικρός σου-και εγώ το ίδιο θα ένιωθα- σκέψου όμως ότι είναι για καλό σκοπό.Και να χαίρεσαι που υπάρχουν οι γονείς σου για να βοηθάνε.Εγώ στην δεύτερη εγκυμοσύνη είχα το πρώτο μου παιδάκι μέσα στο σπίτι και ότι ίωση πέρναγα ή πέρναγε κολλούσαμε.Να φανταστείς έως και γαστρεντερίτιδα κόλλησα και αναγκάστηκα και πήρα υπόθετα για τον εμετό γιατι έπρεπε να σταματήσουν.Οπότε υπομονή και θετική σκέψη.ΟΚ;Ολα καλά θα πάνε,απλώς προσπάθησε να μην αισθανθεί ότι τον απομακρύνεις λόγω του μωρου που θα έρθει. Ανδριάνα καταλαβαίνω είναι πολύ σπαστικό να είσαι προετοιμασμένη και να γίνεται κάτι τέτοιο.Περιμένουμε να μας πεις ότι το πήρες όταν δώσεις.

Εμένα ο λαιμός μου είναι ακόμα μαύρα χάλια,αλλά ευτυχώς τα παιδάκια μου από την ίωση έμεινε λίγο βήχας. Είναι τώρα καποιες μέρες που ο μικρός μου δεν θέλει να πάει πάλι στον παιδικό και κλαίει και μου λέει ότι θέλει να μείνει σπίτι.Όταν πηγαίνει όμως του περνάει. Γιατί;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργια μου σε ευχαριστω πολυ να εισαι καλα,οσα γλυκα θελεις σε κερναω και οτι αλλο θες,αλλα δυστηχως ειμαστε πολυ μακρια ,ποιος ξερει ισως καποτε να πιουμε κανεναν καφε και απο κοντα,μηπως του λειπεις του Γιαννακη σου και δεν θελει να παει σχολειο,και θελει περισσοτερο χρονο να περναει μαζι σου;

ποπη μου μην στεναχωριεσαι για το καλο σου γινονται αυτα και αφου εισαι καλυτερα θα δεις συντομα το παιδακι σου

πολλα φιλια κοριτσαρες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακιιιι μου χρονια σου πολλααααα!!!να χαιρεσαι την γιορτουλα σου κ παντα υγεια κ ευτυχια!!!αργησα να ευχηθω αλλα τωρα καταφερα να μπω!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποτε ανοιχτηκε αυτο το θεμα, πειτε μου και εγω δεν πηρα ειδηση! :evil:

Καλημερα κοριτσια, ειμαι η Ελενη(κορη, ομορφη, καλη, ξακουστη και πενεμενη) :lol:

Εχω 2 κορες η μια 4 ετων και η αλλη 2.

Θα χαρω πολυ να τα λεμε! Πολλες σελιδες βρε παιδι μου, δεν μπορω να τις διαβασω ολλες!

Θα γνωριστουμε στην πορια!

Κατερινες, ακουω!

Χρονια πολλα λοιπον!

Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου Ελενη καλως ηρθες στην παρεα μας,να χαιρεσαι τις κορουλες σου,εγω ειμαι η Κατερινα και εχω τρια αγορια,ευχαριστω και για τις ευχες σου,να τα λεμε

Αλεκα και Αντριανα σας ευχαριστω πολυ να εισται καλα,Αλεκα μου γλυκακια εκανα μονο καταιφακι και σαραϊλι να ερθεις να σε κερασω!!!

Αντριανα ποτε δινεις τελικα;

πηραμε και τα ημερολογια και ειναι τελεια,πολυ ωραια γινανε και αρχισαμε να τα πουλαμε

ποπη μου εισαι καλυτερα;

αυτα κουκλες απο μενα πολλα φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα, καλημερα!

Καλημερα κοριτσια!

Βρε Κατερινακι, 3 γιους!

Πω!Πω! να τους χαιρεσαι!

Θελω κι εγω εναν γιο!!!!!

Αλλα, οχι!

3ο παιδι, δεν εχει!

Δεν θα τ'αντεξω!

Φτανει!

Αγαπουλες, την καλημερα μου και θα τα πουμε! :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σας κορίτσια μου! είμαι καλά,έγινα καλά και όλα καλά! πήγαμε και στον γιατρό,ακούσαμε και την καρδούλα του μωρού,βέβαια μου είπε ο γιατρός οτι με αυτόν τον πυρετό έφαγε κατραπακιά το έμβρυο αλλά φαίνονται όλα φυσιολογικά,μακάρι! το παιδάκι μου μάλλον επειδή έλειπε πολλές μέρες και του είχα λείψει είναι άλλο παιδί,να με βοηθήσει,να μαζέψει τα παιχνίδια του,οτι του λέω το κάνει!!!

αυτά τα νέα μας,να έχουμε όλοι μία ωραία Κυριακή έυχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσααα!!να μαι παλιιι!!!!!

ελενη μου καλωσηρθες!!! :D

τι κανετε????

εμεις τα ιδια!!!μελαγχολικος καιρος κ πολυ βαρεμαρα!!! :? στις 4 κ στις 18 δεκεμβρη στο προνηπιο θα κανουν γιορτουλα!!!ατις 4 θα γινει το απογευμα κ μπορουμε να καλεσουμε κ φιλους κ συγγενεις!!θα εχει κ μπουφε,αλογα,πονυ να παιξουν τα παιδακια!!!!κ οταν νυχτωσει θ'αναψουν γυρω απ'το σχολειο χριστουγεννιατικα λαμπακια!!αχ!!τελεια θα ειναι!!!χαιρομαι πολυ που η διευθυντρια κανει τοσο ομορφα κ προσεγμενα πραγματα για να χαρουν τα μικρουλια!!!!ααα κ το καλυτερο!!ο αντρας μου θα ντυθει αγιος βασιλης κ θα μοιρασει δωρακια στα μικρα κ γω θα φτιαξω μελομακαρονα για τον μπουφε!!ντρεπομαι βεβαια,αλλα δεν προλαβα να αρνηθω..ειχε ηδη παινευτει ο αντρας μου για τα μελομακαρονα!!! :roll::P αντε να δουμε!ντρεπομαι,γιατι δεν ειμαι κ προτυπο μαγειρισσας!! :oops::roll:

τελικα αν δεν ληξει η απεργια τη δευτερα θα δωσω για διπλωμα κατα τις 15 δεκεμβρη!γκρρρρ... :shock::? τα νευρααα μου! ασχετο!!χιχι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας

Ελενη κι εγω ετσι ελεγα με τιποτα δεν κανω τριτο,ποτέ μην λες ποτέ ομως δεν ξερεις τι γινεται καμια φορα,και εσυ να χαιρεσαι τις κορουλες σου

Αντριανα πολυ ωραια ακουγεται η γιορτουλα σας,δεν καταλαβα γιατι ντρεπεσαι,αφου το λεει ο αντρας σου σιγουρα θα ειναι πολυ ωραια τα μελομακαρονα σου να τα κανεις και να τα πας με χαρα,

Ποπη μου χαιρομαι που ολα πανε καλα με το εμβρυακι σου,ειδες που βιαζοσουνα;πεθυμησε τη μανουλα του μωρε το μικρουλη σου,παντως οταν θελουν κι αυτα θυσια γινονται

ο Γιωργακης μου θα ειναι βοσκος στην γιορτουλα που θα κανουν,αλλα δεν μας ειπαν ακομη τι θα φορανε και εχει και ποιηματακι

πολλα φιλια απο μενα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου!!!!!!

λοιπον , καλοσοριζω την Ελενη2....να χαιρεσε τα παιδακια σου!

μπραβο στην ποπι που ειναι καλα...ειδες τζαμπα εκλαιγες..μπραβο που ακουσατε καρδουλα,τι ωραια!!!!!!!

μανουλα..υπομονη!!!ωραια η γιορτουλα σας...στειλε μελομακαρονα τρελενομαι!!!!!!!!!!!!!

απεργιες δεν εχουμε..αυτο μας ελειπε ,ενα την ημερα εχουμε για Βολο ! αμα απεργουνε κ αυτοι..την βαψαμε.

πατριδα τι λεει χιονισε????? εδω τιποτα ηλιο κ ζεστη...τα νευρα μου :x

εμεις θα κανουμε γιορτη στις 21του μηνος απογευμα,

επισεις εχουμε μπει σε ενα προγραμμα της γιουνισεφ,κ ολοι η γιορτη κ γενικα το θεμα μας θα ειναι η διαφορετικοτητα ,δλδ τα παιδια ολου του κοσμου κ η ζωη τους! κ ενα τελευταιο..θα κανουμε χριστουγενιατικο παζαρι με κατασκευες απο τα νηπια κ εμας τις μαμαδες ,θα παμε μια μερα μαζι τους σχολειο κ θα κανουμε χειροτεχνιες μαζι με τα παιδακια μας κ μετα θα τα πουλησουμε εκει στο σχολειο ...μιλαμε για 2-3ευρο! ετσι για το καλο!!!!!! θα μας δωσει κ η γιουνισεφ ενα χαρτι ,οτι πηραμε μερος κ εμεις σε αυτο το προγραμμα..

πολλα ειπα παλι.....αντε !

φιλακια

:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααα!!!!μωρε τι ωραιαες γιορτουλες που εχουν κανονιστει!!!πολυ χαιρομαι μ'αυτα!!! :D

κα1 ο δικος μου θα πει ποιηματακι!!!!!!χιχι!!!!βεβαια δεν θα κανει τον βοσκο,αλλα το λαμπακι!!αλλο κ τουτο παλι..τελοσπαντων!!!θα τον καμαρωσουμε ετσι κ αλλιως!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Ευχαριστω για το καλοσορισμα!

Αχ, ζηλευω!

Θελω κι εγω γιορτη!

Δεν θα κανουν ομως γιατι δεν προλαβαινουν να οργανωθουν.

Κριμα!

manoula3, το δεντρο ειναι αχαρο χωρις τα λαμπακια! ;)

KA1, εχεις δικιο.

Μονο εγω δεν θελω τριτο.

Ο αντρας θελει απεγνωσμενα ενα τριτο(γιο)! :lol: Εμεις σημερα θα στολισουμε το δεντρακι μας!

Θα αρχισω να ετοιμαζω και τις μπομπονιερες για την βαπτιση της κορης μου.

Ναι, ακομη δεν την βαπτισαμε! :oops:

Φιλακια σε ολλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλιτσες!!! εαν και εχω ξαναγραψει σε αυτην την ενοτητα ξανασυστηνομαι γιατι ισως να μην με θυμαστε.με λενε μαρια και εχω μια κορη σε λιγες μερες 4 ετων.παμε και εμεις πρωτη φορα σε σχολειο φετος στο προνηπιο.ειμαστε ομως και λιγο ατυχα παιδακια γιατι κολαμε συνεχεια ιωσεις και τελευταια φορα μικροβιο.αχ πειτε μου ,εχει τυχει και σε εσας αυτην η κατασταση?μια βδομαδα σπιτι μια σχολειο.Βεβαια δεν εχω ρωτησει εαν θα κανουν γιορτη χρισοτυγεννων με γονεις γιατι το πρωι την πηγε ο αντρας μου αλλα θα ρωτησω οταν παω να την παρω το μεσημερι,τι ωραια που θα ειναι να κανουν γιορτουλα και να καλεσουν και τους γονεις!!! :):) εσεις κοριτσια που μενετε ? μενει καμια μανουλα κοντα μας παπαγου μενουμε εμεις???αντε και νακανονισουμε να βρεθουμε να παιξουν τα παιδακια μας εαν θελετε εφοσον βεβαια θα ειμαστε καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DORA1 καλημερα.

η πρωτη χρονια στο σχολειο ειναι ετσι.

Μονο ιωσεις!

Δεν ξερω ποια αν πηγαινεις το παιδι στο σχολειο για να ψυχαγωγειται η για να παθει ανοσια απο τις πολλες ιωσεις!

Εμενα περυσι( η πρωτη της χρονια) ευτηχως δεν ειχαμε πολλες ιωσεις αλλα οτι μικροβιο ειχε το σχολειο το κολλουσε το μωρο! :?

Κουραστηκα πολυ με το μωρο περυσι.

Μεχρι και στο νοσοκομειο μπηκαμε απο πνευμωνια! :cry:

Μην στεναχωριεσαι!

Του χρονου θα ειναι καλυτερα! :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααααα! Εleny2 γειά σου! dora1 γειά σου κι'εσένα! Εμένα ευτυχώς ο μικρός μου δεν έχει κολλήσει τίποτα μέχρι τώρα και μακάρι να συνεχίσουμε έτσι γιατί είμαι και εγω έγκυος και ήδη πέρασα μια ίωση αλλά το παιδί ευτυχώς δεν κόλλησε ούτε απο'μένα.

Μανούλες τι ωραίες γιορτούλες είναι αυτές! Εμάς δε μας δεν μας έχουν πεί τίποτα ακόμη για την γιορτή,περιμένουμε.φιλάκια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλες γεια σας

εμεις ολοι καλα αν και χτες ειχαμε καποιες μικρες διαφωνιες για τα δωρακια για τα χριστουγεννα για το νηπειαγωγειο οπου και ειμαι προεδρος στον συλλογο γονεω για οσες δεν γνωριζουν,ειχαμε να παρουμε σετακια σκουφακια,κασκολ και γαντια και τελικα επειδη δεν εχουν πληρωσει ολοι οι γονεις την συνδρομη τους δεν μας φτανουν τα χρηματα και δεν θα εχει υλικο το νηπειαγωγειο να δουλεψει,ετσι ειπαμε να παρουμε κατι πιο οικονομικο οπως παραμυθι ή παιχνιδι ή κατι αλλο τελοσπντων,η γραμματεας λοιπον απο την αρχν αντιδρα σε οτι κι αν πουμε και θελει κατι πιο πρωτοτυπο και ουτε κι αυτη ξερει τι ακριβως θελι τελοσπαντων κατι για μπλουζακια,ελεγε για το μονογραμμα του καθε παιδιου και οτι αλλο τις κατεβαινε ωσπου τελικα μαλωσαμε στο τελος και με αποκαλεσε ειρωνικα προεδραρα και μας ειπε οτι αυτη ειναι αποφοιτος πανεπιστημιου και οτι δουλευει σε τραπεζα και παιρανε εκατομμυρια απο τα χερια της και δεν μπορει να ασχολειτε με τα πενταευρα που πρεπει να διαθεσουμε εμεις για το δωρο,για να μην μακρυγορω κι αλλο και σας ζαλιζω χεστηκαμε συγνωμη για την εκφραση και στο τελος ειπε καντε οτι θελετε δεν ξανασυμμετεχω και θα ειμαι τυπικα στο συλλογο,και για δωρο ακομη ειμαστε υπο σκεψην και ειδαμε και μαυροπινακες σε τριποδα με αριθμητηριο και μπορει να παρουμε αυτο θα δουμε,ουφ τα ειπα και ξαλαφρωσα σορρυ σας ζαλισα

Μαρια μου εγω σε θυμαμαι καλωςηρθες παλι στην παρεα μας,περυσι δεν πηγαινε παιδικο σταθμο η μικρη σου;αν οχι κανε λιγο υπομονη θα αποκτησει αντισωματα και μετα δεν θα αρρωσταινει ετσι την πρωτη χρονια συνηθως ολοι τα περασαμε αυτα,εγω μενω κοζανη παντως ειμαστε πολυ μακρια,να μπαινεις να τα λεμε

Αλεκα μου και εδω φετος πρωτοφανες βεβαια εχουμε καλο καιρο ακομη ουτε πολυ κρυο δεν μας εκανε ουτε χιονια ακομα,

Ελενη μου βαλτε μπρος για τον γιο μην το σκεφτεσαι με το καλο η βαφτιση σας

Αντριανα μου χρονια πολλα κοπελα μου πολυχρονη και ευτυχισμενη να χαιρεσαι την οικογενεια σου,και το μικρο λαμπακι σου φυσικα

Γεωργια μου που εισαι χαθηκες παλι!!!

πολλα φιλια κοριτσαρες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα μου μην ασχολείσαι με κομπλεξάρες και ψωνισμένες. Μου φαίνεται η συγκεκριμένη χαλάει την πιάτσα γιατί και εγώ σε τράπεζα δουλεύω και δε σκέφτομαι έτσι.Ελπίζω να θυμάται μόνο ότι τα τόσα λεφτά που περνάνε από τα χέρια της είναι άλλων ανθρώπων και όχι δικά της αλλιώς θα έχει πρόβλημα μεγάλο. :roll: Οπότε ναι θα ασχολούμαστε με τα πεντόευρα :!::!::!::!: Μια χαρά είναι και τα παραμυθάκια ή κανένα παιχνιδάκι,τα παιδιά θα το ευχαριστηθούν πολύ περισσότερα από το μπλουζάκι με το μονόγραμμα που ούτε θα ξέρουν τι είναι αυτό.Σας προέκυψε Μαντάμ Σουσού,χαχαχα...Παράτα την.Λοιπόν ο μικρός μου πήγε σήμερα με τον παιδικό στο μουσείο Γουλανδρή και κατενθουσιάστηκε. Ευτυχώς γιατί το είχα λίγο άγχος,μηπως και κουραζότανε.Ασε που σκεφτόμουνα ότι θα πηγαίνανε με πουλμανάκι και αγχώθηκα.Τέλος καλό,όλα καλά. Χαιρετώ και τα υπόλοιπα κοριτσάκια-μανούλες του 2006, που είμαστε όλες κούκλες και άντε μήπως και αυξηθούμε.....

Μαρία καλώς ήρθες πίσω.

ΠΡΟΣΕΞΑΤΕ ΟΤΙ ΑΛΛΑΞΑ ΚΑΙ ΤΟ AVATAR;Κάποια άλλη το χρησιμοποίησε το παλιό μου και όταν μπήκα και το είδα η πρώτη μου σκέψη ήταν καλά εγώ πότε έκανα σύνδεση;Μετά κατάλαβα. ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια γεια σας!

να χαίρεστε όλες τα παιδάκια σας!

δυστυχώς έχω διαβάσει μόνο τις 2 τελευταίες σελίδες..

και μένα η μεγάλη μου κόρη πάει φέτος προνήπια, γεννήθηκε τον Απρίλιο του 2006

είναι κατενθουσιασμένη μπορώ να πω, κάθε πρωί ξυπναει με χαρά, όπως λέει η ίδια, για να πάει σχολείο

23 Δεκέμβρη θα κάνουν και γιορτούλα, θα πουν και ποίημα..

πολύ όμορφα όλα αυτά που διάβασα για τη γιορτούλα που θα κάνουν και τα δικά σας παιδάκια!

ΚΑ1 τι ωραία ιδέα αυτή με τα δωράκια, θα τρελαθούν τα μικρά!

αυτό με τους μαυροπίνακες με το αριθμητήριο μου άρεσε ιδιαίτερα!

να σας ρωτήσω

εσείς τα δικά σας παιδάκια πως τα απασχολείτε μετά το σχολείο?

ποιο έιναι το πρόγραμμά σας?

αλήθεια κοιμούνται το μεσημέρι? :lol:

εμένα η δικιά μου τρελαίνεται για διάφορες δραστηριότητες..

έχω εκτυπώσει όλο το paidika.gr :lol:

για πείτε να παίρνω ιδέες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...