Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

ΚΑ1 περαστικά στο μωράκι σου.Καλά λές θα πάω να ζητήσω να δω τίς εργασίες του,ξέρω ότι θα μας τις δώσουν μαζεμένες στο τέλος της χρονιάς γιατί μας ζήτησαν φακέλους αποθήκευσης,αλλά εννοείται οτι δεν μπορώ να περιμένω.Εσύ στο ολοήμερο του βάζεις πρωινό και φαγητό απο το σπίτι ή έχουν μαγείρισα?Το δικό μας νήπιο δεν έχει και του βάζω κάθε μέρα εγώ,αυτό απο τη μία είναι καλό γιατί ξέρω τί τρώει και πόσο αλλά να σας πώ την αληθεία είναι και λίγο κουραστηκό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 440
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας !!!!

δεν σας βλεπω μεσα.....εγω το βραδυ μολις κοιμηθουνε οι μικρες,μπορω !

περαστικα στο μωρακι σου ΚΑ1,πως τα παει σημερα?

σημερα χαρηκα παρα πολυ!!!!ηταν η σηρα μας στο σχολειο για ενημερωση απο την Κυρια μας-μου ειπε τα καλυτερα για την Μαρια μου!!!!ειναι μονο 4 προνηπιο,κ ομως ειναι σαν παιδακι δημοτικου,εχει απιστευτη λογικη κ πολυ ευγενια :D

οριζει η νηπιαγωγος μερα κ ενημερωνει χωριστα μια, μια μανουλα ,για το παιδακι της...ηρθε κ για μας η μερα ;)

την πηγα κ γυμναστιριο,μονο παιχνιδια κανουνε ...μια χαρα ειναι !!!!!εκτονοση 2φορες την εβδομαδα!

αυτα κ απο μας ...

δεν βλεπω καμια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Aleka1 γιά το κοριτσάκι σου που σου είπαν τα καλύτερα λόγια,θα είσαι πολύ περήφανη μανούλα... σε φαντάζομαι θα το σκέφτεσαι και θα χαμογελάς μόνη σου ...

Βρε κοριτσάκια για πέστε μου... έχετε αρχίσει τα γραμματάκια?τους μαθαίνετε τίποτα σχετικό ή είναι νωρίς στο προνήπιο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρετώ όλα τα καλά κοριτσάκια. :D Εμείς καλά είμαστε αλλά δυστυχώς ο μικρός μου χτύπησε σήμερα στον παιδικό με ένα άλλο παιδάκι, τα κεφάλια τους, και κατω από το αριστερό του μάτι έχει μελανιάσει και έχει πρηστεί. Μου το είπε η μαμά μου όταν γύρισα από την δουλειά μου, ο μικρός κοιμόταν και δεν τον είδα. Το απόγευμα τον είδα και έπαθα σοκ. :o Λέω αν είναι δυνατόν τι είναι αυτό;Επίσης έμαθα πάλι από την μαμά μου ότι χθες ο μικρός μου έβαλε κάτω ένα άλλο παιδάκι και του πάτησε την κοιλιά γιατί τον πείραξε.Καλά και οι δασκάλες που βρίσκονται;Του μίλησε η μαμά μου και του ειπε να μην το ξανακάνει και αν κάποιο παιδάκι τον πειράξει να το πει στην δασκάλα του.

Κατερίνα μου περαστικά για το μωρούλι σου, αυτές οι ιωσεις είναι φοβερή κατάσταση.Εύχομαι να γίνει γρήγορα καλά για να μην ταλαιπωρείται ουτε το μωρο,ούτε εσείς.

Popi τον μικρό μου τον στέλνω σε παιδικό σταθμό στα προνήπια και τις εργασίες του θα μου τις δώσουν στο τέλος,δηλ τον Ιούλιο που κλείνει.Πάντως για το φαγητό σε καταλαβαίνω γιατί ετοιμάζω στο μεγάλο μου που πάει τρίτη,απο τότε που ξεκινήσε το νηπιαγωγειο και είναι αρκετά κουραστικό,γιατί ξυπνάω πριν ετοιμαστω για την δουλειά μου και πρέπει να τον ετοιμάσω.

Αλέκα φαντάζομαι την χαρά σου για αυτά που σου είπε η νηπιαγωγός, μόλις μας λένε κάτι όμορφο για τα παιδάκια μας φουσκώνουμε από την περηφάνια μας. Τα ίδια και εγώ...Γυμναστήριο που την πήγες,παίρνουνε από τόσο μικρά γιατί και εγώ θέλω να του ξεκινήσω μια δραστηριότητα αλλά δεν είναι λίγο μικρούλια ακόμα;

Α και για τα γραμματάκια, βλέπει τον αδερφό του και κάθεται και γράφει μερικά αλλά τα περισσότερα είναι σαν προγραφή.Ξέρει όμως το α,ο,ι και κάποια αλλα,ξέρει να μετράει μέχρι το 20 και αναγνωρίζει από μόνος του πολλούς αριθμούς.Βέβαια δεν του τα έμαθα εγώ, τα βλέπει και έχει θέληση να μάθει. :mrgreen: Φιλάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα δεν κάθεται να συγκεντρωθεί,ξεκινάμε καλά για 5 λεπτά και μετά σηκώνεται και καταλήγουμε να ζωγραφίζουμε εγώ και ο μπαμπάς μας! Ξέρει κάποια γραμματάκια και να μετράει,αλλά δεν συγκεντρώνεται με τίποτα.Εννοείται οτι δεν τον πιέζω,θα μάθει όταν πρέπει! καληνύχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες! geo-g-gia κι εμένα ο μικρός είχε χτυπήσει κάτω απο το μάτι με άλλο παιδάκι και είχε πρηστεί ακόμα φαίνεται το σημάδι,ασε και'γω φοβάμαι πάρα πολύ γιατί είναι λίγο άτακτος.Η αλήθεια είναι οτι είναι παιδάκια και όσο και να τα προσέξουν θα χτυπήσουν και μέσα στο σπίτι μας χτυπάνε.Ας είναι μέχρι εκεί τα χτυπήματα,να μην είναι τίποτα πιο σοβαρό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας

σας ευχαριστω για τα περαστικα που μου γραψατε για το μικρο μου,ακομα συνεχιζει ο πυρετος αλλα ανα 9 με 10 αλλα το θεμα ειναι οτι του καναμε καλλιεργεια ουρων και βγηκε θετικη και προσπαθω να του ξαναπαρω ουρα γαι επαναληπτικη και ειμαι να σκασω σημερα,τελοσπαντων

γεωργια μου οι δασκαλες οπως παντα επιναν καφεδακι με την ησυχια τους,τι να πεις το θεμα ειναι να ειναι καλα τα παιδια,γιατι ακρη δεν θα βρουμε ποτε μαυτο το θεμα

popi και εγω του βαζω φαγητο απο το σπιτι αλλα εχω συνηθισει πια και τον μεγαλο μου του εβαζα εδω και δυο χρονια,και ο δικος μου δεν κανει και πολλα απο γραμματα αν και βλεπει τον μεγαλο και προσπαθει να γραψει και αυτος,και απο ζωγραφιες μουντζουρες κανει ακομη,ο μεγαλος μου ζωγραφιζε κανονικα απο τον παιδικο σταθμο αλλα καθε παιδι ειναι διαφορετικο και εχει την δικη του αναπτυξη

aleka μπραβο στην κοπελα σου φανταζομαι καμαρι η μανα ε;;;

αυτα απο μενα φιλια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικα στο μωρουλι σου,υπομονη κ ολα θα φτιαξουν...,θα χριαστει αντιβιωση???τι ακριβος βρικανε στα ουρα?? περασαμε κ εμεις μια ιωση με πολυ πυρετο για πολλες μερες ,αλλα ουρα δεν μπορεσα με τιποτα να παρω...στα κοριτσακια ειναι πιο δυσκολο!για την μικρη λεω...

Γυμναστιριο εχει ενα τμημα για παιδακια απο 4 εως 6 κ κυριως κανουνε παιχνιδακια ,ειναι μια εισαγωγη για το πως γυμναζομαστε ...χαλαρα πραγματακια , εχει κ ρυθμικη κ μπορει να παμε εκει που ειναι μονο για κοριτσακια ,θα δουμε οτι της αρεσει...αυτη αποφασιζει

;)

ειναι προγραμμα του δημου μας...

γραμματακια εχει αρχισει να κανει εδω κ πολυ καιρο...με ρωταει απο μονη της πως γραφουμε διαφορες λεξεις ,βλεπει στα βιβλια κ τσατιζετε που δεν μπορει να διαβασει απο μονη της...εγω της λεω θα μαθεις στο δημοτικο οταν πας! δεν θελω να κανει πραγματα που δεν ειναι ακομα για αυτην γιατι νομιζω θα βαρεθει κ δεν θα εχει την ιδια ορεξη οταν θα παει 1δημοτικου...α!!!τα γραμματα τα εμαθε απο τους παιδικους υπολογιστες ,μεσο παιχνιδιου δλδ

ο αντρας μου με δουλευει που χαρικα τοσο για τα καλα λογια της νηπιαγωγου...σιγα λεει νηπιαγωγος στα ειπε οχι πρυτανης

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας

τελικα ο δημητρακης μου εχει ουρολοιμωξη,το μικροβιο του πρωτεα βρεθηκε αλεκα μου και αρχισαμε αντιβιωση,ελπιζω να το ξεπερασει συντομα τουλαχιστον ειμαι πολυ χαλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακριβώς αυτο λέω popi να μην είναι σοβαρά τα χτυπήματα αλλα δε σου κρύβω ότι ανησυχώ.Τώρα για τα γραμματάκια μην αγχωνεσαι,θα τα μάθει όταν έρθει η ώρα.Ο μεγάλος μου και στο νήπιο όταν πήγε δεν ήξερε ούτε το ονομά του να γράφει και όμως έμαθε.Όλα τα παιδιά μαθαίνουν. Απλά ο μικρός μου είναι παιδί που του αρέσει να μαθαίνει και θέλει να κάνει ότι και ο αδερφός του. Επίσης του αρέσουν τα γράμματα και οι αριθμοί και κάθεται μόνος του.Προσωπικά δεν τον έχω πιέσει ποτέ στο θέμα αυτό ούτε του λεω "έλα να γράψουμε".Τίποτα.Αλέκα γέλασα πολύ με αυτό που σου είπε ο άντρας σου,αχ δεν καταλαβαίνουν πώς νιώθουμε εμείς. Και μενα μου είπαν καλά λόγια και η δασκάλα του μεγάλου μου,ότι προσπαθει και έχει βελτιωθεί,αλλά θέλει επαναλήψεις.Και στον παιδικό η δασκάλα του μικρού μου,είπε ότι είναι ένα παιδί με άποψη σε όλα,που συμμετέχει, με καλό λόγο και ζωηρός.Ένιωσα θα το ομολογήσω ωραία.Κατερίνα μου περαστικά πολλά στο μωρό σου,εύχομαι να μην ταλαιπωρηθεί αλλο το ζουζουνάκι και να περάσει η ουρολοίμωξη.Καλά από που το κόλλησε γμτ; :( Πάντως να ξέρεις ότι η αντιβίωση θέλει τουλάχιστον 24 ώρες για να αρχίσει να ενεργεί.Κατά τα άλλα πώς τα πάτε; Φιλάκια και να είναι όλα τα παιδάκια μας καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο υπολογιστης τρελαθηκε :roll::shock::lol:

ηθελα να πω οτι αφου ξερεις τι εχει ο μικρουλης σου ,ολα θα πανε καλα,απλα θελει χρονο αυτο το πραγμα...

μηπως ειναι καμια ξυπνια?????

εδω ολοι νανι...εγω δεν νισταζω...

πολυ καλο καιρο εχει εδω καλοκαιρι,εχει ζεστη βραδια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την καλημέρα μου σε όλες μας. Να έχουμε μια όμορφη μέρα αφου και ο καιρός βοηθάει. :lol: Θα ξαναμπώ αργότερα να σας γράψω τα νέα μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααα κοριτσιαααα!!!συγνωμη που χαθηκα,αλλα ολο το αναβαλλω να μπω γιατι τρεχω κ μετα θα κολλησω κ δεν θα προλαβαινω τις δουλειες!!τι κανετε??μου λειψατε!!!τα παιδακια σας καλα ειναι???

εγω τα ιδια,δεν εχω νεα!!μονο οτι εχω κανει 2 μαθηματα οδηγησης!!ε καλα τα παω νομιζω για αρχη!!χαιρομαι που μαθαινω νεα πραγματα!!εχω πολυ ορεξη να συγκεντρωθω να μαθω!!θα βαζω κ τα παιδια στο αμαξι κ θελω να γινω αριστη οδηγος!!δηλαδη αμα δεν το αξιζω ας με κοψουνε κιολας!!θελω οταν μου πουν περασες να ισχυει κιολας,να ειμαι καλη οδηγος!!για να δουμε!!χιχι

εσεις τι νεα??/δεν προλαβαινω να τα διαβασω ολα γαμωτο!!ουφ...ολο χανω επεισοδια!! :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες γεια σας

εμεις ολοι καλα,στις εκλογες τελικα εχασα για 14 ψηφους αλλα το ηξερα ετσι κι αλλιως και δεν με πειραξε καλυτερα

την πεμπτη εχουμε συνελευση με τα κοριτσια απο το νηπειαγωγειο για να συζητησουμε για τα ημερολογια που θελουμε να κανουμε και για τα δωρα που θα παρουμε για τα χριστουγεννα για το νηπειαγωγειο,καμια ιδεα εχει καμια να μου προτεινει;τα τελευταια χρονια τα δωρακια για τα παιδια ηταν παραμυθια ,τι λετε;

αντριανα μου μπραβο σου που το εχεις παρει τοσο σοβαρα,αν μπορεις παντως καλα θα ειναι να πεις τον αντρα σου να βαζει στο αυτοκινητο για να εξασκηθεις οσο γινεται περισσοτερο

οι υπολοιπες που εισαστε;;γεωργια μου σε εχασα παλι φιλεναδα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου !!!! κριμα για το αποτελεσμα...δεν πιραζει ομως ;)

ειναι καλα ο μικρος σου???

ωραιο που διαλεγετε δωρακια ,αντε να μπαινουμε στο κλιμα των χριστουγεννων!!!!1

δεν ξερω τι να σου προτεινω...θα το σκεφτω ομως κατι σε παιχνιδι ,οπως παζλ η χριστουγεννιατικο ντιβι ντι να το δουνε στις διακοπες! δεν ξερω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα! Τι ώραια που έιναι τώρα που έχουν αρχίσει όλοι να στολίζουν,είναι κάπως η ατμόσφαιρα ρε παιδί μου,άλλη διάθεση! ΚΑ1 συμφωνώ με την aleka1 τα dvd είναι ωραία ίδεα να το βλέπουν στίς διακοπές,βέβαια δεν είναι και τόσο παιδαγωγικό αλλά ασχολούνται τα παιδάκια.Εχώ και άλλο ένα ευχάριστο... είμαι έγκυος! πόλυ λίγο βέβαια δεν ακούσαμε καρδούλα ακόμα την άλλη εβδομάδα,μακάρι να πάνε όλα καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδιαααα!!!

ΚΑ1 μην στεβ=ναχωριεσαι βρε που δεν βγηκες!!!βεβαια κριμα για 14 ψηφους,αλλα υγεια να χουμε κ ξαναδηλωνεις οποτε γινουν!!! :D

μπα ο δασκαλος δεν μ'αφηνει να παιρνω αλλο αυτοκινητο!!μονο με το δικο του λεει να μαθαινω μεχρι να παω να δωδω,για να μην μπερδευομαι!!το καθε αυτοκινητο ειναι διαφορετικο!!!αλλα μπορει κ να το παρω του αντρα μου,φυσικα με τον αντρα μου μεσα,ετσι για να ξετριψω λιγακι!!!βεβαια τσιμουδια στον δασκαλο!!!χιχι!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα

popi μου μπραβο σου με το καλο,να σου πανε ολα καλα σου ευχομαι να προσεχεις και να μην κουραζεσαι πολυ

αλεκα μου ευχαριστω για τις ιδεες,πιο πολυ μου αρεσε η ιδεα σου για παζλ ή για κανενα επιτραπεζιο σκεφτομουνα εγω για dvd δεν θα το ελεγα αν παρω παραδειγμα απο τα δικα μου ειναι φουλ απο παιδικα καλυτερα κατι πιο δημιουργικο και παιδαγωγικο,αν σκεφτητε κατι αλλο πειτε μου,ο μικρος μου ειναι πολυ καλυτερα αφου δεν φαινεται καν οτι εχει κατι ειναι πολυ χαρουμενος και ευδιαθετος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντριανα μου δεν νομιζω να ξαναμπω σαυτην την διαδικασια και τωρα ο αντρας μου ηθελε να βαλει αλλα επειδη ηθελαν γυναικα εβαλα εγω,αλλα καλυτερα λεω τωρα θα ειχα τρεχαματα και δεν εχω και λιγα,εγω λεω να κανεις μαθηματα και με τον αντρα σου να εξασκηθεις,ασε τι λενε οι δασκαλοι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποπι μπραβο!!!!!!!!!!!

με το καλο να ακουσεις κ την καρδουλα [smilie=love10.gif][smilie=love5.gif]

εμεις θα φερουμε στο σχολειο παιδικο θεατρο με χριστουγενιατικη παρασταση!!!

εχει ο συλογος καποια λεφτα κ ισως εχουμε κ μια μικρη τιμη για εισητηριο ,συμβολικη!!!!

υπαρχουνε πολλες θεατρικες ομαδες κ κανουνε πολυ καλη δουλεια..απλα εμεις εχουμε το θεμα με τα καραβια ,δλδ την μετακινησει των σκινηκων ,οποτε θα δουμε τελικα πια θεατρικη ομαδα κ απο που θα ερθουνε !!! για δωρακια δεν ξερουμε ακομα!!!

προτιμησαμε να δωσουμε για το θεατρο λεφτα κ να εθει ο Αγιος-Βασιλης μονο με σοκολατες κ γλυκα!!!!!

κ μετα να εχουμε την παρασταση!!!!!!

σε λιγο καιρο θα ξερουμε τι ακριβως θα γινει!

εχουμε αμφιθεατρο μεσα στον δημο οποτε θα ειναι σουπερ ;)

πρεπει να βγαλω κ εγω διπλομα αλλα ποτε???????? εχω μονο για μιχανη...125κ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας. Popi μπράβο,εύχομαι με το καλό ενα γερό μωράκι.Το'πες και το έκανες.Όταν είχα μείνει έγκυος για δεύτερη φορά το παιδάκι μου δεν το ήξερε. Το έμαθε όταν είχα κλείσει τους 5 μήνες.Εσύ του το είπες; Κατερίνα μου δεν πειράζει για τις εκλογές, εσύ και τα παιδάκια σου να είσαστε καλά. Το μωρό πώς είναι;Όλα καλά; Προσωπικά θα μου άρεσε για δωρο στα προνήπια, τα playmobil που βρίσκονται σε μικρά κουτάκια.Να μετρήσετε πόσα κοριτσάκια και πόσα αγοράκια είναι μέσα στην τάξη και να αγοράσετε αντίστοιχα και τα δώρα.Κάτι μικρό.Εμάς ακόμα δε μας έχουν πει τίποτα για γιορτή τα Χριστούγεννα. Θα δούμε.Αλέκα ωραία και αυτη η ιδέα με το παιδικό θέατρο.Αρέσει αυτό στα παιδάκια.Πιστεύω ότι θα το διασκεδάσουν. Ελπίζω να είσαστε καλά.

Είχα τον μεγάλο μου άρρωστο με πυρετο και βήχα, αμέσως μόλις γυρισαν την Κυριακή από το χωριο που είχε παει ο άντρας μου τους γονείς μου να ψηφίσουν.Τωρα ευτυχώς δεν έχει πυρετό αλλα μόνο βήχει,είναι βραχνιασμένος και ο γιατρός μας έδωσε σιρόπι.Εγώ πάλι είμαι λιγο μπουκωμένη με το λαιμό μου,μάλλον κόλλησα.Ανησυχώ και για το μικρό και ελπίζω να μην κολλήσει. :roll:

Αντριάννα wellcome back. :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικα !!!!!

αυτος ο νοτιας φταιει!!!! ειναι ο πιο αρρωστος καιρος,καλθτερα κρυο κ βοριαδες...τωρα δεν ξερεις πως να ντυθεις κ ολοι ειναι με συναχι κ πονολαιμο!

μου αρεσει η ιδεα με τα πλειμομπιλ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geo-r-gia μου περαστικά σας,ναι του το είπαμε και χάρηκε,θέλει παρέα μωρέ είναι μόνος του και βαριέται με'μας.Εντελώς συμπτωματικά τη μέρα που το μάθαμε μας έλεγε συνέχεια οτι θέλει αδερφούλη και αδερφούλα,χωρίς να του έχουμε πεί τίποτα και άλλες φορές το ανέφερε αλλά αυτή τη μέρα το έλεγε συνέχεια.Τώρα συνέχεια μας ρωτάει πότε θα έρθει το μωρό.Εχω άγχος μέχρι να ακούσουμε καρδούλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντριανα μου δεν νομιζω να ξαναμπω σαυτην την διαδικασια και τωρα ο αντρας μου ηθελε να βαλει αλλα επειδη ηθελαν γυναικα εβαλα εγω,αλλα καλυτερα λεω τωρα θα ειχα τρεχαματα και δεν εχω και λιγα,εγω λεω να κανεις μαθηματα και με τον αντρα σου να εξασκηθεις,ασε τι λενε οι δασκαλοι!!!

γιουπιιιιι!!σημερα ρωτησα το δασκαλο ποτε περιπου θα δωσω κ μου ειπε ισως προς το τελος νοεμβρη!!να δει λιγο ακομα πως τα παω κ θα μου πει με σιγουρια!!!επισης σημερα του ειπα αν μπορω να παρω το αμαξι του αντρα μου να παω καμια βολτα κ μου ειπε ναιιιιιιιιιιι!!!εδω μου λεει το επαιρνες πριν ακομα ερθεις σε μενα για μαθημα,τωρα θα κολλωσεις!!! :roll::lol: το πηρα σημερα μαζι του βεβαια,καλα τα πηγα νομιζω!!κ ο αντρας μου ετσι μου ειπε οτι εχω μαθει πολλα που δεν ηξερα κ ειμαι κ πιο ανετη!!!!! :mrgreen: αλλα ενταξει την τελευται βδομαδα δεν θα παρω καθολου του αντρα μου για να μην μπερδευτω στους εξεταστες με το αμαξι του δασκαλου!!!!εν τω μεταξυ καποιες κινησεις που εκανα πανευκολα με το αμαξι του δακσαλου,τις καταφερα δυσκολα με το δικο μας!!λογω συνηθεια μαλλον!!γι'αυτο λεω να μην το παρω προς το τελος!!!χιχι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...